IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

martiiik18
19. čer 2010

evi, si statečná... to zvládneš- všechny to zvládneme...když mám depku, tak si říkám, že sou lidi na to mnohem hůř... já jdu na ET až v pondělí...

marcajdo- foliky rostou denně o 2 mm... neboj, budeš mít dostatek vajuch na to, aby si otěhotněla... i když máš teď folikuly drobné, tak na další ko už Ti je budou měřit a kdyby byly podprůměrně malé ( což nebudou), tak Ti přidají dávky gonalu... určitě budeš mít v každém folíku vajucho, neboj... kdy jdeš na další KO?

evik31
19. čer 2010

no ono nám, asi nic jiného nezbyde než to zvládnout 😒
normálně holky mě duchaří monitor včera to manža nějak srovnal a dnes vypadl obraz sice hned naskočil,ale zase rozmazanej už se z toho poser..... jestli nám odchází i tohle 🙄

evik31
19. čer 2010

tak mám zaděláno na koláčky a vy jste se mě ztratily ☹
jinak hajzlík monitor zase vypadl a když naskočil tak na mě koukl krásnej ostrej obraz 😀
jen doufám,že nevypadne nadobro 😖

marcajda
19. čer 2010

tak oběd za mnou..
Evi, mi to tu dnes máme taky samou poruchu, asi je to nějaké zakleté.. jejda, koláčky bych si dala, ještě teploučké..
marti, doufám v to. no kontrola je v pondělí. a to už budou vybrány jednotky od pojišťovny a začnu pěkně platit.. to jsem zvědavá.. pak se už chodí na KO obden, že? jejda, pořád jsem o tom četla a už v tom taky jedu..no, já si pořád říkám, že mi stačí na dvojčátka vajíčka dvě 🙂
včera jsem vyrazila kousek na kole a pořádně mě píchal vaječník, takže kolo vzdávám. žádné divočení..

evi, dnes už budeš vzorně doma? to ti bude dlouhé.. je aspoň něco v telce? já mám teď doma 3 malá koťata, tak je mám místo televize. jsou úžasná, jen doufám, že je někam všechny udám. ještě si je chvilku pomazlíkuju a jak doma začnou dělat moc veliký buzinec, tak rychle někomu darovat 😉

evik31
19. čer 2010

když mě už ta telina moc nebaví,a ano budu tradičně doma 😖
taky máme doma jedno černý klubíčko viz foto už jí je 12 let a jmenuje se bobula a bydlela u manži dřív než ,ale mě má stejně radši no snad to adminky nesmáznou 😅

evik31
19. čer 2010

tak pa jdu na ty koláče 😀

jara
19. čer 2010

@chrobacek nevím, jestli to byly blasty, ale měli jsme prý ebrouše té nejlepší kvalitky a také jsem si nechala prodlouženou kultivaci 1 dne, takže mi je dávali 4.den po OPU...Toho 6. a 7.dne to byl fakt jen duch, ale já ho tam viděla... 😉

marcajda
19. čer 2010

jaru, nádherný duch, snad ho za 14dní taky uvidim 🙂 nebo raději za 3 tydny, slibuji si, že nebudu na testík spěchat. jejda, hlavně at mi do toho břicha mají co dát..

evuli, tak už nakynulo?kdy vytahoješ z trouby, at je stihnu teplé 😝 😀 😀
že tě telka nebavi, věřím, já plánuji spíš knížky. jenom masíme napřed dodělat ten obávák a nějak vymyslet knihovničku, protože jsme je s mamkou naskládaly do krabic a ty teď přerovnávat nemíním, protože se musím šetřit 🙂 A mám spoustu knížek, miluji čtení 🙂

evik31
19. čer 2010

ještě sem to jednou propracovala tak ještě kyne
ale už mám zase duchy se už opravdu z toho........... 😠

marcajda
19. čer 2010

no, hlavně, že ti nechají přečíst přizpěvky a hlavně taky odpovědět. bylo by tu bez tebe smutno 🙂

marcajda
19. čer 2010

jé, hrubka..příspěvky..

evik31
19. čer 2010

no máme tady nějaké šotky 😀

evik31
19. čer 2010

@marcajda tvarohové už se pečou a boruvkové čekaj
už si vyjela 😀

marcajda
19. čer 2010

je, boruvkové..
no, budu nucena si doma taky vyrobit nějaký mls 🙂 jsi šikulka 😝
mě to v té práci dnes krásně uteklo. za chvíli to tu zabalím, ještě asi budu telit jednu kravku, telátko se už cpe ven a pak ádié..
tak pozor at nepřipálíš 😉

evik31
19. čer 2010

už je hotovo a manža už se do nich pustil 😀

marcajda
19. čer 2010

no, tak to na mě nezbyde 😀 no jo, vyhládnutý z melouchu.. ale je to příjemné koukat, když mu chutná, že?

evik31
19. čer 2010

no ono chutná a za chvilku je prázdno 😀 😀

78marcela
19. čer 2010

Ahoj holky, už jsem doma z Rakous, tak se hlásím, pěkně jsem si početla. Akorát jsem teda hladová jak pes a vy tu na mě s takovýma dobrotama, a já tu málem poslintám monitor. Tak se jdu najíst a pak přijdu okomentovat příspěvky.

78marcela
19. čer 2010

@tulik1 - Ahojk,y taky doufám, že se v srpnu zadaří. Dnes dorazila ms, tak jsem si spočítala, že by ten KET mohl být už kolem 2. srpna, což docela jde. JInak rozhodnutí testovat ve středu rozhodně schvaluju, dobře děláš a přeji at to vydržíš.

78marcela
19. čer 2010

@martiiik18 - to je prima, pět embryjek, teď zž by se s nima nemělo nic stát, v pondělí budu držet pěsti pro štěstí.

78marcela
19. čer 2010

@marcajda - no, možná jsem pracovitá, však mi všechny kolegyně říkají, že to, co já, by nevydržely. Když já bych to nevydržela, sice pořád nadávám, že nic nestíhám, což je pravda, nemám nikdy na nic čas, ale svým způsobem mi to tak vyhovuje, nevím, co bych dělala s volným časem. Moje současná pracovní situace je taková, že učím na plný úvazek ve škole, k tomu mám 8 hodin výuky v kurzech týdně, pak ještě učím další4 hodiny týdně němčinu přes skype a každých 14 dní jezdím k našim na Moravu a jak tam jsem, tak jedu do toho Rakouska.
K tomu studuju dálkově vysokou, v pořadí už třetí (ale tu druhou jsem nedodělala).
Takže je toho hafo, mám toho někdy fakt nad hlavu, ale člověk má aspoň pořád co dělat a nemusí myslet na nepříjemné myšlenky.
Už jsem si říkala, co budu dělat na mateřské nebo na rizikovém, jak budu celé dny doma, to se asi ukoušu..ale jsem ochotná to podstoupit, pro to malé. A když tak si švihnu čtvrtou výšku, než nám vrazej to školné 😀 😀 😀

78marcela
19. čer 2010

@marcajda - a to čerstvé mlíčko ti závidím, to musí být jiná lahoda než to z obchodáku. My už se teď dohadovali po telefonu s přítelem zase o našem bytečku, jaké to bude, co všechno tam pořídíme...akorát se obávám toho, že jakmile on bude zařizovat, když budu v lázních, tak abych se nevrátila a netrefil mě šlak hned mezi dveřma. Doufám, že za ten měsíc stihne akorát povyřizovat jen hypotéku a nic víc. A i to mě štve, že u toho nebudu, i když v tom mu věřím, to on se v tom vyzná. Ale jinak nechci nic, aby dělal, chci u všeho být. Jenže si kvůli tomu bere od 12.7 dovolenou a to se bojím, že přitlačí na pilu a já u toho ani nebudu.
Abych nedopadla jak sousedka, ta odjela taky na měsíc do lázní a když se vrátila, tak její manžel nechal všude udělat plastové okna i dvěře a novou fasádu. A ona jen valila oči. I když tam je jiná situace, protože ona nechodí do práce, on všechno financuje, tak ona musí jen mlčet. U nás je to trochu jinak, ale i tak se bojím, co toho chlapa může napadnout...no musím se před ním ještě zmínit, jak se děsně těším, až SPOLU budeme vybírat dlaždičky a barvy atd...

78marcela
19. čer 2010

Tak vy asi koukáte na telku, i Evik mě opustil, tak jdu taky k telce, když jsem všechno už pročetla a aokomentovala. Tak papa holky. A jdu si ještě vzít prášek, zase mi ty měsíčky dávají pěkně zabrat, dnes jsem se u práce kroutila jak paragraf a neměla jsem u sebe žádný prášek, tak aspoň teď, ať mám klidnou noc. Dobrou..

evik31
19. čer 2010

@78marcela evík neopustil ,evík nebyl doma 😀
jela jsem s manžou k našim a opekla jsem si buřtíček to byla ,ale mnamka 😀
no ty měsíčky ti nezávidím ,ale zároven se na své těším,u mě měsíčky po et docela šly ,ale je pravda,že břicho mě taky bolelo,ale to mě bolí při měsíčkách skoro pořád 😒 ,já bych to měla dostat příští týden a pak se mám hned objednat na 12DC a jak to dostanu tak mám užívat estrofen(doufám,že sem to napsala dobře) 😅
tak na tom budem vlastně marcel stejně já mám taky vlastně měsíc pauzu ,když se to tak veme,ale neboj to uteče mě to tak docela utíká a to jsem doma 😉

evik31
19. čer 2010

jinak co se týče toho zařizování můj manža by na mě určitě počkal 🙂
jinak znáš určitě přítele vkus tak víš co tě jinak bude po návratu čekat 😀

78marcela
19. čer 2010

No právě že jeho vkus znám, tak se děsím dopředu.

evik31
19. čer 2010

tak dát na vše cedulky s velkejma písmenkama ZÁKAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀









marcajda
20. čer 2010

ahoj děvčata! přeji pěknou neděli!! a už pomalu vstávat, nebo ji zaspíte 😀
já už tu porodila telátko a poběhala všechno.. až mě začalo bolet koleno. asi mám zpomalit..jejda, už mám pěkné nervíky ze zítřka.. už na to začínám myslet..a to mi nic nebudou dělat, jen kouknou.. co asi prožívá martiik. jsem ráda, že jí buněčky přibývají a mimíšci se vyvíjejí. moc se těším, jaké bude mít zprávy.

tulik1
20. čer 2010

dobre ranko holky, tak ja uz jsem tedy taky vzhuru, ale rozhodne ne tak dlouho jako marcajda, kdyz ma uz odrodino telatko 🙂 , dneska tedy zacinam devaty den od ET, tak uvidime, jak to bude probihat .... doufam, ze nadeje jeste porad zije 😉

marcajda
20. čer 2010

tuliku, to je moooc krásná naděje 🙂 a jak se cítíš? prví dnešní nervy s cestou na wc už máš za sebou 😉 jé, to si se svou psychikou užívám skoro každý měsíc.. třeba to vyšlo..no, teď jsem aspoň v klidu a žádné těhotenské příznaky a marné naděje. teď mám měsíc jistotu, že nic a za týden mi začne to co tobě 🙂
a ta představa- co se v tom bříšku asi zrovna odehrává za zázrak, jak se to tam dělí a formuje do budoucího tvaru, to je tak úžasné!! vždyť to miminko vzniká tak krátkou dobu a pak už několik měsíců jen roste a přibírá. a to nejdůležitější je většinou v době, kdy to ta žena ani netuší a ani se podle toho nechová 🙂 ale my to víme a můžeme si prožít každou vteřinku, to je krásné..i když strašně náročné 😀