IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

78marcela
16. čer 2010

Jasně, že schválně nééééé 😀

evik31
16. čer 2010

tak jo já pádím smažit 😀

evik31
16. čer 2010

to bych si nedovolila něco schválně 😀

78marcela
16. čer 2010

Tak vidíš, ty udělej. My se s chlapem moc nehodneme na jídlech. Já mám docela ráda těstoviny, rýži, kuřecí maso. On vepřový, a brambory, na jakýkoliv způsob, akorát brkaši nechce, tu zas já ráda.
A mě to nebaví vařit, furt jen to, co che on a taky s tím časem jsem na tom blbě, ale naštěstí mě ještě nevypakoval z domu.

78marcela
16. čer 2010

Tak utíkej, já se jdu pomalu chystat na druhou šichtu do školy.

evik31
16. čer 2010

tak olej se rozpaluje kiukám ,že mám štěstí ten můj zblajzne skoro vše 😀
páni nějak dlouho nučíte v tý vaší škole nechtěla bych být váš žák 😝

evik31
16. čer 2010

já fakt píšu jak to čuně 😀

78marcela
16. čer 2010

My učíme dlouho jenom někdo, takový magoři, jak jsem já, víš. Mám ještě po odpolednách jazykové kurzy pro veřejnost, středa je v pohodě, to si můžu mezitím zajít domů, ale ostatní dny opravdu jdu ráno o půl sedmé z domu, a přijdu po sedmé večer. To je tak pravidelně. Ale ted je to lepší, odmaturovali mi už oktavání, tím pádem mi ubylo 5 hodin, dobíhají už i kurzy a je to vcelku na pohodu. Navíc jsem se snažila nahnat si látku, protože jsem jednak nevěděla, jak mi dají lázně a jednak jak to bude s těhotněním, takže už mám vesměs dobráno a jen opakujeme nebo procvičujeme na počítači a je to v pohodě. Včera jsem si dokonce vyrazila s jedním kurzem na chvilku na pivo (teda já neměla), byla to poslední hodina, tak mě pozvali jako poděkování...

78marcela
16. čer 2010

Můj chlap je někdy z té mé pracovní doby na mrtvici, protože on zase chodí spát mezi osmou a devátou, protože vstává ráno po čtvrté, takže se během roku vidíme tak hodinu každý den.

78marcela
16. čer 2010

Aspon jsme si vzácní. 😵 😵 😵

martiiik18
16. čer 2010

ahoj holky,

marcelko: jezdím do CARu na Obilní Trh...

jinak su z OPU taková zklamaná a bojím se toho co bude jelikož sem měla pouze 6 vajuch... oproti předešlým 19 je to pěkněj rozdíl... v pátek si mám volat kolem poledne jak na tom bobíšci sou... doufám, že budou kvalitní...

78marcela
16. čer 2010

Marti, no není to moc, ale záleží, jak budou dobří. Já jich měla třicet a vidíš, zatím nic. Tobě se klíďo píďo může podařit i se dvěma. Držím moc pěsti.

evik31
16. čer 2010

@78marcela no tak to doma opravdu nepobydeš 😲
@martiiik18 málo ,ale někdo jich má ještě mín´,ale třeba to zas budou velcí bojovníci 😅
a že až v pátek já volala hned 2den 😒

78marcela
16. čer 2010

No nepobydu. A ironíí je, že odevšad člověk slyší, no jo, učitelé, ve dvanáct jsou doma a furt maj málo...za tohle bych kolikrát kopla do ksichtu, fakt že jo.
Přála bych každému, ať si tam jde stoupnout, třeba jen na měsíc a pak by viděl. A taky by mě velmi zajímalo, kdo z učitelů dosáhne na průměrný plat v této republice.
No ale to je mimo téma.
Fakt je ten, že kdyby mě to nebavilo, tak za ty nervy a prachy by to fakt nestálo. Jenže jsem to odmala chtěla dělat a asi jsem se pro to narodila a to je pak těžký.

evik31
16. čer 2010

tak mám zas konečně všechno hotovo uf 😝
já bych taky dělala ráda co mě baví,ale to jsem se měla líp učit 😀
a hlavně jsem ráda,že mám aspon nějakou práci,i když v poslední době se to tam nějak s prominutím sere tak ,abych se měla vůbec kam vrátit 😖 to by mě asi už i mrsklo tady v okolí nic není všechno rušeja nepříbýraj nikde 😨
ale koukám tady nokdo tak zas pádím 😀

evik31
16. čer 2010

nikdo 😀

78marcela
16. čer 2010

A co děláš za práci? A ono to u nás není vůbec růžové, taky čekám, kdy dostanu výpověď. Už jsem doma, a mám hlad a nikdo nic neuvařil 😅

evik31
16. čer 2010

šiju vojenské stany.kryty na bazeny(ty se sváří),ale hodně pro armádu,né naši teda spíš je to na vývoz
jinak ještě třeba autoplachty,ale ty já nedělám atd.
prostě dřina a makačka 😝

evik31
16. čer 2010

taky přemýšlím co bych si dala za chvilku my začíná prostřeno tak to bude teprv hlad 😀
asi si vytáhnu z ledničky kedlubnu 🙂

78marcela
16. čer 2010

Musím se jít věnovat drahému, láká mě k sobě do pelíšku...

78marcela
16. čer 2010

A už mě nechce, došel mu mail od toho našeho odhadce a tak už zase můžu prý na net🙂

78marcela
16. čer 2010

J8 si dám jogurt nebo cottage, nějak mě to poslední dobou chutná. Na prostřeno nekoukám.

evik31
16. čer 2010

tak to tě brzy vypakoval z pelíšku teda 😉

78marcela
16. čer 2010

Nakonec jsem tam šla a pak jsme aji na chvilku usnuli, Ted jdu pokračovat ve spaní, tak se loučím, dobrou...

78marcela
17. čer 2010

Tak dneska není na testu ani ten stíneček už. Zítra jedu na krev a jdu se domluvit, co a jak dál.

78marcela
17. čer 2010

Teď jsem mluvila s tou mojí doktorkou. Říkala, že zítra teda na krev, a když nic, tak doporučuje jeden měsíc počkat. Přestanu brát léky, tím se mi spustí měsíčky prý, pak dostanu na měsíc další léky, abych měla ms další měsíc, a pak teprve KET. Takže ty lázně teda absolvuju, když bych měla stejně měsíc čekat. Äch jo.

evik31
17. čer 2010

to je divný,že musíš měsíc čekat mě v sanusu
řekly,že když mám sněhuláčky tak to provedem hned,že není na co čekat
takže kdyby mě nepodfoukla sliznice tak už mám dávno po ket

evik31
17. čer 2010

a kdepak jsou ostatníííííííííííííí 😀
marcajdo ty ještě pořád maluješ 😉
valkil ,martiiik,tulik,barbika jak je 😅

78marcela
17. čer 2010

taky nevím, proč mám čekat
štve mě to.

evik31
17. čer 2010

myslím si ,že když je tělo ještě nabuzený jde to líp