IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

marcajda
10. čer 2010

ahojik, tak jsem dnes píchla podruhé a neukápla ani kapička, tak jsem na to snad už přiška 😅

marti, půjdu za tebou jako stopař🙂 ty už jsi profík, tak mě snad dovedeš dobře 😉 takže dnes samé dobré zprávy!! já jdu na kontrolu v úterý.to budu napnutá jestli rostou.

jak píšete o těch penězích, nad kolik jednotek jste teda platily? a to jste musely koupit zase celé pero? 450jednotek? já to beru podle toho mého gonalu. já mám na tyden 2 pera a pak je tam napsáno něco jiného, ale to doma ještě nemám.

eviku, na ty fotky jsme asi talenti podobní, tky mi to trvalo pěkně dlouho 😀 , co si dnes plánuješ a dort se povedl? myslíš, že chodí na kontroly i na čekatelky a těhulky? stejně by je doma moc nezastihky, pořád nějaká vyšetření..

barbika
10. čer 2010

Ahojky holky, tak trochu nestíhám. Rozjeli jsme s manželem stavbu a nemám na nic čas. A ještě když je tak krásně, tak jsem s malým pořád venku.
Zítra je to 14 dní ET, tak budu testovat. Jsem na to zvědavá. Prsa bolí, ani si na ně nemůžu lehnout a Tobík je teď nějak tulivý, tak snad to bude tím, že se bojí o svoji pozici mazlíka a dobrý znamení pro nás 😉

Valkil na dnešek držím palce. Touhle dobou už to máš možná za sebou a v poledne se dozvíš, kolik vajíček je kvalitních. Držím palce, ať je to co nejvíc!!!!

tulik1
10. čer 2010

ahoj holky, tak jsem si volala do caru a zatim vse ok, prodlouzena kultivace pokracuje a ET bude nejspis v sobotu, mam si volat zase zitra rano 🙂.
vsem vam drzim pesticky, at uz se brzy dostaneme k vytouzenemu cili ....
barbiko tesim se na vysledek tveho testu, kdyz uz jsi 13 dni po ET a neni MS tak to vypada suprove, ne?

barbika
10. čer 2010

Tul no doufám, že jo 😀 Uvidíme zítra.
Tobě taky držím palečky, ať všechno spjeje ke zdárnému konci!!

evik31
10. čer 2010

Hezký opět pařákový den,
marcajdo my jsme doplácely za injekce skoro 15 000kč píchala jsem si totiž 14 dní,ale já jsem měla puregon píchala jsem si ráno 200jednotek a večer 100jednotek tak se nám to docela prodražilo celkem jsme platily za 1ivf 30 000kč a to nepočítám jestli ještě něco budem plati za ket ,ale to nevím kolik 😝
jinak sem se pustila už do toho marcipánu jak je vedro tak se to dělá fakt blbě 😝
no doufám,že kontroly chodit nebudou už sem doma měsíc a zatím nic tak uvidíme 😀
barbika a tulik držim palce at to vyjde
zatím se zas na chvilku loučím

78marcela
10. čer 2010

@marcajda - pokud máš puregon, a jsi u všeobecné, tak pojišťovna hradí 2000 jednotek. Vše nad si musíš platit. Nám to naštěstí vyšlo, jedna hodná sestřička nám dala zbyteček, který tak akorát vystačil, píchala jsem deset dní. Jinak vím, že 300 jednotek puregonu stojí 3500,- Kč, 600 jednotek 6000,-Kč. Alespoň podle ceníku Reprofitu, ale myslím, že odlišovat se to moc nebude.

evik31
10. čer 2010

marcel tak to jsi si musela píchat docela malé dávky,když si píchla 10 dní a puregon vám stačil já píchala 14 dní a doplácely jsme skoro15 000kč,píchala jsem si dohromady 300jednotek denně,a když jsme pak byly samoplátci tak to vycházelo 1 000kč na 100 jednotek a podotýkám,že jsem u všeobecné taky
ale co jsem četla tak marcajda má gonal tam to třeba bude trošku jinné

evik31
10. čer 2010

tak jinak marcipám uplácanej v tom dnešním vedru to byl nadlidský výkon 😝
nakonec jsem botičky nedělala v tom vedru se prostě nedalo,tak jsem udělala bryndak,lahvičku a dudlík a k to mu samozřejmně vizitku se jménem tak jsem zvědavá jak zítra ten dort pujde ,aby my zas pro změnu netekl krém doufám,že bude chladněji 😨
jinak zas na chvilku odběhnu jdu vařit manžoj obídek asi karboše s kaší a se salátkem
tak zatím pa

marcajda
10. čer 2010

mám a píchám 150jednotek jednou denně. takže těch 2250jednotek, co snad hradí pojišťovna, by mi mohlo vyjít. no, uvidím. snad je gonal kvalitní preparát 🙂 at rostou.. já jsem u metal alianc
tuliku výborné a barbiko vynikající!! vydržela jsi bez testování? a ta prsa jsou dobré znamení, taky to tak mám, to je bolest.. už abych ji zase cítila 🙂

78marcela
10. čer 2010

Eviku, já píchala 6 dnů 225 jednotek a 4 dny 250jednotek. Ono prý v těch 900jednotkových puregonech bývá více, a jak jsem psala, sestra mi tam podstrčila jeden zbyteček, ze kterého se ta jedna dávka dala a tak to vyšlo. A dokonce to stačilo na 33 vajuch.

marcajda
10. čer 2010

marcipán bych si dala 🙂 ještě že takové dobroty nedělam, pořád bych ochutnávala a to by dopadlo..ale jinak peču docela dost, ale buchty a tak..
kamarádka chodí do fertimedu a já do fakultky v olomouci, tak plánujeme to na konci porovnat. ji druhý pokus vyšel na 28000.mám pocit, že ta státní nemocnice vychází výrazně líp, tak jsem zvědavá 😉

evik31
10. čer 2010

tak to koukám,že mě teda těma hormonama pěkně dopovali co já bych za to dala píchat si 150jednotek denně 😖

marcajda
10. čer 2010

marceli a neboj se a hlaď, drobečci se zavrtávají!!! tolik chci, aby ti to vyšlo!! to je tak smutné, když se to nepodaří 😢
Jak jsi se cítila po učení? muselas hodně odpočívat, nebo dobré?

evik31
10. čer 2010

tak já zas jdu jídlo připravené ale bordel jak v tanku 😀

marcajda
10. čer 2010

evi, taky je otázka co mi řeknou v úterý, jestli se tam bude něco klubat, nebo začneme dávkovat v jiných číslech..

evik31
10. čer 2010

snad jo uvidíš ,že to dobře dopadne já jich měla docela hodně ale rostli mě docela pomalu tak dr.čekal až dozrajou všechny

78marcela
10. čer 2010

Marcajda, po učení dneska bylo docela blbě. V práci mě slíbili, že budu učit málo, měla jsem dnes učit jen hodinu ráno a teď dvě odpoledne a ráno jsem došla do práce a bum, hned tři hodiny suplování. Tak jsem byla vzteklá, naštvaná, že mě takto podrazili, když ví, jak potřebuju klid a lituju, že nemám neschopenku, pak děcka, co jsem suplovala, otravovali, tak jsem na ně musela ječet... no, jestli toto přežijou ti naši embrýsci, tak přežijou úplně všechno. Navíc jsem byla nakupovat a nesla dvě kabele domů, kdyby to viděl přítel, tak ho trefí, protože ten mi ani nedovolí zohnout se do ledničky, když mám na něco chuť, radši mi všechno vyndá, ať si vyberu a teď táhnu dvě tašky s nákupem.

78marcela
10. čer 2010

Ale aspoň jsem si koupila 6 těhotenských testů, teď na ně čučím jak kobra na králíčka a jsem zvědavá, jak dlouho budu odolávat, než si jeden udělám..

evik31
10. čer 2010

no marcel já sem po et taky pak dělala všechno a ted si zpátky přemítám kde sem to pohnojila,že se to nepovedlo takže po ket budu jen odpočívat dojdu maximálně pro rohlíky
jinak mám doma hotovo a jsem hotová jdu hodit spršku za chvilku se tu staví kámoška s malým bobánkem tak budu nuchlat a chovat 😀

evik31
10. čer 2010

tak sprška proběhla a mohla bych jít pomalu znova to je hrůza no já bych dneska nechtěla být v práci ani za nic natož ještě odpolední no fůjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😝

78marcela
10. čer 2010

A mě to za chvilku čeká...vyrazit do těch rozpálenejch ulic. Naštěstí jen na chvilku, pak se schovám do naší zámecké školičky, kde je příjemný chládek.
A dám si po cestě zmrzlinu. Já teda holky jím kde co, to je hrozný, jak mi ty hormony změnily stravování. Teda ne, že bych se předtím stravovala ideálně, to vůbec, ale před odběrem jsem jedla snad každý dvě hodiny, prostě furt, všechno a hodně, po odběru vůbec a teď se to zase obrátilo a já zase jím jak otesánek. To je hrozný, co to se mnou dělá, ty prášky.

evik31
10. čer 2010

jéééé to známmmm 😀

valkil
10. čer 2010

ahoj,
tak jsem ráda, že jsem se doplazila vůbec k počítači. Břicho bolí jak čert, vajíček sice 18, ale manželovo spermie bída. Prý budou rozmrazovat i ty jeho zamražené. Tak snad jich 18 dohromady najdou ☹
Zítra po poledni voláme, jak se zadařilo. A já pokud to přes noc nevyležím, tak asi jedu s těma bolestma zpátky, a't na mě raději mrknou.
Piju co to dá, láduju do sebe jogurty a nutridrinky celý den, ale chodit na WC je peklo.
To jsem nečekala 🙄

valkil
10. čer 2010

K placení:
Měla jsem 2 pera Gonalu (ty se doplácí samy o sobě 2 500,- dohromady ) Pak mi pojiš'tovna hradila ještě 450 puregonu. A dokupovala jsem 300 puregonu za cca 3 200,- a 300 merionalu za 1 100,-
Dávky byly prvních 8 dní 225 Gonal
9. 225 Pur
10. 255 Pur
11.175 Pur
12. 175 Pur
13. 150 merionalu + 50 pur
14. 150 merionalu + 50 pur

78marcela
10. čer 2010

Tak druhý pokus se mému drahouškovi zadařil a přinesl mi správné těhotenské testy. Sice rovnou pět a ty nejdražší (70,-Kč za jeden jediný testík, já samozřejmě koupila mamatesty, 2 za 33,-), takže máme celkem 11 ks a můžeme testovat denně dvakrát. Ať už je alespoň ten sedmý den, to se děsně vleče, ani práce tomu nepomohla...

barbika
10. čer 2010

Val tak hlavně odpočívej. Já to měla asi 5 dní. Břicho jako balon a nemohla jsem se ani smát. Hrůza, ale pak to samo odešlo a teď je to super.
Tak ať Ti zítra řeknou jenom samé dobré zprávy!!!

evik31
10. čer 2010

hezký večer tak jsem dneska zase ponuchlila mimi no paráda 😀
Val přeju at máš zítra samé dobré zprávy a hlavně hodně odpočívej a bumbej mě řekli,že musím pít 6 až 8 l,lila jsem si to doma do pulitru abych měla přehled a podotýkám,že sem to pila brčkem musím říct,že jsem pak toho vypila mnohem víc než normálně,lae byl to záhul 😝
jinak my holky neříkejte,že sem tolik platila jen já no se na to normálně bodnu 😖
Marcel taky jsem poprvé testovala a pak jsem byla hodně zklamaná tak jsem se rozhodla,že po ketu netestuji,když to dostanu bude to jasný a jinak to bude aspon hezké překvápko 😉

evik31
11. čer 2010

tak koukám,že jsem tady dneska prvníííííííííííí

martiiik18
11. čer 2010

ahoj holky,

eviku: my platili za 1. IVF 33 000- ale to bylo skrze to, že sem měla 19 oocytů- všechny sme nechali napíchnout metodou ICSI, takže to bylo hlavně drahé.... su zvědavá, jak to bude teď 🙂 . včera na kontrole dobrý- v normě ( prý srovnatelné s prvním IVF- to sem píchala po celou dobu 225 gonalu/ ted sem píchala 225 také, ale od včera mi to zvedli na 262,5 gonalu)... na další kontrolu jdu v neděli...

valkil: pěkně odpočívej- bříško za pár dnů přejde- hodně bumbej a jez jogurty.. a když to bude k nevydržení, tak určitě jeď do CARu- tam dávají při hyperstimuláku kapačku a v nejhorším případě odsávají tekutinu... doufám, že dneska už je Ti líp a do Caru nebudeš muset...

marcajdo: neboj, na kontrole Ti budou chválit foliky jak pěkně rostou 🙂 a za chvíli už se budeme stresovat po ET, zda to vyšlo či ne.... 😉

ostatní zdravím 🙂 dneska bude zase krásně 🙂 miluju sluníčko...

78marcela
11. čer 2010

Pěkné ráno, holky, já už po ET stresuju a není to nic moc...Přítel mi zamknul testy do skříňky, aby mě to nepopadlo a dobře udělal.