IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

petulev
autor
27. kvě 2010

Ahoj holky,

držím palečky všem, kterým to nevyšlo, aby jim to vyšlo příště a nepropadaly depresím! Holky, moc vás obdivuju! 😉

Jaru, asi to vydržím až do neděle, přece jen v sobotu se mi to zdá ještě brzy.

valkil - jo, říkali jogurty, ale nevim, co se myslí tím vápníkem. Řekli jogurty, tak snad vědí, co dělají 😀

jaru30
27. kvě 2010

Ahojky 🙂
Valkil, když se nepovede IVF, jde se na mrazáčky.....Ale myslím, že pokud by snažilka trvala na tom, že chce znova do horm.stimulky, není důvod jí nevyhovět. Ale málokdo to tak dělá, spíš jsou ženský rády, že nemusí znova do píchání hormonů a zkusí nejdřív "zmrzlinky" 🙂

Koci, jasný, tohle bylo zahřívací kolo.....s každým dalšímjsi vysněnému mimču blíž. Nehledě na to, skutečně se to teď může podařit přirozeně, pokud u vás není nějakej závažnej problém. Jak se říká, teď tam máš díky hormonům pěkně "pohnojeno" 😀 takže šance na přirozené otěhotnění jsou vyšší.

jaru30
27. kvě 2010

Ahoj Petul, ty nás napínáš 😉

petulev
autor
27. kvě 2010

Jaru, Ty jsi sama říkala, že jsi to zkoušela až 8. den od transferu - mimochodem počítá se den transferu jako za první, nebo až od dalšího dne? 😖

jaru30
27. kvě 2010

nenene, já to zkoušela už 4. den po transféru!!! 😀 ale bylo sněhobílo, se mrkni do alba....A pak až 9.den a to už byly // 🙂
Den transferu se nepočítááááá 🙂

petulev
autor
27. kvě 2010

Tak to já sněhobílo nechci vidět, já si radši počkám na ty / / 😉

valkil
27. kvě 2010

Petulev, to čekání je asi nekonečný, co? Já bych nevydržela 🙂
A máš jedno nebo dvě zavedené?

Jaru30 - díky za info, jsem zvědavá, jestli budeme mít taky nějaké nanučky, nebo budem rádi, že se vůbec něco oplodní. Manža má docela probémy ☹

petulev
autor
27. kvě 2010

valkil - Čekání je hrozný, protože nejhorší je nevědomost. Ale tak snad už budeme brzy vědět. Mám zavedené dvě.

michina
27. kvě 2010

Ahoj holky, čtu vás a řikala jsem si, že vám obohatím tabulku, jetsli můžu 😉 Jsem 7.den po ET, 3 embryjka.. tak taky čekám a jse ráda, že v tom čekání nejsem sama... 😎

valkil
27. kvě 2010

Tý jo, fakt tři? Tak to mi rovnou řekli, že mi nedají! Tak to se divím. To jste na tom s petulí vlastně stejně, ne?

michina
27. kvě 2010

No ono je to totiž uz moje 3.IVF. A nebyly nic moc kvalitní dve embryjka a zamrazeni by neprezily, tak me doktorka vlastne premluvila 😀 chteli jsme jen dve.. ale pri 2.IVf jsme meli taky tri zavedene. Asi už taky chteji, aby nam to vyslo 😀

valkil
27. kvě 2010

TAk to je jiná, ale stejně jsem nabyla dojmu, že mi tři v Motole nedaj nikdy. Manža má strach i ze dvou 😝

michina
27. kvě 2010

Oni asi i prhlizeji k tomu, kolik uz mate deti doma. se nedivim, ze ma manža strach i ze dvou 😀

evik31
27. kvě 2010

ahoj děvčata,tak jsem dnes byla na krvi,mám zavolat ve 2,ale moc tomu naděje nedávám,jelikož už mám skoro 4den menzes
a hlavně pořád krvácím fakt dost mám pocit že to snad neskončí,holt hormonky dávaj zabrat 😝
neschopenku my nechaly což jsem ráda takže ,když my odpoledne řeknou krev negativní ,tak od prvního dne co jsem to dostala budem počítat 12den cyklu a mám přijet na první ultrazvuk před KET což by vycházelo na příští týden pátek takže žádné dlouhé čekání za což jsem ráda 😠
tak jen doufat,že budem červen k nám příznivější než květen 😉

martiiik18
27. kvě 2010

eviku, držím pěsti, že MS je jen takové matení a přece jen se mimi uchytilo... pak písni.. myslím na Tebe!!

clera
27. kvě 2010

eviku taky držim palečky ..

boudica
27. kvě 2010

Ahoj holky, tak u nás to bohužel nedopadlo ☹ ☹ . Ráno jsem to navíc dostala....Nanučky nemáme, takže si dáme nějakou pauzu a pak třeba s přítelem prednisonem to dotáhneme do konce....
Propůjčila jsem si nick slavné královna a bojovnice, tak doufám, že další bitva bude vítězná!!!!!!!!!! 😉 ..
Černý Petr padl na mě, takže statisticky se zvyšuje pravděpodobnost , že se to vám čekatelkám na // a výsledky z krve - že jo Eví- povede... Držím palce všem, ať máte miminka brzy v náruči!!!!! 😉 ..

clera
27. kvě 2010

boudica to je mi moc líto že to nevyšlo ☹

martiiik18
27. kvě 2010

boudica: mrzí mne to ☹ přeji hodně sil do dalšího boje... my taky jdeme do druhého kola a už zítra si začnu šplíchat synarel... teď ať se Ti dá tělo pěkně do pořádku a vzhůru do 2. pokusu...

martiiik18
27. kvě 2010

Martiiik18: 1.IVF 4.3.- test pozitivní, není zřetelný plod ani srdeční akce, 16.4. revize dělohy, čekání na 2.IVF - 28.5. synarel ( dlouhý protokol)
petule: 1.IVF 05/2010, nyní ve stádiu čekání
clera: 1.IVF první 1/2 05/2010, nyní ve stádiu čekání
evik31: 1.IVF 13.5./2010 nyní ve stádiu čekání
Tinockab:1.IVF 12.5.2010,test pozitivní,čekáni na ultrazvuk
boudica: 1. IVF únor 2010 bez ET, 2. IVF 12.5. - stim. dlouh. protok. - ze 2 vajíček 2 embryjka - krev 27.5
marcajda : 5IUI,2x potrat, stimulace na IVFod 1.6.2010dlouh.protokol
valkil: stimulace na 1. IVF resp. ICSI od 6.5. (dl. protokol) - Zoladex, od 25.5 Gonal
mirabela: 1.IVF 05/2010 dlouhý protokol, z 10 vajíček 4 embryjka, 2 zavedena (neúspěšně) + 2 mrazáčci - čeká na kontrolu po MS

evik31
27. kvě 2010

ahoj boudi to je mě líto,ale jsme na tom tak trošku stejně akorát,že my hned startujem dál
takže můžete přepsat tabulku
evík31:1.IVF 13.5.2010 dlouhý protokol+ICSI+ 4mrazáčci,krev -Negativní,3.6. první ultrazvuk před KET ☹

clera
27. kvě 2010

evi to je mi líto že tohle kolo nevyšlo snad bude to příští to poslední co povede až do cíle

clera
27. kvě 2010

můžu se zeptat kdo vám vypsal žádanku na krev dřív než v centru? musim to zkusit u gyndaře?

martiiik18
27. kvě 2010

Eviku: mrzí mne to, ale to, že jdete hned na KET je určitě povzbuzující zpráva 😉

Martiiik18: 1.IVF 4.3.- test pozitivní, není zřetelný plod ani srdeční akce, 16.4. revize dělohy, čekání na 2.IVF - 28.5. synarel ( dlouhý protokol)
petule: 1.IVF 05/2010, nyní ve stádiu čekání
clera: 1.IVF první 1/2 05/2010, nyní ve stádiu čekání
evik31: 1.IVF 13.5./2010- dlouhý protokol+ICSI+ 4mrazáčci,krev -Negativní,3.6. první ultrazvuk před KET
Tinockab:1.IVF 12.5.2010,test pozitivní,čekáni na ultrazvuk
boudica: 1. IVF únor 2010 bez ET, 2. IVF 12.5. - stim. dlouh. protok. - ze 2 vajíček 2 embryjka - krev 27.5
marcajda : 5IUI,2x potrat, stimulace na IVFod 1.6.2010dlouh.protokol
valkil: stimulace na 1. IVF resp. ICSI od 6.5. (dl. protokol) - Zoladex, od 25.5 Gonal
mirabela: 1.IVF 05/2010 dlouhý protokol, z 10 vajíček 4 embryjka, 2 zavedena (neúspěšně) + 2 mrazáčci - čeká na kontrolu po MS

petulev
autor
27. kvě 2010

Holky, tady je to samé slzavé údolí 😖 Koukám, že tady zůstáváme na čekání jenom tři - Tinockab, která měla ducha; já a clera.

Eviku a Boudica - Holky, to mě moc mrzí, držte se, myslím na vás!

tinockab
27. kvě 2010

Ahoj holky

Michina - držim palečky ať se to po 3. povede. Do třetice všeho dobrého,vid? A kdy se chystáš testit?

Evik a Boudi - je mi to moc líto,přeju hodně síl do dalšího boje,ať je pro vás ten poslední 😉

clera
27. kvě 2010

ahojky máte někdo zkušenost s testem Best_2 , jinej tady neměli a četla jem na netu pár blbejch recenzí díky

petulev
autor
27. kvě 2010

clera - to neznám, já radši koupim zítra ten mammatest. a kdy budeš testit? kolikátý den jsi po ET?

clera
27. kvě 2010

dneska je to 12 den od transferu 🙂 a nevim zda to není ještě pořád brzo

tinockab
27. kvě 2010

Clera - taky ten test neznám. Ja jsem dělala poprvé 9.den po transferu a duch se tam ukázal. Silnejší to pak bylo 14 den po transferu. Koukni foto 🙂