IVF v březnu

handulkak
17. bře 2018

Ahoj holky, je tu někdo, kdo teď v breznu začíná se stimulaci? Nebo už stimuluje?🙂

lucyvh
17. bře 2018

Co potřebujes konkrétně vědět?

handulkak
autor
17. bře 2018

@lucyvh vůbec nic, jen jsme se mohly podpořit.🙂

apple_tree
17. bře 2018

Ahoj, tak ja bych mela zacit stimulovat 30.3., pokud dorazi ms podle planu 🙂

verpo19
18. bře 2018

Ahoj, tohle ke jedina aktivn diskuze, tak to zkousim, jestli tu nahodou neni nekdo, kdo ceka na to, az si bude moct udelat test po ET. Ja jsem sety den, paty transfer...

handulkak
autor
18. bře 2018

@verpo19 ahoj, ja teprve picham injekce.
A vraceli 3 denní, nebo 5 denní?

verpo19
18. bře 2018

@handulkak ja byla ma nativu, tam neni na co cekat, takze 3 denni. Neprocitala jsem uplne vsechny diskuze, ale tohle je Tvoje prvni IVF?

verpo19
18. bře 2018

@lucisek1984 dekuju, nejak jsem se jeste nezorientovala 🙂

lucisek1984
18. bře 2018

@verpo19 neni zač,vetsina rad a tak se resi tam je to takovy vic schovany nez takhle ve foru

lucyvh
19. bře 2018

Já byla na IVF a vyšlo to hned na poprvé 😁, teď jsem v 26tt. Test jsem si dělala 7 den a bylo tam vse vidět, krev mi braly 10 den po ET.

verpo19
20. bře 2018

@lucyvh a kolika denní embryo vkládali? Já jsem dnes den 8 po ET a začíná mi cukat ruka 🙂

lucyvh
20. bře 2018

V neděli odebraly a v pátek zavedly.

denicl
22. bře 2018

@lucyvh ahoj a jaky jste meli problem? Jestli muzu vedet? Vysetrovali embrya pgs nebo pgd?

radkey
26. bře 2018

Ahojik,ráda bych se přidala.tohle je muj první pokus.dneska jsem 4den po ET 5deniho embrya

tynka75
26. bře 2018

@radkey Ahoj, já jsem 7 den po ET 5deniho embrya 🙂 Jak se cítíš?

radkey
26. bře 2018

@tynka75 no abych řekla po pravdě tak zatím žádné změny. Jen mě poboliva podbřišek ale to pry je z toho že mám zvětšené vaječníky.mela jsem hodně vajíček.a bolí mě prsa a jsem unavena.a co ty?a jaký jste měli problem

denicl
26. bře 2018

@apple_tree to uz je za chvili😊😊

denicl
26. bře 2018

@radkey Ahojky a jake jste meli metody? A jaky problem? Ptam se ze zvědavosti. A kolik ti je?

radkey
26. bře 2018

@denicl my jsme měli krátký protokol.tak že 1injekce 2dne cyklu ta byla na 7 dní pak 9den cyklu další injekce a větev hned další.pak za další den jsem jela na punkci.21vajicek z toho 15vajicek zralých a 12 oplodnenych.nechali jsme si 5denni kultivaci prý začala i hatchovat(dostala jsem i fotečku).tak super.na za mrazení jsme měli 4embrya.jinak mi je 28 a nás problém před 2roky jsem byla tehu a v 5mesici zjistili rozštěp rtů patra a čelisti a od té doby se nedařilo.byli jsme 4x na iui a nic tak jsme šli zkusit ivf.pry to mám psychicky.tak doufám že se nám konečně žádati.a jak si na tom ty?

denicl
26. bře 2018

@radkey jsem o rok starsi nez ty😊 tohle je nase 3.ivf..
1.pokus Genet Lbc-oplodneni ICSI-2 zralá vajicka a k transferu ani jeden,ani mrazeni-kratky protokol
3.pokus 3vajicka- 2 oplodneny,transfer 1..po 5-ti denní kultivaci,Ah,blastocysta,pry ackova a nic,nechytlo se,taky genet Lbc a kratky protokol,mrazeni nic
A ted: 3.ivf-Brno Helios..zitra jdeme na opu..tak uvidime,ale foliku 5-6,zralá zatim nevim. Ale rostly hezky..kolem 18,asi cca 3
Take kratky protokol ale s menopur+dipherline+ pregnyl..13 den opu..uplne jina stimulace nez predtim.. udělali nam test dna spermii a pritel ma 29procent..norma je do 30..nabídly pgs,ale VZP neproplaci i kdyz nekdo rika,ze ano,v papírech maji ze ne a stoji to 14599,-což uz bohuzel nemame tak volíme picsi+macs...Macs je nova metoda a mela by vyřídit ty spatne fragment.spermie tak by to melo stacit😊😊stejne je to vzdy bud a nebo,..

radkey
26. bře 2018

@denicl ty brďo,no tak to jsem trochu znervoznila že máš tolik toho za sebou a nic.jak koukám tak ty máš i po všech těch hormonech špatnou stimulaci vajicek.? No já doufám že nám to všem dobře dopadne a budem konečně šťastný.
Já chodím do Iscare v Praze a mají docela i dobrý výsledky.ale to čekání je hrozny

denicl
26. bře 2018

@radkey to cekani je po všech tech hormonech atd to nejtezsi..nejde na to nemyslet..ale musíme verit. Bohuzel mam vajecnik jen jeden a jeste kousek odstipnuty. Vejcovodu nemam vubec. Se mnou se osud nemazlil..tak snad se na nas usmeje konecne stesti..

denicl
26. bře 2018

@radkey ja si vybrala Brno kvuli výborným vysledkum,laboratoři atd..je to sice dalka,ale zkusit jsme to museli,lepsi Car uz neni a kor kdyz jsem na tom takhle..

radkey
26. bře 2018

@denicl Ježíš no tak to je mi líto že až takle.tak budu držet palečky aby vše dobře dopadlo a aby se to vše povedlo😉

denicl
26. bře 2018

@radkey Dekujeme moc.

evawest
26. bře 2018

@radkey
@denicl Holky, zapojte se do diskuze IVF, KET 2018 - Kdo se chysta, ja vas tam kdyztak oznacim, je nas tam vic na podporu. 😊 jinak my s manzelem zrovna jedeme IVF c.5, ve stredu mame odber. 👍

tynka75
27. bře 2018

@radkey mě bolelo břicho asi 2 dny, pak nic a občas mi tam ještě píchne. Jinak jsem taky unavená. A bereš i utrogestan? Mám protilátky proti spermiím takže jediná cesta oklikou IVF.

radkey
27. bře 2018

@tynka75 jj utrogeszsn beru (zavádí) 2-2-2 no dneska mě to břicho poboliva víc jak jindy.tak doufám že to nedostanu

tynka75
27. bře 2018

@radkey já beru jen 2-0-2. já vždy dostanu ms až vysadím utrogestan, brala jsem to ještě v srpnu když jsem nevěděla ještě o IVF. Takže ms můžu dostat i přes utrouš jo? aha, tak snad nedostanu 😀

radkey
27. bře 2018

@tynka75 mě se už několikrát stalo že jsem brala utros a Ms mi přišla třeba o 10dni dřív.ale asi každý tělo na to reaguje jinak.utros má zabránit ms