IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

tulik1
20. čer 2010

marcajdo to mas pravdu, je to neskutecnej zazrak, ze vubec neco takoveho je mozne, vzdycky kdyz na to pomyslim, tak si rikam, jak je to zarizeny a vymakany 😉
tyden utece jako voda, budu ti drzet pesticky, at vse roste tak jak ma a at uz hladis pupicek 🙂

marcajda
20. čer 2010

marceli, máš ten program hodně nabitý. jsi všestranná, to je supr.
v tom vybavování pokojů jsme jiné. já mám raději, když mi někdo poradí. moje představivost není tak dobrá. no a jak naschvál si musím většinou vystačit sama 😀 volím spíš jednoduché tvary a vzory. ale nakonec to snad nevypadá špatně. ale takové to zdobení to nedokážu..
obývák jsem včera dodělala a jsem moc spokojená, to bude pro přítele překvápko. dnes se chci pustit do kuchyně. ale už začínám trošku cítít vaječníky, tak se přemáhat nebudu. záleží, jak mi odpoledne bude 🙂 taky pořád nevím, jak to udělám.chci žlutý jídelní kout. ten má byt prosluněný a já ho mám uprostřed domu daleko od okna, tak aspoň žlutou sluníčkovou. a kuchyň se rozhoduji buď bílou, to prý má být, jako znak čistoty, a nebo tu žlutou, ale světlounko.. kuchyn mám třešeň s vanilkou. tak tam chodím a nemohu se rozhodnout.

marci, nikdy jsem neslyšela o učení přes skype. to si tě domluvím, až budeme na mateřské 😉 teda, byla bys hooodně dobrá, kdybys mě dokázala naučit nějaký jazyk. já trošku zvládla ruštinu a to proto, že zní podobně. někde jsem četla, že se dobře učí jazyky, kdo má hudební sluch. a ten já bohužel nemám. i když zpívám moc ráda 😀 😀

Evi, tak jsem se včera měla taky dobře, přijela kamarádka s nepečeným dortem a ten teda miluji. tak jsem taky mlsala. buchty jsou už snězené? zaprášilo se po nich? tak co plánuješ dneska? večer mohlo být u ohně dobře. nakonec se i docela oteplilo. teda, ale těch ranních 10st. je docela vtip. a co komáři, máte je tam?

78marcela
20. čer 2010

@tulik1 - Moc ti přeju, ať ti to vyjde, ať se tady můžeme radovat ze dvou čárek. Jsi fakt dobrá, že jsi ještě netestla, obdivuju...
@marcajda - už se ti to taky krátí, viď. Doposud to vcelku ještě utíká, pak to je horší.

Holky, mě se nechce do těch lázní, bojím se s kým budu na pokoji, jestli s nějakou protivnou starou bábou, tak asi uteču, ach jo.

tulik1
20. čer 2010

marcelko ja byla v laznich pred dvema mesicema a hned bych jela znovu, niceho se neboj, bude to super ..., a pokud vim, tak se snazili davat k mladym holkam mlade holky, nemely jsme tam ani jednu holcinu, ktera byla na pokoji s nekym starsim o vic jak pet let ...., jedes do frantovek?

78marcela
20. čer 2010

@marcajda - Já mám taky ráda jednoduché tvary, nic přezdobeného. Můj chlap je spíš na ty kytičky a kraječky a to je něco na mě. Navíc je děsně nepraktický, klidně mi postavil počítačový stolek před obývací stěnu s televizí. Když jsem řekla, že neuvidíme na televizi, tak to nějak propojil tak, že nekoukáme vůbec na televizi, ale na monitor. A to, že se nemůžu dostat do vrchní skřínky a že do spodní lezu pod stolem, je mu naprosto jedno. Pravda sice je, že v současném bytě si nemůžeme dělat co chceme, jsme v nájmu a nemůžeme s ničím hýbat, počítač jsem potřebovala a fakt bylo těžké ho někam umístit...ale i tak bych snad našla jiné řešení...proto chci být u toho, až se bude zařizovat nový byt. On nemá vůbec smysl pro detail, nemá vůbec žádnou představivost. To já zase jo. Vím naprosto přesně, jak by to mělo být, jenom nevím, jak toho dosáhnout. A taky si nechám poradit, alespoň v oblasti barev, od naší vytvarnice, je děsně šikovná. A mě se líbí když je pokoj více barevný, třeba kombinace dvou barev a v tom si poradit nechám ráda. Naštěstí ten byt je vcelku prosluněný, tak se nemusíme bát ani nějaké jedné tmavé výrazné stěny...no, s tím vás už moc nechci otravovat, to bych se pouštěla do dlouhých monologů, který se mě odehrávají v hlavě...

tulik1
20. čer 2010

tak holky ja se prozatim loucim, jdu chystat kavicku a me caro a pak hura do pripravy obidku, dneska mam muj nejoblibenejsi smazeny kvetak s bramborem a okurkovy salatek, tak uz se tesim, papa a nakouknu odpoledne

78marcela
20. čer 2010

@tulik1 Jedu do Luhačovic, oni mi je napsali na hlasivky hlavně a protože jsem učitelka, tak prý preventivně, několikrát jsem během roku ztratila hlas a byla jsem často nemocná, skoro každí tři týdny jsem měla opakovaně horečky, chrapot atd...dokonce i v nemocnici jsem si poležela, zničehonic během dvou hodin jsem měla čtyřicítky, tak si mě něchali ve špitále, kde mi dělali celkévé vyšetření a jesli nemám prasečí chřipku, protože jsem onemocněla poprvé na dovolené v Turecku loni a pak se mi to stále vracelo... ale nebyla to naštěstí ta chřipka a prý opakované záněty průdušek, už v chronickém stádiu, protože předtím jsem se nehlídala a nějaké nachlazení jsem neřešila...až když jsem třeba na celý týden ztratila hlas a nemohla vlastně pracovat, tak mě začali hlídat. A napsali lázně, kam se mi moc nechce, protže jsem v období únor až květen brala troje antibiotika a skoro tři měsíce bronchovaxom, tak teď nemám skoro žádné potíže a chci se spíš soustředit na mimčo než jet do těch lázní.

78marcela
20. čer 2010

@tulik1 - ale asi tam i řeknu, že jsem po IVF a třeba mi dají taky nějaké kůry i na to, a proto nějak doufám, že mi to pomůže a zabere...tak uvidíme. Tak dobrou chuť, květák je moc dobrý, taky mám ráda.

78marcela
20. čer 2010

@marcajda - jenom si neodpustím, jak jsem mluvila o té jedné tmavé stěně, tak jsem měla na mysli něco takového...

barbika
20. čer 2010

Ahoj holky, tak já tak trochu nestíhám. Za chvíli má přijet na návštěvu tchán a já jsem s Tobíkem sama doma. Manžel je v práci a já tak přemýšlím o čem si budeme povídat 😀 Ale prý jede jenom na otočku,chce se podívat na stavbu.
Teda koukám, že diskuse se tady pěkně rozjíždí a jste všechny dobře naladěný. To je fajn, člověk nesmí hned upadat do chmurů!!
@78marcela tak to jsi se mi trefila taky do vkusu 🙂 Taky se mi líbí takový styl

@tulik1 dobrou chuť k obýdku a hlavně držím palce ať to všechno vyjde!

barbika
20. čer 2010

ježiši obídek s tvrdým y. to jsem teda ťululum 😀

evik31
20. čer 2010

hezké dopoledne devčata,
tak koukám ,že Tulíka už jsem nestihla no tak doufám,že se má dobře ten květák bych si dala taky 😀
teda holky koukám jak tu budujete marcel hezký barvy,jinak když to tak čtu nebylo by dobrý byt zamknout a odjet i s klíčema? 😀
marcajdo koláčky jsme dojedly ted k snídani a už se ptal co bude dneska no mě trefí jakýho mám doma nenažrance,ale pak my tady říká,že se mu sráží oblečení,protože mu jsou trička malý no dový čím to bude žeeeeeee 🙂
jinak my máme uvařeno od včera za což jsem ráda bolí mě záda jak prase ach jo musím to nějak rozhejbat 😅
jinak si teda s manžou celý večer lámem hlavu co koupit k narozeninám jeho bratrovi,nějak se k ničemu nemůžem dopracovat bude mu 39 a je pořád sám.První nápad manži nafukovací ....... však vy víte co bych ho nejradši praštila,takže to vymýšlení hodil hezky na mě 😝

evik31
20. čer 2010

@barbika to se stává lepší je to po sobě radši ani nečíst 😀
a jak se cítíš ty už víš kdy budeš mýt ten KET?

barbika
20. čer 2010

@evik31 no abych řekla pravdu, tak jsem v pohodě. Fakt jsem s tím prvním neúspěchem tak trochu počítala. V pátek jdu k dr aby se na mě podíval a řekne kdy je to možný. Kdyby to šlo hned, tak bych do toho asi šla. Ale už se toho tak trochu bojím. Máme ještě 2 mrazáčky a tak si říkám ,že si nechám dát jednoho a zkusíme to jako poprvé. No a uvidíme. Ale už je tu ten strach, že budu muset potom zase podstoupit celý ten proces znovu... Ale na druhou stranu si říkám, že snad není v ničem problém. No honí se mi to teď hlavou pěkně. Ještě, že stavíme a moc toho času není 😀

barbika
20. čer 2010

jinak přihazuji tak trochu jaká by se mi líbila kuchyně 😀

evik31
20. čer 2010

@barbika jé tak tu tvoji pohodu bych asi potřebovala já už bych to měla tento týden dostat tak začnu zobat tabletky a za 12 dní na ultrazvuk tak doufám,že sliznice doroste a šoupnou my je tam ,ale po pravdě se bojím,že mě nepřežijou rozmražení takový hloupý pocit mám 😖

evik31
20. čer 2010

no tak tahle kuchynka se mě hodně líbí do té bych šla 😀

barbika
20. čer 2010

@evik31 jj úplně to chápu, ten strach je fakt hrozný. Já taky doufám, že ti naši mrazáčci to přežijou v pohodě. Doufám, že to jsou pořádní rváči a chtějí se podívat na ten náš svět 😉

evik31
20. čer 2010

no uvidíme snad aspon jeden mezi nima je 😉

78marcela
20. čer 2010

@barbika Ta kuchyně je dobrá, akorát my na takovou velkou nebudeme mít místo. Sama jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. Vše nafotím, stav před a po a pak sem hodím, at můžete taky kouknout, co jsem vymyslela.
Jestli na to všechno teda dostaneme peníze. Aby to nakonec nedopadlo tak, že budeme ležet na matracích na zemi a kolem nic a topit v kamnech na uhlí...to by mě asi škráblo.

evik31
20. čer 2010

@78marcela ale neškráblo neboj 😉
člověk je pak rád ,že bydlí ve vlastním tak co už přemýšlíš co si sebou zapakuješ do lázní 😀

marcajda
20. čer 2010

jé, krásně jste mi to natipovaly 😀 tak v tom obýváku jsem tu stěnu hodila do tmavého šafránu, neboli oranžová. ostatní stěny jsou meruňkové, tak to bude snad pěkné. ten nábytek má bílé dvířka a hnědé skříňky, tak by se to v tom mělo pěkně vyjímat. a kuchyn mám v počítači obrázek, tak kukněte. je to focené z té jídelničky.

marcajda
20. čer 2010

taky topím v kamnech, je tam sice i elekt.vytápění, ale to je drahééé. ještě že mám strýce kamnáře, tak se mi postaral. je to předělávaný starý domeček, tak je členitý.v podstatě uprostřed pokoje nosná zeď, protože to další někdo přede mnou přistavoval. tak jsme tam šupli sporák 🙂

barbiko, když to tak pěkně vyšlo poprve, určitě to vyjde i podruhé a bude pěkný bráška nebo ségra. hlavně se na té stavbě moc nepřepínej, ať má tělo sílu!! na těžkou práci máme chlapy. dnes už to vím i já 🙂

evi, záda si nech pěkně namasírovat a pak třeba bude i dobroučká odměna. mě bolí taky, ale na masírování si musím do dtředy počkat 😉 a pak taky ráda něco dobrého uklohním 🙂 však ho čeká taky boj. musí vyrobit silná zdravá semínka 😀 asi to taky není jednoduché, takto napovel a kdesi v nemocnici..

evik31
20. čer 2010

@marcajda hezké to na zdi na tom sloupu je terárko?

78marcela
20. čer 2010

@evik31 Už pomalu jo, ale stopro vím, že si toho s sebou spoustu zapomenu vzít. Hlavně knížky, at se tam neukoušu nudou.
@marcajda - máš to tam krásné, taky už to tak chci, j´ééééééééééééjda, chciiiiii.

marcajda
20. čer 2010

kdepak, to je mikrovlnka 😀

marci, hlavně ty knížky a plavky a boty k bazénu 😉 a penízky na večer do města
a krásně si to tam užij a rychle tam očíhni, kde je přístup k internetu!! nebo už je notebuck slíbeny?
kuchyně se dočkáš a doufej, že dřív než já 🙂 a bude mnohem krásnější!!
tak tu mám padla. hějte se pěkně a hezký zbytek neděle a jestli mě už nechá doma, tak taky rychle někde seženu internet a napíšu, jak jsem dopadla. držte mi pěsti. a hormony už začínají fungovat, před chvílí jsem se loučila s paní co jde do důchodu a hned jsem bulela ☹

marcajda
20. čer 2010

ještě, Marci, ta první fotka toho obýváku, tu si stahnu, je moc pěkná. dám ji příteli jako inspiraci a třeba se nám z těch jeho skříněk podaří něco vytvořit. on je moc šikovny 🙂

barbika
20. čer 2010

@marcajda neboj, těžkou práci nechávám na jiných 🙂 Já jenom chodím a koukám co pak jednou kam dám atd 😀 Bane koště už jsem do ruky vzala a zametala.
Jïnak taky jsem si myslela, že je to terárko nebo akvárko 😀
Držím palečky ať všechno dobře dopadne a ať nám dáš brzo vědět!!

@78marcela taky nemáme zase tak velkou kuchyň, ale inspirace dobrá. Moc se mi líbí to barevný ladění. Máme bratrance truhláře, takže nám to asi tak nějak vyrobí. Sice o tom ještě neví, ale brzo se to dozví 😀
A knížky Ti schvaluju, to je dobrý relax. Aspoň přepneš a budeš taky myslet na něco jiného a tělo si hezky odpočine na ten srpen!!

No nic, jdu se natáhnout a nabrat trochu síli. Tchán už odjel, tak můžu relaxovat 😀

evik31
20. čer 2010

tak koukám ,že už všichni pryč no nic tak se jdu taky natáhnout 😀

marcajda
20. čer 2010

já už jsem zase zpět 🙂 nacpala jsem se u mamky obědem a ted odpočívám..myslím, že žádné malování nebude. jaksi mě to břicho začalo tlačit, tak se nebudu zbytečně natahovat. stačí ten frmol co jsem měla ráno v práci.

barbiko, hlavní úkol ženy při stavění je pořádně pochválit a třeba něco uvařit 😉 no, ale ten úklid na tebe asi občas zbyde, protože chlapi jsou schopni se v tom brodit a přeskládávat..
bratranec truhlář, to se hodí, já mám strejdu a moc nám pomohl. budede ti mít krásné. a voňavé, čisté, nové..

tak se holky ozvěte, žádné dlouhé spaní 😀
macík ještě balí? a to už jsi teda z moravy doma? tos asi jela kolem mě. já pracuji u Svitav.a jak cestuješ, autem, nebo vlakem?