IVF, centrum Sanus Hradec Králové. Máte zkušenost?

barca28
26. bře 2007

Ahoj holčiny,máte někdo zkušenost v Sanusu v Hradci Králové?Začali jsme tam chodit a tak by mě zajímalo,jaké máte zkušenosti s přístupem.A jestli se tady nějaké holčině podařilo oplodnění.

pitris77
16. srp 2016

@anettak teprve mě tam v září návštěva čeká 🙂

winter
16. srp 2016

Přidávám se k vám 🙂 První konzultace v Sanusu mě čeká 30.8. u MUDr. Šilhana. Je to moje úplně první návštěva CARu, tak ještě nevím, do čeho jdu.

pitris77
16. srp 2016

@winter já taky nevím do čeho jdu, ale zatím na to nemyslím 😎

anettak
18. srp 2016

@winter já také chodím k Šilhanovi a na mé první konzultaci jsem nebyla moc spokojena, radím ti zjisti si vše co potřebuješ na netu, já kdybych nevěděla už předem do čeho jdu a vše potřebné kolem a kolem tak bych z toho jeho rozhovoru nepochopila nic, cítila jsem se děsne odbytá ☹ ale ted uz v poho 🙂

winter
19. srp 2016

@anettak Já tam vlastně jdu v první řadě kvůli hormonálnímu profilu, popřípadě dalším vyšetřením. Jinak vůbec nevím, jestli do IVF nakonec půjdeme. Rozhodnu se na základě vyšetření. Nerada bych, aby to byly vyhozené peníze za úplně zbytečné pokusy.

anettak
25. srp 2016

@winter u nás je IVF více míně hodně pravděpodobné pač u nás jsou špatné permíky ☹

sarinka_nevesta
17. lis 2016

Byl někdo v Sanusu na nativním cyklu IVF nebo na cyklu s minimální stimulací?

anettak
17. lis 2016

@sarinka_nevesta já jezdím do Hradce Králové a začínám IVF s dlouhým protokolem 🙂

sarinka_nevesta
17. lis 2016

@anettak díky, šlo mi přímo o ten nativ nebo minimální stimulaci...už ze sanusu mám 2,5 letou slečnu...chtěli bychom sourozence, ale všechny IVF už bohužel vyčerpaný

anettak
18. lis 2016

@sarinka_nevesta tak s tomto ja bohuzel nemam zadne zkusenosti😉

efijil
24. led 2017

Ahojky holky, máte některé čerstvé zkušenosti s tímto CAR? Jste spokojené s přístupem a hlavně s postupy lékařů?
Děkuji za jakékoliv postřehy 🙂

anettak
24. led 2017

@efijil ahojky ja chodim do Sanusu asi rok. Lekari I sestry profi pristup jsou velmi mili a vzdy poradi, chodim k dr. Silhanovi, za me super. I prostredi velmi prijemne a ciste, tak ze za me spokojenost 😉 ja jsem podstoupila 2 IUI, bohuzel se nezdarili, pote v listopadu stimulace na IVF a ted jsem doma v 7 tt 😉 snad jsem ti pomohla v rozhodovani, jo a ceny?ty jsou prijatelne B-)

efijil
24. led 2017

@anettak, moc Ti DĚKUJU za takhle rychlou odezvu. Moc GRATULUJU k miminku. Ani nevíš, jak bych si přála, aby scénář byl podobný, ne-li stejný, hlavně ten cíl ;) My už tam chodíme od července. Chodíme k dr. Dejmkovi. Máme za sebou taktéž 2 IUI. HP, spermio i folikulometrie je OK. Oba jsme prý zdraví, ale já tomu prostě přestávám věřit, když se snažíme více jak dva roky a bez pozitivním závěrů. Zkrátka jsem dost rozhozená z toho, že pořádně nic nevím, vše je takové bez iniciativy lekaře.... Ještě jednou Ti děkuju 🙂

anettak
24. led 2017

@efijil u nas byl problemek se spermikama, tak ze jsme se rozhodli ze pujdeme do IVF, me IVF probehlo bez jedineho problemu, a vsichni ti doktori, sestricky a pani z embryologie byli desne fajn 😉 s pritelem jsme se snazili take skoro 2 roky, obcas je to zajimave, jste oba zdravi a nejde to, je to tak nespravedlive... bud muzes zkusit jit k jinemu lekari, ale myslim ze to asi moc nevyresi, pak podstoupit dalsi IUI a dalsi bud se jeste snazit doma a nebo podstoupit IVF, zakezi jak se domluvis s doktorem co a jak dale, mi meli psane 3 IUI ale rozhodli jsme se ze kdyz nevysli 2 tak 3 ani zkoset nebudeme a pukdeme rovnou na IVF

efijil
24. led 2017

@anettak moc DĚKUJU 🙂 Ani nevíš, jak bych moc ráda se dobrala nějakého pozitiva. Myslím, že zkusíme ještě IUI a když nic, vrhneme se na nějaký další postup 🙂

anzi
15. únor 2017

Ahoj holky 🙂
Je tady někdo kdo podstoupil teď v únoru IVF? 🙂

sarinka_nevesta
15. únor 2017

@anzi sice ne klasický IVF, ale cyklus s minimální stimulací

verunka009
20. únor 2017

Ahoj holky. Taky chodím do Sanusu k p. Šilhánovi.. Zatím jsem docela spokojená. Ted mě čeká 3.3 UTZ a pokud bude dobrý tak IUI... Měla jsem vysoký prolaktin, tak mi na něj dal prášky a snad vše bude OK. Jak jste na tom vy? 🙂

anettak
20. únor 2017

@verunka009 Ahojky držím ti palečky 🙂

verunka009
20. únor 2017

@anettak Děkuji. 19.3. máme první výročí svatby, tak by to byl krásný dáreček 🙂... Ale moc si naděje nedělám, abych nebyla zklamaná...

anettak
20. únor 2017

@verunka009 ano, to by bylo krásné, třeba to tak dopadne 🙂 k Šilhanovi také chodím a jsem spokojena i Sanus je moc pěkné asistované centrum 🙂

verunka009
21. únor 2017

@anettak je fajn, na první konzultaci mi přišel nalitej, ale bylo to z toho, že já byla vyklepana a on byl tak milej a hlavně mluvil hrozně rychle 🙂. Ale jinak spokojenost. Tak snad to s ním dotáhneme k tomu miminku 🙂

anettak
21. únor 2017

@verunka009 Na naši první konzultaci nám přišel takovej divnej mluvil o všem o zároven o ničem, kdybych už předem nevěděla vše o IVF tak bych to od něj nepochopila, ale pak postupem času už byl fajn 🙂 já podstoupila 2 IUI, poté IVF, které se zdařilo na první pokus ale jen do 7 těhu týdnu, potratila jsem☹ příčina proč se neví, za půl roku můžeme odstoupit KET máme jěstě totiž 2 mrazáčky 🙂 jinak se Sanusem jsem spokojena 🙂 a věřím že ti pomohou k miminečku 🙂

monicta00
19. bře 2017

Ahoj, ja byla dbes na odsati vajicet 2. Ivf. V sanusu mi prijde od doktoru mala informovanost. Musela jsem hodne hledat na internetu. Je to tam jak na bezicim pase

sarinka_nevesta
20. bře 2017

@monicta00 opravdu? Tak me vzdycky vsechno dr rekne bud sam nebo se zeptam...UZ mi ukazuje a vysvetluje co kde je a jak velky a co to znamena...k cemu jaky leky a jestli se rozhodnu pro tu nebo onu variantu (treba cenove atd.).Jsem uz jako samoplatce, takze chodim na minimalni stimulaci.Se Sanusem mam uz "dlouholete" zkusenosti a jsem s doktory i sestrickami moc spokojena ;)

monicta00
20. bře 2017

@sarinka_nevesta me prijde, ze sestry toho reknou vic nez doktor, doktor je takovy roztekany. Driv jsyz jsem chodila s cystama, tak oka, ale na to ivf by meli mit nejaky letak, aby clovek pochopil ty prvni pojmy. Ted jsem byla podruhe na ivf, tak uz jsem vedela o co jde.

mandlicka25
21. bře 2017

Ahoj holky, mám toho v Sanusu v HK docela dost za sebou - dvě inseminace a dvě IVF, zítra jdu na další inseminaci. Vše jak na běžícím páse a na co jsem se nezeptala, tak jsem nevědala. Na všechno bylo pořád spoustu času a další vyšetření jako je imunologie a genetika jsem si "vynutila" až po druhém neúspěchu. Všechny testy máme v pořádku, já mám problém s ovulací. U nás byl průsvih, protože vajíčka byla s největší pravděpodobností odebraná předčasně a všechna byla nezralá. Takže ještě tomu tady dávám šanci, ale další IVF rozhodně někde jinde....

mandlicka25
21. bře 2017

@anettak
Tak to jsme na tom úplně stejně, snažení dva roky, bohužel jsem nikdy neotěhotněla.

efijil
21. bře 2017

Holky, máte pravdu s tou informovaností. Na co se člověk nezeptá, to neví.... Fakt mi to příjde, že kvalita je prostě na úkor kvantity... Tuhle jsem tam přišla, objednaná jsem byla na 8,30hod, dorazila jsem v 8,10hod a byla jsem 14. v pořadí.... My jsme tam od července loňského roku a nic, vůbec nic! Oba jsme zdraví (máme výsledky pouze z HP, spermio, folikulometrie), toť vše.... Ani na klasickém rutinním vyšetření jsem nebyla - takže nevím, zda nemám cysty či tak něco.... Zkoušíme inseminace a uvidíme, co bude dál.... Od letoška jsem začala navštěvovat paní, co dělá tradiční čínskou medicínu, poradila mi, že hodně jejích klientek bere papíry a jede na nezávaznou konzultaci do Arlety.... Tak přemýšlíme i o této možnosti...
Hodně štěstí a ať se brzy zadaří 🙂

anettak
21. bře 2017

@efijil Ahojky ano s tou informovaností musím jen souhlasit, také na co jsem se nezeptala to jsem nevěděla, ale já jsem předbíhala a na vše jsem s předstihem sledovala na netu tak že jsem vše věděla dopředu co a jak bude a co mě čeká 🙂 já jsem se Sanusem zatím spokojena. Nám hned udělali spermio poté jsme podstoupili 2 nezdařená IUI a poté celkové IVF hned na poprvé se imbrijko zachytilo ale buhužel jen na 7 týdnů, poté jsem musela na revizi☹ teď už jsem konečně 7 DC tak můžeme se snaženíčkem od znova, když nám to nepůjde samovolně tak si můžeme v červenci pro naše 2 mrazáčky bojovníčky 🙂

Ale jinak sanus má nějaký plus a mínus,to je ale ai všude, je to mé první centrum tak že nemohu porovnávat🙂

Spousta snažilek hodně doporučuje Ovu testíky tak to zkus 🙂 já jdu také do toho 🙂