IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

78marcela
21. čer 2010

Hlavní, že nějaká jsou, A vůbec, mě jich našli na úterní kontrole 10, na čtvrteční 15 a v úterý při odběru jich bylo 33. Takže hlavu vzhůru.

evik31
21. čer 2010

holky tak podobná téma na čekatelky na // jsou tak musíme vymyslet něco jiného

78marcela
21. čer 2010

A našla jsem opuze téma čekatelky na potvrzení těhu po umělém oplodnění a ta byla uzavřena, že tam bylo hodně těhotných. Tak co teda jak říkáš ty? Čekatelky na // po IVF? Třeba...nebo Těhulky o prázdninách, nebo ...nebo já nevím. Ale asi by bylo vhodné dát tam to po IVF, aby to bylo jasné, pro¨koho to je.

evik31
21. čer 2010

napadla mě akorát dlouhá cesta za miminkem 😖
tak nevím něco poradte můj mozek zavařen 😝

evik31
21. čer 2010

tak jo něco vyber a jinak to tam šoupni to ivf bych tam dala,ale nedávala bych tam nějakej měsíc to se pak nemůžou připojit nový holčiny

evik31
21. čer 2010

ty těhulky o prázdninách jsou dobrý,ale nevyzní to jako ,že je to pro těhotný

78marcela
21. čer 2010

To je fakt, já nevím. Počkáme ještě na marcajdu, ta je tvůrčí, snad nám něco vymyslí. Něco úplně nej a ještě šťastné.

evik31
21. čer 2010

ještě mě napadlo My to dáme jinak už fjakt nevím
martiiik tu taky není aby poradila,barbika taky né
tak uvidíme co na to marcajda 😉

78marcela
21. čer 2010

Jo, to se mi líbí, je to optimistický.

marcajda
21. čer 2010

co třeba IVF 2010- ani prohry nás nezlomí

ale to zrovna optimistické není..
nebo IVF2010- porod 2011

78marcela
21. čer 2010

To druhé zní dobře. To první není moc optimistické a navíc by nás asi přesměrovali, že už tam podobných diskusí je více.
Hrozně moc chci rodit v roce 2011, musí to být přelom duben/květen, když už nevyšel ten únor.

My to těhu prostě dáme.

marcajda
21. čer 2010

na snažilkách je 2010to vyjde, musí, ale je tam těch děvčat hodně, tak zkusíme novou tady na neplodnost.. tam je jich víc s IUI. ale koukala jsem , že tam je Valkil a že už je 10dní po OPU. to to letí. zatím netestovala.
Marcelko, však už si na ten termín zvykej, protože rodit budeš!!. teď si krásně odpočineš a pak šup..
dnes jsem mluvila v čekárně s holčinou na 13pokusu, to ji obdivuji. a byla taková úžasně vyrovnaná. mooooc bych ji to přála. už to zkouší s darovanými vajíčky. já si v tomto nevěřím, vzdala bych to mnohem dřív. má v sobě spoustu síly. budu na ni myslet aříkala jsem jí, at mi napíše, že dopadla už tentokrát úspěšně 🙂

78marcela
21. čer 2010

Marcajdo, a ty jezdíš do Olomouce? Možná jsem se na to už ptala, ale je těch informací tolik, že to zapomenu.
Ke konci dubna mám svátek, to bych měla krásný dárek, že? Kdyby to tak vyšlo...
Jednou jsem byla u kartářky a ta mi říkala, že si všechno stále podmiňuju, že pořád říkám kdyby...takže to zkusím otočit a říct, příští rok v dubnu budu mít krásný dárek, budu rodit!!!
Ta holčina musí být opravdu vnitřně hodně silná, já tedy nevím, jestli bych to zvládla. A jestli bych na to měla tolik peněz.

marcajda
21. čer 2010

ano, do fakultky. chtela jsem zustat ve státním. na iui jsme chodili do fertimedu, ale nelíbilo se mi tam. sice prostředí pěkné, čekání minimální, ale..
ona říkala, že to absolvují už 12 let, takže co našetří, to použijí..
porod v dubnu bude krásný, nebude moc horko a pak ty letní procházky s kočárkem, to si pěkně užijeme.
kdepak máme evika, copak nám dnes uvařila? já si nevzala do práce jídlo, už jsem se nestihla stavit doma.. tak mi bude dělat chutě 🙂

78marcela
21. čer 2010

Marcajdo a ty jsi taky Marcela? Mám tu jmenovkyni? Že mi to docvaklo až teď, podle přezdívky, jsem taková rychlá...

78marcela
21. čer 2010

Teď jsem si našla na netu těhu kalendář a když jsem tam zadala datum menstruace (předpokládáné červencové), tak mi vylezl datum porodu 23.4. To je hezký, ne? A svátek mám 20.4., a vzhledem k tomu, že se děti po IVF rodí dřív...bylo by to moc fajn. Teda bude to moc fajn.
A ty budeš jezdit s kočárkem už dřív, ty budeš určitě mít březňátko, s Evikem.

78marcela
21. čer 2010

JInak se Evča dnes zase ztratila, ale jestli chceš inspiraci ,k vaření, tak my máme dneska roštěnku nebo závitky s anglickou a sýrem nebo pečené maso,zelí a knedlu. Pak tu máme namačkané jahody se smetanou, hrášek, třešně, kedlubny...já se tak mám...

evik31
21. čer 2010

evča se nestratila ,ale měla odpojený počítač 😒

evik31
21. čer 2010

tak jsem se vrhla honem na dočítání tak už jste něco založily jdu se juknout

evik31
21. čer 2010

tak koukám ještě jste nezaložily byla jsem jak na neplodnosti tak na snažilkách
holky já bych tam napsala bud jak psala marcajda ivf 2010-porod 2011,a nebo my to dáme ivf 2010-porod 2011
ale to už je asi moc dlouhý tak kdo to založí takhle jak to napsala marcajda je šance ,že se k nám budou postupně přidávat holčiny,které pujdou na ivf a bude nás víc
nechám to na vás akorát pak napište kde jste to založily jestli v neplodnosti ,nebo snažilkách 😀

78marcela
21. čer 2010

a jak se to zakládá?

evik31
21. čer 2010

jdeš do určitého fora v našem případě neplodnost ,nebo snažilky a úplně nahoře nad tématama je křížek u něj napsáno začni nové téma no a pak na to klikneš a napíšeš nadpis a uvod a je to

evik31
21. čer 2010

jestli ti to nepujde já to jin ak založím hlavně nám dej vědět jestli to bude ve snažilkách nebo neplodnosti ale to už jsem psala
😀

78marcela
21. čer 2010

Určitě bych to dala do neplodnosti. Nebo myslíš že ne? Snažilky jsou většinou co se snaží bez ivf normálně, ne? Nebo aspon já to tak vydedukovala, když jsem nakukovala do diskusí.

evik31
21. čer 2010

jasan šoupni to neplodnosti ale ve snažilkách jsou taky ivf

evik31
21. čer 2010

a už si na to přišla jak se to dělá 😉

pampeliska36
21. čer 2010

ahojte holky... prominte, ze vam semka lezu... ale tema "IVF cervenec 2010" je zalozeno 😀
..... teda nevim, co vas aktualne ceka.... a nebo je zalozene jeste i tema "cekani na druhe IVF" myslim, ze vsude budete urcite vitane 😉

jancica74
21. čer 2010

@evik31 a nebo KET 🙂 🙂 🙂

martiiik18
21. čer 2010

ahoj holky, tak mám mimísky u sebe - 2. tak hladím bříško a doufám v úspěch...su taková unavená, tak du bucinkat 🙂

evik31
21. čer 2010

@martiiik18 to je bezva tak odpočívej a hlad si bříško at se dobře drží 😀