IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

evik31
6. čer 2010

tak nějak koukám,že tady je mrtvo,že vy se 😎

pampeliska36
6. čer 2010

ahoj a dekuji vsem za privitani 😀 chtela jsem jen povzbudit 😉

@marcajda u dlouheho protokolu to tak je. ja jdu na prvni IVF. dela se to kvuli tomu, aby se nasledujici cyklus zpresnila menstruace a taky proto, aby se to vsechno nahromadilo pred IVF... ja chodim do CAR Unica Brno.

evik31
6. čer 2010

pampeliško já byla taky na 1ivf a antiko my nedávaly,šly jsme rovnou do boje,ale já nemám vejcovody nevím jak je to u tebe 😵
pak se třeba postupuje jinak ,nebo opravdu jiné centrum jiný postup 😀

pampeliska36
6. čer 2010

@evik31 asi jo... ja teda zadne problemy nemam... dokonce mam menstruaci i na den presne bez antiko... u nas je spatne spermio... ☹

evik31
6. čer 2010

z toho si nic nedělej u nás je spermio výborný a taky prd 😢

pampeliska36
6. čer 2010

@evik31 ☹ to si clovek nevybere, co? jeste, ze nam ale muzou cestou IVF pomoct...!

martiiik18
6. čer 2010

ahoj holky, tak se hlásím po krásném víkendu 🙂

vítám pampelišku a tuliku- mooooc držím pěsti na OPU- hlavně kvalitní vajucha!

já začla včera píchat gonal a brát prednison- takže další ko ve čtvrtek a týden na to snad OPU 🙂 jůůů , tak strašně si přeju, aby se nám to podařilo- uklidňuju se stejně jak u prvního pokusu- kdy jsme otěhotněli- že je problém ve spermiogramu, takže když máme metodu ICSI, tak tím se nahradí ta část, v níž je u nás problém, tudíš není důvod, aby to nevyšlo 🙂 snad to tak bude a i vám všem holky, přeji úspěch. dyť si to zasloužíme, ne?

evik31
6. čer 2010

tak nám to tu konečně trochu ožilo 😎
jste všichni opalovaly cooooooo
já mám dneska pocit že v tom paneláku leknu no des 😝
martik tak to je bezva já jedu zas v úterý tak jsem taky zvědavá jak dopadnu to zas bude pak psycho 😀
tulik už určo odpočívá a připravuje se na zítra tak držíme pěsti at je hodně vajuch 😀

evik31
6. čer 2010

martik já jsem si taky říkala,že když nemám vejcovody a oni mě to tam šoupnou tak to bude v poho ty máš aspon v jistotu,že se ti to povedlo hned na poprvé,i když né se zdárným koncem ,ale nám ani to bohužel tak doufám,že to ted bude lepší 😅

martiiik18
6. čer 2010

neboj Evi, teď už doktoři vychytali úplně vše, co u vás podcenili u prvního pokusu a vyjde to! určitě to vyjde- však si to taky zasloužíme, ne? 😉 maminky budeme dobré, tak ty druhý pokusy budou 100 % 🙂

78marcela
6. čer 2010

Ahoj holky, tak jsem doma, musela jsem si jít hned lehnout, protože mě opět bylo děsně špatně. A to jsem si myslela, že se to po včerejšku obrací k lepšímu. Doktor byl milej, šoupl mi tam dvě embrya, říkal krásný, jedničkový, přímo výstavní. Celou dobu jsem to sledovala na obrazovce a bylo to docela prima. Potěšil mě také tím,. jaks říkala, marcajda, že po hyperstimulaci je větší šance, že většina holek otěhotní. A mám si prý myslet na jedno mimčo, žádný dvojčata, že by se ten OHHS ještě moc zhoršil. Tak si myslím na jedno a snad to vyjde.Jinak na zmrazení jich je zatím 16, zbytek ještě dozrává, takže do zásoby jich je dost. Konečně po dlouhé době mám vcelku dobrý pocit, tak to snad vydrží a 18.6. budou na testu //. 😉

tulik1
6. čer 2010

ahojky, diky vsem za drzeni pesticek, zitra na vas budu myslet, mam nastup 7:30, tzn. ze musime vyjizdet ve 4:30, tak to abych sla za chvilku chrnet 🙂 ...

martiiik18
6. čer 2010

tuli: Ty mysli na mimísky a my budeme myslet na Tebe 🙂 to bude lepší 🙂

evik31
6. čer 2010

no martik nevím jestli dr. všechno vychytaly,jelikož mě dr. řekl,že neví proč se to nepovedlo,že embrískové byly pěkný ,tak fakt nevím asi ,že jsme si to moc přály tak nás příroda vytrestala 😒
marci tak to je paráda tak hlavně odpočívej a čekáme ty vytoužené //,tyhle stránky už to fakt potřebujou 😝
tulik tak to teda pádíte pěknou dálku a to si myslím ,že jezdím daleko nám stačí tak hodku předem vyjet tak moc držím palce na zítra 😀

tulik1
6. čer 2010

martiiiku tak jo, domluveno 🙂
dneska jsem tu mela na navsteve kamaradku s petimesicni holcickou, to bylo super, mala se rehtala a byla v pohodicce, sly jsme na prochajdu po vsi, no uplne se tesim, az tady budu chodit se svyma detma ...

tak holky jdu pripravit vecu, vykoupat se, juknout na pojistovnu a pak hura do peri vyspinkat se na ten zitrek.

tak papa, zitra odpo se ozvu ...

tulik1
6. čer 2010

eviku jsme z jiznich cech a jezdime do prazskeho pronatalu, takze je to na dlouho, ale to neva, snad to za to bude stat!

evik31
6. čer 2010

určitě budeš uvidíš ted už musí 😀 😀 😀 😀

evik31
6. čer 2010

mělo tam být bude jsem pako neumím už ani psát 😅

evik31
7. čer 2010

no kde sou ..kde sou.... ☹
koukám všichni makaj jen já se válím doma 😀

evik31
7. čer 2010

marci jak je odpočíváš s mimísi 😉
tulik už to má určo za sebou a plnou nůši vajuch 😅

78marcela
7. čer 2010

Ahoj Eviku, odpočívám, polehávám, a musím říct, že jak mi je ted už vcelku dobře, tak se začínám nudit. Je to nezvyk nebýt v práci.

evik31
7. čer 2010

jojo mě povídej,já už sem doma pomalu měsíc a už mě to leze na budku 😝
a to jestli mě tento týden vrátí ty naše nanučky tak zas budu muset pár dní vůbec nic nedělat a to bude teprv na budku
minule jsem ležela dva dny a pak tak nějak už fungovala samo,že nic těžkýho,ale docela váhám jak dlouho ležet ted když všude říkaj ,že se uhnízdují 4až 5 den tak nevím asi budu ležet dýl,jsem zvědavá jestli to vydržím 😝

78marcela
7. čer 2010

Vážně až za tak dlouho? Já si to v práci domluvila tak, že si vezmu ty první dva dny volna a ve středu a čtvrtek jdu do práce, mám krátký dny, učím jen pár hodin a v pátek mám volno. Ale zrovna teda to vychází, že ten čtvrtý den budu v práci...no to je blbý.

evik31
7. čer 2010

no já nevím mě snad ani v sanusu neříkaly jak mám dlouho ležet akorát,že se mám šetřit a,že je nutná neschopenka
ale vím,že pár holek tady psalo,že se zahnízdují 4až 5 den tak fakt nevím pokud nebudeš dělat nic namahavého tak to snad neva

marcajda
7. čer 2010

ahoj děvčata, to jsem se těšila, co je nového!! a samé dobré zprávy.

Marci mám radost, že bojujete a moc se těším na výsledek // ! jsem ráda, že tě doktor potěšíl s tím hyperstimulákem.. aspoň to trápení je nějak odměněno. a doufám, že opravdu bude 😉

Evi a my vyrážíme zítra. tak doufám, že taky podáme samé dobré zprávy.po mě chtěla doktorka měsíčky a ty konečně začaly, tak snad bude spokojená.

a jak Tulik zvládla cestu? to se mám, já to mám 20minut po dálnici, takže se ještě pořádné neprobudím a jsem tam. 😀 budu to mít jednodušší, až pojedeme z těch výkonů.. za chvilku budu doma a budu hladit bříško o sto šest 🙂
Marci, taky hlaď, to je důležité.. a pořádně mimískovi vysvětlit, jak se na něj těšíte🙂

pampeliska36 a martiiik18 doufám, že vás budu následovat v stimulaci!! a že všechy dobře dopadneme, tolik si to přeji.

marcajda
7. čer 2010

evi, na tu neschopenku se docela těším 🙂 teď bude krásně, tak si můžeš užívat sluníčko na procházkách. máš vycházky? ono jinak v tom paneláku je to horší, že?
a Maci, ty to celé zvládáš s dovolenou? a v práci jsi jim to řekla na rovinu, že se snažíte? Takže jsi paní učitelka, jak máš velké děti? maličké, nebo puberťáky?

78marcela
7. čer 2010

marcajda - hladím ostošest, mluvím k nim, až se na mě přítel někdy dívá pohledem, že by mě měl odvézt na jinou kliniku než reprodukční. Ale taky hladí🙂
V práci jsem to řekla na rovinu, aby měli čas si za mě někoho najít. U nás učitelek je to pak komplikované s hledáním zástupu atd. Normálně bych si dovolenou vzít během školního roku nemohla, ale když otěhotním, tak půjdu na neschopenku, když ne, odjedu na měsíc do lázní, dostala jsem je na křížek a je to potom taky na neschopenku, tím pádem mě dovolená vyjde.Ale já stejně vyčerpám pouze 5 dní, takže je to na pohodu.
Mám puberťáky, učím na gymplu a je to někdy pěkný maso a stres...

marcajda
7. čer 2010

jejda, to máš náročnou práci, to bych nezvládla. tak se teď od nich nenech stresovat!!

a zásobičku mrazáčků budeš mít úžasnou. tak porodítě tohoto a šupky z mrazáčku na další 🙂 to je technika, to v podstatě ani nechápu, že to tak je..

a jdu z práce, tak se ozvu zítra, jak jsem dopadla. pěkný večer

evik31
7. čer 2010

zdravím tak já jsem se taky vrátila od našich z vesnice bože tam je klid jinak mě už pomalu zase začíná chytat nervoza před zítřkem chjo proč já všechno tak prožívám 😝
jinak marcajdo vycházky zatím nemám,ale ven chodím to bych se doma upekla ,ale odskočím se vážně jen vyvětrat a zase šupky dupky zpátky,ale zítra si o ně asi už řeknu
tak nám držím na zítra palce a vy co čekáte hezky odpočívejte 😅

tulik1
7. čer 2010

ahojky holky, tak uz jsem v poradku doma, odsali mi 14 vajicek, z nichz 10 je oplodneni schopnych, tak uvidime - mam si volat ve stredu rano, transfer by byl nejspis v patek ...
ted odpocivam, protoze me celkem dost poboliva brisko, cely odpoledne jsem prospala ...