IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

evik31
20. čer 2010

jsem vzhůru a už my tu voní kafíčko 😀
a marcajda je u maminky už si to nějak vymyslela od pondělka? 😅

marcajda
20. čer 2010

ještě ne 🙂 na počítač nemám peníííízky.. budu navštěvovat kamarádky s internetem.. a nebo ony mě s notebuckem

to kafíčko je dobrý nápad, dám si s mamkou.
no, dala mi košem, tak si dám čajík, musím se chovat zdravě 🙂 už bych měla začít víc pít?

78marcela
20. čer 2010

kde se mám zastavit? Za chvilku vyjíždím, jedu kolem svitav, mám se stavit na kafe?

marcajda
20. čer 2010

tak teď už v Mohelnici, už mám padla

78marcela
20. čer 2010

Jo, tak jindy🙂
Už vyjíždím, do Mohelnice je daleko ale mám tam známou, ty jsi přímo z Mohelnice?
Papa, vyoínám comp, večer pa.

evik31
20. čer 2010

štastnou cestu 😉

marcajda
20. čer 2010

nedělní odpoledne v kruhu rodinném 🙂 děvčátka zmizela. no, však já
taky, jela jsem posekat kolem domku a pak si sedla, že budu žehlit a místo toho zpět k mamce, nechala jsem u ní v ledničce všechno píchání. já pořád cosi zapomínám. že by to bylo věkem? 🙂
tak už mě bolí i záda, ale to si určitě vsugerovávám problémy, protoze mám zítra ty doktory.. potvora psychika..

Marceli, jsem 🙂 šťastný dojezd? kolik to bylo kilometrů_ asi jsi projela napříč republiku, ještě, že je malinká 🙂

evik31
20. čer 2010

ja už jsem tady ale davají my oblíbení film Léto s kovbojem 😀

marcajda
20. čer 2010

je a na kterém, to jdu koukat. zrovna před tydnem jsem si do čekárny vzala sebou tuto knížku a to mi to tam tak rychle uteklo 🙂

evik31
20. čer 2010

novacinema

evik31
20. čer 2010

ale už ti to asi píšu dlouho už jsi to určo našla

martiiik18
20. čer 2010

ahoj holky, tak víkend byl super... včera sme byli s manžílkem na zábavě- já řídila, ale byla sranda... a dneska sme byli na návštěvě u kamarádů, kteří mají 6ti týdenní holčičku.. no pomuchlala sem ji a snad mi to přinese štěstí na zítřejší ET...

marcajdo, máte to tam pěkný 🙂 budu na Tebe myslet zítra- máš kontrolu, viď?

marci: neboj, když manžílkovi naznačíš, že nechceš aby něco zařizoval bez Tebe, tak na Tebe určitě počká... 🙂

evi: si šilkulka, takhle píct a vše stíhat.. 🙂

marcajda
20. čer 2010

martiiku, díky moc 🙂 zítra jdu a jsem nervozní. tak to sis s miminkem hrála v pravý čas, určitě to je nakažlivé a chytlavé a s tulikem nám tu budete pěkně vyjíždět tu nádhernou dálnici //
já se takto malinkých miminek docela bojím, bude to jednou sranda, ale zas u vlastního je to určitě jiné 🙂

tak at ti to zítra dopadne co nejlíp!!! pěkně v klidu a pohodě a pak hooodně odpočívat. jejda, už ať to mám taky za sebou

marcajda
20. čer 2010

evi, nenašla, máme pouze základní programy 🙂 a mamka kouká na pojišťovnu, tak jsem utekla zpět za vámi a pročítám staré diskuze. třeba o OHSS, ale to jsem měla asi radeji vynechat, jen se vyděsím..

evik31
20. čer 2010

@marcajda aty ses dneska nastěhovala k mamince
no jo no my měštáci máme kabelovku 😉
jinak holky zítra na vás budu myslet a pak nám dejte vědět jak jste dopadly 🙂
já to snad tento týden taky dostanu a budu odpočítávat 12dc a pak zas ultrazvuk,ale čekám,že to jako na potvoru dostanu dýl 😒 prsa zatím nebolí,ale bedary se mě začínaj dělat jak nějakýmu pubertákoj
😅

78marcela
20. čer 2010

Tak jsem si myslela, že tu nikdo nebude a ono je tu tolik psaní...Ano, jedu skoro napříč republikou, trasa Znojmo-letohrad a přesně to mám 183 km od baráku k baráku.
Marcajda, to je fajn, že jsi i takhle po večerech s námi, musíš se nastěhovat k mamince na pořád (teda aspoň do testu), at o tobě stále víme. A kde tedy pracuješ? Po trase jsem koukala, kde bys mohla pracovat a nikde jsem neviděla nic, co by to připomínalo.
Holky, já už mám zase i po menstruaci, je to normální, včera přišla, vcelku silná, vše mě bolelo a dnes jenom lehce špinění a vcelku nic, zítra už nebude.Je to normální?

evik31
20. čer 2010

to může být i těma hormonama já to zas měla dlouho a silně jsem krvácela 😖

78marcela
21. čer 2010

Dobré ráno přeji všem,

mě se ms vrátila, zase křeče, ach jo, zrovna ted, když už jsem zase v práci, tak mě to tak skolí.
Marcajda - hodně dobrých zpráv při dnešní kontrole, uvidíš, jak folíky porostly. Pak musíš poreferovat.

tulik1
21. čer 2010

ahoj holky, tak ani ja jsem tu smulu neprotrhla, dnes rano dosla ms, test negativni, takze je jasno. Jsem z toho strasne zklamana, bez energie a nadeje dal, proto se tu s vami loucim, nejakou dobu nechci o umelem oplodneni nic slyset, mozna se casem vratim, ale ted na to fakt nemam.

preju vam vsem vice stesti, nez jsem mela ja a at vam to vyjde co nejdrive a nezazivate znovu ty pocity, co mam ja ted.
tak se drzte, opatrujte se a doufam, az sem nekdy znovu nakouknu, tak ze uz u vas vsech budou bud tydny tehotenstvi, nebo uz deticky.

papa

evik31
21. čer 2010

Hezké ráno,
jsem druhá to je u mě rekord 🙂

evik31
21. čer 2010

tak třetí 😀

evik31
21. čer 2010

@tulik1 to je mě moc líto,ach jo co na to říct asi budem muset opravdu založit nové téma tenhle květen není opravdu vůbec štastný snad jen krom tinocky ta jediná pokud si pamatuju ☹
@78marcela pořád lepší ted v práci než pak v lázních 😵 tam bude určitě bazén

jinak marcajdo dneska hodně folíků na kontrole
a Martiiik už si přivez domu konečně ty první štastný miminka 😀

evik31
21. čer 2010

tak já razím do krámu tady stejně nikdo zatím není papapapapa
nechcete někdo opravdu vymyslet nové téma,tohle nám asi štěstí nepřinese a kdyby to bylo nějak neutrální tak můžem psat o všem a přidalo by se časem k nám víc holek,tohle by jsme pak nechaly zamknout
ale záleží na vás děvčata 😀

78marcela
21. čer 2010

@tulik1 - Tak to je mi strašně líto, po tom všem, co už máš za sebou...je to opravdu na nic. Tvé pocity chápu, taky jsem myslela, že sem už nepůjdu, ale pak jsem nakonec zůstala. Vím, že máš ještě na KET, tak ten snad dopadne lépe, hrozně v to věřím.
Nedá se na to napsat nic jiného, slova nestačí. Pokud se rozhodneš být tu s námi, budeme rádi, pokud ne, jak říkám, chápu to, člověk se prostě musí z toho nějak dostat, nic jiného mu nepomůže. Držím ti pěsti, ať se s tím co nejlépe srovnáš.

78marcela
21. čer 2010

@evik31 S tím novým tématem asi souhlasím, protože tohle fakt není možný.

evik31
21. čer 2010

tak jsem zpátky bože tady je zas dusno na padnutí to zas bude lejt 😒
koukala jsem na holky z ket tam je těhotná jedna za druhou to není možný,že u náas to nejde,já bych to téma asi opravdu založila jiné,a nebo se juknout jestli není nějaký pěkný téma do kterého už holky nepíšou a znovu ho otevřít,aby nám nevynadali,že zase zakládáme nové téma
jinak nevím holky mám pomalu strach tu zůstávat,asi musíme něco prubnout nějakou změnu,hlavně asi rychle martiiik už má dneska svoje děti u sebe at zacne ona s tím štěstíčkem ,nebo nevím

78marcela
21. čer 2010

Tak do KETU nebo do jakého tématu půjdeme? Nebo jsi našla už nějaké téma?

marcajda
21. čer 2010

ahojte, tak už jsem opět v práci. no, dnes mi změřil 3 a rostou pomalu, takže zvýšil dávky a ve středu kontrola. takže jsem taky celá přepadlá.. a ten tulik, tak to mě mrzí moc. evi, už jsi našla nějaké téma? já myslím, že nám i dovolí nové. tohle fakt není možné.
marceli, to sis myslela, že tu menzes v klidu sfoukneš? žádné takové, pěkně si to všechno musíme pořádně užít.. to je trošku s nadsázkou..
holky , do nového tématu jdu s vámi.. a teď rychle pracovat, přišla jsem o hodku později 🙂

evik31
21. čer 2010

ahoj holky ,
téma jsem zatím nenašla ani nevymyslela,ale asi hodíme nový
čekatelky na // už tam asi bude né já to neměla čas prolízt 😒
aby jsme neotevřely nové a hned nám ho nezavřeli,že už tam takové je
pokud máte někdo nějaký nápad tak ho napište
já až dovařím a doupratoju tak to jinak zkusím prolíst,ono když nebude v neplodnosti tak může zas být ve snažilkách
tak návrhy sem šup 😀

evik31
21. čer 2010

@marcajda z toho si nic nedělej,že rostou pomalu to mě rostly taky,taky jsem proto tak doplácela za léky,ale nechci tě strašit ty máš léky jiné 😉
jinak já si píchala 14dní takže opruz 😒