IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

clera
27. kvě 2010

tinockab - koukla jsem a čárka krásně sílí moc gratuluji 🙂

jaru30
27. kvě 2010

Ahojky
jsem tu jen na skok. Best nebrat, je nespolehlivej 🙂
12. den na testování už je nejvyšší čas 😉
Já taky testila 9.den, jako Tinocka

evik31
28. kvě 2010

Krásné ráno,pro ty co budou testit a nám ostatním hodně síly
pocituji to velmi na sobě,tělo celé bolí,menzes trvá a už mě fakt nebaví 😝
aspon ,že jsme doma jediné pozitivum 😵

martiiik18
28. kvě 2010

krásné slunečné ránko holky, tak je to tady- začáním šplíchat synarel... no uvidíme, zda se nám zadaří uspět jako u prvního pokusu ( vlastně si ani nedokážu představit, že by se nám to nepovedlo, když u prvního to šlo jak po másle do určité doby)...
holky, co jdete testit: držím pěstičky a tfuj tfuj šťestí ať stojí při vás 🙂
a nám čekatelkám na další pokus- teď už určitě stojíme ve frontě na mimíšky 🙂

petulev
autor
28. kvě 2010

Ahoj holky,

tak mám takový vnitřní blbý pocit, že to možná nevyšlo. Od včerejška mě přestalo bolet to břicho, skoro úplně, tak nevim, jestli to brát jako plusový faktor, anebo jestli se tam fakt nic neděje. ☹

Tinockab - Tebe ty bolesti po tom OHSS taky přešly a už Tě pak nic nebolelo?

evik31
28. kvě 2010

petulev hlavu vzhůru 😎
co já bych dala za to ,aby břicho nebolelo mě už bolí snad i ledviny od toho krvácení,ale snad už to dneska trochu ustane 😝
určo už jsou zahryzlí a krásně dadaj 😵

evik31
28. kvě 2010

to se mě to ted kecá vid 😅
taky jsem před tím panikařila a jak to dopadlo 😖
takže příště už se tomu nebudu tak poddávat a uvidíme

petulev
autor
28. kvě 2010

evik31 - chudinko, to je to tak hrozný? A kolikátý den už takhle krvácíš? 😖

petulev
autor
28. kvě 2010

Ale tak znáš to - když si chtěla otěhotnět přirozenou cestou, tak ti všichni říkali, ať na to hlavně nemyslíš. No copak to šlo? A teď, je to takový zvláštní, normálně jako nevíš, že tam vůbec došly, ale teď víš, že tam jsou a nemůžeš na ně nemyslet každou chvíli? 😵

evik31
28. kvě 2010

od pondělka 😝

evik31
28. kvě 2010

tak doufám,že si to ted vyberu a pak už víc nic

evik31
28. kvě 2010

jojo je to těžky,holt musíme vydržet vše

petulev
autor
28. kvě 2010

ty jo, tak to už je síla, neměla by sis s tím někam dojít? takovýhle krvácení asi není jen tak 😒

petulev
autor
28. kvě 2010

Hele, ještě mě tak napadá otázka pro holky, které neuspěly:
Když jste to dostaly, dostaly jste to úplně normálně podle termínu, jak jste to měly dostat? Já se v tom teď totiž trochu plácám, protože kvůli tomu IVF, kdy mi brali ty vajíčka mi to defacto o týden zkrátili. Tak jestli to mám čekat už jako teď, nebo až normálně ten příští týden 😖

evik31
28. kvě 2010

počkám přes vykend a jinak tam zavolám včera my sestra říkala,že to může být těmy hormonama měla sem silné davky a hodně dlouho
jinak jsem to dostala pomalu na termín habroval tam tak jeden den

michina
28. kvě 2010

AHOJ holky 🙂
@petule - ono ber punkci, popř. transfer jako ovulaci, MS se vetsinou dostaví do 8.-14. dne po ET. Já ji poprvé, když se mimi vůbec nechytly dostala už 8.den. Kolikátý den jsi po transferu? já dneska devátý... a je to hruza to cekani a hlavne kazdá navsteva WC je stresujici... 😠

tinockab
28. kvě 2010

Ahojky

Petu - mně ty bolesti taky přešli uplně a řikala jsem si to samé co ty,že to na 100% nevyšlo když už mě nic nebolí. No a nakonec // 🙂 dneska zase test a čárka síílíí a síííílííí,tak doufam že na ultrazvuku se ukáže srdíčko.

boudica
28. kvě 2010

Ahoj holky, mooc vás zdravím a držím palce..
Petu, já jsem to dostala 15. den po ET... můj cyklus mi díky dlouhému protokolu rozhodili... Jinak bych to měla dostat o 9 dní dříve... Nevím, jestli ti to k něčemu pomůže...
Potřebovala bych vědět, který z těch mých bolestí, a dalších příznaků bylo OK, a které zanmenaly, že už je bitva prohraná... to by se vám to pak snadno radilo... takhle nevím a obávám se, že mi to doktoři taky neřeknou...
Tino, ty už jsi jasný adept... 😵 😵 😵, čárky jsou krásné... 😵

petulev
autor
28. kvě 2010

michina - dneska jsem 6. den po ET, ale snad žádné příznaky nemám. To teď budu mít teda bezesné noci. 😖

tinockab - a břicho Ti taky splasklo? To mně totiž ne, spíš se mi zdá, že mi ještě víc vyrostlo.

Jinak díky všem za odpověď, ale stejně se v tom nevyznám 😉

clera
28. kvě 2010

ahojky, dnes je to 13 dní od transféru a čárky tam sice jsou // ale je strašně strašně slaboučká, ale zatim žádný špinění naprosto nic tak nevim ... asi jen čas ukáže

petulev
autor
28. kvě 2010

clera - tak to TI moc moc moc gratuluju, i slabá čárka je vítězství! 😉

evik31
28. kvě 2010

ahoj clera taky gratuluji a držím pěsti a tiše zdravě závidím; 😉

evik31
28. kvě 2010

jo jinak konečně snad menzes na ústupu 😲
takže ted si budu doma užívat týden klidu a pak znova do boje tak doufám,že mě vy těhulky tady pozivně naladíte a nakazíte tím pěkným bacilem jooooooo 😠

evik31
28. kvě 2010

sorry píšu jak prase 😅

clera
28. kvě 2010

děkuji všem 🙂 za podporu a přání, a přeji i vám abyste se dočkali pohledu na // kdy ta jedna bude sice tak slabá že se nedá ani vyfotit 😀 ,ale je, a vy budete sice mít do cíle ještě skporem maraton, ale první kilometr budete mít za sebou 😅

marcajda
28. kvě 2010

Martiiik18: 1.IVF 4.3.- test pozitivní, není zřetelný plod ani srdeční akce, 16.4. revize dělohy, čekání na 2.IVF - 28.5. synarel ( dlouhý protokol)
petule: 1.IVF 05/2010, nyní ve stádiu čekání
clera: 1.IVF první 1/2 05/2010, nyní ve stádiu čekání
evik31: 1.IVF 13.5./2010- dlouhý protokol+ICSI+ 4mrazáčci,krev -Negativní,3.6. první ultrazvuk před KET
Tinockab:1.IVF 12.5.2010,test pozitivní,čekáni na ultrazvuk
boudica: 1. IVF únor 2010 bez ET, 2. IVF 12.5. - stim. dlouh. protok. - ze 2 vajíček 2 embryjka - krev 27.5
marcajda : 5IUI,2x potrat, stimulace na IVFod 1.6.2010dlouh.protokol Gonal
valkil: stimulace na 1. IVF resp. ICSI od 6.5. (dl. protokol) - Zoladex, od 25.5 Gonal
mirabela: 1.IVF 05/2010 dlouhý protokol, z 10 vajíček 4 embryjka, 2 zavedena (neúspěšně) + 2 mrazáčci - čeká na kontrolu po MS

marcajda
28. kvě 2010

clero, to je radost. moc na tebe myslím, byla jsem pořídně napnutá, jestli si testík už dnes uděláš 😉

holky, tak to vypadá, že jsou přece jen úspěchy, to je pozitivní 🙂 a mě to po víkendu začíná taky, to se bojím..
a protože hledám znamení kde mohu, tak mám radost, že začínám na mé narozeniny 😀 že bych si dala sama takový nádherný dáreček..

a venku dnes konečně sluníčko, to mě asi přemluví i k tomu volení.. asi zajdu, jak pojedu večer z práce.. jen ještě pořád nevím koho 😠 je tam divný výběr

evik31
28. kvě 2010

tak jsem se dnes nakazila pozitivníma zprávama moje kamarádka a svědek v jedné osobě porodila o měsíc dřív krásnou holčičku sice je v rozvodovém řízení (ač my to nepochopíme,ale její manžel mimi nechce a ona odmítla jít na potrat),ale já věřím že s pomocí nás všech to zvládne 😀
takže se pojedu nakazit tím mimi bacilkem a trochu to ponuchlat musim néééé 😵

carlin
28. kvě 2010

Clera : I malej duch je uspech, je to na dobre ceste. Blahopreju !! Zatim potichu, at to nezakrikneme.

Holky pridejte si do tabulky i moje udaje, ale neni se cim chlubit ... :

2008 zamlkle spontanni tehotenstvi, 1.IVF 02/2010 - bez reakce na stimulaci k ET nedoslo, 2.IVF 05/2010 ET s darovanymu oocyty - negativni. Lednacci : 0. Cekani na nejake dobre zpravy.

clera
28. kvě 2010

marcajda -- děkuji odběr nám dělali 13 soce ve čtvrtek ale do je do pátku už jen skok tak jsem dnes 13 dní po vrácení zkusila .. a pak že 13 je nešťastný .. prdlajs .. sice nemam jistotu že se posunu dál ale šťastný to je 😉 a i na ostatní se štěstí usměje .. věřim tomu, prý 2 kolo bývá většinou úspěšné protože už i člověk ví do čeho jde a není tak vystresovanej jak z injekcí, tak odběru atd. .. no snad bude ta šmouha slabá šílit 🙂