IVF, centrum Sanus Hradec Králové. Máte zkušenost?

barca28
26. bře 2007

Ahoj holčiny,máte někdo zkušenost v Sanusu v Hradci Králové?Začali jsme tam chodit a tak by mě zajímalo,jaké máte zkušenosti s přístupem.A jestli se tady nějaké holčině podařilo oplodnění.

luucia
13. říj 2007

sanusko, já k ní chodila už před tím na prevence, takže ikdyž nedělá poradnu, tak si mě nechala!! 😉 Sem moc ráda, protože před tím sem měla děsnou krávu gyndařku!!! 😠 Dobrkovský je fajn, učil nás na škole!! 😉

dagina
13. říj 2007

Ahojky, Sanusko, také mi to s tím prednisonem není moc jasné, navíc má hrozné vedlejší účinky, brrrrr.
Luci, my už se snažíme přes dva roky a kde nic tu nic ☹ . 4x IUI a nic 😠 . Tenhle kolotoč je vyčerpávající. Docela jsem věřila, že by se mohlo zadařit i během svatebních příprav, kdy jsem na početí vůbec nepomýšlela, ale zase nic. Snad ta dovolená, ale tomu také nevěřím, nebudou ani plodné dny.
Týjo, nejpozději ve čtvrtek budeš mít Anetku v náručí, to je krásný. Už se moc těším na fotečky. To bude princezna 😉 .

luucia
13. říj 2007

Dáši, neboj, už brzy se dočkáš!!! 😉 Je to už dlouhý, ale já věřím, že to vždycky má nějaký důvod!!! My sme se snažili přes rok a když se na to podívám zpětně, tak těhotenství přišlo v nejvhodnější dobu!! Za ten rok sem pochopila spoustu věcí, ještě si trochu něco užila,...!!
Tak včera sem umyla okna, uklidila celej byt, dneska sme byli 2 hodiny na houbách, kde sem lezla po stráni a přelízala plot a teď sme byli na dlouhý procházce a furt nic!!! Teda ještě není na světě a už si z nás dělá srandu! Ale já jí to nedaruju, za trest ji 14 dní nepřebalím!!! 😀 😀

sanuska
14. říj 2007

Ahoj Dagi 🙂 Heleee heleee jak jako vedlejší účinky brrrrrrr????? Jak to mám chápat???? 😕 😕 😕 A jak jste na tom vy? A jaká byla svatbička????? Asi báječná coooo, jinak jsem teda nevychovanec: Všechno nej nej nej do toho společného života!!!! 😵

Luciiii tak jak co říkala Anetka na včerejší maraton? 😎

luucia
14. říj 2007

Sanusko, nic!!! Ono se jí to snad líbilo!! 😅 Takže za trest dneska budu jen ležet a nic nebudu dělat!! Třeba ji to přestane bavit!! 😅
Ty jsi přímo z Pce??

sanuska
14. říj 2007

Ne ne nejsem bohužel.

Pane jo to je teda pohodářka 😎 Tak asi nečeká na hezký počasí, ale sympatičtější datum 😀

luucia
14. říj 2007

sanusko, to sem teda zvědavá jaký datum si vybere!! 😅 Jen doufám, že se jí nelíbí třeba 1.11.!!!! 😨

sanuska
14. říj 2007

1.11. ještě dobrý mě napadlo 11.11 😀 😀

Ale tak třeba 20.10.2007 😅

slunickooo
19. říj 2007

AHoj holky,,
nevíte jak mají v sanusu dlouhou objednací dobu??? v pondělí si řeknu doktorce at nás tam objedná... dík

sanuska
19. říj 2007

Sluníčko čauky no asi moc ne. My jsme čekali přes měsíc a to bylo kvůli tomu že měli o prázdninách dovolený jinak by to prej bylo dřív..... tak třeba 14 dní... 😉

slunickooo
19. říj 2007

já mám po laparce, vše OK, máme za sebou tady u nás 3 iui - na nic,,, takže nevíš co nás bude asi čekat??? Hormonální profil , spermiogr???

sanuska
19. říj 2007

Tak tak viděla bych to jak říkáš. Jdet teda do IVF.... ale je to dobře zase ty šance jsou vyšší 😉

slunickooo
19. říj 2007

jj už čekáme dlouho a na nic.... ty tam taky chodíš,??? Něco vám zjistli nebo už nějký výkon dělali?

sanuska
19. říj 2007

No manža má nic moc spermio, tak jdeme na IVF+ICSI. Tak jen čekám, až dorazí mrcha, abych mohla začít stimulovat 😉

slunickooo
19. říj 2007

a jak dlouho to trvalo od řekněme první návševy?? No manža prý taky zhoršený trochu,,, už víš čím budeš stimulovat? A jak asi dlouho to trvá? Někdo píše že jen 9 dní?? Já se bojím těch inj, není nikdo kdo by mi to mohl píchat a já už vůbec ne, je na to i to pero.. ale to je dost drahý prý.. A víš asi cenu? Kolik budete platit?? Mám moc otázek vid.. tak se nezlob

sanuska
19. říj 2007

Čím budu stimulovat nemám šajna. To mi řekne až při další návštěvě...

Šlo by to rychle ale že jsem se netrefila do cyklu tak, aby mi to vyšlo na 2DC, tak jsme museli defacto celej měsíc čekat. Když jsme tam byli tak jsem byla 5DC 😠

No když je ten krátkej protokol tak to je asi jen takhle krátce jsem z toho ještě sama jelen.....

Jo píchat si to budu muset sama...ale zvládli to jiný zvládnem to taky!!!

Cena IVF+ICSI kolem 20.000,- uvidíme kolik budu potřebovat hormonů...

Neva co vím to poradím 😉

slunickooo
19. říj 2007

no nám furt tady ta mudr .říkala at zkusíme všech 6 IUI, jenže když vidím, že po 3 - NIC ☹ tak už dál čekat nebudem, v pondělí tam zavolám po domluvě s mojí mudr. , dostala jsem to akorát včera, tak zkusím se obj. za měsíc, tak kolem toho 2 DC... a uvidíme jak dál no.. my si chtěli v prosinci platit dovču k moři. ale asi to vzdáme, tolik prašulí jak na dovču tak nta IVF nenašetříme, a i kdyby přece se třeba povedlo, tak přeci v květnu nikam nepoletíme,,, no uvidíme....

sanuska
19. říj 2007

Hele objednej se dřív jak na ten 2DC!!!!

Sluni třeba vás to vyjde levněji jestli budete mít klasický IVF, to si myslím, že by mohlo být kolem deseti......

slunickooo
19. říj 2007

vy máte Sanusko ISCI???? Já slyšela, že to dost navrhujou sami, přece jen to je jistější...

sanuska
19. říj 2007

Jo jo máme ICSI 😉

slunickooo
22. říj 2007

ahéjik holčiny,,

tak jsem se dneska objednala do Sanusu, jdeme 8,11. a prý to bude u paní doktorky vstupní pohovor co a jak nás čeká.... tak který doktorky tam jsou holky???? D9k moc . dost se bojím všeho.. ale zase... další mimi chceme, mladá už potřebuje sourozence

dablikolik
25. říj 2007

Ahoj holky. Dnes jsem si byla po třech měsících braní vitamínů pro manželův nový SPG. Z deseti procent se nám to zvýšilo na 20% a doktor nás konečně posílá do Sanusu Hk. Chci se zeptat jak to tam chodí. Co obnáší první návštěva a kolik se platí za inseminaci a umělé oplodnění. Děkuji

slunickooo
25. říj 2007

Dablikolik.. tak koukám, že tu nejsem aspon sama první nezkušená..... my jsme do sanusu obj. na 8.11. ale přímo asi na IVF, protože už máme za sebou 3 neusp. IUI. My mámě prý taky malinko horší spermoše.. asi 18 mil./1ml.... ale co vím od holek,, tak v carech jim vždy vyjdou daleko horší výsledky... . no uvidíš ,, hlavinku vzhůru.. kdy tam jdete?

zmz
26. říj 2007

Ahoj Dablikolik, také chodím do Sanusu, musím říct, že tam jsou opravdu fajn. Při IUI jsem platila myslím celkem 600 Kč. 100 Kč za Pregnyl a pak 5OO už nevím přesně za co to bylo. Bohužel se IUI třikrát nepovedla. Při první návštěvě mně vše pan doktor vysvětlil a pak jsem musela přijít třetí den menses, kde mi vzali krev, udělali hormonální profil. Mezitím byl manžel na spermiogramu.Pak při IUI se chodí asi desátý až čtrnáctý den cyklu na ultrazvuk, kde zkontrolují folíci a sliznici a když je vše v pořádku, tak mně píchli Pregnyl a za dva dny jsem šla na IUI.

dablikolik
27. říj 2007

Tak moc děkuju mám z toho docela obavy. Manžel pořád říká, že máme čas, ale neví, že i v Sanusu to bude doba než se to třeba povede.

zmz
27. říj 2007

Dablikolik nemusíš se bát. Já chodím do Sanusu od května. Poprvé jsem z toho byla taky hodně nervózní. Ke komu budeš chodit? Mají tam hodně velké procento úspěšnosti, tak si říkám, že jednou se to povést musí. 🙂

rychnov3
28. říj 2007

Ahoj holky, hlásím se jako další do klubu "sanusaček". Manžel byl při spermiogramu s přístupem spokojen, ale výsledky jsou katastrofální, takže z Rychnova rovou no Hradce. Četla jsem tu psaníčko někoho z RK, kdo to byl? už to nemůžu najít... Ale k dotazu, méně jak milion spermií, normálních 10%. Co mě čeká? Inseminace nebo zkumavka? Víme to týden, teprve se budeme objednávat. Díky za info, pokud někdo něco víte.

rychnov3
28. říj 2007

... aha, už jsem našla správný "diskusní pokojík". Zdravím Křehlici z Rychnova. Taky jsme z Rychnova a do Sanusu se teprve budeme objednávat. Manžel byl na spermiogramu s přístupem spokojen, ale výsledky jsou katastrofální... Víme to týden. Zajímá mě, co se u Vás změnilo od dubna, kdy si psala. Už se zadařilo? My máme pod milion zdravích a jen 10% normálních... takže průšvih. Nevíte, zda mě čeká inseminace nebo zkumavka? Díky a všem držím palce.

dablikolik
29. říj 2007

ahoj rychnov3 jsem taky z Rk. My máme po třech měsících braní vitamínů 20% zdravých spermií. Stouplo to o deset. Taky se musíme objednat, ale nevím co jim mám do telefonu říct. Ke komu chodíš na gynekologii já ke Kaplanovi.

sanuska
30. říj 2007

Holky ahoooooj jsem se chtěla zeptat.

Zaačínám stimulovat a 5DC by chtěla dr, abych přijela na UTZ, ale že když těch 5DC vyjde na víkend, tak že mám přijet v pá nebo v po, že prý o víkendu nejsou!
Jak to mám jako chápat??? A co když mi akorát pak na víkend dozrajou vajíčka a budou je muset odebrat?????????????????? 😕

Holky prosím podělte se o zkušenosti, kdo už toho máte víc za sebou jak já...

Zatím díííííík