IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
10. lis 2010

@petrita83 ach jo,to je teda pech!!!!!!!Mě když vytrhli 8,tak jsem jenom nemohla den jíst,tak proč by tě s vytrženým zubem nepustili???

okcelok
10. lis 2010

@lucavka mě ty lízátka nepomáhali,ale jednou sním určitou věc a nic a další den se z ní poblinkám,je to jak na horské dráze........

lucavka
10. lis 2010

@okcelok - mě pomůžou vždycky jen na chvilinku. A na cestu autobusem byly krátký. Zatím se mi jakž takž osvědčilo jíst studený. Studený ovoce z ledničky nebo jsem si uvařila a vychladila puding...

trudy
10. lis 2010

@petrita83 taky doufám, že rok 2011 bude megašťastnej. Koukám, že tě trápí zoubek, to je vždycky jako naschvál, já když jsem šla na laparo a hystero, tak jsem týden před operací dostala chřipajznu. Snad dva roky pře operací, jsem nemocná nebyla a pak to bylo jak naschvál, ale dali mi silný antibiotika a já se z toho dostala. Tak přeju ať to všechno taky dobře dopadne. 😉

holubice.petra
autor
10. lis 2010

Ahojky holky koukam same dobre zpravicky to je najednou tehuli! to je super:o) nam jeste porad neprisli ty papiry z imunologie rikali tak mesic a mesic to byl uz minuly tyden tak jsem jak na trni :o( mam uz cukani tam zavolat ale jeste chvilku vydrzim aby nerekli..mozna se to zpozdilo jak byli ty svatky ach jo...kdyz by to slo dobre tak bych to chtela taky zkusit zase v lednu:o) jinak manza byl minuly tyden na operaci toho zaludku tak si umite predstavit jakeho mam doma ,,na smrt'' nemocneho maroda..chicht ach ti chlapi! jinak nic moc u nas noveho:o)

petrita83
11. lis 2010

Ahojky,tak bohužel já dobré zprávy nemám..je to fakt jak naschvál 😖 dneska od 7 u zubáka..a výsledek? o osmičku lehčí o stehy bohatší..mrcha nešla vůbec ven, tak mě tam pěkně dlouho mučil, řezal dáseň, brousil zub..fakt masakr..mám antibiotika a prášky na bolest..oteklou pusu jak lívance a bude prý hůř..v pondělí LSK ani náhodou ☹ ☹ ☹ ted se tam jen dovolat a řícz jim to..já mám fakt pech 😒

lucavka
11. lis 2010

@petrita83 - au, to sis chudinko zase jednou užila ☹

lucavka
15. lis 2010

Jak se vede holky?

pampeliska36
17. lis 2010

ahojte holky dlouho jsem tu nebyla... nejak nestiham ☹
hlasim, ze po vcerejsi dohode s doktorem a v optimistickem scenari jdeme do toho jeste pred vanocema
13.12. bude pravdepodobne KET

pampeliska36
17. lis 2010

@lucavka ahoj mamino. jak je? 😉

lucavka
17. lis 2010

@pampeliska36 - ahojky. Až na ten žaludek to de. 😉 . To ti budu mooc držet palečky. Na štědrej den můžeš zkusit testit 🙂 . To je dobrá zprávička. Já mám o den později screening na genetice. Teď v pondělí jdu na gyndu na kontrolu. Snad bude všechno dobrý.

okcelok
18. lis 2010

@pampeliska36 ahojky,tak přeji,ať pod stromečkem najdete ten nejkrásnější dárek v životě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

petrita83
24. lis 2010

@pampeliska36 ty joo tak moc držim palce..budou to nakonec ty nejkrásnější vánoce!

holubice.petra
autor
6. pro 2010

Ahojky holky chodi sem jdste nekdo? nam uz prisly vysledky vse je v poradku jsme pry naprosto zdravi lide :o( tak jsme zase na zacatku ach jo...zitra odesilam zadost na pojistovnu a po novem roce zacinam opet stimulovat..no a dle mych vypoctu dle ms by jsme na zacatku unora meli vlitnout na ivf i kdyz nenechame nic nahode a pujdeme zase do icsi snad to konecne vyjde pry mi pro jistotu zvysi trochu davku hormonu a nechame pry vajicka trochu dele uzrat...tk uz mam ztoho zase pekny strach snad vetsi nez minule...doufam ze se tentokrat alespon neco oplodni...

pampeliska36
6. pro 2010

@holubice.petra ahoj 😀 to vis ze jo... ja jsem tu 😉 gratuluju ke krasnemu vysledku... je vzdycky dobre slyset od doktoru, ze je clovek zdravej 😀 😀 😀
hele super, ze jdete do dalsiho IVF... budu mooooooooooooooc drzet pesticky!!!
me ceka pristi pondeli KETik 🙂

holubice.petra
autor
6. pro 2010

@pampeliska36 no ja jsem spis cekala ze konecne najdou pricinu proc to nejde, takze jsem byla celkem zklamana...je to sice absurdni ale vis co tim myslim....jo ono nam nic jineho taky nezbyva na prirodu rozhodne cekat uz nebudeme ;o) jo mohli bychom uz do toho jit na zacatku roku ms mam dostat 1.1. ale ted po Vanocich budeme vyzdimany z penez tak pockam jeste mesic po vyplate..chicht tak to budete mit po ketu pekne napnute Vanoce preji ti mooooc aby jste meli nejstastnejsi Novy rok se // !

trudy
7. pro 2010

@holubice.petra Ahojky, já jsem tu taky. Tak to půjdeme do druhýho pokusu zase spolu. Mě to vychází na přelom leden - únor. Tak snad už to konečně dopadne. Já už se na to naopak těším.
Teď nevím na jakém vyšetření jste vlastně byli, na imunologii??

holubice.petra
autor
8. pro 2010

@trudy jo jo imunologie a nějaká fermentace spermií...vše v pohodě jak jsem už psala...taky se těším ale na druhou stranu se už bojím, aby se alespoň něco už oplodnilo....minule ani jedno a to ani tou slavnou icsi...naštěstí se to nepočítalo do pokusů takže máme pořád tři..tak to byla snad opravdu jen náhoda :o)

holubice.petra
autor
8. pro 2010

@trudy jo mě taky ms vychází na 30.leden tak to začnu stimulkovat a v půlce února by mělo být to všechno okolo :o)

trudy
8. pro 2010

@holubice.petra My jsme taky byli na imunologii a mám mírně alergii na manželovi spermie, tak teď už beru asi druhý měsíc Pentomer Retard a od ledna k tomu přidám ještě Prendison, tak uvidíme. Mě má menstruace dorazit okolo 20. ledna. ( Kde jste byli na iminologii??)
Jinak nám se metodou icsi oplodnilo 6 vajíček, ale zbyli jenom 2, které zavedli, ale bohužel nic, takže už máme jeden pokus vyčečerpanej 😝

holubice.petra
autor
14. pro 2010

@trudy No my jsme byli v Hradci na výsledky jsme čekali 1,5 měsíce děs a hrůza...

trudy
14. pro 2010

@holubice.petra My byli v Praze v Imunnia, výsledky jsme měli do měsíce, ale přišlo nám, že paní doktorka moc neuměla jednat s lidma ani neměla přečtené naše výsledky, nejdřív řekla, že je vše v pohodě a pak teprv dokoukla a zjistila, že tam je trochu alergie na sperma. Měli jsme z toho smíšené pocity, člověk jede přes 100 km do Prahy, za 10 minut je vyřízenej a stejně neví na čem je, všechno jsme si dočetli sami až z lékařské zprávy a nechali dovysvětlit v Gennetu. 😝

trudy
29. pro 2010

Kde jste všichni?? 😕 😕

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
holubice.petra
autor
3. led 2011

Ahojky děvčata tak 24. si jdu pro injekce a dle mých výpočtů bych měla od 29.1. začít nově stimulkovat tak jsem zvědavá 😎

trudy
3. led 2011

@holubice.petra Tak to moc gratuluju, teď to určitě výjde - musí 😀 😀 Já zatím čekám na schválení žádosti od pojišťovny a 22.1. bych taky měla začít. Dali ti jiné léky než při prvním IVF??

holubice.petra
autor
5. led 2011

@trudy daji mi ty same leky ale pry zvysi davky tak jsem zvedava taky pevne verim ze uz to konecne vyjde :o)

trudy
5. led 2011

@holubice.petra Tak to já jsem zvědavá, jak to bude u mě. Myslím si, že by mi je měli spíš snížit, protože jsem měla hodně vajíček, zato v nic moc kvalitě. Ale jsem zvědavá, jak to všechno bude, protože 28.12. jsem si měla volat, jak to vypadá se schválením žádosti od pojišťovny a do dneška zatím nic. Prý to dneska začali v caru řešit, tak jsem zvědavá jestli de to do toho 20.ledna stihne 😖 😖

petrita83
5. led 2011

Ahoj kočky, tady to zase ožilo???? 😀 jupíí.Tak vy jdete obě do pokusu leden/únor?hurááá, tak budu mooc držet palce.My už máme všechny výsledky..a konečně víme kde je zakopanej pes, teda spíš stádo psů 😠 do pokusu máme jít co nejdřív, ale jelikož těch pokusů není nekonečně mnoho a jeden už máme fuč..tak chci počkat do jara.. 😀 ale třeba až uvidim jak tady těhulíte hupsnu do toho dřív 😉

okcelok
5. led 2011

@petrita83 no ahóóój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru