IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

martiiik18
21. kvě 2010

petulev- nezoufej.. ještě se můžou rozjet... já měla 19 vajíček a OPU byl sobotu- v pondělí sme jich měli už jen 6, v úterý 4 a ve středu pořád 4 a ve čtvrtek při ET byly na zavedení pouze 2 a ty další 2 se rozpadly... proto se dělá ta PK, aby se zjistilo, která embryjka sou vhodná na zavedení...a neboj, šance, že to doženou pořád ještě je!! tak to nevzdávej a věř jim...

clera
21. kvě 2010

petulev to je mi líto ale naděje umírá poslední a pokud ještě je šance tak budeme věřit že to není beznadějné. pořád je ještě poměrně velká šance že z toho počtu se najde pár statečných a silnch :-

jaru30
21. kvě 2010

Ahoj holky, hezké ráno 🙂
Tinockab, pomloučku polehoučku gratuluju!!!! 🙂

Petul, ještě nesmutniiiiiiii!!!!!!!! já věřim tomu, že jsou mzi nima silní kousci, kteří se rozjedou!!!! Neboj, bude to dobré!!!!!!! 🙂

carlin
21. kvě 2010

Ahoj holky, tak ja krevni testy negativni.... Co dodat, jde se dal. Ach jo.

Tinocka: Uzasna zprava, jen tak dal. Kolikaty to byl Tvuj pokus ?

Petulev : myslim, ze je skoro nemozne, aby z 10 nikdo nevydrzel, tomu never. Urcite se mezi nimi najdou silni borci!

martiiik18
21. kvě 2010

carlin: mrzí mne to... drž se! to bylo vaše první IVF?

jaru30
21. kvě 2010

Carlin, to je mi líto ☹ foukám na dušičku a přeju moc síly a štěstí do dalšího boje!!!!! Snad už úspěšného!!!!

clera
21. kvě 2010

carlin to je mi líto ☹ hodně síly do dalšího kola a boje

kocina7
21. kvě 2010

carlin moc mě to mrzí ale asi na tom budu stějně. na krev jdu v pondělí ale nevidím to moc dobře takže nejspíš na ten další boj budem dvě a věř že jednou se nám to taky povede a budem maminy jak se patří. Tak hlavu vzhůru ju.U nás je to první IVF asi jako u vás nebo už jsi byla na nějakém.

kocina7
21. kvě 2010

tinockab moc moc gratuluju a jen doufám že čárečka bude jen a jen sílit. 🙂 mám z toho radost. Tak se drž at vše klapne tak jak má

mirabela
21. kvě 2010

Dobré poledne holky, na úvod gratulace tinocce!!! Tak ať ty dvě čárky pěkně sílí a brzo jsou z nich koleje jako hrom!

Carlin - to je mi líto, je mi jasné, jak se cítíš - přeju Ti moc síly na další čekání. Život je nespravedlivý ☹

Já testovala včera ráno (9. den po ET) a bohužel nic, ani duch. Dneska mě začalo bolet břicho a MS je asi na cestě (jsem 13. den po ovluaci, takže to odpovídá...) Ještě nechci házet flintu do žita, ale myslím, že se mimísci nechytli. Už teď jsem z toho smutná - hlavně kvůli manželovi, on tak moc doufal. Je mu 35 a mimčo by si už tak zasloužil... U nás je chyba u mě, on má spermiogram výborný a mrzí mě, že se kvůli mě pořád nemůže dočkat, mimčo chceme už 2,5 roku...

clera
21. kvě 2010

no přiznam že jak postupně začítáte setova začínám být taky nervozní. mám sice ještě poměrně dost času ale i tak .... Mirabel pořád není nic ztraceno ...

jaru30
21. kvě 2010

Mirabelko, ještě fakt nemusí být nic ztraceno. Kéž by....existují holčiny, kterým se pozitivní testík ukáže až mnozhem pozdějc, protože mají nízkou hladinu hcg. Třeba jsi jedna z nich!!!! zkus to až ten 14.den od ET, jak říkají doktoři. Myslím na tebe!!!

petulev
autor
21. kvě 2010

Holky, děkuju všem. Dneska ale asi neusnu a zítra než tam budu volat budu vystresovaná na 1000%. Tak mi (nám) držte palce, ať aspoň jedno se vzpamatuje. Nechci skončit hned takhle na začátku! ☹

kocina7
22. kvě 2010

Petulev myslím na tebe a věřím že se tam najdou bojovníčci neboj se nic. Já si zítra dělám druhý test,první nevyšel jak jsem chtěla takže na to už moc nespolehám že by ted byl jinej no a v pondělí na krev. krvácení přestalo tak se uvidí co z toho všeho bude nebo nebude. ☹

martiiik18
22. kvě 2010

Petulev: doufám, že pro nás budeš mít jen dobé zprávy... držím pěstičky...
Koci: snad bude obrat o 100% a budou tam //...

petulev
autor
22. kvě 2010

Ahoj holky,

tak se na nás asi usmála štěstěna, protože nakonec se 2 vzpamatovaly a ty nám dneska vrátily do bříška 😎 Tak teď už je to na nich, jsou to asi velcí bojovníci, všechny ostatní nám zůstaly rozmnožené na 2 buňky, takže žádný zázrak. Takže na druhou stranu nám nezůstalo nic zamraženého.
Koci, dneska jsem si na Tebe vzpomněla a ptala jsem se doktora, co to znamená, když přijde jako krvácení a on říkal, že to v žádném případě nemusí znamenat neúspěch. Důležité jsou prý výsledky krve a ty mluví jasně. Tak nevěš hlavu, třeba se všechno v dobré obrátí!

clera
22. kvě 2010

petulev moc gratuluji k dojovníkům a přeji aŤ se jim u tebe líbí 😀

kocina7
22. kvě 2010

petulev mám z tebe obrovskou radost jupí 🙂 😉 dva bojovníčky máš zpět to je super tak ted jen krásně odpočívej hlad si bříško a věř že se mimísci zakousnou a ty budeš brzy mamina jak má bejt. Taky moc díky že jsi se zeptala doktora díky moc takže tu ještě naděje je tak uvidím co bude v pondělí. Tak se opatruj 🙂 🙂 a jen samé krásné myšlenky

clera
22. kvě 2010

kocina7 - taky vylaď myšlenku na pozitivně ... je to sice těžký ale věřit se musí 😉

boudica
22. kvě 2010

Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem 10 den po ET a už mi z toho pěkně hrabe. Navíc již třetí den špiním, takže spolubojovníky mooc uvítám 🙂!

jaru30
22. kvě 2010

Ahojky,
Petuuuul, tak vidíš!!!! 🙂 to jsem moc ráda, že to vyšlo!!!! 😵 Tak přeju, ať to klapne, mimísci se u tebe zabydlí a za pár dní najdeš //. A kolika buněčný teď tedy jsou? 🙂

clera
22. kvě 2010

boudica ´vítám tě na palubě 🙂
mě celý den pěkně bolí prsa jak když to mám dostat. tak nějak podléhám doma vesele panice. čím je čekání delší tim víc se v tom zažínám vesele plácat jinak žádný špinění zatim v dohledu ale co není může během chvíle být.

kocina7
23. kvě 2010

Přeju všem krásné ráno. Dnes jsem dělala druhý testík a opět nic je to 13 dní po transféru takže zítra na krev a myslím že tam mi potvrdí to co už nejspíš vím ☹ ☹ ach jo co na to říci asi nic ☹ ☹

mirabela
23. kvě 2010

Ahoj holky,
dobré nedělní ránko. Já měla včera tak nabitý program, že jsem se nedostala na počítač. Byli jsme na výletě a dělala jsem na zahradě, konečně se umoudřilo počasí.

Petulev - gratuluju k dvěma udatným bojovníčkům. Určitě se aspoň jeden chytí. Budeš ležet? Nebo půjdeš normálně do práce?

Koci - myslím na Tebe, drž se. Pořád špiníš nebo to už přešlo?

Boudica - vítej a přeju Ti brzo //. Dělala sis už test? To čekání je na hlavu, co? Já se musím nějak zaměstnat, jinak se zblázním.

Holky, se mnou je to všelijaké. Už třetí den mě bolí břicho jako při MS, ale vždycky jen chvíli. Dopoledne, pak třeba chvíli večer... A MS stále nikde. Tak mi nedalo a testla jsem (včera ráno, 11. den po transferu) a nic... Ani duch, ale ani MS.
Jestli MS pořád nedorazí, tak udělám test až úterý, 14 dní po ET. Jestli tam nic nebude, tak nevím. Měla jsem vždy MS pravidelnou, cca 8-12 dní po ovulaci (dneska je to už 15. den po ovulaci) Tak v duchu doufám, i když test byl včera ráno negativní.

Holky, nemůže to Crinone způsobovat odklad menstruace? Musím se podívat do toho příbalového letáku.

Tak Vám přeju hezkou neděli a já se jdu zase vrhnout na zahradu, abych na TO pořád nemyslela 😉

kocina7
23. kvě 2010

Mirabel krvácení přešlo už v pátek ale moc tomu nedávám bohužel ☹ ☹

clera
23. kvě 2010

mirabela - nevím zda taky bereš ten utrogesan nebo jak se to jmenuje a ten prý způsobuje ppsun. ale i tak to může být uplně něco jiného zkus test ještě těch 14 dní po protože ta hladina může být pořád ještě nízká držim palečky aby t bylo OK

boudica
23. kvě 2010

Ahoj holky, děkuji za uvítání!
Mirabel já beru utrogestan a taky si kladu podobnou otázku zda mi brzdí mrchu nebo ne? Podle toho, co jsem četla na jiných forech, tak nejsou v tomto ani doktoři jednotní 😒....
Jediný co mi v CARU poradily sestry na mé špinění je to, abych utrouš polykala, hodila nohy nahoru a byla co nejvíc v klidu... Sestra se vyjádřila, že si myslí, že to dostanu. 😠 .. ale že se to občas někomu děje a pak to přejde....
Rozhodla jsem se ležet, takže mi to opravdu pomalu utíká. Polykání utrouše má tu výhodu, že jsem po něm jak sjetá, což je dobré na mé nervíky 😀 😀 😀 . Už tolik nestresuju a víc spím ..... Nevýhodou je,že jsem občas tak mimo, že se mi dějou podivné věci... před chvílí jsem si vylila čaj do postele. Prostě mi nějak vypadl z ruky... No, je to veselé..... 😀.....
Na krev bych měla jít až ve čtvrtek a testovat bych ráda chtěla ve středu.. Jestli to ovšem vydržím 😉 ...
Kocino, držím palečky..... Znáš to, někdo píše, že měl poprvé // až 16. den... Když mi to ve středu neukáže, tak se k tomu budu taky utíkat....
Přeji pohodovou neděli 😉 .

evik31
23. kvě 2010

ahoj děvčata,na vaše forum mě upozornila Mirabela tímto bych jí chtěla poděkovat a ráda se k vám připojila.
absolvovaly jsme s manželem 1ivf a ted jsme 10den po ET a stále čekáme ,test jsem zkoušela 7 a 9den po ET,ale nic zatím ani menstruace tak nějak doufám .i když břicho mě snad pobolívá od prvniho dne.
Jinak kocině držím na pondělí palce já jdu ve čtvrtek tak jsem taky zvědavá. 😉

clera
23. kvě 2010

ahojky Eviku 🙂 budem ti fandit a věříme že na dalším testu už najdeš // 🙂

evik31
23. kvě 2010

děkuju mooooooooooooc 🙂 🙂 🙂