IVF, centrum Sanus Hradec Králové. Máte zkušenost?

barca28
26. bře 2007

Ahoj holčiny,máte někdo zkušenost v Sanusu v Hradci Králové?Začali jsme tam chodit a tak by mě zajímalo,jaké máte zkušenosti s přístupem.A jestli se tady nějaké holčině podařilo oplodnění.

luucia
19. zář 2007

Dášo , ať Vám vyjde svatba podle Vašich představ! Sem zvědavá na fotečky! 😵 Já jdu zítra do nemocnice na monitor,m tak sem zvědavá, co bude novýho! Vůbec bych se nezlobila, kdyby už se malý chtělo ven! 😉 Držím pěsti na svatbu, určitě budeš krásná nevěsta! 😉

dagina
19. zář 2007

Díky Luci, je to fakt záhul, na jednu stranu už aby to bylo za mnou, a na tu druhou...., no hrozně to letí, bojím se, že si ten den ani neužiju. Ale co, mám se pak na co těšit (IVF), snad to výjde.
Moc moc ti držím pěstičky, ať Anetka příjde na svět v pořádku a je vše OK.

slunickooo
4. říj 2007

Ahoj holky,
hledala jsem něco o Sanusu v HK a našla jsem vás. Můžu se k vám přidat?? Já zatím do HK nejezdím, zatím chodím na IUI v Jičíně, ale nedaří se nedaří ☹ , takže v Sanusu nakonec stejně skončím.. četla jsem že jste vesměs spokojení, a taky koukám, že už je dost těhulek..... můžete mi napsat jak to tam chodí?? Dík moc
PS¨: Jo a tady se nějak neorientuju, to mi holky přijde na mail nějaká zprávička, že jste sem třeba někdo napsal?? Nebo si to musím kontolovat?

sanuska
4. říj 2007

Hoj sluníčko jsi muž či žena? 😀 Že máš v obrázku mužskýho 😀
Jinak vítej jezdím taky do Sanusu 😉
Jo a musíš si to kontrolovat jestli někdo napíše 😉

slunickooo
4. říj 2007

Neee jsem ženská 🙂 tak to musím asi někde nastavit v nastavení 🙂 , jak dlouho už jezdíš? A něco vám už zjistli???

sanuska
4. říj 2007

Jinak to chodí asi jako všude. Zavoláš tam objednaj tě a pak tam jedeš buď za dr nebo UTZ nebo cokoliv jinýho prostě na co jsi objednaná. Ale jsou tam fajn. Sice jsem tam byla teprve podruhý a to dneska, ale fakt vše ok 😉
Kdy se tam chystáte?

sanuska
4. říj 2007

No nezjistili defacto nic. Dneska jsem byla na HP, tak uvidíme.
A jak dlouho se snažíte a kolik IUI máte za sebou? A to centrum jak jsi jezdila teď není dobré?
To je otázek co 🙂

slunickooo
4. říj 2007

no my zatím chodíme na IUI... ted v pátek jdu na měření foliků a v NE asi bude naše třetí IUI... na to chodím ale tady u nás,
Přemýšlíme, jestli zkusit všech 6 IUI nebo třeba 4 a pak rovnou do HK,Ty už máš za sebou něco jako laparku, iUI,???

sanuska
4. říj 2007

Já za sebou nemám defacto nic. Jen průchodnost vejcovodů a to jen pod UTZ tou tekutou látkou nevím jak se tmu nadává.... a dneska ten HP a manža spermio. Tím to hasne. Na první IUI teprve půjdeme.

sanuska
4. říj 2007

Nám dr doporučila tak 3xIUI a pak jít na IVF...... tak uvidíme. Jinak říkala, že laparku by chtěla udělat před IVF.

slunickooo
4. říj 2007

No nám MUDr. říkala, že nevidí u nás nějako velký problém, manža má jen malinko horší spermio- prý... tak že by zkusila všech 6 IUI, ale dost jsem četla, že jak se nezadaří po 4 IUI, že už to nemá cenu... tak právě zvažuju, že bychom pak už jezdili spíš do HK, jinak HP mi nedělali, tak to nás asi bude čekat a prý dělají i nějaké genetické testy...????
A prosím, jeeště technická věc tady, když vlezu sem do diskuze, tak vždy musím nahoře najet až na tu 5. stánku??? Nejde to nějak seřadit aby ta nejnovější odpověd byla nahoře???

sanuska
4. říj 2007

A proč nejdete rovnou do HK? Nebo proč by jste vlastně chtěli vůbec přecházet?
Nijak to nastavit nejde teda aspoň si to myslím. 😉

slunickooo
5. říj 2007

NO TAdy u nás dělají jen IUI a pak když se nedaří tak posílají do Sanusu víš... Dneska jsem byla na měření před IUI, takže mám 22 mm, píchli Pregnyl a v neděli nás čeká naše 3 IUI

dagina
11. říj 2007

Ahojky, dlouho jsem tu nebyla, koukám že tu máme nové kočky, ikdyž ne přímo z H.K. 😉. Nějak to tu úplně umlklo ☹ . Luci, mamino, jak je????????????? Určitě už máš Anetku v náručí, to musí být krásný pocit 🙂 . Původně jsem už měla stimulovat na IVF, ale k svatbě jsme dostali poukazy od Čedoku, tak někam vyrazíme, odpočinek potřebuji jak sůl. Snad se také brzy broučka dočkáme, moc po něm po té dlouhé době toužíme. Ach jo.
Budu ráda, když se nás tady sejde více 😉 .
Zatím Pa

luucia
12. říj 2007

Ahoj Dáši, tak jaká byla svatbička??? Moc sem na tebe v sobotu myslela!! Všechno bylo podle Vašich představ?? Anetku v náručí ještě nemám!! 😢 A vypadá to, že ještě dlouho mít nebudu, včera sem byla v poradně a na porod v nejbližších dnech to nevypadá!! Anetce se do tý zimy asi nechce a čeká na lepší počasí, doufám, že nebude čekat do jara!!! 😅 Užijte si dovolenou, načerpejete síly a co ty víš třeba si přivezete mimi z dovolené!! Satlo se to tak spoustě lidí!!! Držím pěsti! 😉

dagina
12. říj 2007

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

Bylo to nááááádherné, jestli, můžeš, zapni si k tomu repráky.
Pa

dagina
12. říj 2007

Luci, konečně jsem se dostala na dýl k PC. Tak Anetce se nechce z bříška?? No dává si tedy na čas 🙂 . Páááni, bude z tebe mamina. Jaký to je pocit?? Hrozně to letí. Za chvíli to bude rok co jsem se registrovala na Neplodnosti, tam jsme se vlastně poprvé "setkali". Je to mazec. A já stále "tvrdnu" mezi snažilkami 😢 . Snad to bude brzy jinak.
Přeji ti pohodový porod a ať vše klapne jak má 😉 .
Pa

sonica
12. říj 2007

ahoj dagi, tak jsem te vymakla. 😀 moooooooooooooooooooooooc ti to sluselo, fotecky jsou krasne. a jak se citis jak mlada pani? 😀 a jak pokracujes v sanusu? uz jsem te hrozne dlouho nevidela. a gratuluji. 😉

dagina
12. říj 2007

Soni, moc mě potěšilo tvé přáníčko, opravdu strašně moc, úplně jsem se rozbrečela. Ani nevím proč, vlastně vím...... . Neviděli jsme se dlouho, to je fakt, ale často myslím na ty naše diskuse, už se tam skoro všechny holky vystřídali, a já tam nějak nemám co říct 😖 .
A jak pokračuješ ty??? Nějak nemám v ničem přehled. Rozhodla jsem se, že IVF nechám až po vánocích, v listopadu jedem na svatební cestu do Egypta, a pak v tom předvánočním shonu nechci do toho jít. Snad se brzy dočkáme, obě.
Budu ráda, když zase na sebe narazíme.
Papa

luucia
13. říj 2007

Ahoj Dáši, neboj určitě se brzy dočkáš!! Nám to trvalo taky rok! 😉 Ani tomu nemůžu uvěřit jak to rychle uteklo!! Teď je důležitý, že ste si hezky užili krásný svatební den, pak si užijete svatební cestu a budeš se moct soustředit na IVF!!! Já už se sotva valím, dneska mám termín, ale Anetce se nechce a vypadá to, že mi porod budou ve čtvrtek vyvolávat!! No, aspoň mám jistotu, že za týden touhle dobou už ji budu mít v náručí! 😵 Měj se krásně, hned jak se vrátím z porodnice, tak napíšu!! Papa

sonica
13. říj 2007

ahojky, tak to mozna do toho pujdeme spolecne. 😀 ja jsem na to ted totiz tak ze mne ceka jeste kontrola jestli se mi rozpusti cysta z clomhexalu a pak potvrzeni ze folici nerostou, u manzi kontrolni spermio a pak hr do vanoc by jsme pry meli stihnout IVF. 😀 a tim ze se tady vystridalo moc holek mas pravdu. ja jsem ukotvila v sanusu pardubicich, tam je tak nejako takove stare jadro a sem tam nejake nove holciny se pridaji, ale hlavne to tak nejde jako drbarna na bezicim pasu, tak mam cas reagovat. ja v praci net totiz nemam. 😀 tak ti preji aby jsis tu svatebni cestu patricne uzila a vratila se odpocata a plna elanu do dalsich dni. a treba se budem potkavat dlouhooo. 😉 😀

sanuska
13. říj 2007

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli nevíte jak to je s nemocenskou po IVF? Včera mi dr Novotná říkala, že 14 dní po vložení vajíček je nemocenká a když se zadaří tak další 3 měsíce.
Ale nějak jsem se zapomněla zeptat jestli to platí i když mám sedavé zaměstnání a moc toho při tom nenachodím...
Nevíte některá?

luucia
13. říj 2007

Sanusko, určitě to platí i u sedavého zaměstnání!! Kamarádka dělá v pojišťovně a po IVF měla neschopenku! 😉

sanuska
13. říj 2007

Luci děkuju za info to jsem potřebovala vědět 😉

A jak se jinak máš? Už asi dost otráveně co 😅 Anetka bude parádnice se ještě šlechtí no 😀

luucia
13. říj 2007

sanusko, zrovna sme se s manžou vrátili z hub, že ji tam trochu popoženem, ale nechce se jí!!! Jí taky krmím samejma dobrotama, tak se asi jen na mlíko netěší!!! Manža říkal, že jí rovnou přihlásí na Miss, jak bude krásná!! 😵 😵 Jinak mi je celkem dobře, tělo si za těch 9 měsíců asi zvyklo! Ale i tak doufám, že nebude muset dojít k vyvolávání! 😝

sanuska
13. říj 2007

Jo, a rostou ještě??

No co jí taky u tebe schází že. Najíst dostane, teplo jí je, hezky se tam pohupuje i když teď už asi moc ne 😀 Ale stejně jí to závidím 😀

luucia
13. říj 2007

sanusko, sice ještě rostou, ale před 14 dněma sme skoro nemuseli hledat, sami na nás vykukovaly, to teď už ne a taky už jich hodně bylo červivých a plesnivých! Ale smaženice byla výborná!!!! 😵 😵

No, právě co jí u mě chybí!! Dr. taky říkal, že čeká asi na hezčí počasí!! Doufám, že teda nevykoukne až na jaře! 😅

A jak vy pokračujete?? Kdy budeš stimulovat nebo už stimuluješ??

sanuska
13. říj 2007

Cha chaaa na hezčí počasí jo? Panečku, tak že by jsi jela dneska nebo zítra cooo? 😵

Já jsem dneska 12DC, tak budu stimulovat až dostanu mrchu od 2DC. Ještě, ale před tím než to dostanu, tak mám dorazit k dr na UTZ.
Jinak si myslím, že budu mít ten krátkej protokol nebo jak se tomu říká 😅
Ale dr Novotná je fakt bezvadná!!!

Nevíš přesně proč se dává Predison - taky nevím jestli jsem to napsala přesně... 😅

luucia
13. říj 2007

Sanusko, s tím Prednisonem nevím!! Spíš by ti poradily holky, co maj IVF za sebou! 😉
Jojo, Novotná je super!! Jak sem k ní teď chodila každou chvilku, tak se mi po ní normálně stýská!! 😅 Už totiž chodím do poradny do porodnice!! Už se těším až k ní půjdu na kontrolu po šestinedělí! 😵
Přeju ti hodně štěstí a určitě dej vědět, jak pokračujete!! My se jdem ještě projít, aby Anetka viděla, že je venku opravdu krásně!! 😀

sanuska
13. říj 2007

Luci a ona si tě tam nechala jako klasika gyndařka? To máš dobrý, ale já si nestěžuju na mého. Chodím k Dobrkovskému, takže taky pohoda...

Tak větrejte větrejte a kdyby si to Anetka dneska rozmyslela, tak přeju, ať to máš co nejdřív za sebou a můžeš si ji ňuňat v náručí 😵