IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
30. zář 2010

@lucavka určitě vás čekaj skvělý zprávy 😀 teda ty seš ale zásobená 😝 , ale nakonec si myslim že je líp vsadit na jednu značku a jednu citlivost, pak vidíš jestli sílí nebo ne 😀 😝
ale už se na to tvé testování mooc těšim!!! tak už jen zítra, pak si užijeet poslední víkend a pak už to bude..no jasně to záleží jestli bude PK nebo ne, a vy jste jí chtěli?když jich budete mít víc tak to bude určo lepší..

petrita83
30. zář 2010

@okcelok vidíš to je hodná holka, ne jako ty 😝 jeden test až když už bylo jasno 😀 😀 si na nás pěkně šetřila 😀 😀

okcelok
30. zář 2010

@petrita83 no já jsem zvědavá na tebe,jestli budeš testovat nebo to vydržíš!!! 😀 😀 😀 😝 😕 Já i příště nebudu testovat,byla jsem klidnější a nevzdávala to!!

lucavka
30. zář 2010

Testovací mánie bude 😉 . Mám dvě balení mamatestů a tři testy od jiných dvou značek, který by měli být fakt citlivý 😀. Mám v plánu to sílení čárky kdyžtak sledovat právě na těch mamatestech. Taky sem uvažovala vydtžet. ale znám se, že bych to nezvládla 😒 . Taky si právě říkám, že když budu testit, budu klidnější. Než půjdu na krev, když budou testy nega, můžu si říkat že je pořád brzo 🙂. A když budou // tak je to jasný 😀.
O PK s náma vlastně ani nikdo nemluvil. Uvitíme zítra. Prostě zatím řekli, že se uvidí jak na tom prckové budou...

okcelok
30. zář 2010

@lucavka já právě při testování klidná nebyla,uviděla jsem sněhobílo a vzdala jsem to!!!Ale každej jsem jinej!!!No já samozřejmě držím palce na dálnici jako hrom!! 😉 😉 😉

78marcela
30. zář 2010

@petrita83
@lucavka
Ano, v úterý zase na krev i na UZ. teď jsem začala zase krvácet, tak se třeba už rozhodne dřív.

okcelok
30. zář 2010

@78marcela že by to samo tělo ulevilo od trápení?

78marcela
30. zář 2010

@okcelok Možná..ale fakt je, že já špiním od osmého dne, pak jsem měla i slabou mrchu, myslím 13. a 14. den...Pak mi zvýšili dávky léků a přestalo to, teď to zase začalo...no uvidíme.

petrita83
1. říj 2010

@lucavka tak na mánii se těšim!!no já jsem taky taková nedočkavá, ikdyž příště jsem si řekla, že budu jako @okcelok 😉 no alenevim nevim zda to vydržim , ale asi bych měla...
No je fakt že když nechytneš paniku že je test negativní a řekneš si je brzo..tak to může fungovat 😀 nop uvidíme uvidím, tak už jen pár dní a máš je u sebe 😀 jednoho nebo dva???
A jak dnes?

petrita83
1. říj 2010

@okcelok znáš mě..chtěla bych vydržet, ale mylsim že by přede mnou měli testy raději zamknout 😀

petrita83
1. říj 2010

@78marcela no to je teda blbý..já jsem z tohodle čekání přesně byla na palici, pořád jsem chodila na krev a čekala, věděla jsem že je to blbě..ale každej mě uklidńoval..nakonec to blbě bylo..je fakt že to asi člověk pozná..
Tak držim palce na úterý ať to dopadne co nejlíp , hlavně ať z toho neni ještě nějákej průšvih...

78marcela
1. říj 2010

@petrita83 A ty jsi to měla podobně? nebo co jsi měla za trable, že jsi věděla, že je to blbě?

petrita83
1. říj 2010

@78marcela trochu jinak, ale možná podobně, já měla HCG 380, pak jsem začala špinit HCG bylo za dva dny jen 520..no a pak asi za týden bylo 378..tak mě pořád každej uklidňoval že třeba odešlo jen jedno..nakonec na UTZ nebylo nic vidět..doktorka se bála aby to nebylo mimoděložní..naštěstí HCG začalo klesat ikdyž pomalu..čekalo se až bude 0..bylo to blbý , ale vlastně klika... 😒

petrita83
1. říj 2010

@78marcela jo a jinak jak jsem to věděla? dvakrát mě tak divně píchlo, pak to špinění a najednou pleť jak v pubertě 😀 do tý doby jsem jí měla jak alabastr 😲 😖

78marcela
1. říj 2010

@petrita83 Taky mě vyrašilo na tváři cosi, co se mi tam nelíbí ale vůbec. A špiním furt, břicho pobolívá.

78marcela
1. říj 2010

HCG mi malinko kleslo, dnes je 150. Do Brna se nemůžu dovolat, tak to zkusím zase za půl hodinky.
@petrita83

petrita83
1. říj 2010

@78marcela tak ty sis zašla dnes na krev? no tak už asi vážně nemá cenu doufat..asi ti poradí vysadit léky..no uvidíš!držim palce!hlavně aby jsi mohla do dalšího KEtu viď? 😉 a jak to bereš, jsi Ok?

78marcela
1. říj 2010

@petrita83 Zašla, ráno jsem krácela docela dost, tak jsem volala do Brna, a oni řekli zase na krev a zavolat výsledky, tak jsem šla tady ve Znojmě na krev, a te´d jsem výsledky volala do brna.
Tam mi řekli zase jenom čekat a čekat, už chci asi spíš vysadit a jít do dalšího normálního pokusu.

petrita83
1. říj 2010

@78marcela jasně chápu, no já bych asi taky vysadila..ať můžeš začít brzo znova..to čekání je fakt děsný..

78marcela
1. říj 2010

@petrita83 Já se bez doktorů bojím vysadit léky.

okcelok
1. říj 2010

@petrita83 tak já řeknu tvému partnerovi,ať mi je všechny pošle a obvolám lékarny,aby ti nic neprodali!!! 😀 😀 😀

lucavka
1. říj 2010

Ahojky všem. Sem tu až teď, ale když sme přijeli z Prahy tak sme úplně vytuhly. Manželovi vzali spermíky, já měla ultrazvuk. Zatím vypadá všechno OK. Zítra mi budou volat a dozvím se jak na tom prckové sou a kdy si pro ně můžu přijed 🙂.

@petrita83 - no vlastně jsme se s doktorkou nebavili jestli jedno nebo dvě, ale já počítám s dvěma 😉 . Uvidím zítra kolik jich je a jesltli jsou v pořádku. Už se jich nemůžu dočkat 😉

lucavka
2. říj 2010

Dobré ránko holky. Koukám že někde užíváte víkendu 😉 . Zrovna mi vovali z centra. Máme šest prcků. Snad se budou dobře vyvíjet. Kdy si pro ně pojedu se ale dozvím až v pondělí ráno 😒 . Už se na ně hrozně těším 😀

okcelok
2. říj 2010

@lucavka aoj,tak to je super,to máte dětiček!!! 😀

lucavka
2. říj 2010

@okcelok - děkuju 🙂 . Hlavně aby byli v pořádku a aby se udželi 😉 . Kdyžtak by to vyšlo na tři transfery po dvou. Ale snad se chytí už teď.

okcelok
2. říj 2010

@lucavka tak si s nima už od začátku povídej a oni zůstanou!!!Vše dopadne dobře!!! 😀
Musím zas letět,tak papa

lucavka
2. říj 2010

@okcelok - to určitě budu 😉

petrita83
2. říj 2010

@okcelok 😀 😠 😠 jsi potvůrka 😠 😠

petrita83
2. říj 2010

@lucavka 6? no super to je krása!!tak moc držim palce ať se všichni držej!!!to je děs čekat do pondělí, ale určitě je to na dobrý zprávy..no a čekali jste už tak dlouho, že jeden víkend 😉 užijte si ho..protože pak už budeš těhule 😀

lucavka
2. říj 2010

@petrita83 - děkuju za podporu 🙂 . Přesně jak říkáš těch pár dní oproti tomu všemu předtím je už nic 😉 .
Já uklízím, A teď si peču papání. Mezitím polehávám, protože už sem mimčum připravila takovej pelíšek, že mám větši břicho než kamarádky co zachvíli rodí 😅 . Tak sem jak spomalenej film. Ale aspoň se u mě bude prckum líbít 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru