IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

rohlice
16. kvě 2010

Ahoj holky,děkuji za přivítání 🙂 Kocina:a co si zavádíš?Já Crinone,poprvé jsem měla Utrogestan,ale teď mi dali tohle.S tím špiněním mi to doktorka říkala taky,takže buď v klidu 😉 vím,že to moc nejde,ale určo počkej až do krve,na jiné diskusi jsem narazila na 2 holčiny,co si myslely,že mají klasickou MS,ale po krvi zjistily,že je vše OK,takže neboj 🙂
Carlin:tebe naprosto chápu s tím testěním,já už měla tendence hned co jsem přijela z ET 😉 nesnáším čekání a ať to má dopadnout jak chce,musím vše vědět honem,honem 🙂
Tinockab:s tím ultrazvukem a krví je to divný,protože mě řekli,že volat a na krev a ultrazvuk v každém případě,jak při krvácení tak při negativním testu 😕 my jezdíme k Apolináři do Phy

jaru30
16. kvě 2010

Ahojky,
vítám carlin a rohlici a držím pěsti, ať se zadaří 😵

clera
16. kvě 2010

také všechny zdravím a přeji všem hodně štěstíčka 🙂

carlin
16. kvě 2010

Jaru + Clera : Dekuji za privitani!

Tinocka : Ja chodim take do Pronatalu, ale v Teplicich a rekli mi, ze mam prijit na krev v kazdem pripade, i kdybych zacala menstruovat. Zda se mi divne, ze by nechali cely vysledek na domacim testu, to se mi opravdu nezda. Navic to mam napsane i ve zdravotnim zaznamu, ktery mi dali po ET. Dostala jsi ho take?

clera
16. kvě 2010

ahojky, protokol s pokyny jsem dostala. ale přiznám že jsem ho nějak důkladně nestudovala jen tu část co mam užívat za léky. ale od včerejška je teprve velice krátká doba. mám ještě spoustu času.

clera
16. kvě 2010

ležíte všechny v ostýlce nebo jen dodržujete klidový režim?

tinockab
16. kvě 2010

Carlin - Ja jsem měla chodit taky do Teplic,ale pro mě byla lepší dostupnost do Prahy. V propouštěcí zprávě jsem měla - udělat si test 28.5.,když bude pozitivní tak ultrazvuk 8.6.,když bude negativní tak se objednat na ultrazvuk 11.den 3.cyklu 😒 No radši tam pak ještě zavolam a uvidim co řeknou. A ty jsi byla na 1.IVF?
Clera - Ja ležim poctivo v postylce už 4.den,protože jsem měla hyperstim.syndrom.

mirabela
16. kvě 2010

Ahoj holky, zdravím všechny nově příchozí. To je moc fajn, že je nás tu tolik. Člověk se na to necítí sám a má to aspoň s kým probrat.

Holky, musím se přiznat, že dnes jsem nevydržela a testovala. Jsem teprve 5. den po ET, takže výsledek je asi jasný: byla tam jen jedna /. O žádném duchovi ani po 20 minutách nemůže být ani řeč ☹ Tak budu ještě čekat.

Rohlice, moc gratuluju!!! Tak ať je to všechno v pořádku.

Tinocko, mě u nás v Artu v Č.Budějovicích řekli, že když dostanu MS a test bude negativní, mám přijít na kontrolu hned po skončení MS. Pokud bych našla na testu //, mám se objednat do 3 týdnů od transferu (na tu dobu mám léky)

Clera, já ležela jen 2 dny, ale bylo mi až na občasné křeče v břiše dobře. Teď už křeče nemám. Včera jsem tu někde na koníkovi četla, že křeče a svědivost můžou být po zbytcích z Crinone, které zůstávají v těle uvnitř - nejlepší na to prý je vyndat ty zbytky z těla ven. Tak jsem to udělala a už fakt křeče nemám.

Holky, na KET se musí čekat tři měsíce? Já doufala, že když to nevyjde, že mrazáčky vyndáme hned další měsíc... Nevíte, jak to s tím je???

kocina7
16. kvě 2010

ahoj rohlice já si taky zavadím crinone na noc a už mám první příznaky MS pač jsem začala krvácet ☹ takže to nejspíš těhotenství nebude co víc na to říci. Ale co ted cekat nebo zavolat si do Sanusu nebo co poradíte mi někdo ☹ ☹ Jsem moc smutná není to fér ☹ ☹

mirabela
16. kvě 2010

Ahoj kocinko, to mě moc mrzí, ale třeba to ještě není TO. To je hrozně brzo, ne? Kdy jsi byla na OPU???

kocina7
16. kvě 2010

já byla na transféru 10 května. Já vubec nevím co si mám myslet fakt nevím ☹

jaru30
16. kvě 2010

Mirabelko, testni pozítří a hlavně z ranní moči. Tam je koncentrace hcg nejvyšší. Jo a víš, že den ET se nepočítá....takže možná jsi teprve 4.den po, ne? 😉

tinockab
16. kvě 2010

Rohlice - ja na tvem míste si udelam test, tady nektere holky psaly že špinily mesic a pul a byly tehotné,určite to ješte dobre dopadne,uvidíš. Držim moc palečky a nevzdávej to ještě!

Mirabela - No mě doktor řekl že se tam doporučuje pauza aspon 2 cykly a pak ten třetí by to už slo,tak nevim,asi taky záleží na sanatoriu.

mirabela
16. kvě 2010

Ahoj jaru. Moje ET bylo v úterý, tak myslím že středa byla 1.den, čtvrtek 2.den, pátek 3.den, sobota 4. den a dnes je neděle 5. den po ET. Doufám, že to nějak neblbnu, každopádně další testík bude asi až ve čtvrtek, až se vrátíme z výletu. Manža říkal, že mamatest do Mnichova nejede 😉

Tinocko, to jsi mě moc nepotěšila s tím KETem, doufám, že u nás v ARTu je to to jinak ☹

Koci, a kdy jsi byla na odběru vajíček? To je den ovulace a od té doby běží luteální fáze. Myslím, že je blbost, abys jí měla při Utrogestanu nebo Crinone jen třeba 7 dní (většinou bývá 14 dní) A jak dlouhé míváš cykly? Z toho by se možná dalo vyjít. Jinak se Ti vůbec nedivím, že jsi vyděšená, já bych byla taky. Člověk se modlí a šetří, aby to vyšlo a ono pak tohle. Držím pěsti, aby to bylo jen špinění.

carlin
16. kvě 2010

Tinockab : Je to muj prvni ET, mam darovane oocyty. Bohuzel jsem vubec nereagovala na stimulaci kvuli vysokemu FSH.

Kocina : Neves hlavu, jeste neni nic ztraceno. Kdy by jsi mela dostat MS normalne ? Ja jsem dnes 25. den cyklu.

mirabela
16. kvě 2010

Carlin, asi mám hloupý dotaz, ale od kdy se počítá první den cyklu? Já nemám vůbec menstruaci, mám umělý přechod kvůli endometrióze, tak nevím, jak to spočítat... Je to první den stimulace??? Nevíš? Díky.

tinockab
16. kvě 2010

Mirabela - Začátek stimulace je většinou 2.den cyklu,vyjimečny prípad když je to třetí. Aspon tak jsem to mela ja 🙂

carlin
16. kvě 2010

Ahojky Mirabelo, pocita se od prvniho dne menstruace. Nevim Ti poradit, promin. Ja jsem stimulovala kratky protokol a zacinala jsem, myslim, 2. den cyklu.

kocina7
17. kvě 2010

Ahoj mirabel na odběru vajíšek jsem byla 5 května a 10 května mi dvě embrya vraceli zpět a 16 května jsem začala krvácet. Jinak každý ráno beru Prednison ráno jednu a dopolednu pulku tablety a na noc si zavadím gely Crinone.Nic mě nebolí ani břicho prostě nic mi není jen to krvácení tak nevím jestli to mám zatím nechat do 24 května do kontroly a nebo si avolat svému lékaři raději hned ☹

rohlice
17. kvě 2010

Ahojky Koci 🙂 a jaký je to krvácení?jako klasická MS nebo jen špinění?A kolik jsi měla embryjek?Jo už to vidím 2,hele taky můžeodcházet jen jedno ☹ hlavně nic nepřestávej brát z těch léků atd.

rohlice
17. kvě 2010

a neztrácej ještě naději,psala jsem ti přeci,že znám pár holek,co myslely,že je to klasická MS a vydržely a pak po krvi a ultrazvuku to bylo vše v pohodě a jsou těhu 😉 vím,že je to těžký,znám to ☹ ,po IVF už to mám jednou za sebou a SP 3x ☹ ale pořád věřím a ty musíš taky,my si ty mimísky bobísky totiž zasloužíme a mít je budeme!!!!!! 🙂

kocina7
17. kvě 2010

Ahojky no doktor mi říkal že po těch gelech budu mít hnědavý výtok a to začalo právě v neděli a k tomu se pomalu přidal takový rvavý výtok ale že by ze mě lila krev to zase ne jako při MS kdy se uvolnuje to lůžko ani břicho mě nebolí jen když jdu na WC tak na papíře je prostě krev tak nevím jestli čekat až do toho ultrazvuku nebo si zavolat hned nebo nevím ☹ ☹

petulev
autor
17. kvě 2010

Ahojky holky,

uff, tak jsem to naštěstí všechno dočetla - vítám všechny nově příchozící 😉 . Nové zprávy z Prahy : Zítra jdeme na OPU, na kontrole jsme byli v sobotu, vypadá to na 16-18 vajíček (slušná úrodička, já při mém štěstí čekala tak 2 😀 ), tak jsem dneska vstávala z postele a šla do práce s tím, že už je to třeba naposledy - ha ha 😀

Koci, to mě moc mrzí. Ale třeba to není MS, ale jenom nějaké špinění. Já bych určitě neváhala a volala doktorovi, jenom on Ti může poradit. Určitě mu brnkni, já jak jsem projížděla tady ty povídání, tak jsem zjistila, že třeba slabé krvácení se může stát. Ale je lepší mít jistotu.

rohlice
17. kvě 2010

Koci zavolej za to nic nedáš a určo ti poradí a lepší než se doma trápit ☹ a hlavně to nevzdávej ještě jasný?? 😉 ještě to nic neznamená a vím,že je to ošklivý,ale třeba se tam jen nelíbilo jednomu bobískovi a druhej se drží zuby nehty 😉 a nebo je to úplně planej poplach a ty se stresuješ a to nemáš teď 😒 tak šup šup,už voláš???

rohlice
17. kvě 2010

Ahoj petulev 🙂 držím pěstičky a přeji ti úspěšný poslední den v práci 😉

jaru30
17. kvě 2010

Ahooooj Petul 🙂
moc gratuluju, krásnej počet, take zejtra držím pěsti, ať se mimískům u tebe líbí a s chutí se zabydlí! 🙂

clera
17. kvě 2010

dobré ráno všem

petulev
autor
17. kvě 2010

Hele, tak mě ještě napadlo s tím krvácením, že jsem někde četla, že když jsou na transfer 2 embryjka, tak prý může žena začít krvácet, když to jedno jde ven. Tak bych možná se držela ještě toho stébla 😉

Jinak děkuji všem za přání 😎

clera
17. kvě 2010

taky bych se ještě nevzdávala, určitě to bude jen špinění, které zatim neznamená.

petulev
autor
17. kvě 2010

Holky a jste všechny na neschopenkách? A razíte pak na rizikové?