IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

78marcela
17. čer 2010

No nic, jdu se učit, zejtra mám zkoušku z německé literatury, ještě jsem se na to ani nekoukla, taky kvůli IVF, jsem naprosto nesoustředěná.Zatím pa a já zase nakouknu.

tulik1
17. čer 2010

moje kamaradka je taky ucitelka, uci anglictinu a taky si stezuje, jak je hrozne zavisla na tom, kdo ji kdy odrekne, je to blby, nemuzes pocitat se stalym prijmem, vid? jeste aspon ze ucis i normalne, tam je to aspon jistota, i kdyz tedy platove bida ...

78marcela
17. čer 2010

To teda je, naprosto nepřiměřené. Jediný den v roce, kdy opravdu MILUJU SVOJE POVOLÁNÍ, je 30.6. 😀

78marcela
17. čer 2010

Ale ne, vcelku mě to baví, jen je to fakt dost na nervy. A dnešní děcka, nic moc, v každé třídě jich je tak pět v pohodě a zbytek o ničem.

marcajda
17. čer 2010

tuliku vydrž!! 🙂
tak s počasím se máme asi na moravě líp. tady je překrásně, sluníčko a trošku chladivý vítr, no krása..ani se mi nechtělo do práce 😉 ale jsem většinu času venku nebo v kanclu s otevřeným poknem do polí, tak skoro jako dovolená 🙂 teda když mám odpolední. zítra na ranní se ani nezastavím a už jsem si na ráno nachystala spoustu práce, tak abych vůbec stihla nakouknout.
v pondělí jdu na další ultrazvuk a dost možna už zůstanu doma, tak si to tu chci všechno stihnout uklidit. pokud zůstanu doma, tak dám do konce měsíce dovolenou a pak uvidím..když to bude aspoň trošičku vypadat nadějně, tak pak už neschopenku..

marceli, třeba je to nakažlivé a jsi těhotná taky!!šance tam pořád je!! stejně jako u barbiky. jestlipak už někam vyrazila na krev? já bych to tak dlouho nevydržela a donutila sestru na gyndě. ale mám štěstí, u mého kmenového doktora je sestra moc ochotná.

marcajda
17. čer 2010

marci, tak ty počty odpovídají tomu, co říkají holky v mém okolí. pár děcek maká, premianti a další konec.. a nic mezi tím.
oč to mám jednodušší..kráva zlobí, pošle se k řezníkovi 🙂 no, naštěstí většinou nezlobí 🙂

marcajda
17. čer 2010

jejda, tak koukám, že barbikovi to nevyšlo, ach jo.. moc jsem na tebe myslela.

holky, už to zlomte, nejdřív nás potěší marcelka, pak tulik, pak martiik, pak moc doufám, že já a pak to rozjedou evka a barbika a pak spolu založíme nové téma, porod 2011 😀 😀 děvčata, jdeme na to!!

marcajda
17. čer 2010

evka míchá čočku? tak dobrou chuť, tu já moooc ráda. a k ní vajíčko na hniličko a čerstvy chleba, jejda, už mám zas hlad a jídlo žádné a mléko mi už odvezli do mlékárny 🙂

78marcela
17. čer 2010

Já myslím, že nám z toho května to nevyšlo ani jedné, a nechápu to, z dubnových to vyšlo docela hodně holkám, nám by taky mohlo, ne?

marcajda
17. čer 2010

marceli, nana76 na jiné diskuzi zrovna vzpomíná , že byly ny krvi dvě a ta druhá neměla ani stín na testu a čeká dvojčátka.
já, když byla těhotná poprve přirozeně, tak jsem měla různé zvláštní pocity a zkusila jsem test a nic a pocity stále, tak jsem šla na gyndu, , vzaly jsme krev a ono to tam bylo. no, skoda, že jen krátce. test není v žádném případě stoprocentní!! kór takto v počátcích

evik31
17. čer 2010

tak jsem zapátky kdopak je tu 😀

78marcela
17. čer 2010

a na které diskusi? chci si to přečíst na vlastní oči 😀

78marcela
17. čer 2010

Jenže já si moc nemyslím že bych byla ten případ, zvlášt když to tam bylo a naráz není, to je to.

78marcela
17. čer 2010

A těch testů jsem si dělala víc, ani na jednom nic

evik31
17. čer 2010

@tulik1 držím moc palce ,aby ti to už konečně vyšlo opravdu už si to zasloužíš držím vše co mám 😀
@78marcela vůbec ti ty zkoušky nezávidím,já co jsem doma tak jsem nějaká opožděná 😀
vůbec se mě nic nechce a jsem pořád unavená už aby ta mrcha dorazila a něco se aspon bude zase dít no příští týden by už mohla potvora 😅
@marcajda už máš sbaleno k mamince 😀
no odkad bys nám jinak psala 😀
no jsem zvědavá na ten porod 2011 😀

evik31
17. čer 2010

já mám heslo na Ket nedělej testy nedělej testy nebo se z toho zblázníš 😀

evik31
17. čer 2010

doufám ,že se tím vydržím držet

jara
17. čer 2010

@tulik1 já jsem 6. den od ET už měla ducha. Dle UTZ a vysokého HCG potvrzena dvojčata. 😉

marcajda
17. čer 2010

Marceli, tak ti duchové byli z pregnylu a ten se už vstřebal. vždyť pregnyl je hcg hormon, proto na něj testy reagují a proto se nemají dělat moc brzy.
ale pak se za pár dní objeví noví duchové a to jsou už ti praví!!!
budu se držet Evčina hesla 😀 😀 haha, jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím..spíš pomažu za tou sestrou..
Evi, budu to muset nějak vymyslet!

Jaru a kolik mimísků ti vkládali? moc moc ti to přeji. dvojčátka!! to bych mamku rychle přemlouvala do důchodu 🙂 má ho přesně za měsíc, ale chce ještě pracovat..

evik31
17. čer 2010

holky já už jsem ve fázi kdy bych brala i trojčata manža dokonce pronesl,že by bral i čtyři hlavně , že něco bude no vtipálek 😀 to nevím kdo by se stím břuchem tahal asi já 😀
ale u mě nehrozí ani 3 v sanusu my na rovinu řekli,že vkládaj nejvíc 2 aby tak zabránily vícečetnému těhotenství,protože pak je to velký zdravotní nápor na matku tak nevím 😖
@marcajda no musíš to nějak vymyslet jinak teda nevím tak šup šup už se ti to krátí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evik31
17. čer 2010

já tady furt brouzdám po netu já už bych tak nakupovala ty pidi věci,ale nemám odvahu asi jsem pověrčivá 😖
taky se mě ten fotoblog zaplnuje že 😀
co jsem doma tak mě z toho nějak víc hrabe,dokonce se snažím dodržovat ty nevycházky a nikam moc nechodit 😀
a stejně sem chytla rýmu jak prase ach jo 😨

78marcela
17. čer 2010

@marcajda - krásně mě utěšuješ, ale nebyl to pregnyl, to by čárka nesílila, navíc to bylo 14 dní po pregnylu, to už by tam nebyl.

78marcela
17. čer 2010

@evik31 Evči a klidně blog zaplnuj, aspon se máme čím kochat

evik31
17. čer 2010

@78marcela taky si myslím ,že už to pregnyl nebyl,ale pokud si to nedostala tak tam šancička ještě je 😔
a co se týče toho zaplnování tak kdybych tam měla dát vše co se mě líbí tak asi radši kvůli mě zrušej koníka 😀

78marcela
17. čer 2010

Neboj, nezrušej. Já asi taky začnu v lázních vybírat a kochat se, jak se budu nudit
a já to ted nemůžu dostat, beru léky a dostanu to až to vysadím

evik31
17. čer 2010

aha takto jo a na tu krev tě vemou nebo ne já sem ted nějak mimo mísu 😅
a do lázní vyrážíš kdy už máš termín

78marcela
17. čer 2010

Jojo, jedu ráno do Brna, tam mě vezmou krev, a do lázní mám nástup 28.6

evik31
17. čer 2010

pane jo takto máš nabytý program tak to nám pak dej vědět jak si dopadla 😉

marcajda
17. čer 2010

marceli, to už je 14 dní? to tak uteklo. ale stejně se uvidí až zítra.
jé, ale do lázní bych se těšila. odpočineš si, tam se dá program krásně zaplnit a ani se nenaděješ a bude měsíc pryč a budeš tu s námi plánovat!
holky, to mi s vámi krásně utekla směna a co jsem při tom psaní i stihla práce.. akorát žádné telátko dnes nechtělo na svět. ale to jsem i ráda, panč mě stále bolí záda.
tak jedu ještě něco podělat domů. mějte se krásně a pa zítra ráno

a marci, tobě šťastnou cestu

marcajda
17. čer 2010

a zkouška ať ti dobře dopadne, ať máš o starost míň