IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

petulev
autor
3. čer 2010

Clera - to se Ti vůbec nedivim, nejhorší je to čekání na to, jak to dopadne. 😖

clera
3. čer 2010

ahojky všem vzhledem k tomu že znám výsledky na nejsou pozitivní, přišla jsem se s vámi rozloučit. všem těhulkám ze srdce blahopřeji a nám osttním přeji více štěstí v dalším kole.

michina
3. čer 2010

Clero, jsem na tom stejně, dneska ráno se rozjela silná MS a výsledky negativní,t aky přeji všem štěstí at uz ted nebo v dalším kole 😉
Ahojky, jinak za tři měsíce v diskusi IVF v září 2010 😀

evik31
3. čer 2010

teda děvčata no co to vidím vy jako s náma nejedete dál,přeci to že se to nepovedlo neznamená,že musíte končit i s náma v diskuzi 😕 ,mě i ostatním se taky nezadařilo ,ale jsme tu s váma v tom případě jsme asi měly skončit teda všichni 😒

evik31
3. čer 2010

jinak mě samozřejmně mrzí,že se vám to nepovedlo 😨

michina
3. čer 2010

Ale jasne, Eviku, ale já myslela, že diskuse pak uz nebude aktuální a založíme novou 😀 Jako novou nadeji 😀

barbika
3. čer 2010

tak se zase po delší době ozývám. Mrzí, mě že to některým nevyšlo. Ale není všem dnům konec. Mě pořád pobolívá břicho, ale už tomu nějak nevěnuji pozornost. Bolí mě hodně i prsa. Jsem 6 den po transferu a dneska jsem měla nutkání si koupit test. Ale naštěstí jsem ho nikde v drogerce nenašla, tak jsem vydržela a nechám si to překvapení na příští týden.. To čekání je ubíjející...

boudica
4. čer 2010

Ahoj holky, koukám, že tu nikdo není. Tak doufám, že na vině je krásné počasí a née nějaké smutnění. My se dneska jedeme kouknout na nějaká štěňátka, tak se mám na co těšit !!!!!!!!! Jinak uvažuji o změně CARU. Zkusím nejspíš Pronatal v Praze... Mají dobré reference. Už jsem se tam objednala na konzultaci... nemáte některá zkušenost? Jinak mám takový pocit, že si dám oraz od veškeré stimulace a nechám další pokus až na září...
V srpnu pořádáme v práci tábor, takže každá ruka se hodí a nesmím nechat kolegyně ve štychu...
Opatrujte se a užívejte sluníčka 😉 .. Já zase někdy nakouknu!!!!!!!

marcajda
4. čer 2010

ahojik, tak cysty jsou propíchnuté. a v úterý mám kontrolu a snad začátek stimulace. tak mi odtud holky neutíkejte, chci to prožít s vámi🙂
byla se mnou holcina, jí odsávali vajíčka a taky měla cystu, takže stejný postup jako já a odsáli 18 vajíček. tak doufám, že budu taky úspěšná.
děvčata, je mi moc líto, že vám to tak dopadlo. byl ten květen jakýsi prokletý. ach jo, jsem z toho smutná. ale další pokus určitě vyjde!!!
Boudiko, ráda bych poradila, ale jsem z olomouce🙂
Barbiko, mě prsa vždycky bolela, když jsem byla těhotná, to je dobré znamení!! at se tu taky konečně rozsvítí sluníčko🙂)

děvčátka, naberte síly, zvládneme to!!! jsem zvedavá, Eviku, jak se tobě rozjede ten ket? vypadá to, že se snad opravdu budeme klepat nervozitou spolu? 😀

78marcela
4. čer 2010

Ahoj holky,
já byla včera na kontrole po té hyperstimulaci. Zatím vůbec neví, jestli mě pustí na transfer, podle toho, jak mi je furt zle a že mám velmi zvětšené vaječníky..nakonec se se mnou rozloučili s tím, že v neděli na transfer máme přijet, prohlédnou mě, jestli se to zlepšilo a uvidí se. Tak jsem z toho taková všelijaká...už na stimulaci jsme museli čekat čtyři měsíce a teď jestli se bude muset odložit i transfer...
Jinak pozitivní zpráva je, že se mi embrýsci stále vyvíjí, první den jich bylo 26, včera 27, dnes 28...čekala jsem spíš, že to půjde opačným směrem, a ne že budou přibývat.

Holky, co se vám nezadařilo, je mi to moc líto, doufám, že už některá tu smůlu přetrhne. a taky doufám, že to pro nikoho nebyl poslední pokus a že do toho půjdeme dál. Utěšuju se tím, že mojí sestře to taky vyšlo až na potřetí...ale vyšlo a má krásnou holčičku, tak nám to taky vyjde. Musí!!!

evik31
4. čer 2010

ahoj děvčata no konečně tu někdo je 😵
já si včera užila den volna a nakupování jinak nevím jestli jsem včera dopadla dobře,ale 11dc mám sliznici už 9mm
dr.říkal,že to vypadá dobře ,že možná obejdu i bez práškůco podporujou růst sliznice,že mě hezky roste sama,
takže v úterý jdu na druhý ultrazvuk a pak se uvidí,no na to ,že sem normálně ovulaci nemívala tak docela dobrý 😀
no marcajdo jsem zvědavá teda na nás doufám,že nanuky budou ok 😵
marcel přeji hodně štestí aby ti ten et v neděli dopadl 😀
jinak u nás je krásně od rána tak snad tomu dešti bude konec 😎

petulev
autor
4. čer 2010

Ahoj holky,

já byla teď na 2 dny se psychicky spravit u našich, tak mi to docela pomohlo. Jinak v pondělí už se vracím zpátky do práce a vůbec nevim, jestli jsem připravená na otázky typu : Kde jsi byla? A co Ti bylo? a tak podobně. Ale snad se to musí zvládnout. Jinak včera jsem si byla u nás v CARu vyzvednout konec neschopenky a dozvěděla jsem se, že se jim vůbec nelíbí ten špatný vývoj embryí, takže nás posílají na genetiku (prý jestli vůbec spolu můžeme mít dítě). No téměř mě omejvali, na druhou stranu, než si vyplýtvat další pokus, tak je dobře vědět pravdu. A ta bylinkářka to jistí 🙂

Přeji všem po hooodně dlouhé době krásný slunečný víkend a hezky si ho užijte 😉

tulik1
4. čer 2010

ahoj holky, tak jsme byli dneska na kontrole a vse je ok a v pondeli OPU, tak se tesim jak blazen, snad to konecne vyjde.

vsem kterym to nevyslo posilam hodne sily do dalsiho boje, kdyz juknete ke me do alba uvidite ze uz toho mame hodne za sebou, ale porad doufame a bojujem, nic jineho nezbyva 😉

boudico ja chodim do prazskeho pronatalu a zatim ho muzu jen doporucit, jedine cim se musis obrnit je trpelivost, cas objednani je pouze orientacni, vetsinou se tam ceka, ale myslim ze to stoji za to .... 😉

michina
4. čer 2010

@boudica - kamaradka tady z konika chodila do Pronatalu a myslím, že si ho docela pochvalovala, neměla žádné extra výhrady a podařilo se jim to na 2.IVF a ted ceka uz prirozene druhé mimi. Kdybys chtěla reference, napiš jí do IP (@grej) a odkaž se na mě 😉 určitě ti ráda popíše své zkušenosti a zážitky, jen doufám, že si to nepletu a fakt chodila do Pronatalu 😀

michina
4. čer 2010

@boudica - abys ji nemusela složitě hledat, jen klikni - @grej (odkaz by měl fungovat)

evik31
5. čer 2010

ahoj ženy,tak jsem doma osiřela manža vyrazil na výkend na ryby,tak jsem se dala do gruntování k obědu jen zeleninku a pak razím na kole k našim po zimě snad sednu na kolo poprvé tak doufám,že mě neupadne prdel 😀
tulik at ti to opu v pondělí dobře dopadne držím pěsti já jdu na kontrolu sliznice v úterý tak uvidíme 😨
nemáte někdo zkušenosti sKET docela by mě i zajímalo kolik si mám připravit v peněžence vůbec jsem se nedostala v sanusu na ceník maj to nějaký asi bloklý 😝

marcajda
5. čer 2010

Martiiik18: 1.IVF 4.3.- test pozitivní, není zřetelný plod ani srdeční akce, 16.4. revize dělohy, čekání na 2.IVF - 28.5. synarel ( dlouhý protokol)
petule: 1.IVF 05/2010 - neúspěšně
clera: 1.IVF první 1/2 05/2010, nyní ve stádiu čekání
evik31: 1.IVF 13.5./2010- dlouhý protokol+ICSI+ 4mrazáčci,krev -Negativní,3.6. první ultrazvuk před KET
Tinockab:1.IVF 12.5.2010,test pozitivní,čekáni na ultrazvuk
boudica: 1. IVF únor 2010 bez ET, 2. IVF 12.5. - neúspěšné
marcajda : 5IUI,2x potrat, stimulace na IVFod 2010dlouh.protokol Gonal
valkil: stimulace na 1. IVF resp. ICSI od 6.5. (dl. protokol) - Zoladex, od 25.5 Gonal
mirabela: 1.IVF 05/2010 dlouhý protokol, z 10 vajíček 4 embryjka, 2 zavedena (neúspěšně) + 2 mrazáčci - čeká na kontrolu po MS
carlin: 2008 zamlkle spontanni tehotenstvi, 1.IVF 02/2010 - bez reakce na stimulaci k ET nedoslo, 2.IVF 05/2010 ET s darovanymu oocyty - negativni. Lednacci : 0. Cekani na nejake dobre zpravy.
michina: 3.IVF květen 2010, stádium čekání, kontrola 2.6.
maggie: 1. IVF květen 2010, stádium čekání, kontrola 7.6.
78marcela: po OPU, čekání na ET.

ahoj děvčata, posunuji nám tabulku, i když zatím není zrovna pozitivní..
@tulik1 tvuj příběh je náročný, těžko něco takového zvládnout. mě potkaly potraty mnohom dřív a stejně jsem celá ustrašená, jen mám trošku těhotenský příznak(a že si je vsugerovávám skoro každý měsíc) jste silní, že bojujete.

@petulev, ještě že ty rodiče máme, je mi 37 a stejně za mamkou s bolístkama utíkám pořád🙂 kéž by jednou takto chodil nějaký ten můj potomek za mnou. i když někdy to pro ni musí být hodně náročné.
nám dělali genetiku hned, mám něco na 14chromozomu, ale stejně s tím nic udělat nelze. pořád jsem nepřišla na to, k čemu jim to je?jestli na diagnozu, nechte si darovat semínko nebo vajíčko? opravdu nevím, poraďte.
ten návrat do práce zvládneš, nejhůř první den, ale aspoň půjdou myšlenky jinam a uleví se srdíčku smutnému. asi nejlépe to vůbec nekomentovat, přestanou se ptát..

@evik31 tak to mi pořádně utíkáš, to je teda frmol, to je nádhera 🙂 a sliznice vypadá opravdu dobře, tak třeba žádné hormony.. a mrazáčci to určitě zvládnou a pak se zavrtají do měkoučké postýlky a bude to úžasné!!to se těším až nám napíšeš něco krásného 😀

@78marcela teda bojuješ! ahe někde tu psaly, že po OHSS se těhotenství líp uchytává, tak snad to trápení stálo za to. hlavně at ti to v tu neděli dobře dopadne. a to dopadne!!

děvčata, dnes je tak krásně a já jsem v práci, to je k vzteku..moc pěkně si ten dnešní den užijte! a i s nějakou krásnou procházkou. budu na vás myslet a snad po 6hodině taky nějaou stihnu. přijede mi po 14 dnech miláček, tak se tooolik těším 🙂

boudica
5. čer 2010

Přeji krásnej a prosluněnej den!!!! Moc děkuji za vaše info ohledně Pronatalu! Petu, neztrácej hlavu.... To nám říkali taky při prvním pokusu a u druhého s dlouhým protokolem a silnějšími hormony jsme se dostali mnohem dál... podle všech příznaků, které jsem měla, se opravu snažili zakousnout, ale pak to z nějakého důvodu vzdali...
Čím a kolik jsi stimulovala?
Jinak holky, já mám doma nového chlupáče, jsem naprosto nevyspalá, ale je to paráda 🙂. Dost brzy po té naší první holčičce, ale byla to taková souhra náhod, že jsme na to prděli... 😉

grej
5. čer 2010

MIchi - já chodila do Gestu🙂 Do Pronatalu tuším chodila Mikulka. A taky myslím Mel (Maminky po IVF v září2008).
Pardon, že vám sem lezu 🙂
Držím vám všem palce!

tulik1
5. čer 2010

ahoj holky, tak jsem si pichla pregnyl a uz je hotovo. ted jenom aby byly kvalitni vajicka pri pondelnim OPU a pak uvidime, jak nam bude dal prano ...

koblichzek
6. čer 2010

Tuli, moc držíme palečky, ať to dopadne přesně podle tvých představ 😉

marcajda
6. čer 2010

tuli. taky na tebe budu myslet!!

78marcela
6. čer 2010

Tak odjíždím na transfer, snad mi ho povolí...trochu se bojím..

marcajda
6. čer 2010

marci, to bude dobré a pak napiš!!! folíků máš spoustu, tak bude pořádná úroda 😀

pampeliska36
6. čer 2010

ahoj... omlouvam se, ze vam semka lezu 😉 ale mozna sem taky za chivlku budu patrit 😀 dostala jsem dneska MS a zacinam tim padem dlouhy protokol, takze jdu v utery do CARu a vyfasovat leka na mesic antiko a pak po jednom cyklu s antiko uz zacinam stimulovat.

@78marcela taky znam dve holciny u kterych se rozjel hyperstimulak, ale ne v nejake vetsi mire... bylo to jen na kapacku a obema kockam se to podarilo! cekaji miminko, miminka 😀 takze drzim pesti!!!

pampeliska36
6. čer 2010

pisu jak prase 😅

evik31
6. čer 2010

ahoj děvčata ,
tak tady máme další krásný den tak doufám,že vydrží 😉
marci doufám,že opu proběhne v poho a úrodička bude veliká 😵
marcajdo jo je to docela fofr doufám,že se ten fofr aspon vyplatí 😲
jinak výtám nově příchozí pampelišku aspon se to tu oživý spousta děvčat přestala nějak psát tak snad to ted bude lepší a pořádně se to rozjede 😎

evik31
6. čer 2010

málem bych zapomněla tulik držím palce 😀

evik31
6. čer 2010

no nějak pomalu nestíhám dočítat koukám boudi fotka psího mimi by nebyla 😀

marcajda
6. čer 2010

taky vítám pampelišku 🙂 tak každý CAR to dělá trošku jinak, že? myslím, že máš tu antikoncepci. asi tě chtějí co nejvíc utlumit? třeba to pak zabrání těm cystám? a kam chodíš? já do FN Olomouc.

eviku, taky doufám..jak u tebe, tak u sebe. překvapili mě, že to i s cystama tak rozjíždí.. ale určitě ví co dělají.

a boudi, ta fotečka by byla supr. jááá chci taky pejskaaa...

já se sem dostanu až zítra, tak jsem moc zvědavá na tulika, jak dopadne!! Napiš!!