IVF, centrum Sanus Hradec Králové. Máte zkušenost?

barca28
26. bře 2007

Ahoj holčiny,máte někdo zkušenost v Sanusu v Hradci Králové?Začali jsme tam chodit a tak by mě zajímalo,jaké máte zkušenosti s přístupem.A jestli se tady nějaké holčině podařilo oplodnění.

aknelka10
29. lis 2007

Ahoj všem kdo se chystají na ultrazvuk 4D do Hradce Králové na kliniku Sanus ,musím říct že jsem byly velice mile překvapená jak z výsledku ultrazvuku tak i na ochotu personálu .Cestu jsem našly hned ,je dobře vyznačena jak se na kliniku dostat. Na recepci nás mile přivítali a hned řekli kam se máme jít posadit a kde čekat v čekárně byla velká televize tak že jsem se tam oba nenudily což mi přišlo velice jako dobrý nápad ... po půl hodině si pro nás přišel velice milý pán dr. nabídl příteli židli aby se mu dobře na ultrazvuk koukalo 🙂 ... pak jsem se položila já a začalo to ...ukazoval nám našeho malého broučka bylo to úžasný jelikož jsem ještě nevěděla co čekáme poprosil přítel pana dr. jestli se nám muže podívat co to je? sice nám řekl že on dělá fotky pouze hlavičku ... ale nemuseli jsme ho ani přemlouvat hned se podíval .
Pak nám ukázal fotky které nám miminka udělal a nechal nás vybrat si jaké chceme potom je upravil a bylo to .... pak jsem si ještě s panem dr. povídali o porodu a ovšem byl opravdu velice laskavý a ochotný kdyby byl každý takový hned by se k lékaři chodilo líp 🙂 Tak pokud někdo přemýšlí nebo váhá zda na ultrazvuk 4D jít tak ho všem doporučuji sice každého odradí cena ale věřte stojí to za to nelituji do dneška tech peněz jsem ráda že jsem své miminko tak mohla vidět... JE TO OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK TAK SI HO NENECHTE UJÍT !!!!!!!! Přeji všem aby se jejich zážitek u lékaře byl takový jaký jsem měli my ... 😉 🙂

rychnov3
1. led 2008

Aknelko, díky za info. Holky, tak se držte i v novém roce, ať se máme na tom 4D na co dívat 🙂 hodně zdraví všem.

dablikolik
9. led 2008

Ahoj holky dnes jsem byla na prvním ultrazvuku v sanusu. Manžel má theratospermie a mě dnes doktor řekl, že mám špatně hormony, že se mi nedostavuje ovu. dostala jsem léky a šla. Jsem úplně vyřízená a nikdo mi asi nepomůže. Nevím jak na to nemám myslet. Dablik ☹

sanuska
9. led 2008

Ďáblíku nebuď smutná. To se všechno srovná!!! A to že má manža Teratospermii, to taky není žádnej děs. Jsou mnoooohem horší případy.
A co ti dr řekl, jak dlouho máš hormony brát nebo co a jak bude dál??????

zusma
9. led 2008

Aknelka: jj taky mám takový zážitek ze 4D 😉 Pan doktor by mooc milý a hezký 😉 😵 Byla jsem tam dokonce 2x za stejnou cenu nebot ty první fotky nebyly dle Dr. úplně super, i když mně nepřipadaly nějak špatné.Ale nebránila jsem se 😉

dagina
9. led 2008

Ahojky, po dlouhé době sem nakouknu, ale nějak to tu vázne 😒 . Nemám moc času to tady pročítat, ale v této diskusi jsem nebyla několik měsíců 😕 . Dabliku, a to jsi byla v Sanusu poprvé??? Ta první, možná i druhá návštěva v Sanusu je trošku taková chaotická, málem se mi chtělo brečet když jsem poprvé vypadla z ordinace za 2 min, nevěřila jsme svým očím 😖 .
Sanusko, díky za cenné rady, jsem už nervozní jak to všechno dopadne, už aby to bylo za mnou.

slunickooo
10. led 2008

Dagi... my jsme se dost holek "přestěhovali" do diskuse Sanus Pardubice, píšeme tam jak Pardubačky tak Hradečandy.... tak přijd za námi 🙂

JInak ty se chystáš ted v blízké době na nějaký výkon??? Já čekám na MS a začnu s Puregonem a pak jdem do našeho prvního IVF...

dagina
10. led 2008

Ahojky, aha, mě to bylo divné, že to je tady jak po vymření. Já se tady z nedostatku času moc nezdržuji, vždy to jen prolítnu. Jojo, čtvrtý den stimuluji na IVF. Tak já pak mrknu na ty Pardubky 😉 .
Pa

dablikolik
12. led 2008

sanusko já beru dhupaston a clostilbegyt a za měsíc se uvidí. ☹

magdap
23. led 2008

ahoj holky,dnes jsem teprve našla tuhle stranku,a tak se snažím vam odepsat,ja navštevuju sanus už od r,2001,zatím jsem spokojena,nesetkala jsem se ze špatnym přístupem,ted budu postupovat už 4 ivf ale už mam holčičku z druhyho pokusu uo budou ji v dubnu 4 roky,tak bych si přala jěšte sourozenčeka a doufam že to vyjde mějte se ahojky magdap

rychnov3
12. únor 2008

Ahoj všem novým tady (hlavně zdravím Magdu, budeš nám posilou 🙂 Protože tento chat nežije, jsme všechny v tématu Sanus Pardubice, tzn. i Hradečačky. Prosím, koukni tam a přidej se k nám. Dík.

pindik
7. čer 2008

Ahojky já jsem v Sanusu byla několikrát a nic.Pokud můžu radit zkuste v Pardubicích astrologa Havelku a do tří měsíců čekáte miminko.Bylo nás tam několik a nestojí to tak velký peníze.

slunickooo
7. čer 2008

Pindíku ahoj

vidíš to já tam byla taky jen párkrát a teď už jsem v 5. měsíci 😉 . Určitě záleží jaký kdo má problémy , každému astrolog určitě nepomůže 🙂

pid
18. bře 2009

Ahojky,chystáme se jet poprvé do Sanusu,můžu se zeptat na rozdíly v Pardubicích a v Hradci?Jaký je MUDr.Provazník?Chceme totiž změnit CAR,dříve jsme jezdili do Prahy.Kolik se tu doplácí při IUI,máme pojišťovnu MV.

sonica
18. bře 2009

pid prejdi do diskuse sanus,tam jsme vsichni na jedne lodi,jak HK tak PCE i Jihlava,urco poradime pomuzeme.ja dik provaznikovi kazdou chvilku budu mit prcka uz u sebe,je to slunicko

irenkaberuska
17. led 2010

Ahojky, já byla v Sanusu v Hradci a už bych tam nikdy nešla. Hrozný přístup a zbytečně vyhozené peníze. Teď jezdíme do Kostelce nad Orlicí a jsem moc spokojená. Moc příjemné vystupování, pečlivost.

runkla
2. zář 2010

tak už se to povedlo?Ja jsem ve 32 tydnu,je to tam dobry,ikdyž až napotřeti!

jennyska
18. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Sanus Hradec Králové a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/sanus-s-r-o-hradec-kr... ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

ivetinka1
24. led 2014

Ahoj, já byla v Sanusu v HK poprvé v pátek a hned v pondělí na IUI.
Přístup doktorů i sestřiček byl velmi dobrý, nemůžu si stěžovat.

leabella8989
8. bře 2016

Ahoj chodíte někdo k doktorce Myškove? Do HK?

hof78
10. čer 2016

@leabella8989 ahoj, mam prvni v Sanusu HK pristi patek, ale u Dr.Matula. jsem sama zvedava, ale po 2 letech v CAR v Praze a mnoha neuspesnych KETech asi nic noveho nevymysli :(

anettak
27. črc 2016

Ahojky holky také chodím do sanusu v HK od března tohoto roku, mám za sebou bohužel 2 nezdařené IUI, tento měsíc pauza (budeme na dovolené ) a další měsíc 3 IUI, když ani to nedopadne tak IVF, zatím přístup doktorů i sestřiček je dobrý 🙂

hof78
27. črc 2016

ahoj, ja si take nemuzu stezovat. Pripadaji me tam vsichni hrozne mili. @ anettak, tak ja ti budu drzet pesti aby to treti IUI uz klaplo.

anettak
27. črc 2016

@hof78 děkuji 🙂 já už také doufám, jen mám strach ze nás to opět sklame, začíná nám malinko hrát i psychika 😒 za týden odjíždíme na dovču do krkonoš zrovna v mé plodné dny tak že bude domácí, spíše dovolenkové snaženíčko 🙂 třeba v krkonoších budeme mít štěstí 🙂

pitris77
7. srp 2016

@leabella8989
@hof78
@anettak
Ahoj holky, taky se chystám do Sanus v Hradci, nebo se spíše rozmýšlím mezi Hradcem a Kostelcem nad Orlicí 🙂 Prosím, museli jste mít doporučení od lékaře? Nebo Vás objednali i tak??
@anettak Jak pak dopadla dovolená v Krkonoších??? Doufám, že skvěle 😉

kacenkadody
9. srp 2016

Ahoj holky 🙂 ja se take snazim o miminko a do sanusu jsem objednana 20.9.2016 tak uvidime ... taky mam strach :-/ ale moje svagrova byla pred 3 roky v sanusu a ma ted zdravou a krasnou holcicku.Ted na tom byla po drudy,uz jde na 5 mesic a ceka dvojcatka 🙂 a podarilo se to na poprvy,tak preju i vam hodne uspechu.

pitris77
9. srp 2016

@kacenkadody Ahoj, já se nakonec rozhodla pro Arletu 🙂 Přeji se Vám taky podařilo napoprvé 🙂

anettak
15. srp 2016

@pitris77 Ahojky já měla doporučení o mého gynekologa, dovolená v krkonoších uplně skělá, sice to byla velice aktivní dovolená tak že tělo dostalo zabrat, ale psychicky jsme si náramě odpočinuly 🙂a opravdu poctivě jsme pracovali na miminku 🙂testík jsem ještě nedělala,počkám až tak na konec týdne 🙂

pitris77
15. srp 2016

Ahoj, tak budu držet palce, aby Vám na dovolená v Krkonoších přinesla // 😉 Já jestli se do středy nic, tak asi budu testovat ve středu, ale to je ještě "daleko" 😎 Ale byl by to ten nejkrásnější dárek k svátku, jaký jsem kdy dostala 😎

anettak
16. srp 2016

@pitris77 tak snad to dopadne 🙂držím pestičky, a jak se ti libí v Arletu??