IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

petulev
autor
25. kvě 2010

Takže prozatímní tabulka:

Martiiik18: 1.IVF 4.3.- test pozitivní, není zřetelný plod ani srdeční akce, 16.4. revize dělohy, čekání na 2.IVF
petule: 1.IVF 05/2010, nyní ve stádiu čekání
clera: 1.IVF první 1/2 05/2010, nyní ve stádiu čekání
evik31: 1.IVF 13.5./2010 nyní ve stádiu čekání

petulev
autor
25. kvě 2010

Holky, nám taky nezůstalo ani jedno. Takže při neúspěchu všechno znovu 😖

clera
25. kvě 2010

petulev - to na tom budem uplně stejně .. taky žádná zmrzlinka ... a tím celé kolečko znovu 😠

evik31
25. kvě 2010

ježíš tak to koukám,že můžu děkovat,že mám 4 nanučky,které to snad zvládnou
třeba se to povede a nebudete 2ivf potřebovat
já už dnes vím,že mě ten ket,nebo 2ivf nemine takové bolesti jsem snad při menzesu neměla a krvácení je totálka takže u nás to je v prd........,ale čekám na krev,i když tuším co mě čeká
takže hlavu zdar děvčata a držte se (to se mě to kecá,že,ale u nás už není síla ani na slzy)
tak se držte
jo jinak u nás to bylo asi to do 3,jelikož nám bouchla mikroška a dodělává asi i automatka takže celkem nářez,ale začínáme to brát s humorem 😎

tinockab
25. kvě 2010

Ahoj holky.

Koci - je mi to moc líto,držim palce až se to podruhe podaří 🙂

Martiiik - jo duch je silnejší 🙂 zase budu testit zitra a pak v patek,když to vydrží pozitivní tak ultrazvuk 8.6.

Tinockab:1.IVF 12.5.2010,test pozitivní,čekáni na ultrazvuk

tinockab
25. kvě 2010

@jaru30 - už se tady dlouho neukázala,asi je už Matýsek na světě 🙂

evik31
25. kvě 2010

tak dneska asi bude blbej den mám bolesti jak prase 😝
mě snad praskne břicho

tinockab
25. kvě 2010

Evik - a ty jsi si delala test? nebo čekáš jenom na krev?

evik31
25. kvě 2010

test jsem zkoušela byl negativní,ale podle toho jak hodně krvácím tuším jak ta krev ve čtvrtek dopadne 😔

petulev
autor
25. kvě 2010

Evi, to třeba nic neznamená. Mně normálně praskne břicho už od transferu a dneska to začíná být docela hustý ha ha 😖

boudica
25. kvě 2010

Ahoj holky, doplnila jsem se do tabulky!

Martiiik18: 1.IVF 4.3.- test pozitivní, není zřetelný plod ani srdeční akce, 16.4. revize dělohy, čekání na 2.IVF
petule: 1.IVF 05/2010, nyní ve stádiu čekání
clera: 1.IVF první 1/2 05/2010, nyní ve stádiu čekání
evik31: 1.IVF 13.5./2010 nyní ve stádiu čekání
Tinockab:1.IVF 12.5.2010,test pozitivní,čekáni na ultrazvuk
boudica: 1. IVF únor 2010 bez ET, 2. IVF 12.5. - stim. dlouh. protok. - ze 2 vajíček 2 embryjka - krev 27.5.

Kocino, je mi to moc líto, život je někdy pes.... 😠. To imunologické vyšetření je určitě dobré absolvovat. U nás v CARU se na to dlouho čeká. Jak na objednání, tak na výsledky. Tak se raději objednejte co nejdříve.... Věřím, že dušička už si tě vyhlíží.....

Na mrazáčku nemáme žádné nanučky, takže bych to musela absolvovat všechno znova.... No, raději nemyslet.... Bojím se testovat a hlavně manžel si to nepřeje... Bojí se, že nám vyjde test a na krvi se pak dozvíme, že máme smůlu.... Myslím, že to ale zítra ráno zkusím.... Už teď je mi z toho všelijak... Jdu načerpat nějakou pozitivní energii na sluníčko..

kocina7
25. kvě 2010

Boudica- i mě je to líto ale musíme bojovat dál. Dnes jsem měla asi štěstí pač jsem se na tu imunologii obědnala hned na příští týden na uterý do Prahy k dr. Malíčkové tak jsem na to zvědavá jak vše dopadne no a v září jdem na druhej pokus pač mrazáčky žádné nemáme takže vše budem muset absolvovat znova ale snad už uspěšně

petulev
autor
25. kvě 2010

Holky, neřekli vám v CARu, do kdy po transferu se mají ty embryjka zavrtat? Mají nějaký termín?

jaru30
25. kvě 2010

Ahoooj holky, jsem tu 🙂
Tinocka, ještě nerodíme, ale dneska gyne kvičela radostí, že se jí "nález" moc líbí, že už v tomhle týdnu jsem se začala krásně otevírat. Tak jsem zvědavá, jak tohle bude pokračovat 🙂 A jak se daří, těhulko? Jakto, že ještě nemáš testy v albu? 😉

Tak si vás jdu v rychlosti dočíst......

Mirabelko, to je mi moc líto ☹ musí ti bejt hrozně 😔 A jak píšeš, zvlášť při pohledu na těhulky a maminky... 😢 To je jak když si člověk sype do rány sůl. Moc ti přeju, aby to brzo přebolelo a vyrazili jste na další pokus, kterej už bude úspěšnej!!!!!!!!
Bohužel v Artu je narváno, to znám. Ale uvidíš, že ty týdny rychle utečou.

Eviku, ty taky? ☹ třeba ještě nic není ztraceno. Tak ve čtvrtek hodně štěstí!!!!!!

Ani Koci se nezadařilo...... ☹ no teda....

Petul, kdy budeš testovat?

Je fakt, že zatím se tu miminkům moc nedaří ☹ Ale nebojte, zase bude dobře!!!!!!!! 🙂 Tohle bylo jen zahřívací kolo 😉
Každá se miminka dočkáte, některá dřív, některá později, ale dočkáte!!!!!!! Život je ku.va, já vím ☹ Sice u nás se už chystáme na porod, ale zase mám na oplátku jiný starosti. Asi vás to moc neuklidní, ale berte to tak, že vy šanci pořád máte. Dokonce několik šancí...Jsou lidi, kteří jsou na tom ještě hůř. Ti už třeba nemají ani šanci na život. ... 😔

Je mi jasný, že vás to hodně bolí ☹ Kdysi mi někdo řekl, že všechno zlé, co nás v životě potká, má nějakej smysl. Že nás to zocelí, dá nám to nějakou cennou zkušenost do života, někam nás to posune...asi to zní divně, co? 😝

Každopádně, kdysi jsem četla na netu, že s každým pokusem stoupá šance, že se ten další zadaří. Prostě, že do třetího pokusu otěhotní přes 90% snažilek!!!!! 🙂

kocina7
25. kvě 2010

Ahoj jaru tak moc držím palečky at vše dobře dopadne a budem se tu moc těšit na fotečky mimíska 🙂 🙂 tak se drž. No a mi ostatní kterým se nezadařilo jako mě na poprvé budem dál bojovat o to naše vytoužené mimi a věřím že se nám všem ten sen taky splní protože tu dokážem podporovat jedna druhou a už to nás nabijí k dalšímu pokusu o mimi. Tak hodně odvahy síly přeju sobě i všem okolo ju 🙂 😉 🙂

clera
25. kvě 2010

zítra bude 11 den tak jsem v pokušení zkusit test, ale řikam si na druhou stranu blažená nevědomost

jaru30
25. kvě 2010

Clera a nějaký příznaky máš? jako pobolívání břicha...prsou...lítostivost...?

kocina7
25. kvě 2010

clera- je to jen na tobě kdy to zkusíš každá tu má jinou zkušenost a i když by jsi si ho udělal zitra a nic se neukazalo tak to hned neznamená že se nezadařilo a nebo se hned duch ukáže a bude to supr ale stejně krev ti zjistí přesně jak jsi na tom. Vím jak velké je to pokušení taky jsem si dělala 10 den a pak 13 ale u mě to nevyšlo ale třeba u tebe to klapne a uvidíš hned dvě // ale jak tu holky psali jestli máš ten mamatest tak se duch muže ukazat klidně až po 20 minutách a né hned po 3 minutách jak tam píšou. Tak dej vedět kdyby jsi testila držím palečky 🙂

clera
25. kvě 2010

jaru, kocino - příznaky až dnes mě bolí jako u slepáku ale na druhé straně tam někde ale jinak naprosto nic ,... vysátá a z té postele neuvěřitelně odpočatá 😀 . děkuji za držení palečků a určitě vámpísnu jak to vypadá. je fajn že je tahlediskuze člověk si nepřijde doma tak sám, jen jsem přála této diskuze více úspěšných .... ikdyžpořád je tu ještě pár nadějí ... je mi líto těch co jim to nevyšlo je to pěknej nápor na nerva

kocina7
25. kvě 2010

clera já nevím jak ostatní ale já to vzala tak nějak v poho i když jsem po ET začala 7 den krvácet tak jsem to obrečela a tím to zkončilo.Neříkám že mě to nemrzí ale asi nejvíc mi to pomohlo tady na modrém koníkovy a pak můj přítel mi moc pomohl takže jsme to zvládli dobře a těšíme se na druhý pokus.Vím že naše cesta bude zase dlouhá ale věřím že nebude zbytečná a že jednou spolu budem držet naše vytoužené mimi a to taky přeju všem kdo tu je. Hodně zkušeností jsem tu od vás všech načerpala hodně moc síly jste mi tu dodali a ta podpora je tu neuvěřitelná.Je tu spousta holek kterým to nevyšlo jsem jedna z nich ale věřím že i na nás přijde řada jen si musíme ještě chviličku počkat no. Tak se drž pěkně odpočívej hlad bříško povídej mimísku co je nového a uvidíš že vše dobře dopadne 🙂 🙂

clera
25. kvě 2010

kocina7 - jsi moc statečná 🙂 jako všechny tady, děkuji za podporu

petulev
autor
25. kvě 2010

Souhlasím, holky, držte se! 😉

Jaru, já fakt myslela taky, že už jsi v porodnici. Takovou dobu ses neozvala! No, původně jsem si myslela, že budu testit až v příštím týdnu, ale znám se - vím, že mi to nedá, tak to zkusím o víkendu - to budu tak 7. nebo 8. den po ET. To stačí, ne? Za jak dlouho se mají ta mimča zahrabat?

kocina7
25. kvě 2010

clera- všichni na tebe budem myslet a věřit že se u tebe ukáží dvě // a bude to moc fajn uvidíš že jo neboj se nic. Už se moc těším až nám tu budeš psát jak ti roste bříško a tak to bude moc fajn 🙂 🙂 přeju moc moc štěstí at to klapne

kocina7
25. kvě 2010

Holky máte někdo zkušenost s tou imunologií co to vlastně je a jak probíhá vyšetření na které jedem s partnerem už příští uterý.Vubec nevím co nás čeká a jak to vše vlastně probíhá. Jedeme do Prahy k dr. Malíčkové do Fakultní nemocnice.

jaru30
25. kvě 2010

Jojo, Koci má pravdu. Clero, mě se poprvé taky ukázaly až po 20 minutách 🙂 Testila jsem 9.den po ET. A měla jsem mamatest. Ty jsou nejlepší 🙂

Petul, jojo, to už bys to mohla zkusit 🙂 tak prsk prsk (to jsou těhu bacily) 😀 Embryjka se zahrabávají tak 3-4 den, jsem četla....

Koci, bohužel vůbec netuším. Ale hoď to do vyhledávače na netu a najdeš určitě spoustu informací 🙂

tulik1
25. kvě 2010

Ahoj Koci: imunologické vyšetření jsme prodělali v Pronatalu a zahrnovalo odběry krve (asi 5 zkumavek) od každého z nás a povídaní si s imunologem o zdravotním stavu, alergiích apod. Ničeho se neboj, bylo to úplně v pohodě. Určitě je výborné to vyšetření mít, mému manželovi našli bakterie na boreliózu, bez tohoto vyšetření bychom o nich vůbec nevěděli a mohly nadělat spoustu neplechy. Takhle mu je přeléčili a je v pořádku. 😉

kocina7
25. kvě 2010

tulik1- moc děkuju za info hodně se mi ulevilo a takhle vím že se nemusím ničeho bát takže ještě jednou moc díky 🙂 🙂

boudica
25. kvě 2010

Holky u nás je překrásně, svítí sluníčko a jemně pofukuje větřík... všechno kvete a ten náš hafan (chlupaté dátě), to je hned jiná 🙂)))!!!! Jestli u vás nesvítí sluníčko, tak posílám trošku té idilky také k vám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .
Věřím, že štěstí se na každou z nás jednou uměje a budeme se radovat z dálnic, ultrazvuků a nakonec z mimísků..

Kocino, to je fajn, že nemusíte dlouho čekat!!!!!!!!!!!! Zkusím si z tebe vzít příklad a když do ve čtvrtek nedopadne, tak na to rychle zapomenout a jít dál..... To vyšetření jsem absolvovala před rokem a myslím, že jsme dávali oba krev a manžel ještě sperma na rozbor. Pak následuje pohovor s imunologem. Ptá se na životní styl, rizikové faktory v rodinné i osobní anamnéze..... Výsledky jsme měli asi za 5 týdnů...

Petu, mě by to taky děsně zajímalo, jak je to s tím zavrtáváním mimísků..... Čtu každou chvíli někde něco jiného a jsem z toho jelen... Embryoložka mi říkala, že se zavrtává 4 - 5 den po oplodnění.... No, a jako blastocysťáčci se zavrtávají kdy? Hned? A je to nějaký delší proces? Proč někdo špiní za dva týdny a více po tom a doktoři mluví o zahnizďování??? Je to věda
😉 ...
Jaru, držím palce, ať je Matýskův příchod na svět aspoň v rámci možností pohodový a jste co nejdříve spolu doma!!!! Nezapomínej dávat fotečky do albíčka, ať si máme co prohlížet!!!!!!!!!!!!!!!!!
Holky držte se !!!!!!!!!
Jdu se zase kochat Třebaňskou idilkou!!!!!!

tinockab
25. kvě 2010

Holky tak dnes mam docela silné bolesti břicha jak u MS,mam 30.den cyklu,doufam že to nedostanu. Test si udělam zase zítra rano a uvidime. ☹

Jaru - držím palce ať vše dobře dopadne 🙂 Testy dam do albumu v pátek,to už budu mit všechny.

Boudica - už si zkoušela testit???

petulev
autor
25. kvě 2010

Boudica - věda to je, ale nikdo Ti teda neřekne, jak to doopravdy je. Z toho, co jsem vyčetla na internetu, tak 3-4 dny ( v normálním cyklu) po oplodnění doputují do dělohy a tam se chvíli tak jako pohybují a za další 3-4 dny se z nich stane ta blastocysta a pak se teprve jdou zahrabávat. Tzn. že se v tom teda absolutně nevyznám 😉 A každý Ti řekne něco jinýho 😎
Tinockab - nešiř paniku, určitě to dobře dopadne. A Tebe už pak po tom OHSS břicho nebolelo?