IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

clera
19. kvě 2010

taky vám to doma tak neutíká?

petulev
autor
19. kvě 2010

Dneska mám teda v plánu uklízet, než bude ten transfer, abych pak měla klid. Ale co budu dělat potom je fakt pro mě neznámá 😖

clera
19. kvě 2010

netušila jsem co je v televizi blbejch seriálů 😀

carlin
19. kvě 2010

Petulev : Diky za podporu ! Tedy na 9. pokus, to je neco. Ja jsem si rikala, ze zkusim jeste 1-2 pokusy. Pristi pokusy uz si bohuzel platime sami, + darcovska vajicka.
Ja jsem taky pred ET pekne vygruntovala, aby me to pak nenutilo nekde neco poklizet. A taky me to uklidnuje, kdyz je kolem pekne naklizeno 🙂.

petulev
autor
19. kvě 2010

Clero, tak se na to nedívej, blbých seriálů je všude dost 😀

Carlin - a komu z vás dvou něco je? Tobě nebo manželovi? Tak hlavně to nevzdávej, naděje je vždycky.

Holky, taky jste byly po tom Utrogestanu tak ospalé? Já mám pocit, že nemůžu únavou vstát z postele.

carlin
19. kvě 2010

Petulev : Pouze na moji strane to neklape, manzel ma vyborny spermiogram. Ja mam vysoke FSH a pokud by to nahodou nestacilo, tak nemam ani jeden vejcovod. Jsem proste bohyne plodnosti 🙂

petulev
autor
19. kvě 2010

No to teda koukám, z Tebe musí mít v CARu radost 😀 U nás je to právě naopak - manžel má problémy, kdežto já jsem úplně zdravá. Ani nám nedali šanci na inseminaci, museli jsme rovnou na IVF.

martiiik18
19. kvě 2010

petulev, když budeš utrogestan zavádět a ne polykat, tak ospalá nebudeš 🙂 jinak mi jsme na tom stejně... manžel má horší spermiogram, takže sme šli též rovnou na IVF ( IUI nám ani nenabídli)... léčil se Tvůj manžel se spermiem, nebo ste šli rovnou na IVF? my nechtěli čekat, když není záruka toho, že se ten spermiogram zlepší, takže první IVF máme za sebou a teď před sebou druhé...

clera
19. kvě 2010

Carlin tak to máme stejný problém taky se potýkám s vysokým FSH

petulev
autor
19. kvě 2010

Martiiku, taky jsme nečekali na zlepšení. Ono s manželem je to trochu složitější, kouřit nepřestane a stres v práci taky neodbourá, takže čekat by byla jenom ztráta času. To teda znamená, že vám to první IVF nevyšlo? Nám řekli, že tím, že je to manželův problém máme větší šanci, že se to povede, než když je chyba na straně ženské.
Zavádět mám až po embryotransferu 😒 Do té doby to žeru. Hele, co to musí být za tabletky, když se dají jak polykat, tak zavádět? To musí být fakt dobrota 😀

clera
19. kvě 2010

😀 😀 taky mě to napadlo, když jsem se dočetla že to jde do sebe strkat více stranama 🙂

jitaf
19. kvě 2010

Ahojky,
mohla bych se připojit?
V pátek 21.5. jdeme na OPU 😅
Ale máme jen dvoudenní kultivaci a mám z toho strach, máte někdo zkušenosti

clera
19. kvě 2010

ahojky a vítej 🙂 taky jsem měla jen dva dny uschovu, od soboty se válim v postýlce a čekam co z toho vzejde 🙂

jitaf
19. kvě 2010

Tak to jsem ráda že nejsem jedinná. 😀
Já věřím že nám to vyjde ale stejně je tam malej červík co hlodá tu nejistotu.
Držím palečky aby jsi našla na testíku //
Jen nevím kdy mi je vrátí jestli v neděli nebo v pondělí

petulev
autor
19. kvě 2010

Ahojky, taky Tě vítám!
My jsme byli na OPU včera a řekli nám, že si máme zavolat už ve čtvrtek, ačkoli máme prodlouženou kultivaci. Tak jsem z toho taky celá nesvá. Ale snad vědí, co dělají. 😉

carlin
19. kvě 2010

Clera : A jak jsi reagovala na stimulaci ? Ja 0, jak bych si nic nepichala. Takze mam darovane oocyty. Mela jsem hladinu FSH myslim neco kolem 18, uz si to presne nepamatuji, ale bylo to nad limit.

martiiik18
19. kvě 2010

petulev- 1. IVF bylo úspěšné- otěhotněla jsem.. vše bylo ukázkoé- hcg stoupalo, gestační váček rostl... akorát v 7tt nebyly vidět srdeční ozvi a obrysy plodu byly nezřetelné ... takže teď jsem měsíc po revizi dělohy... tjn, to musí být vážně dobrota... ale to je takhle u těch léků, co se dají polykat i zavádět, tak že když se polykají, tak mají vedlejší příznaky, ale kdž se zavádí, tak se vyhneš vedlejším příznakům... já ho zaváděla pořád- při stimulce před ET, po ET i v těhotenství ( teda jestli se tomu dá říct těhotenství těm sedmi týdnům- ale bylo to krásný, bohužel krátký, ale nikdy na ten pocit nezapomenu).... je to děs jak se to v každém CARu ta doporučení liší... ☹ člověk je z toho jelen ☹

clera
19. kvě 2010

tak to ti budem držet palečky. kam jdeš do jakého samnatorka?

jitaf
19. kvě 2010

Děkuji za přivítaní.
Já doufám že bude vše ok a povede se to,je to naše první IVF a dost na to spoléhám. Ale ty 2 dny mě tak trochu deptají. Mám strach že to nedopadne. Chtěli jsme prodlouženou kultivaci ale nějak se nám teď všechno s... tak musíme mít jen tu dvoudenní. Mám starch že se třeba ani ty vajíčka neoplodní za ty 2 dny ale holky na eMiminu mě uklidňují...ale stejně mám divnej pocit

jitaf
19. kvě 2010

Clera to byla otázka na mě? 😀

clera
19. kvě 2010

carlin nebyla to žádná sláva ale jak vidim tak ani tragedie protože jsem ze sebe vyplodila 2 schopný vajíčka, které využily svoji šanci 🙂 a dnes je mám už zpátky. Je pravda že jsem to tohle nikdymoc nezajímala, a pak to byl takový fofr že jsem se nstihla ani naučit všechny ty pojmy a zkratky takže je ani neumim správně používat 🙂 naměřily mi cca 20

tinockab
19. kvě 2010

Ahoj holky, tady se to poradne rozjelo 🙂 To je moc dobre. Dneska jsem se poprve po transferu dala do uklidu,ale moc dlouho jsem nevydržela 😀 takže zase v pelišku s notebookem. 😀 Porad premejslim kdy si mam udelat ten test at to vim na
100 % jak to dopadlo. Dnes jsem 7.den po transferu a zda se mi to brzo,co vy na to?
Ahojky Jitaf, taky te tady vitam, držim palečky na OPU at tam mas co nejvic foliku a kam chodis do caru?

jitaf
19. kvě 2010

Chodím do Repromedy do Brna.

tinockab
19. kvě 2010

Carlin - kvuli tomu že si nereagovala na stimulaci tak mas darovane vajička??? Nebo mas jiny problém?
Petulev - kolik jsi měla foliku? Ted už čekas na fransfer,vid???

carlin
19. kvě 2010

Tinockab : Presne tak, nenastimulovala jsem vubec nic. Tak jsem nechtela otalet, vzhledem k veku ( pristi mesic 40 ) nebyla ani moc velka sance, ze by dalsi stimulace probehla jinak. Jinak nemam ani vejcovody, jsem proste bohyne plodnosti 🙂.
Martiik : Taky jsem mela zamlkle tehotenstvi, do 8. tydnu, nebylo srdicko. Ale nikdy na ten pocit byt // nezapomenu, jako Ty.

petulev
autor
19. kvě 2010

tinockab - měla jsem 19 folíků, z toho jeden byl prázdný, tzn. 18 vajíček. 3 už padly včera, dneska jsem tam ani nevolala, radši to snad nechci vědět, brnknu tam zítra ráno. Jinak já bych testla už 7. den. Když tam budou //, tak tím lépe. Jak jsi dopadla? 😎

tinockab
19. kvě 2010

Petulev- neboj,určite to dobre dopadne a budete i mrazit 🙂 18vajiček je krasny počet,ja jsem mela 14,2 hned padly a nakonec se podarilo oplodnit 9. Test jsem si nedelala,bojim se toho že tam bude jenom / kbyby jsem mela // tak to by bylo supr,no asi to necham na nedeli nebo pondeli,jeste to promyslim.

petulev
autor
19. kvě 2010

Tak je lepší pak nebýt zklamaná, to je jasné. Tak ještě vydrž, já mám v plánu testit tak 9. po ET, koukala jsem, že už se tam hodně lidem ukázaly 2 čárky. A kolik sis jich nechala zavést?

tinockab
19. kvě 2010

Nechala jsem si zavest 2 embrya, byla bych stastna kdyby se udrželo aspon jedno 😉

petulev
autor
20. kvě 2010

Tak to je jasné, to my si dáme taky. 😉

Kam se nám ztratila Jaru, snad už nerodí? 😝