IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

evik31
31. kvě 2010

ahoj miso,a zkoušela jsi už testit 😎

martiiik18
31. kvě 2010

miso: držím pěsti, aby si tam měla // až budeš testit 🙂

evi: my sme s manželem domluvení tak, že dokud budeme mít peníze a čas ( co se týká věku), tak to budeme zkoušet- adopce je až poslední možnost... říkám si totiž, že když se nám povedlo otěhotnět hned napoprvé, tak kdyby to náhodou nevyšlo teď napodruhé, tak napotřetí určitě... moje mamka mi řekla, že když by se to náhodou nepovedlo ani napotřetí, tak že se čtvrtým pokusem nám finančně pomůžou ( stejně tak tchánovci nás ujistili, že peníze nám poskytnou, když by to nevyšlo s podporou pojišťovny)... Dr. nám říkal, že u nás to není tak, že by sme nemohli mít mimčo přirozeně, ale že je otázka za jak dlouho by se nám zadařilo no a my s manžílkem čekat nechceme, tak sme šli rovnou bez okolků do IVF...

michi: myslím si, že se vám to podaří- jestliže u vás došlo k těhu 3x, tak k tomu dojde i teď 😉 a věřím, že už to nebude mimoděložní- moc Ti přeji , aby si už měla mimi tam kde má být- v děloze 😉

petul, clera , michi, misa- takže od zítra nám postupně hlaště // 🙂

tinockab
31. kvě 2010

Ahojky holky. Tak jsem se k vám konečně dostala 🙂 a je toho fakt hodně na čtení 🙂 Test mam zatim každý den silnejší 😉 dneska jsem 19.den po transferu a žádne špinení se nedostavilo,snad to neznačí nic špatnýho ☹ Dle PM jsem dneska 5+1tt,zatim nezvracim,ale je mi po ránu trochu špatně. 1.ultrazvuk mě čeká 8.6. a mam strach jak to dopadne. Holky a kam chodíte na vyšetření kvuli krvi? Mě v Pronatalu napsali že když bude test pozitivní tak 8.6. na ultrazvuk a do tý doby nic,žádna krev 😲

Clera a Petu - držím moc palečky ať máte // budu na vas myslet a pak hned dejte vědet jak ste dopadli,ju?

Jaru mě taky překvapila ale nebudu to už rozebírat 😉

misa.77
31. kvě 2010

Ahojda,

ještě jsem netestovala, ani nevím jestli budu, se bojím

tinocka já jezdím do Sanusu a na krev jdu 7.6. to budu 14 dní po ET a pak když bude pozitivní krev, tak se bude domlouvat UTZ

děkuji za podporu, snad to zase vyjde a už to dotáhnem dál než do 7tt 🙂

tinockab
31. kvě 2010

misa - No mně to příde divné že tam nemam chodit na krev, v propouštěcí zprávě mam že kdyby jsem měla negativní test tak na ultrazvuk 11.den 3.cyklu,o krvi žádna řeč. No fakt nevim,jsem z toho zmatená. tobě držím taky moc palečky ať se to už konečně povede 🙂

evik31
31. kvě 2010

koukám ,že všechny sanusy to maj stejné,já jsem taky měla přijet za 14 dní od transféru jezdím do sanusu v HK

misa.77
31. kvě 2010

evik jasně, je to jedna firma 😉

tinockab mě přijde divný, že ti nechají udělat test doma, co když bude test špatnej??
mi sestřička říkala, že tam přišla paní, zoufalá, že už to bylo 5IVF a testy jsou negativní a v krvi měla 1400UI, takže dvojky
😕

78marcela
31. kvě 2010

Ahoj holky, díky moc za rady. Já jdu teprve zítra na odběr, včera mě děsně bolelo to břicho, dnes už je to lepší. Jsem na zítra docela zvědavá a hlavně na to, co bude potom. Poslechnu vaše rady a vydupu si neschopenku a asi přenocujeme někde v Brně na hotelu, protože domů to máme tři hodinky, tak abych se pak ty tři hodiny nenaklepávala někde v autě.

evik 31 - chodím do Brna do Reprofitu. Přenocování tam nenabídli, prý se jen 15 minut po transferu leží a pak funguje prakticky normálně. Ale dnes jsem si už (na vaše rady) domluvila v práci dovolenou.

petulev
autor
31. kvě 2010

Ahoj holky,

tak dneska jsem pro změnu začala špinit já 😒 Tak jsem se objednala hned na zítřek k té známé na krev, už fakt mě ta nejistota žere. Ale tak jako počítám s neúspěchem, takhle přesně se mi vždycky rozjížděla MS. Jestli zítra začnu normálně krvácet, tak je vymalováno 😖 Jinak všem samozřejmě přeju hodně štěstí! 😉

tinockab
31. kvě 2010

Petu - to ještě nic neznamená,třeba je to dobré znamení,neboj. Ani se ti nedivím že chceš vědet výsledky co nejdřív,pak hned napíš jak si dopadla. Moc ti držím palce a přeju ti at máš //

Tahle skupina není moc šťastná,to je škoda,no uvidíme jak dopadnou ostatné holky,držím všem palce 😉

Marcela - myslim že tim přenocováním udělaš dobře,ja sice taky dojiždim do caru 2 hodiny,zvládla jsem to ale nebylo to moc príjemné protože jsem už měla hyperstimulační syntrom. Po transferu jsem musela ležel hodinu,ja jsem ležela na zádech,ostatné holky na břichu,prej zaleži na děloze. Musela jsem hodně pít a pak to byl boj vydržet po transferu,ale co neuděláme,vid? 🙂

Jinak holky ja už jsem na nemocenský 4 měsíce,v lednu jsem byla na operaci štítnej žlázy. Do práce se mi bude fakt hodně težko vracet 😒

evik31
31. kvě 2010

marcelo:tak jsem právě zjistila,že já mám asi teda v sanusu konfort(a jak tak koukám tak to asi za ty peníze stojí)
hlavně po opu hodně pij,jinak v den transéru mě zavedly na pokoj a se vším seznámily,zákrok netrval dlouho a pak mě hnedka převezli na pokoj kde mě dr.embyoložka se vším seznámila a popřála štěstí.
Potom za mnou přišla z bufetu servírka jestli si něco dám(daly my normálně jídelák s meny),že to mám v rámci zákroku hrazené(jenže s nohama nahoře to jde fakt blbě něco si dát tak jsem si dala aspon ten džusík).
Jinak za 2 hodinky po transféru jsem mohla normálně s doprovodem odejít,jinak my nabídly,že tam můžu v den transféru zůstat(samozřejmě bych si to musela zaplatit),ale nabídly my to!
Podotýkám,že pokoj byl jak doma žádné hnusné nemocniční opravdu hezké prostředí i s TV.
Petulev nezoufej držím hodně palce a pak dej vědět jak si dopadla ,zítra budu vyhlížet zprávy od tebe 😵
tinockab já myslela ,žes už na krvi byla a né,že jdeš až na ultrazvuk,ale třeba ti ji ještě naberou,ale ty to už máš podle mě vyhrané akorát to zatím nemáš na papíře 😀
Jinak všem ostatním čekatelkám hodně štěstí 😵 a nám co na to štěstí stojíme ve frontě tak přeju,aby ta fronta byla co nejkratší 😎 😎 😎

meggie6
31. kvě 2010

Ahoj holky, jsem nová, tak snad nevadí, že se k Vám přidám. Já jsem byla ve středu na transferu, tak si tady čtu Vaše zkušenosti 🙂 a už jsem dost nervózní. Je to nae první IVF a máme zavedené jen jedno embrio a nic zamražený ☹

petulev
autor
31. kvě 2010

meggie 6 - Vítej! 😎 My teda měli taky první IVF, sice dvě embrya, ale nakonec se špatně vyvíjely, že jsem snad ani nedoufala, že se mi něco do toho břicha vrátí. Nakonec teda dvě přežily, ale taky nemáme nic zamraženého. Mělas prodlouženou kultivaci? A kam chodíš do CARu?

meggie6
31. kvě 2010

byli jsme v Heliosu a zaplatili jsme si prodlouženou kultivaci a i genetiku, ta se dělala až poslední den a ze dvou výborně vypadajících embrií po genetice nám doporučili jen jedno, to druhé mělo prý šanci ak 50%, tak jsme ani nezamražovali. Manžel má špatnou morfologii a já jsem snad v pořádku, ikdyž jak tady čtu, žádné speciální vyšetření nám nedělali.

meggie6
31. kvě 2010

jinak jsem si říkal, že ve středu si udělám asi už test, nebo to taky možná dostanu MS, takže si test ani nebudu muset dělat 😉 a půjdeme na druhé 😝

petulev
autor
31. kvě 2010

Zatím nepropadej panice. U nás je taky chyba na straně manžela a podívej - ani nám nezamrazili jedno jediné, tak si říkám, na co ty chlapy sakra máme 😀

meggie6
31. kvě 2010

😀 to asi dřív někdo věděl, že to bude pěkný business a každému druhému po narození něco píchnuli na neplodnost 😉 jinak tomu nerozuim, že má tolik lidí problém.
Evik tady píše jak dlouho ležela po transferu, to já jen 15 minut a pak jsem šla domů. Řekli mi, že mám dělat vše jako do teď, jen necvičit, neskákat a být v klidu. Takže každý CAR to dělá jinak. Zatím i stále pracuji, protože kdybych přetala, tak bych si dělala těhotenský test každou hodinu 😀

tinockab
31. kvě 2010

Evik - no to koukam že si měla fakt konfort,ty se máš 🙂 Na pokoji nás bylo 5, z toho 4 ukrajinky,hezky se o všem bavili 😀

Meggie - ahojky, držim palce ať maš // 🙂 ja jsem poprvé testila 9.den po transferu.

misa.77
31. kvě 2010

tinocka no to je strašný, v Sanusu má každá pokoj extra, si nedovedu představit, že bych s někým dalším ležela na pokoji 😕

michina
1. čer 2010

Dobré ráno, holky, takže taky nic, bílo jako sníh a s nejvetsi pravdepodobnosti se rozjizdi MS... 😔

clera
1. čer 2010

ahojky, všema pěkné ráno, ¨
petulev - já byla včera u mudr a špinění je prý možnostobojího tak se uvidí kam e to zvrtne .. prý nemam propadat panice že to není ještě ztracený .. tak taky nepropadej .. ve čtvrtek se to rozhodne a bude klid ...
vítám Misu 77

clera
1. čer 2010

michina nepropadej panice .. já mam // taky až po limitu a Dr. miještě řek ře jsem praštěná že testuju dřív ,., prý to dřív jak 18 dní po transféru nemá cenu že jsme i taknadopovaný lékama že to nemá smysl ... (řekl to slušnějc 😀 )
tak nepropadej panice

meggie6
1. čer 2010

Dobré ráno holky.
clera - gratuluji po 1 IVF 🙂
Mě řekli že se můžu testnout po 10 dnech a pak pokud to nevyjde tak za další dva dny.
Všem Vám držím moc palečky a přeji krásný den.

clera
1. čer 2010
clera
1. čer 2010

meggie6 - ještě jednou a lépe 😀 , ve středu jdu na krev a pak se uvidí zda jsou falešné nebo pravé

valkil
1. čer 2010

Všem Vám strašně držím palce, ať už znáte výsledek a nejlépe //. Sama to budu snad prožívat už za týden.

barbika
1. čer 2010

Ahoj holky, včera jsem si pročetla celou Vaší diskusi (ufff 😀 ) a rozhodla se, že se vtírnu. 24.5. jsem byla na OPU a 28.5. na ET. Mám v sobě 2 embryjka a teď čekám a čekám. Po OPU jsem měla pěkně nafouklé břicho, ale už to postupně opadává a včera mě začal bolet podbřišek, jako kdyby měla přijít mrcha....
Doufám, že je to spojeno s tím vším kolem... Sice už jsem po druhém IVF (před dvěma roky), ale vůbec nic si nepamatuju. Člověk strašně rychle zapomíná.
Poprvé jsme si také nechali zavést 2 embryjka, ale nevyšlo to, tak jsme se s MUDr. domluvili a dali si měsíční pauzu a pak si nechali zavést jenom jedno. No a to se pěkně zakouslo a už je mu 18 měsíců.
Tak doufám, že až budu příští týden testovat, tak tam budou // a bude sestřička 😀
Jinak všem čekatelkám na // držím palečky, ať se tam objeví a ty co už je objevili gratuluji!!!!!!!

clera
1. čer 2010

barbika - ahojky a vvítej . budeme ti držet palečky abys našla zase //

barbika
1. čer 2010

clera děkuji 🙂

clera
1. čer 2010

není zač .. aspoň je tady někdo kdo nám zvedne náladu že to funguje ... jsi důkazem 🙂 my co čekáme teprve v prvním kole 🙂 když se tady pár, kerým to vyšlo každý další je povzbuzení