IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

evik31
26. kvě 2010

jo jinak mame doma taky čiči,ale nechodí ven a je očkovaná ,odčervená atd. tak by to mělo být v poho horší je to u těch co chodí ven

petulev
autor
26. kvě 2010

tinockab - tak Ti držím palečky, ať jen sílí a sílí! Kdy jdeš na kontrolu.
Já už jsem tam volala a řekli mi, že je to dobré znamení, že se usídlili. A že mám hodně ležet, pít a jíst jogurty. Tak už nevim. 😠

jaru30
26. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
Boudi, ještě nic není ztraceno!!! 🙂 Jak už jsem tu psala, znám holčiny, co ho měli pozitivní až po 3 tejdnech 😀 Tak držím pěsti, ať ta krev klapne!!!!!
To samé tobě Eviku!!!!

Tinocka, gratuluju! 🙂 S kočkama doma problém není, má je spousta těhulek...a myslím, že neni problém ani s kočkama venku. Když budeš dodržovat nějaký základní hygienický pravidla, tak neni co řešit 🙂

petulev
autor
26. kvě 2010

Ahoj Jaru, tak co otvírání? 😉

valkil
26. kvě 2010

Ahoj, ráda bych se k Vám přidala. V podstatě jsem tady na Vás narazila, když jsem dohledávala, ve kterou denní dobu píchat Gonal a diskuze mě tady hodně pomohla. Ale i pobavila. Co doktor, to názor 🙂

jaru30
26. kvě 2010

Ahoooj Petul, to uvidím zase až v úterý na další kontrole 🙂
Ale dneska v noci jsem se zase svíjela. Poslové jsou zpátky.......A teď odpoledne jsem si dala 20 minutovej běh při chytání papouška 😠 Jsem myslela, že porodim rovnou v obejváku. Takže bych se ani nedivila, kdybych po tomhle maratonu byla otevřená víc 😉 s břichem už se fakt blbě běhá.....
a co ty? ležíš, piješ a jíš jogurty? 🙂

jaru30
26. kvě 2010

Ahoj valkil, vítej 🙂

clera
26. kvě 2010

valkil ahojky v klubu 🙂

petulev
autor
26. kvě 2010

Taky vítám valkil 😉 Mně fakt doktor řekl, že se to píchá dopoledne. A byli jsme tam v 9 ráno, hned mi píchli první dávku, aby mi to ukázali a říkali, že se to smí od těch 9hod + - 2 hodiny posunovat. Tak nevim 😒

Njn, co mám jiného na výběr? Vypadám jak Ty před porodem 😀 Tak Ti budu držet palečky, kdyby náhodou už, ať je to rychle za Tebou a ať jste brzy doma 😉

jaru30
26. kvě 2010

Petul, děkujuuu 🙂 takže o víkendu testíš, jo? 😉

valkil
26. kvě 2010

No já píchám v sedm ráno, ale právě v pondělí jdu 7. den na kontrolu a nemám bejt píchnutá, tak jestli vadí ten skluz, ale zdá se, že ne 🙂 Do devíti už budu vědět.

clera
26. kvě 2010

mě tedy o hodině nikdo nic neřekl jen ať to pak dodržuji. bodala jsem večer a nic se nestalo .. doktor to vědět a nic nenamítal

jaru30
26. kvě 2010

Já taky bodala večer. Říkali, že je jedno kdy, hlavně ale dodržovat každej den stejnej čas 🙂

petulev
autor
26. kvě 2010

Jaru, no jo. Už to déle nevydržím 😉 Kéž by tam byl aspoň duch...

valkil - říkal fakt + - 2 hodiny a nic se prý neděje. Tak to máš času habaděj 😉

jaru30
26. kvě 2010

Petul tak to se těším na pozitivní výsledek!!!!!!! 🙂 Kdy mám nakouknout? v sobotu, nebo vydržíš až do neděle? 😉

tinockab
26. kvě 2010

Ahoj Valkil - ja jsem bodala kolem poledne a taky jim to bylo jedno kdy,hlavne ať to je ve stejnou dobu. Tebe čeká 1.IVF? Ale koukam že už maš 2 děti 🙂

Petu - tak snad to nakonec dopadne dobře,to jsem ráda.A těšim se taky na pozitivní výsledek o víkendu 🙂

valkil
26. kvě 2010

Petulev - jíst jogurty? Jako že obsahují vápník?

valkil
26. kvě 2010

No jo, 2 odrostlé děti a nový manžel 🙂 Teda jsme spolu 8 let..

marcajda
26. kvě 2010

ahoj holky, aspon na chvilku s vámi. skoro nestíhám číst. ani nedýchám, jak to s vámi prožívám. kéž by vám to vyšlo!!!

k těm kočkám, taky je mám doma a ja si myslím, že kdo je má trvale, tak je už stejně promořený 🙂 čím se budeme hlídat víc, tím hůř, naši drobečci musí být taky trošku odolní 🙂

to pícháni je ve FN Olomouc psané vždy na dopoledne. pořád dokola studuji ta lejstra co mi dali, je to tam docela podrobně rozepsané, ale stejně jsem zmatená, tak nadšeně sbírám informace tady u vás 😀

marcajda
26. kvě 2010

Martiiik18: 1.IVF 4.3.- test pozitivní, není zřetelný plod ani srdeční akce, 16.4. revize dělohy, čekání na 2.IVF
petule: 1.IVF 05/2010, nyní ve stádiu čekání
clera: 1.IVF první 1/2 05/2010, nyní ve stádiu čekání
evik31: 1.IVF 13.5./2010 nyní ve stádiu čekání
Tinockab:1.IVF 12.5.2010,test pozitivní,čekáni na ultrazvuk
boudica: 1. IVF únor 2010 bez ET, 2. IVF 12.5. - stim. dlouh. protok. - ze 2 vajíček 2 embryjka - krev 27.5
marcajda : 5IUI,2x potrat, stimulace na IVFod 1.6.2010dlouh.protokol

valkil
26. kvě 2010

No tak to se taky doplním: stimulace na 1. IVF resp. ICSI od 6.5. (dl. protokol) - Zoladex, od 25.5 Gonal
Ale furt se pozoruju, to je strašný ☹

mirabela
26. kvě 2010

Ahoj holky, dobré odpoledne. To je počteníčko, jsem ráda, že nálada se trochu zvedá...
Já jsem druhý den v práci a cítím se trochu líp. Prostě půjdeme dál a doufám, že to vyjde příště 😉
V práci jsem se do všeho pustila s vervou, aby mi to utíkalo a stihla jsem nějaké to kafe s kamarádkami. Vcelku jsem se odreagovala. Manžela mám na služební cestě, už se těším, až se vrátí.

Valkil, ahoj a ať se brzo zadaří.

Evi, moje ségra je úspěšně těhotná i s kocourkem Čendou, spí s nima v posteli a s mým švagrem se občas koupe ve vaně (nekecám), takže bych se nebála...

Holky, myslíte, že je po IVF normální MS dlouhá jen 1 den? Hodně silná, ale jen 1 den? Jsem z toho trochu překvapená, ale volat do ARTu nechci, řekli kontrola 10.6. a vysadit všechny prášky, tak jsem to udělala.

jaru30
26. kvě 2010

Valkil, to před tebou smekám 🙂 My si řekli dvě děti a dost. V dnešní nejistý době....I tak to určtě nebude lehký a budeme se klepat, abysme se o ně dokázali dobře postarat, aby nestrádaly 😔

Souhlas s marcajdou a mirabelkou. Když už má člověk zvíře doma delší dobu, tak už má vytvořený protilátky na případné fujtajblíky. Mě tohle řekla dr.když jsem se ptala kvůli papouškovi. Všude mě totiž strašili s toxoplazmozou....takže to neřeším a i se normálně mazlíme a pusinkujeme 😀

Mirabelko, jenom 1. den? to je zvláštní....většinou se po umělku krvácí dlouho. Ty sis taky dávala dvojčátka, viď? co když jedno odešlo a druhé zůstalo? 😕 🙂 nechci ti dávat plané naděje ale co když.....

tinockab
26. kvě 2010

Ahojky Mirabel - to jsem ráda že se cítiš líp,jen tak dál 🙂 Na ty kočky jsem se ptala ja,protože jsem nevědela jestli to nejak nevadi v těhotenství,ale asi ani ne 😉 S tou MS fakt netuším, to ti asi řekne někdo zkušenejší 🙂

mirabela
26. kvě 2010

Holky, díky za povzbuzení. Nevěřila bych, že se už za 2 dny budu cítít líp. Možná je to i proto, že MS je pryč, šlo to fakt hopem.

Jaru, taky mě to napadlo, ale vzhledem k tomu průběhu MS (byla fakt drsná se spoustou těch cucků, pardon, asi je to nechutné 😖 ), tak nevěřím, že by něco uvnitř zůstalo. Možná test ještě zkusím, ale opravdu by mě to překvapilo.

Tinocko, mám z Tebe radost, už se moc těším na další zprávy (věřím, že to bude vše v pořádku)

Koci, jsi tu někde? Jak se s tím srovnáváš? Je to dneska lepší?

Jdu taky dopsat tu tabulku...

mirabela
26. kvě 2010

Martiiik18: 1.IVF 4.3.- test pozitivní, není zřetelný plod ani srdeční akce, 16.4. revize dělohy, čekání na 2.IVF
petule: 1.IVF 05/2010, nyní ve stádiu čekání
clera: 1.IVF první 1/2 05/2010, nyní ve stádiu čekání
evik31: 1.IVF 13.5./2010 nyní ve stádiu čekání
Tinockab:1.IVF 12.5.2010,test pozitivní,čekáni na ultrazvuk
boudica: 1. IVF únor 2010 bez ET, 2. IVF 12.5. - stim. dlouh. protok. - ze 2 vajíček 2 embryjka - krev 27.5
marcajda : 5IUI,2x potrat, stimulace na IVFod 1.6.2010dlouh.protokol
valkil: stimulace na 1. IVF resp. ICSI od 6.5. (dl. protokol) - Zoladex, od 25.5 Gonal
mirabela: 1.IVF 05/2010 dlouhý protokol, z 10 vajíček 4 embryjka, 2 zavedena (neúspěšně) + 2 mrazáčci - čeká na kontrolu po MS

valkil
26. kvě 2010

Když mám nějaké mrazáčky, tak po neúspěšné IVF se jede znova protokol, nebo přichází na řadu právě ty mrazáčci?

evik31
26. kvě 2010

ahoj mirabel mě dnes volala embryoložka a říkala,že na krev mám určo přijít
já mám menzes už 3 den a říkala my,že mám na krev přijít,protože to můžou způsobit i hormonky,že sem jich měla hodně
takže je divný,že ty na krev jít nemášségra to měla normálně 3měsíce než přišla na to ,že je v jináči

kocina7
27. kvě 2010

Mirabela- ahoj já jsem v poho neříkám že mě to nemrzí ale beru vše tak jak to prostě je a když tu hodně čtu že se zadařilo na podruhé tak to mi dává hodně naději že i nám se to určitě zadaří.Ted jedem na tu imunologii a v září začínáme znova tak snad už uspěšně. Tak se drž a věř že se nám zadaří na podruhé a bude to moc fajn 🙂 🙂 🙂

marcajda
27. kvě 2010

dobré ránko, Koci, to tě obdivuji, že to tak zvládáš. a máš pravdu, příště bude líp. už tě budou mít doktoři prokleplou. budou vědět. jak reaguješ na léky. a přes léto na sluníčku nabereš energii a už to pujde skoro samo. a kdo ví, třeba se to do září povede i samo, tělo je nabuzené z hormonů, vy na to nebudete tolik myslet a ..nějaká pohodová dovolená😀 😀 to by bylo úžasné
tak přeji pěkný den