IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

evik31
14. čer 2010

jé právě ta
Barborka má malou Elišku 😀
mě by to bylo taky jedno hlavně ,že vůbec něco bude a bude to zdraví 😉
Barča má Elišku,ale zároven se rozvádí on si asi člověk nevybere 😖

evik31
14. čer 2010

@78marcela tvoje sestra byla na ivf 3 jestli jsem to dobře pochopila?
no to musel být taky záhul na psychiku 😖

78marcela
14. čer 2010

Ona byla na jednom IVF, a z toho měla jednou ET a dvakrát KET. Vydařil se jí ten druhý KET, takže vlastně třetí pokus. To víš, že ano, byl to nápor na psychiku, vždycky potom brečela dva dny, když to nevyšlo. Hodně těžko to nesla. A dělala předtím pro to úplně všechno. Injekce si chodila píchat ke zdravotní sestře, vždy po tom 10 dní ležela ani se nehnula...až u toho třetího transferu ležela dva dny, pak už tomu totiž nevěřila, po dvou dnech vstala a dělala už témeř všechno a s tím, že pak půjdou do jiného CARu a naráz byla těhotná. Malá jí teď všechno vynahrazuje, je fakt úžasná...

78marcela
14. čer 2010

To je zlé, když se rozvádí od takového malého andílka...máš pravdu, člověk si nevybere, všude je něco a těch opravdu šťsatných je hrozně málo.
Mě se jméno Barunka hrozně líbí, chtěla bych ho.

evik31
14. čer 2010

@78marcela že se tak blbě ptám nevíš jestli sestra za ket něco platila,hledala jsem ceník sanusu ,ale radši to tam nemají
já myslím,že něco si řeknou,ale ráda bych nato byla připravená jestli to zas bude darda,abych pak zas nekoukala na ně jak tela na nový vrata 😀

78marcela
14. čer 2010

Ségra byla v Heliosu a za KET platila 2000,-. Nám zase v Reprofitu řekli, že za KET budou chtít 5000,-. Takže ono to má každé centrum jinak. Ale rozhodně chtít něco budou, na to se připrav a radši se předem zeptej.

evik31
14. čer 2010

je tak podle těch cen co jsem platila abych čekala tak 10 000,-
tak to jsem zvědavá

78marcela
14. čer 2010

My jsme měli trochu štěstí v tom, že si za ICSI brali paušál 8000,-Kč. Ségra platila za každé vajíčko 1000,-Kč. Tak si představ, co my bychom platili, když jsme měli 27 vajíček. Takhle nás to všechno vyšlo na 22900,- Kč. Je v tom 4900,- léky, 8000,- ICSI, 6000,- PK a 4000,- zamražení a uchování na rok.

evik31
14. čer 2010

takto my jsme za ICSI platily 11000,- a bylo jedno kolik vajuch bylo,kdyby se oplodnily samy tak jsme platily 4000,-
zamražení nás stálo 3000,-
a za léky jsme daly skoro 15000,- když budu počítat i ty léky na recept
tak jme někde celkem na 30 000,.-
je to hrozný,ale člověk to dá,ale jsme rozhodnuti podstoupit jen ty 3ivf pak by jsme to bez pojištovny asi fakt nedaly
je to strašnej záhul tohle by měli pojištovny hradit komplet,když se má pořád zvedat porodnost a to nám chtěj zrušit zase porodný já asi fakt začnu za chvíly říkat zlatí komunisti ty po nikom nic nechtěli 😀

78marcela
15. čer 2010

Tak já dnes na testu sněhobílo. Nechápu to, asi jsem tu včerejší čárku nějak přecenila. Je mi z toho děsně smutno. Myslím, že je to jasné.

martiiik18
15. čer 2010

marcelo: máš to stejnou značku testu jako včera?

78marcela
15. čer 2010

Jojo, mám, stejný test, testovala jsem ve stejnou dobu...nechápu to.

martiiik18
15. čer 2010

marcelo: ani po limitu se Ti nic neukázalo? a kolikátý den si po ET?

78marcela
15. čer 2010

Teď jsem devátý. Kdybych testovala až dnes, tak bych se utěšovala, že je ještě brzy, ale jelikož včera i předevčírem tam něco bylo, tak nechápu, proč tam dnes nic není. Po limitu (spíš po hodině) se tam ukázal stíneček, ale jen stíneček, to nemůžu ani při nejlepší vůli označit ani za slaboučkou čárku. Je to ještě slabší než ten první den.

evik31
15. čer 2010

krásné ráno ,
co je to tady za smutnění
@78marcela pokud tam nějaký stíneček pořád máš tak bych nesmutnila,hlavně,že nekrvácíš

martiiik18
15. čer 2010

Marcelo: myslím si, že třebas doposud tam byl pregnyl a teď ten stíneček je těhu čárka... ještě nestresuj- dokud plně nekrvácíš a neřeknou Ti v Caru, že je to negativní, tak nesmutni.... vždycky je naděje.... budu moc držet pěsti, aby pěkně sílily //... zítra čárka bude určitě silnější!

ahoj eviku 🙂

evik31
15. čer 2010

ahoj martiiik 🙂

evik31
15. čer 2010

koukám,že v poslední době se nám ostatní nějak ztratily

tulik1
15. čer 2010

ahojky holky, tak se po dlouhe dobe zase ozyvam a jdu si vas docist co je noveho ...
ja jsem dnes 4 den po ET

tulik1
15. čer 2010

marcelko jeste nehazej flintu do zita, presne jak pise martik dokud nekrvacis a nebo ti nereknou dle krve ze je to negativni, tak to neni ztraceno

evik31
15. čer 2010

@tulik1 ahoj,
tak koukám,že se nám pomalu navracíte 😉
a jak je po et dobrý určo hodně odpočíváš 😵

evik31
15. čer 2010

a kde máme dneska marcajdu 😒
asi má holka hodně práce s kravičkama 😖
tak at jí to brzy uteče
marcajdo tatka doma pořád ještě nekoupil notebok jo,asi mu tam půjdem domluvit 😀

tulik1
15. čer 2010

eviku je to takovy hodne nervozni, z toho cekani mi asi hrabne, ale musi se to vydrzet. odpocivam, ctu, koukam na telku, posloucham radio, no a samozrejme konikuju 😉

evik31
15. čer 2010

jé tak to děláme to samé ,já mezitím jetště uklízím 😀
akorát rozdíl je v tom ,že ty jsi už po a já zatím čekám,ale příští týden by měla dorazit mrška podšitá tak doufám,že jako na potvoru nebude mýt zpoždění 😝

evik31
15. čer 2010

jinak teda koukám,že tu drží pořád jen parta ☹
ostatní to asi s náma vzdali 😒
dokonce i ty co to založily ach jooo,je to tu jak přestupní stanice,koukala jsem třeba na ivf v dubnu ,nebo březnu a holky si tam pořád hezky píšou nikdo nikam neutíká 😵
já občas nakouknu do ivf v červenci,ale tam jsou teprv v začátcích tak jim nemá člověk tak nějak co psát,když je hodně napřed 😔
já nevím počkáme až budem všechny těhotný a pak založíme nové album 😀
marcel a tulíku doufám,že zatím neporodíte než vás všechny doženem 😀
jinak mě je jasné,že chodíte do práce,ale některé nenakouknou vůbec 😉

evik31
15. čer 2010

sorry píšu jak prase 😀

evik31
15. čer 2010

jinak
@tulik1 držím moc palce at to vyjde 😎

martiiik18
15. čer 2010

tuliku: doufám, že na testíku najdeš //... pěkně relaxuj a pak už nám jen oznam // 😉 moc Ti to přeju...

martiiik18
15. čer 2010

tuli: a kolik máte nanučků? 8?

tulik1
15. čer 2010

martiku, mame jich 5 😉