IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
1. lis 2010

@petrita83 no má velkou hlavu po rodičích!!!! 😀 😀 😀 😀

petrita83
1. lis 2010

@okcelok asi bude nějákej chytrej ne? 😀 😀 😀 😀

okcelok
1. lis 2010

@petrita83 no to teda nevím po kom!!!Ale třeba překvapí a budeme mít génia!!! 😀 😀 😀

petrita83
1. lis 2010

@okcelok zatim tak rozhodně vypadá 😀 ale krasavec to bude určitě taky, po mamince 😀 to každopádně!a jak jinak je poblióne 😀

okcelok
1. lis 2010

@petrita83 já bych chtěla ho,lku,ale jestli má mít velkou hlavičku po taťkovi,tak ať je to raději kluk. 😀 😀 😀 No dnes ne,ale večer to zas přijde,kolem 4 odpo se mi udělá zle a je mě blbě až do té doby,než neusnu! 😝 😠

petrita83
1. lis 2010

@okcelok tak koukej spát pořád a vyzraješ na to 😀 a já si typuju klučinu 😉 a neboj hlava zůstane tělo vyroste..ono rodit nějákýho hlavouna bys asi taky nechtěla 😀 no já myslim, že máte oba hlavy tak akorát..ale když se kouknu na u nás na taťku a na Lů tak jsem vyděšená..jsou to úplný hlavouni 😀

okcelok
1. lis 2010

@petrita83 tak to tě lituji,ty,taková hubeňounká a budeš nosit medicimbál v bříšku!!!! 😀 😀 😀 Ale zvládneš to!!!!No uvidíme,co to bude.hlavně ať je to zdravý.

lucavka
2. lis 2010

Ahoj holky. Tak sem dneska byla na gyndě. Udělala mi už ultrazvuk. A máme srdíčko 😎 . Prý vypadáme na 6+1 tt. A konečně nemám omezený vycházky. Snad to bude i dál dobrý. Gestační váček 19,5 mm

pampeliska36
2. lis 2010

@lucavka MOC GRATULUJU!!! 😀

lucavka
2. lis 2010

@pampeliska36 - děkuju 🙂 . prý ještě není vyhráno, ale to je jasný když je tak brzo. Snad to půjde i dál dobře.

petrita83
2. lis 2010

@lucavka už jsem si říkala co s Tebou je ..žádné zprávy= dobré zprávy!!!srdíčko je super!vše jde jak má, tak držim palce i dál..co práce?vyšlo ti to teda nakonec krásně 😀

lucavka
2. lis 2010

@petrita83 - už dali chvíli pokoj. Teď hlavně aby prcek pěkně rostl jak má. V pondělí jedu do gennetu. 22.11. mám další kontrolu na gyndě a jestli bude všechno dobrý dostanu průkazku 🙂

petrita83
2. lis 2010

@lucavka 😀 tak pak už budeš s papírama, to bude super!neboj určitě to půjde takhle krásně dál, halvně se nestresuj a užívej si to!!!!

lucavka
2. lis 2010

O to víc se letos těším na vánoce. Pak už budeme mít první trimestr za sebou a už budu klidnější 😀 . Snad to dobře dopadne 🙂

petrita83
2. lis 2010

@lucavka určitě! to věřim..budou to nejkrásnější vánoce! 🙂

trudy
7. lis 2010

Ahojky, tak hlásím, že v lednu 2011 nás čeká druhý pokus IVF - věřím, že už úspěšný 😀 😀 😀 😀

lucavka
7. lis 2010

@trudy - tak to je dobrá zpráva. Určitě to bude dobrý 😉

lucavka
7. lis 2010

Jinak já jedu zítra směr Gennet. Podívat se jestli je s prckem všechno v pořádku...

petrita83
8. lis 2010

@trudy se k Tobě přidám..snad..tak budu držet palce!!!!

petrita83
8. lis 2010

@lucavka tak pak dej vědět, určitě je vše v pořádku!!!určitě Vám dají i fotečku 😀

trudy
8. lis 2010

@lucavka Díky 🙂
@petrita83 tak to je super, aspoň v tom nebudu sama. Mohla jsem jít už v prosinci, ale nechci se nervovat o Vánocích, tak jsme to nechali až na leden, doufám, že bude šťastnej.

lucavka
8. lis 2010

Tak hlásím návrat z Gennetu. Všechno ok, máme fotečku, poslouchali sme srdíčko 🙂 . Jen mě pořád víc a víc trápí nevolnosti. Ta cesta do Prahy mě pěkně zničila. Teď sem zalehla na gauč k noťasu a snažím se vzpamatovat. Poslední dny mi dělá potíže už i pití. Ale hlavně aby prcek hezky rost 😉

petrita83
10. lis 2010

@trudy tak to je super, no já dřív nemůžu jdu ještě na LSK s HSk atd...a ještě to čekání na souhlas od pojišťovny, proto to vidim až na leden/únor...doufám, že 2011 bude megašťastnej 😀

petrita83
10. lis 2010

@lucavka nevonosti přežiješ 😉 hlavně že ty i prcek se máte báječně!!!!jupijou!!jen tak dál...jen se nech pěkně obskakovat a užívej těhulkování!

petrita83
10. lis 2010

@okcelok tak jak pak ty válčíš? já mám nic moc zprávy, chytnul mě zub moudrosti, celou noc jsem nespala...dnes jsem s tím ráno letěla k zubaři, mám tam zánět jak prase, zítra tam musim zas, a uvidíme zda ho budou muset trhat..operace v po..je v ohrožení ☹ ..jsem strašně nasr.....snad to bude dobrý, teď leduju kukuřicí... 😖

okcelok
10. lis 2010

@petrita83 ježíš,tak ať ho vytrhnou a máš klid!!!!!!!!!!!To je teda fakt na h...!!!!!!!!!!!!!No ale držím palce,ať se co nejdřív vše umoudří,hlavně zub.Já byla teď dva dny u babi,pořád zvracím a je mi zle hlavně večer.

petrita83
10. lis 2010

@okcelok tak že pořád to není lešpí..teda holka ty mě taky strašíš..snad to takhle stebou nebude celejch 9měs...no já leduju, beru růžový tabletky a čekám..je to fakt na h...večer jsem vůbec nespala..a ráno už ani nemohla otevřít pusu..no vytrhnout te´d neni muodrý před tou operací a se zánětem mě na ní zase nevezmou...blbej zub.

lucavka
10. lis 2010

@petrita83 - jéje, budu držet palečky ať je všechno brzy OK. Já kupodivu zatím s moudrákama problém nemám. Doufám že to nepřijde teď když jsem těhu.

@okcelok - mě se teda povedlo zatím nezvracet, ale je to jen tak tak. Lížu lízátka proti nevolnostem. Taky je mi špatně hlavně večer a ráno... A při cestě do Prahy na kontrolu jsem jak se říká "viděla všechny svatý". Ale člověk vydrží všechno, jen ať je prcek v pohodě.

petrita83
10. lis 2010

@lucavka díky, já ti je držim pořád 😀 ikdyž už to skoro nepotřebuješ..tak snad se ti zvracení i nadále vyhne!jejde holky vy budete mít tak krááásné vánoce 😉

lucavka
10. lis 2010

@petrita83 - no doufám že budou krásný. 14. prosince bych měla jed na první screening. Takže jestli dobře dopadne, tak to budou zatím nej vánoce. 😉 . Zatím se pořád trochu bojím. Přece jen je to teprve začátek. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru