IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

clera
17. kvě 2010

já mám zatim poměrně hodně dovolené tak jsem na dovolené těch 10 dnů a pak se uvidí .. pokud by to bylo zatim OK přeša bych na tu neschopenku.

petulev
autor
17. kvě 2010

Já právě koukala jak blázen, že někdo jde už po ET zase do práce, to bych si vůbec neodpustila, kdyby se náhodou něco stalo 🤐

carlin
17. kvě 2010

Ahoj kocky, ja jsem lezela v den transferu, pak jeste 2 dny a ted mam klidovy rezim. Jsem OSVC, pracuju doma na PC, takze mam vlastne permanentni klidovy rezim 🙂. Co mi docela schazi, je sport, byla jsem zvykla tak 5-6 xtydne hodku cvicit, kdyz porad sedim, alespon jsem se trochu rozhybala.
Jak se citite, mate nejaky priznaky ? Me dost boli prsa, ale to je asi po Utrogestanu, beru 2-2-2.

clera
17. kvě 2010

já jsem doma z postýlce i protože doma je pěkná zima 🙂 těch 10 dní doma vydržim v klidovém režimu a pak se uvidí. snažim se pozorovat ale zatim nic nepozoruju 🙂) ale od soboty je zatim dost brzo.

petulev
autor
17. kvě 2010

Hele a ten Utrogestan se polyká jako prášky? Protože někdo se v jiné diskuzi ptal, jak si to má zavést, tak jsem z toho taková zmatená 😀 To bude zase asi pěkný hnus, čeká mě to od zítřka, blééé 😀

clera
17. kvě 2010

pro Petulev: já mám nařízeno ráno a večer 2 bobule zavádět co nejhlouběji .. 🙂

martiiik18
17. kvě 2010

ahoj holky,

petulev : když utrogestan polykáš, tak tam jsou vedlejší příznaky- motá se hlava, spíš a neměla bys řídit ( a opravdu to ak je- osobně ozkoušeno 🙂 ) a když ho zavádíš, tak se těm vedlejším příznakům vyhneš, akorát, že musíš mít permanentně vložku ( intimku)... je na Tobě jak se rozhodneš utrogestan užívat... a od kdy stimuluješ?

petulev
autor
17. kvě 2010

Stimuluju od minulé soboty a zítra jdu na odběr. Tak mi ještě stačili říct, že mi dají tohle. A jak tak koukám, tak se to dá brát oběma způsoby. Ale jestli je to polykání tak blbý, tak to radši budu nosit intimku 🙂

clera - taky budu brát 2 ráno a 2 večer - nejsou nějak moc velký, že ne? 😀

jaru30
17. kvě 2010

Petul, taková bobulka bude nic oproti tomu, až ti tudy poleze miminko 😉 😀 😀 😀

carlin
17. kvě 2010

Petulev : Jsou velky asi jako vetsi rybiz, nic to neni. Neprijemny je akorat to vytekani ..

clera
17. kvě 2010

takové o něco větší antiperle .. žádný drama 😀

petulev
autor
17. kvě 2010

Jaru, tak tomu se snad nic nevyrovná, nic horšího už tam asi jen tak nenarveš 😀 Jak se vám daří?

Rybíz nebo antiperle, tak to potom není nic dramatického. Na nějakým fóru si nějaká holka stěžovala, že jí to tam nejde nacpat - že to tam šoupne a hned je to zase venku 😀 To bude doma veselo 😀

jaru30
17. kvě 2010

Petul, ani se neptej. Jsem jak chodící mrtvola. Posledních pár nocí už nespím, břicho tvrdne, i poslíčci už dorazili...mimi mi klesá proklatě nízko...asi už to mám za pár 😀

Já si zaváděla do 3 měsíců Crinone. A to byl "potok" v kalhotkách 😀 fuj.

Zítra na tebe budu moooc myslet!!!!! 🙂

petulev
autor
17. kvě 2010

Díky, ani si z toho nějak nedělám vrásky, neb si ani nějak nedovedu představit, jaké to vlastně bude a tak. 😒 A ty prášky snad ani neřeším, holt nebudu sundavat kalhotky ani před manželem 😀

Tak zase už to budeš mít za sebou a mimi bude na světě, ber to jako plus. A co Ti říkali doktoři, že už to bude? Ještě nejsi otevřená, nebo jo?

jaru30
17. kvě 2010

Petul, zejtra jdu na gyndu a taky na první monitor, tak uvidíme 🙂 I když já myslim, že tohle jsou poslíčci, který ještě nic nedělají, jako že neotvírají...Jen ať se tam mrňous ještě dopejká 😉
Máš strach?

petulev
autor
17. kvě 2010

Tak ho tam koukej udržet zuby nehty 😉

Já nevim. V životě jsem nezažila narkózu a snad mě to ani nijak neděsí, když si to jako neumím představit. Největší strach mám asi z toho, že se to nepovede, ale to všichni. 😎

clera
17. kvě 2010

PetuleV - strach má každý, budeme ti držt palečky, aby todobře dopadlo. kam jdeš? možná si to již zmiňovala.

petulev
autor
17. kvě 2010

Jsem si sem dala fotku, ať víte, s kým mluvíte 😉

Clera - já chodím tady do Prahy do Gestu. Strach má mnoho podob, ale když mi dělali lumbální punkci, tak jsem se bála víc 😉

clera
17. kvě 2010

jo tak to ti věřim 🙂 mě dělali odběr bez narkozy a bez problému, návrat zpět na místo už byla brnkačka 😉 teď to jen nějak přečkat k výsedku 😉

petulev
autor
17. kvě 2010

Hele a jak dlouho po ET testíte? Já abych to pak neudělala moc brzy 😉

carlin
17. kvě 2010

Kocino : Tak jak je ? Jak to s Tebou vypada. Myslim na Tebe a drzim palce, at se MS nerozebehne.

kocina7
17. kvě 2010

Ahoj carlin no nic mě nebolí ale krvácím ne nějak hodně ale je to prostě tak. když to prej nepřejde do čtvrtka tak v pátek jedu do Sanusu a když to přejde tak až v pondělí. Nevím jaké mám šance gely si ted nesmím zavadět a začala jsem polikat utrogestan.Třeba je ještě šance že se jeden mimísek chytil prostě tomu budu věřit. Přítel mi říká at věřím a že když se nám to nepovede nebudem první ani poslední tak si prej v létě zajedem k moři si od všeho odpočinout a pak se do toho pustíme znova. Nic mě nebolí tak uvidím jak to vše dopadne ale jsem z toho všeho smutná pořád bych jen brečela je to děs ☹

carlin
17. kvě 2010

Kocino, hlavu vzhuru, ja vim, ze je to tezky, ale myslim, ze to neni jeste uplne ztracene. Precti si jine diskuse z minulosti, holky probrecely nekolik dni a pak byly //.
Nechci Ti tvrdit, ze to urcite vyjde, ale uplne bych to nevzdavala. A pokud jeden mimisek jeste bojuje, tak mu vystresovana ubrecena maminka moc nepomuze.
Tak mu pomoz, mysli na neco hezkyho, precti si neco veselyho, nebo se podivej na nejakou komedii.
Budu na Tebe myslet a drzet palce.

clera
17. kvě 2010

taky se přidávám k názoru že to chce trochu optimismu... na smutek bude případně času ještě dost 🙂

mirabela
17. kvě 2010

Dobré odpoledne holky, to jsem ráda, že se to tu tak rozjelo, pěkně jsem dočítala.

Já se tu objevím zase až ve čtvrtek, zítra vyrážíme na ten náš výlet, aby mi to rychleji utíkalo. Ve čtvrtek budu 9. den po ET, tak zkusím testík a napíšu Vám. Nemám naprosto žádné těhu příznaky, tak si říkám, že asi nic. Ale uvidíme. Jinak se cítím moc fajn a celý den jsem se zabavila v našem domečku, takže už mi to zase rychle utíká (což přeji samozřejmě i Vám všem)

Holky, ještě jeden dotaz pro zkušené: kdy může mít člověk po ET sex? A nevadí tomu ten Crinone??? ☹ Doktor nic neříkal a snad tím nemyslel, že mám teď jako žít v celibátu 😀

clera
17. kvě 2010

mě při propouštění řekl žádný hrátky až do toho datumu co je na propouštěcí zprávě .. tj domácí testování ... těh 14 dní ...dál nic neřikal 🙂

kocina7
17. kvě 2010

Jo holky já se snažím myslet na to že tu ještě naděje je ale je to prostě těžký po tom všem čím jsem si už prošla.Každopádně to chci mít už za sebou a vedět jak na tom doopravdy jsem. ☹ Mirabel mě doktor taky řekl žádné hrátky těch 14 dní do testování takže to budeš muset vydržet 😉 Držím všem palečky a moc všem děkuju za podporu moc to pro mě znamená díky holky moc

clera
17. kvě 2010

Kocino nesmutni na to bude ještě času dost, ale naděje umírá poslední tak jí nepohřbívej předčasně. třeba budeš mile překvapená tak pozitivně mysli ať máš veselé a pozitivní mimčo 🙂

mirabela
17. kvě 2010

Holky, tak já se loučím a těším se na novinky ve čtvrtek. Mějte se fajn a ať Vám to rychle utíká. A doufám, že tu už třeba budou další těhulky! Pa.

kocina7
18. kvě 2010

ahoj clero ani nevíš jak bych byla štastná kdyby se aspon jeden mimísek uchytil ale to krvácení od neděle mě moc děsí sice mě nic nebolí ale nadšená z toho všeho teda nejsem. Doktor říkal že když to nepřejde tak tam do Sanusu jedu už v pátek a když se to zlepší tak tam jedu v pondělí na krev a ultrazvuk. No prostě nějak to dopadne a když né podle našich představ tak to nejspíš obrečim a halt pujdu dál. Přeju tu všem aby se nemuseli nějak trápit a a by vše probíhalo tak jak má a vše se ten mimísek zadařil.