IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

marcajda
15. čer 2010

gonal pouzdro má, jenže v autě je teplo, tak mám to pero zabalené, aby se nepřehřálo a samozřejmě jsem si byla jistá, že přece na jehly nemůžu zapomenout 😠 😠

marti, prožilas těžké chvilky, o to víc ti přeji, aby to teď krásně probíhalo až do porodu!!! těším se, kolik vajíček bude! ať je i mrazáček sněhuláček 🙂 jejda, když si představím, ža za nějakých pár dní budu prožívat to co ty. snad budou pro mě mít zítra samé dobré zprávy! taky jsem pěkně nervozní 😉 to docela brzo, že?

evi, vlastně nevím jakou fotku tam dát. vdaná nejsem, čárečky zatím taky žádné.. ale jak něco naroste, hned pošlu 🙂
tak jsi dnes vařila guláš? no, tos určo potěšila. nás tu dnes trápili palačinkama. už se těším domů na něco dobrého 🙂 jsem strašně mlsná 🙂 a máš dobrou paměť, musela bych na net k mamce, no jak budu doma, tak tam budu často, jsem doma dost sama a to mi bude smutno.
zítra po doktorovi budu doma malovat, ať mám vše těžké udělané a mohu odpočívat. včera jsme s mamkou stěhovaly näbytek.. no prostě moc neodpočívám..nejsem na to zvyklá, budu se muset hlídat..

evik31
15. čer 2010

@marcajda taky bych letos chtěla malovat obývák,ale nevím co na to moje drahá polovička 😀
jo gulášek byl dobrej,ale co zítra nevím nevím ten zbytek guláše sní manža k večeři

marcajda
15. čer 2010

no, ty palačinky mu asi nedělej 😀
koukala jsem na Matyska od Jaru 30. je velikánský a opravdu čistý blonďáček, to je neobvyklé. je moc krásný.

evik31
15. čer 2010

@marcajda jo taky jsem se tím blondačkem kochala je fakt nádhernej
jinak by ses divila,ale manža palačinky rád a vůbec když jsou s tvarohem 😀

evik31
15. čer 2010

tak jsem zkoukla Prostřeno,sledujete to někdo ,bože tam je tak urejpanej dědek no vzala bych asi panví 😀

marcajda
15. čer 2010

no vidíš, tak jsem ti třeba na zítra poradila 😀
to je síla, každy den něco vymýšlet a vařit. s tím budu docela bojovat. vařit umím, ale extra mě to nebavi..
tak a jedu domů, trošku to tam polítám a začnu oblepovat. a zítra se na to vrhnu. meruňkově, těším se na tu barvu. a když mi bude dobře, tak se pustím do kuchyně, je na bílo ještě po rekonstrukci, tak musím něco vymyslet. asi do žluta, mám nábytek třešeň s vanilkou..a zelenou desku. třeba poraďte 😉

evi a ty kočárky jsem skoukla a ten oranžový se mi líbí. stále plánuji holčičku Ludmilku 🙂

evik31
15. čer 2010

my máme merunkovou ložnici,ale až to budem předělávat na děcák tak to asi přemalujem
jinak kuchyn mám takovou zajímavoubarvu byla žlutozelená přes den je to víc žluté a ,když se stmívá je to víc do zelena 🙂 obývák je zatím bílej,ale to se změní 😀

Ludmilka je zajímavé jméno to už jsem dlouho neslyšela 😀
kočárky jsou dobrý mají spousty barev a kombinací a i jiné podvozky já bych možná volila 4kolku s předníma otočnýma kolečkama ,ale to je zatím daleká budoucnost 🙂

marcajda
15. čer 2010

no, je to prý těžké jmeno, že sebou nese složitý život, ale snad to holčička zvládne dobře 🙂 má spousty možností, jak to jméno pěkně říct.
kam se ztratily ostatní? asi tu už pro dnes zůstaneš sama, měj pěkný večer.

78marcela
16. čer 2010

@evik31 - Eviku, Hostinné je kousek od Hradce, to je od nás slabou hodinku, tož to by šlo, ne? 🙂
Jinak, červenat by se mělo začít zítra, ale já nemám ani po antikoncepci,ani po hormonech pravidelný cyklus, takže nevím, kdy ms dorazí.
Na dnešním testíku zase jenom ten stínek, co včera, který ani při nejlepší vůli nemůžu vydávat za čárku. Říkala jsem přítelovi, že se na to odpoledne taky vyčurá a uvidíme, jestli to není jenom stínek třeba po zaschnutí něčeho. On by žádné HCG mít v těle neměl🙂

78marcela
16. čer 2010

@martiiik18 - držím palce na dnešní odběr, a přeju pěkný vajucha. Úplně si vybavuju, že jsem se cítila úplně stejně. Do jakého CARu chodíš v Brně?

78marcela
16. čer 2010

Taky se holky těším, jak budeme malovat a rekonstruovat. Kupujeme byt v Ústí a budeme tam předělávat koupelnu a měnit trochu dispozice, teď je to 2+1, ale jsou tam velký místnosti, má to 75m2, jen obývák tam má skoro 30, tak si z toho uděláme kuchyn s obývákem a z kuchyně nám vznikne samostatný pokoj pro mimišo. Včera jsme měli odhadce, kvůli vyřízení úvěru, snad to do týdne bude a pak už budeme čekat na penízky a přes prázdniny to budeme předělávat. Blbý je, že budu v těch lázních celej červenec, nejradši bych se na to vrhla hned. Už jsem na netu obhlížela koupelny🙂 🙂

78marcela
16. čer 2010

JInak, co se týká vaření, s tím já děsně bojuju, hrozně mě to nebaví a vařím tak jednou za týden nebo 14 dní. Naštěstí je přítel tak vycepovanej a donese jídlo od máti a já taky. Ani mi nenadává, jaká jsem hospodynka, jenom občas připodotkne, že už ted lituje to dítě, že takovou stravu bude mít už od mala. Já mu zase tvrdím,že jak budu na mateřské, tak vařit budu denně, ale ted na to prostě nemám čas, když jsem 12 hodin denně v práci. (to fakt jsem normálně).

A Ludmilka je opravdu jméno, které se dnes už moc nedává, ale mám kolegyni Lídu a ta je moc milá, tak je to jméno taky pěkný. Mě se většinou jména spojují s nějakým člověkem, pokud to není moc časté jméno.
My tak dopředu máme vybranou Barunku a Tobiáška. chvíli jsme mluvili i o Simonce, to se mi taky líbí, ale stejně pořád říkáme Barborka.

Akorát když jsme ještě po transferu uvažovali, že by to mohli být dvojčata a kluci, tak jsem přítelovi ze srandy navrhla, že třeba Tobiáš a Tadeáš a on prý a co třeba Bolek a Lolek, tak u dvojčat používáme jako pracovní Bolek a Lolek.
Ale pokud by to byla dvojčátka opravdu, tak by se mi líbilo Tobias a Phillip. My to budeme mít asi takhle psané, protože přítel má cizí jméno, tak aby se to k tomu hodilo.

78marcela
16. čer 2010

Tak jsem vám tu dopsala, co jsem včera nestihla a jdu se chystat do práce. Papa a já se během dne za váma zase stavím.

barbika
16. čer 2010

Dobré ráno všem, tak dneska mrcha dorazila a docela silně. Tak jsem hned volala do CARu co dál. Příští pátek se na mě mrknou a uvidíme.
Marcel držím tiše palce, ať ta čárka zesílí!!!

78marcela
16. čer 2010

@barbika Tak alespoň už víš, na čem jsi. Mě má dorazit v pátek

78marcela
16. čer 2010

Ten Evik dneska nějak dlouho spí. Já tu vypisuju romány a ona nikde...haló, vstáááááááávat.

evik31
16. čer 2010

haloooooooooooo už jsem tu evík oprav du dneska vytuhl nojono to je tak ,když někdo ponocuje 😀

evik31
16. čer 2010

@barbika to mě mrzí,ale jak si psala KET to jistí 😉

evik31
16. čer 2010

@78marcela a kam jezdíš do centra,když to máš kousek od HK já jezdím právě do toho HK jelikož to pro nás bylo blíž než do Prahy
no dneska budou ty palačinky manža vyjavyl souhlas tak dobrý 😀
@marcajda co že budete mýt dneska k obědu abych věděla co vařit zítra 😅 ,ale ty tu asi dneska nebudeš jelikož maluješ tak nebudeš v práci takže máma prd 😉
taky bych předělávala byt taky máme 2+1,ale né tak velký jako Marcelka ale nová koupelna by se šikla 😀
jenže splácíme byt a auto tak musím chvíly počkat a hlavně ted vrážíme peníze do něčeho jiného ,že 😢
takže my nová kuchynská linka dělá pápá 😝
jinak my jsme o jménech zatím nějak nepřemýšlely asi radši 😖
ale u nás budem muset navozovat na příjmení jelikož když to bude kluk bude mýt příjmení Lukáš
takže Lukáš Lukáš by bylo asi blbé 😀

evik31
16. čer 2010

píšu jak prase 😀

Marti hodně vajuch dneska

78marcela
16. čer 2010

Já jsem původně taky uvažovala o Sanusu, a už jsem si tam i volala a objednala se a pak jsme to zrušili, protože gyndařka i obvodačka doporučily Brno, tak jsme šli do Brna.
Palačinky bych si moc dala, mňamky, mám ráda sladké (taky je to na mě vidět).
K tomu příjmění by jméno Lukáš bylo asi fakt blbý, ale aspoň by se nikdo nespletl, což je taky výhoda 😀
Evi, my v tom bytě budeme asi spávat na zemi na matračkách a věci budeme mít na zemi, protože nám nezbyde ani na nic, ani na zařízení. Co jsme měli našetřený, to jde na IVF a na poplatky kolem bytu, pořád doufáme, že nám odhad udělalí buď vyšší než je kupní cena, protože prý půjčují 80% z odhadní ceny a nebo teda jestli nám půjčí sto procent, protože nemáme bokem už skoro nic.
Ale ta koupelna nová tam být musí, protože když jsem viděla současnou, tak jsem řekla, že ani za boha bych tam nevlezla. Bydlel tam starý chlap, a myslím, že asi trochu prase...Takže nová vana každopádně a nový záchod a když v tom budeme, tak i ta dlažba...ale uvidíme, jak to bude všechno. Plánovali jsme i okna, ale na to už nebude, to až časem.
Ale všechno počká, moje okna, tvoje kuchyň, hlavně když bude mimis nějaký, viď.

misa.77
16. čer 2010

marcelo gyndařka má většinou s někým smlouvu a pošle tě samo tam, ale dle mých zkušeností, bych do Brna nepáchla, tahají tam z lidí jen love a nic, jsou podstatně dražší než Sanus, už včera když jsi psala kolik tam co stojí, tak to vyšlo minimálně o několik tisíc dráž

tím nechci Sanus vyzdvihovat, jsou i jiné CARy, ale Brno a PRaha ani omylem, možná tak Apolinář nebo POdolí 😉

evik31
16. čer 2010

@misa.77 jé konečně někdo kdo je zběhlý a poradí 😀
já jsem zaHK ráda,i když vyjde třeba něco dráž tak ta péče je 100%
jinak jsem psala holkám do diskuze Ket jestli nevědí jak se pohybují ceny v HK tak my jedna odepsala 2800,-+ 300,- za lůžko tak když to bude ta trojka tak to ještě jde těch 5000,- jak by jsi měla plati Marcel ty je opravdu hodně jen za to ,že to rozmrazí a sprominutím šoupnou tam tak jsem zvědavá kolik my doktor teda řekne 😕

evik31
16. čer 2010

@78marcela my máme taky zatím původní jádro,ale mémena tom šíleným umakartu nátěr,že to nevypada ják umakart a v kuchyni ho máme obloženýpalubkama co vypadají jako bříza ted dělají takové jakoby papírové nevím jak jinak to nazvat kupovaly jsme je v obi a vypadá to hezky
problém je v tom když máš trubku sousedku která tě vytopí jako my 😀 ,takže musíme část rozebrat a vyměnit za jiné
naštěstí jsme na to přišly včas tak to není velké ale menší mapka tam zůstala 😢
jinak dlažbu tam máme ok teda v koupelně,letos jsme dělaly novou v chodbičce ated čekám až budu mýt zbytečné 3000,- abych si koupila novou předstínovou stěnu zatím se nějak nedaří pořád jsou potřeba někde jinde 😀

evik31
16. čer 2010

my jsme se tady jednoho ptaly nakolik by vyšlo uplně nová koupelna a wc s vyzděním a pracema a říkal ,že v panelákách se to pohybuje kolem 100 000,- se vším všudy záleží jaké se vybere drahé vybavení samozřejmě 😀
tak jsi myslím ,že to jde ,ale jak rozkopu jádro tak vyměním i kuchynskou linku akorát sporák ne ten je nový 😵
takže 100 000,-nnemám tak musím počkat až bude něco splaceno no hrozný jo a nové okna bych brala taky to jsme říkali s manžou že asi příští rok ,ale uvidíme kolik dáme za mimi což bude při našem štěstí hodně 😖

78marcela
16. čer 2010

Já myslím, že vydřiduši jsou úplně všude. Evik v Sanusu platila víc než já v brně. Ale je pravda, že bez té péče, co tam ona má. No uvidíme, co a jak dál, taky se mi těch 5000,- zdá hrozně moc. Ségra platila za KET v Heliosu jen 2000,-Kč.
My máme zděné jádro, a všude je dlažba. Ale na chodbě a v koupelně příšerná. Na chodbu chodím lino, to se dá, ale v té koupelně to nějak převymyslím. Pokud by to šlo, tak bych to nechala jenom předláždit, protože vysekávat to, to by bylo moc drahé, a pracné, je to ještě taková z těch starých dlažeb, co se dávaly, aby nás přežily. Pokud to tak teda půjde udělat, to nevím, to jsem si jenom tak myslela, ale vůbec se v tom nevyznám.

78marcela
16. čer 2010

No, my jsme na to s tím štěstím podobně🙂 J8 si dala limit, že ta nová koupelna nesmí být víc jak 50 000,- tak jsem asi z levného kraje🙂 Ale víc nemám rozhodně v úmyslu dávat.

evik31
16. čer 2010

uvidíš třeba za 50 000,- pořídíš my to máme těch 100 000,- s itongovým vyzděním místo umakartu a hlavně je v tom ta práce a ta nebude asi tak laciná že 😀
tak já jdu nakoupúita něco dělat ale nevím co teda 😀 mám vše hotovo

78marcela
16. čer 2010

Můžeš jít k nám něco dělat, já mám všude binec🙂

evik31
16. čer 2010

pošly adresu 😀
já se tak už strašně nudím no hrůza pak vymyšlím akorát blbosti 😅
tak jdu na ten nákup