IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
16. zář 2010

@petrita83 tak jsem se pěkně pohádali!!! 😠 😠 😠 😠

lucavka
16. zář 2010

Konečně tu trochu zase živo 😀 . Tak sem předchvílí zobla poslední prášek antikoncepce a čekáme v pondělí na mrchu a stimulaci 😀 .
Sem nasebe zvědavá. Moje dvě těhu kamarádky za chvíli rodí a nemaj pomalu žádný bříška 😕 . Já budu určo jak almara 😅 .
Manžel mi utek na pivo a zvěřinec chrápe. Tak si užívám klidu.
Pěkně piště novinky, ať máme počteníčko 😀

okcelok
16. zář 2010

@lucavka jejda,to je ale super zprávička,no takať jde vše podle plánu a je z tebe zachvíli těhulka!! 🙂

lucavka
16. zář 2010

@okcelok - děkuju a doufám že nás tu bude víc 😉 . To čekání nebylo nic moc ale uteklo to. Mám z toho dobrou náladu. A mám i dobrý pocit že teď už to klapne 😉 . Tak snad...

Koukala jsem na film s Jeniffer Lopez - Náhradní plán. Tak už sem napsala ježíškovi o dvoumetrovej kojeneckej polštář 😀 . Ani ne tak pak na kojení ale už teď na spaní pro mě. 😀 . Abych si měla o co opírat bříško a bolavý prsa a nohy a hezky se mi spinkalo 😉 .

okcelok
16. zář 2010

@lucavka musíš tomu věřit a ono to dobře dopadne!!!!!!!!!!!Kamarádka má ten polštář a říkala,že se jí s ním dobře spalo,ještě než měla bříško,takže jsi určitě napsala o dobrý dárek!!! 🙂
Já jsem i na diskuzi o KETu a tam všechny těhotní,tak taky věřím,že to vyjde i nám!Samá pozitiva a jistoty!! 😵

lucavka
16. zář 2010

@okcelok - přesně tak 😉 . Teď žádný špatný myšlenky. Prostě už beru jako daný že příští léto budu v kočárku vozit svoje dvě holčičky 😎. Jinak zatím místo polštáře používám manžela. Moc se mu to nelíbí, tak snad ježíška přesvědčí 😀 .

okcelok
16. zář 2010

@lucavka 🙂 to snad manžel musí být nadšený!!!!Hlavně aby to už bylo!!! 😉

lucavka
16. zář 2010

@okcelok - tak tak. Už aby to bylo 🙂 .

okcelok
16. zář 2010

@lucavka jsem nějaká ospalá,tak jdu hajt,dobrou! 😔

petrita83
17. zář 2010

@okcelok jak to teda ty si měla včera mooc náročnej den, vid´?to jsou ty hormony ty s tebou teda házej 😀 😀

petrita83
17. zář 2010

@lucavka tady zase začíná být živo 😀 😝 to je super, tak už v pondělí začínáš? tak že máš dlouhý protokol?tak super budu ti moc držet palce..teď zas pro změnu čekám já..a to ještě ani neznám další plán 😀 tak jen aby to utíkalo...

okcelok
17. zář 2010

@petrita83 chceš vědět plán????Dítě,pak dovolená v Jugoslávii,další dítě,auto z Tuzexu....... 😀 😀 😀 😀

petrita83
17. zář 2010

@okcelok a já ho chcuuuu 😀 to jest dobrý plán!a fronta na banány 😀

okcelok
17. zář 2010

@petrita83 neboj se,dostane se i na vás,i s banánama!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

petrita83
17. zář 2010

@okcelok no s banánama určitě 😀 možná i s jugoškou ale ten zbytek je nějakej náročnej..ve frontě už stojim poměrně dlouho a pořád někdo předbíhá 😀 😀
hele dneska mi volala bábrle že můj bratránek semenochrlič 😀 tak mu vždycky říkal děda, čeká 3dítě..a to děti nemá rád, má radši svýho psa..prostě nechápu..někdo to holt umí jak na běžícim pásu.. 🙄

okcelok
17. zář 2010

@petrita83 😀 😀 😀 to je teda zase název!!!! Lidi,kteří něco nechtějí,tak toho mají dostatek!!!Nevěš hlavu,i nám se zadaří!!Musím letět,papa

lucavka
17. zář 2010

Hoj holky. Chtěla jsem se mimo téma zeptat, jestli nemáte nějaký zkušenosti s distributorem elektriky a plynu Energetické centum?

okcelok
17. zář 2010

@lucavka Aoj,tak já bohužel ne!

petrita83
17. zář 2010

@lucavka tak to je dobře mimo téma 😀 😀 taky nemám, ale dej vědět až něco zjistíš 😀

lucavka
17. zář 2010

@petrita83 - to jo, úplně mimo. Já jen že mě dnes navštívili. Četla jsem o nich na netu. Prostě další prodejce...

Už mám večeři a čekám na manžela 😉

holubice.petra
autor
17. zář 2010

Ahojky holky koukam ze se to tady konecne zacina tehulkovat! to je moooc dobre..no ja dneska smazila rizky a delala bram.salat aby mi tady manza nezemrel hlady a zitra konecne vytouzeny odlet na dovolenou s kamaradkou...po prijezdu za tyden na to vysetreni konecne...opet uz msm tyden zpozdenou mrchu...to jsem zvedava jestli se mi spusti na dovce, nebo budu muset zase na vyvolavacku..nic neni jednoduche...

petrita83
19. zář 2010

@holubice.petra wow ty už letíš!!!tak si moc užij krásnou dovolenou, odpočiň si! a at tě mrcha netrápí!!a dorazí jak má!JInak samozřejmě závidim, určitě to bude super!

okcelok
19. zář 2010

@petrita83 nezáviď,vždyť jste se teď vrátili!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Já se tak bojím toho čtvrtka!!!!!!!!!!!! 😝 😲

petrita83
19. zář 2010

@okcelok ale jela bych hned zpátky 😀 😀 však co tady,??jo tak je to čtvrtek a ne středa??neboooj se, vidím že nás čekají dobré zprávy..mrcha prý jela na dovču 😀 já jí zaplatila 9mesíců..tak snad neni sviňa a zůstane tam 😀 ty to pak na oplátku zaplatíš té mé, ju?

okcelok
19. zář 2010

@petrita83 to věřím,taky bych někam odfrčela!! 😎 no tak jestli jsi to zařídila,tak to tam určitě zůstane,na tebe je spoleh!!!! 😀 No já jí to zaplatím ráda,já ji kdyžtak přinutím i násilím,aby odjela!!!!!! 😠 😀

petrita83
19. zář 2010

@okcelok tak já ti pak řeknu termín , kdyby se mi to hodilo jo?tak doufám, že jí poženeš vidlema 😝

okcelok
19. zář 2010

@petrita83 se spolehni,sestro!!!!!! 😀 😀 😀 No já počítám tak konec října,ne?!

petrita83
19. zář 2010

@okcelok to by bylo geniálnííí 😀 😀 ale u mě se tyhle zázraky asi nedějou..

okcelok
19. zář 2010

@petrita83 mysli pozitivně!!!

lucavka
19. zář 2010

Ahoj holky. Tak moooc držím palečky 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru