IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
22. led 2011

jinak díky za postřehy 😉

okcelok
23. led 2011

@dvojcata2
@petrita83 dámy, a co takhle trojkolka od Quinny,sporťák je velkej a přijde mi i stabilní????

petrita83
24. led 2011

@okcelok kočko ty to teda nemáš lehký 😀 no právě ten se mi moooc líbí, ale Lů řiká že je pěkně nestabilní, mají ho ale kamarádi a ti jsou spokojení..jen je prý docela těžkej tak že teď když je prckovi 1,5 chtěj kupovat nějáký golfky...

petrita83
24. led 2011

@trudy ,@holubice.petra - tak co dámy kdy do toho skočíme 😀 mě už to mooc láká..ale ještě asi 1cyklus počkám 😉 přeci jenom zase napad sníh a jaro nikde 😉

okcelok
24. led 2011

@petrita83 takže Lů nechce vůbec trojkolku?????? No my se na něj jedeme zítra podívat,je pravda,že nejlíp mi pořád vychází to Jané slalom 2009,co se hmotnosti a velikosti týká!!!!!

holubice.petra
autor
25. led 2011

@petrita83 No ja jsem si vcera vyzvedla naradicko v nedeli ma prijit mrcha tak od pondeli zacnu pichat a pak uz to pojede ;o) kdyby se nahodou zase nic neoplodnilo tak nam doporucili zkusit darkyni vajicek, ale ja pevne verim a doufam ze se to povede a v listopadu budeme mit konecne ty dvojcatka! jaro nejaro ted jsem mela v lednu narozeniny odbilo mi 29 a cil je do triceti prcek ;o) byla jsem uz i u kartarky a rekla mi ze tenhle rok je velmi plodny takze devcata je to jasne vsechny do toho vlitnem i kdyby jsme nechtely! chicht

petrita83
26. led 2011

@holubice.petra 😀 hurááá Peťule to je ale pozitivní zpráva!!!tak to budeš asi první!!tak tfuj, tfuj hodně štěstí..halvně hodně bojovnejch vajíček!minule to mohla být jen špatná náhoda, navíc Vám na nic nepřišli, tak to bude určitě dobrý!!!
A jinak jak řikáš, dokud jsou nějáký další možnosti je to dobrý!!!tak hurá do toho!a budeš chodit do práce a nebo zahájíš klidovej režim? 😉

trudy
29. led 2011

Ahoj, tak se hlasím s novýma zprávama. Včera jsme byli v caru a doktor mi doporučil metodu IVM - je to jako IVF, ale vajíčka mi odeberou dříve a dozrajou u nich, prý proto aby jsme se vyhnuli OHSS, že jsem ho už měla a prý k tomu mám sklony.Jediný co mě na tom štve je to, že od příští MS budu brát antikoncepci, prý proto abysme přesně trefili začátek cyklu a odběr bude až v březnu. Já se snad nikdy nedočkám ach jo 😖 😖 😠

holubice.petra
autor
31. led 2011

Tak devcata poslusne hlasim ze jsem dnes zacala stimulovat :o) v patek jdu na UZ tak jsem zvedava!
@petrita83 jestli dopadne transfer tak si necham vypsat neschopenku a budu velmi poslusny pacient!
@trudy urcite se dockas! my vsechny se letos urcite dockame!

petrita83
2. únor 2011

@trudy dočkáš!!!!a hlavně to už máte s doktorama vymazlený 😀 jinak to jsou teda pořád nějáký novinky, uvidíme jak na to půjdou u mě, ale myslim, že podobně jako minule..až na to že odběr prý uděláme později..aby všechny dozrála..tak uvidíme..už se nám to blíží 😉

petrita83
2. únor 2011

@holubice.petra hurá, hurá, huráá a zároveń tfuj, tfuj, tfuj..hodně štěstí!!!tak si pro tentokrát číslo jedna 😉 držim moc palce, tentokrát to půjde hladce uvidíš..jinak poslušného pacienta mám taky v plánu tak uvidíme 😉 tak a´t je tam v pátek vidět pěkná úrodička!!!

trudy
2. únor 2011

@holubice.petra
@petrita83 Tak koukám, že to všichni tentokrát bereme hodně zodpovědně a budeme na sebe dávat pozor. Taky mám v plánu být na neschopence a být hezky v klídku bez nervů v práci a bez větší fyzické námahy. Snad nám to pomůže. 😉

holubice.petra
autor
2. únor 2011

Jo devcata ono to jinak asi ani nepujde nez dr.poslouchat ;o) dneska me chytla trochu depka porad bych brecela a ani nevim proc pekne se mnou ty hormony cloumaji a taky se uz pekne nafukuju pred odbery budu jak pred porodem..to bude asi temi vetsimi davkami...ach jo

petrita83
3. únor 2011

@holubice.petra 😀 hlavně musíš z vesela 😀 jo joo to máš takovej tréning, bude z tebe před odběrem pěknej balónek, ale bude to stát za to..ty hormony jsou potvůrky, ale snaž se jen a jen těšit 😀 bude to super..uteče to jako voda..a pak už jen čekat 😉 a tak to bude pořád, tak musíme vydržet.

petrita83
3. únor 2011

@trudy no uvidíme jak to půjde, já když říkám, že budu doma, tak to neznamená úplně..do práce prostě sem tam budu muset..ale uvidíme jak to bude, jak to půjde...snad se nám všem konečně zadaří!!

holubice.petra
autor
3. únor 2011

Holky zlaty dekuji moc za podporu zrovna ji dost potrebuju! ono bavit se o tom vsem s manzelem je na prd chlap to bere jinak a s okolim to taky moc rozebirat nechci...kdo to nezazije tak to nepochopi a ty jejich ,,rady'' me akorat lezou na nervy...

holubice.petra
autor
5. únor 2011

Tak včera jsem byla na kontrole prý to vypadá dobře v pravo 5 vajíček a v levo asi 6...je jich méně než minule, ale o to prý budou kvalitnější říkal pan Dr. 😉 v pondělí jdu na další kontrolu a ve středu mi je prý už odeberou tak jsem zvědavá!! 😎

trudy
5. únor 2011

@holubice.petra Tak to je krásný počet vajíček, myslím že tak akorát. 😉 Jak já ti závidím. Tak podávej další informace, jsem strašně zvědavá. Budete si dávat ICSI?? 🙂

holubice.petra
autor
8. únor 2011

@trudy Tak zitra v 7:15 nastup na odber vajicek....jo jo jdeme rovnou zase na ICSI tak jsem zvedava pprad se modlim aby to uz konecne vyslo! neboj se taky se dockas ;O)

trudy
8. únor 2011

@holubice.petra Jééé, tak to budu držet palečky 🙂 Bude to dobrý, uvidíš.
Tak zítra čekám na zprávičky 😵 😵 😵

holubice.petra
autor
8. únor 2011

No vic se dozvim az ve ctvrtek jestli doslo k oplodneni nebo ne...zitra budu vedet kolik vajicek bylo zdravych..ale zpravu samozrejme podam...dneska snad ani neusnu ;o)

holubice.petra
autor
9. únor 2011

Tak a mame to za sebou...celkem bylo 14 vajicek dostala jsem velkou pochvalu :o) zitra ve 13hodin si mam zavolat a dozvim se kolik jich bylo zralych a kolik se jich oplodnilo.

trudy
9. únor 2011

@holubice.petra Tak to je krásná urodička, moc gratuluju, jen tak dál 🙂 🙂

holubice.petra
autor
10. únor 2011

@trudy urodicka to je pekna nemohla jsem ani spat jak jsem musela myslet na to jestli se povedou oplodnit...no musim jeste par hodin vydrzet, ale je to k zblazneni....

petrita83
10. únor 2011

@holubice.petra Ahoja Peťule!no to je úžasný, úrodička vážně super!teď jsem napnutá jak kšandy kolik se jich oplodnilo!!!držim palce!!!tfuj, tfuj hodně štestí!!!

holubice.petra
autor
10. únor 2011

Holky moje zlaty ja nemuzu ani dychat jak mi je spatne! oplodnilo se nam 8 vajicek mame osm deti! dve nam daji do mrazaku zbytek nechaji jeste vic dozrat! a pry budou postupne zamrazovat nakonec dve nejlepsi pujdou na transfer!

petrita83
10. únor 2011

@holubice.petra wow, huráááá, 8 je krásný číslo!!já věděla, že to tentokrát klapne!!!8pokusů hurááá, tak jen ať se všechny pěkně drží!!!držím palce a kdy bude transfer?

holubice.petra
autor
10. únor 2011

Pane Boze nemuzu tomu ani uverit ze po tech peti letech snazeni se konecne obratilo stesti ke me...osmicka je moje stasne cislo osmeho jsem se narodila :o) vcera mel muj tata narozeniny treba to je taky nejake znameni! zitra si mam zase zavolat jak jsou na tom a transfer by byl o vikendu :o)

trudy
10. únor 2011

@holubice.petra No vidíš, je to krásný, teď to určitě klapne. To je parádička 8 dětiček. GRATULUJU 🙂 🙂 🙂

holubice.petra
autor
11. únor 2011

Tak dneska jsem si volala jak jsou na tom ti nasi prckove a vsechny jsou pry super dve z nich maji pry kvalitu I. uz maji sest bunek z ty pry pujdou v nedeli do briska ostatni budou nasledovat ty dva bojovnicky do mrazacku ;o) tak prvni nic a ted budeme obsazovat celej mrazak...chicht

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru