IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

evik31
11. čer 2010

ahoj Marti dost žes zase zavítala 😀
my jsme platily 30 000kč taky jsme měli ICSI,ale počítaly nám za to mám dojem 11 000- a bylo jim jedno kolik se jich bude napichovat,ale nejsem si jistá tak abych nekecala ,ale řekli my ,že jestli se oplodní samy tak to stoji asi 4 000- a jinak 11 000- a to ještě nevěděli kolik jich bude,tak přemýšlím jestli jsem taky měla ten hyperstimulák, jako jediná jsem totiž měla po opu kapačku,sestra říkala,že to bylo kvůli tomu že sem měla 17 vajuch tak nevím 😕
jinak koukám že se tady asi budu v červenci strachovat sama všichni už asi budete po et 😢
Marcel nestresuj se pokud si to nedostala tak je to zatím v poho vždyt seš teprv 5 den po et né
přítel má rozum at je ani nevyndává 😵
jinak přeji krásný další upocený den 😝
a kde máme marcajdu ta už asi holka pracuje a lítá kolem zvířátek 😅

martiiik18
11. čer 2010

marcelo: 5. den po ET sem byla ještě úplně v klidu, jelikož sem byla přesvědčená, že to vyjde... stresovala sem až když jsem zjistila, že su těhotná .... a co se týká testů, tak stejně je na testování ještě strašně brzy...

evi: ty ceny sou strašný... líbí se mi, jak všichni, kdo o tom nic neví, tak řeknou: ale vždyť 3 pokusy hradí pojišťovna... to jdu do kolen...

marrsee
11. čer 2010

Ahoj vím že se už nepatřím, ale také jsem byla na umělém, my jsme měli také ICSI a platili jsme za to 8000kč + 1000kč narkóza, dělala jsem si první testík 9 den po zavedení a byla tam slabá čárečka, teď už jdeme skoro do finále....
Přeji všem ať se vám embrijka rychle zahnízdí jako to byo u nás a hlavně se nestresovat 🙂

evik31
11. čer 2010

marrsee:děkujem moc snad to nám všem jednou vyjde 😉
martiiik:jo to se mě taky líbí jak jsou všichni chytří, a pak když jim řeknu kolik to stojí tak jako proč tolik ,když to hradí pojištovna
no vždycky mám úsměv na tváři 😀

barbika
11. čer 2010

Ahojky, tak dneska je to 14 po ET a na testu bílo. No nedá se svítit. Počkáme na KET a uvidíme. Minule to taky vyšlo až po KETu a 1 embryjku 🙂

Hezký teplý den všem 😉

evik31
11. čer 2010

barbika tak to je mě líto,kdyby jsi s tím ketem měla pravdu taky bych si to přála 😉

barbika
11. čer 2010

Evik no právě, že před 2 rokama to taky tak dopadlo. ET s 2 embryjkama nevyšel a hned za měsíc jsem šla na KET s 1 mimískem a to vyšlo.
Takže se utěšuju tím 🙂

valkil
11. čer 2010

Tak dnes jsem si volali do CARu. Výsledek mě teda překvapil.
z 19 kumulů (folikulů) bylo 11 oocytů. 8 jich bylo zralých, 7 se jich oplodnilo (naštěstí nemuseli rozmrazovat další spermie). V ponděli si zas voláme.
Jako mohlo to být lepší, ale jsem ráda i za to!

Barbiko moc mě to mrzí.

evik31
11. čer 2010

barbika aspon si my dala naději,že to potom ket jde 🙂
valkil tak vidíš to je docela dobrý to budou i nanučky 😉

evik31
11. čer 2010

tak děvčata já se loučím za chvilku vyrážíme na oslavu miminka tak se mějte a užijte si teplý pátek 😀

marcajda
11. čer 2010

ahoj děvčata, tak evika jsem nestihla, to mi je líto.. mám tu dnes fofr, 1000krav, horko na padnutí a v 10 přestala téct voda, to si neumíte představit.. tak vozíme v cisterně, ale než to objedou, tak je už zas prázdno.. supr pátek

barbiko, ještě si nech naději, půjdeš na krev a pak bude jistota. když jsi ještě nedostala měsíčky, tak je naděje velká!!!

valkil, to máš krásná čísilka, to bych se radovala!! tolik šancí. no, však se raduješ, že?

holky, ty celkové sumy jsou šílené. to je byznys 🙄 no, ale ono nám to za to miminko stojí. takže se nedá nic dělat. jsem zvědavá, jak dopadnu já.

marcajda
11. čer 2010

jejda, všechny jste zmizely někam k bazénu 🙂 a nám tu konečně opravili poruchu, tak mohu jet domů.

ještě, když tak koukám na hodnoty co si pícháte, tak mám nějak podezřele málo. 2dny 75 a od dnes 150jednotek. a k tomu ráno půl prednisonu a večer celý. teda, doufám, že vyrostou.

děvčata, pěkný víkend a evi, pěknou oslavu.
a v pondělí ať čtu samé dobré zprávy!!! 🙂

marcajda
11. čer 2010

marceli, moc jsem se nasmála těm zamčeným testům 🙂 Má tě přítel prokouklou, že? takto musíš vydržet 😀

valkil
11. čer 2010

Žádná voda, vedro mi je, že se sotva hejbu 😖
A teprve teď trochu ožívám 😉

78marcela
12. čer 2010

@marcajda, má mě prokouklou, ví, že jsem netrpělivá a že bych chtěla všechno hned. I když ho spíš podezírám z toho, že nechce, abych testila bez něj. Domluvili jsme se, že první test dáme zítra ráno, ségra povídala, že měla slabou čárku týden po transferu, tak to taky zkusíme. Když tam nic nebude, tak se nervovat nebudu, to budu doufat, že se objeví ještě, protože je to vcelku brzo. Ale za zkoušku nic nedáme, ne?

martiiik18
12. čer 2010

Krásné sobotní ránko,
Barbika: přesně tak KET to jistí...- to je super přístup 🙂 budu moc držet pěsti 😉
Valkil: to je dobrý výsledek. Doufám, že se embryjka budou suprově vyvíjet a třebas budou i zmrzlinky
🙂

evi: holt je to tak, že dokud člověk nepronikne do nitra umělého oplodnění a nezažije to- vždycky bude mít takové hloupé rady a názory... ale pro nás je to stéblo, kterého se chytáme, aby sme mohly naplnit svoji životní roli- roli matky... takže vzhůru do dalšího boje... no su zvědavá jak dopadnu zítra na KO a kdy bude OPU.tipuju to na úterý/ středu...

holky hezký den všem- ozvu se as až zítra po KO, jelikož dnes máme rodinnou sešlost..

evik31
12. čer 2010

hezké dopoledne,
tak oslavu jsme přežily akorát mám od rána migrénu jak kráva ☹
jinak jsem si vás dočetla tak koukám ,že jste všichni relativně v poho
martiiik: at ti vyjde dobře kontrola držím palce 🙂
marcel: koukám testy jsou taky pořád ještě zamčené tak to je taky dobře myslím si ,že je ještě brzo 😵
valkil: myslím,že dnes se budem potit zas 😝 já ani nemluvím ani nevím kolikrát jsem se včera sprchovala 😅
marcajdo no ty tu o výkendu nebudeš tak si ho aspon pěkně užij 😅 holt by to chtělo aspon ten notásek 😕
barbiko: já myslím,že by třeba krev mohla vyjít tak se drž 😀
jinak všem ostatním zatím pěknou sobotu zatím se loučím 😀

barbika
12. čer 2010

Holky mám dotaz. Ve středu jsem dobrala Crinone a teď tak přemýšlím, když bylo na testu bílo, kdy by tak mohla přijít mrcha?? Nemáte s tím některá zkušenost? Díky 😉

evik31
12. čer 2010

barbika ráda bych ti poradila,ale crinone jsem neužívala ,mě jinak přišla mrcha mám dojem 11 den po et,ale klidně ti léky můžom mrchu i oddálit a nebo si těhotná 😀

evik31
12. čer 2010

jinak koukám ,že tu skoro celý den nikdo nebyl tak jste asi užívaly teplého volna 😅

78marcela
13. čer 2010

Tak včera večer přítel vyndal testy a dnes ráno jsme udělali první testy. Vím, že je brzy, ale navnadila mě sestra, že sedmý den po transferu měla už slaboučkou čárku. Tak jsme dnes testovali taky. A rovnou dva testy. Na Rapiclearu nebylo nic, na mamatestu byla taková úplně slaboučká čárečka, udělala se asi do dvou minut. Vyfotit nemůžu, přítel má foťák v práci.
Ale asi to je jenom nějaká šmouha, že jo, když na tom druhém nic nebylo a oba mají citlivost 10.

evik31
13. čer 2010

Hezký den přeji,
tak mě asi pomalu a jistě z těch veder zdolává angína ach jo 😝
koukám tady je zas nějak pusto nojo výkend 😀
Marcel potichoučku gratuluju ,aby čárka sílila a doufám,že jinak půjdem ve tvých stopách,myslím,že v to asi doufáme všechny 😨
jestli ti jde vyfotit tak to nebude jen šmouha 😀
jinak doufám,že jestli ti to výjde neopustíš nás jako ostatní co jim to vyšlo ,nebo nevyšlo 😔
nevím přijde my zbytečné zavádět nějaká nová téma,tak tu mezi náma budou těhulky,nebo novopečené maminky aspon bude nějaká změna občas 😀

Příjde my praštěný se každý měsíc stěhovat do nového ivf jen proto,že se na poprvé nezadařilo
doufám,že nejsem jediná kdo si to myslí
myslím,že už se tu docela trošku známe,a když zavítají nové tak je jen přivítáme 😀

evik31
13. čer 2010

a co martiiik dneska tuším by měla mýt kontrolu tak at jí to výjde a at už má brzo opu a hodně vajuch 😀

78marcela
13. čer 2010

Jen posílám ukázku té šmouhy, kterou jsme dneska našli...sama nevím, jestli je to předčasný "duch" (nebo spíš malý dušíček) nebo jen nějaká ta šmouha..

78marcela
13. čer 2010

Koukám, že na té fotce to je ještě méně než ve skutečnosti.

evik31
13. čer 2010

tak já nevím ,ale já tu šmouhu vydím taky 😀
to vypadá velmi nadějně

78marcela
13. čer 2010

Myslíš, Eviku? Já furt nevím, každou chvilku to prozkoumáváme a už mám pomalu pocit, že je to jenom velké přání a že už mám halucinace pomalu.

evik31
13. čer 2010

tak pokus hodit fotku vyšel
ani jsem nevěděla ,že jsem tak dobrá 😀
původně jsem chtěla jinou ,ale ve zmenšeným byla dost titěrná většinou na všech fotkách se mnou někdo je tahle je asi 2 roky stará tak až bude nějaká aktuální přidám ted mě přibyly akorát brýle

evik31
13. čer 2010

marcel tak držím pěsti at ti ty halucinace vyjdou 😀
taky bych chtěla takové halucinace 😅

78marcela
13. čer 2010

No tyhle zatím není tak těžké stvořit. Vejrám pořád na to stejný místo a vidím čárku. Snad teda to není jenom sen. Už ať je tak středa, abych to věděla určitě.