IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
23. únor 2011

@pampeliska36 Ahojky,no snad se jí saří dobře! Už jsem taková ta hysterka,že pozoruju,jestli se hýbe!!!No strach o děti opravdu asi začíná v bříšku! 😲 😝 🙂

okcelok
23. únor 2011

@pampeliska36 a co ty,jak jste daleko?

pampeliska36
23. únor 2011

@okcelok no ja mam za sebou jeden neuspesny KET a ted bychom meli jit do druheho a naseho posledniho. mame jeste dva lednacky. takze jdu pristi pondeli na UTZ a kontrolu a pokud bude vse OK, tak 14.3. KET... tak snad uz tentokrat.... 😨 😵

okcelok
23. únor 2011

@pampeliska36 no tentokrát to určitě vyjde,musí!!!! 😉 Držím palečky

holubice.petra
autor
23. únor 2011

@pampeliska36 děkuji děkuji ale gratulace budu raději oficiálně řijímat až v ondělí to jdu na kontrolu 😉 jak se jinak máš ty a jak jsi na tom všem? 😎

petrita83
23. únor 2011

@okcelok a jak já se kočko těšim 😉 už aby to bylo..trošku mě děsí jak to zvládnu s prací..stejně sem asi budu muset chodit, ale i tak to všechno klapne, musí!!!!! 😀

petrita83
23. únor 2011

@pampeliska36 Aoooj, tak že poslední KET? ten bývá nejúspěšnější, tak že se máš na co těšit 😀 😀 no já už mám všechna vyšetření za sebou a teď už jen čekám..09.03. jdu na kontrolní UTZ a pak snad..tak kolem 14.03 začínáme 😉 to už je zachviličku..strašně se těším..a doufám, že uvidím stejně krásný // jako @holubice.petra 😀 a pak se budu zase stejně strachovat jako @okcelok 😀

petrita83
23. únor 2011

@okcelok doufám, že jí pořád nebudíš a nepošťuchuješ 😀 😀

okcelok
23. únor 2011

@petrita83 no pokud ti nebude první 3 metry zle,tak tu práci zvládneš!! 😉 No sem tam do ní drcnu,ale včera večer měla asi lekci zumby,protože to,co tam předváděla jsem ještě nezažila! 😝

petrita83
23. únor 2011

@okcelok 😀 to víš jde z dobou, zumba je teď v módě..ty bys po ní snad chtěla spartakiádu 😀 ?no mě jde spíš o těch prvních 14dní po ET..chtěla jsem si teď dát klid, ale nejde to..no a pak taky ..vlastně moc nemám žádnej plán jako to zvládnem 😲

okcelok
23. únor 2011

@petrita83 no tak to samozřejmě snad budeš doma,ne???!!!!!! Min. týden by jsi měla odpočívat!

petrita83
23. únor 2011

@okcelok 😲 no a právě to je ten problém...to si nemůžu dovolit..no uvidíme..musim se teď napnout aby to pak ten týden šlo..ale nevim, nevim... ☹

holubice.petra
autor
23. únor 2011

@petrita83 ja jsem so taky nemohla dovolit byt doma...ale nakonec jsem se na to vyprdla mímo je dulezitejsi!

okcelok
23. únor 2011

@petrita83 prosím tě,mimčo je snad důležitější než práce!!!!!!!! Teta,neštvi mě!!!! 😠

petrita83
24. únor 2011

@okcelok 😀 😀 😀 , @holubice.petra - musim Vás tady trochu pošťouchnout 😉 ale je fakt, že víc než týden doma fakt být nemůžu, no uvidíme..
@holubice.petra - tak jak tloustnou tlustice??? 😉
@okcelok - a co další lekce zumby? jak to Rozárce šlo?? 😉

holubice.petra
autor
24. únor 2011

@petrita83 dneska je zase čárka o trochu silnější 😀 tak jsem šťastná! samo že jí vyfotím jen co se vyhrabu z postele...dneska se mi moc nechce...ale co vždyť ani nemusím..chicht 😎 😀

petrita83
24. únor 2011

@holubice.petra hurááá, huráá.jen si to užívej a pěkně pelíškuj!!!venku zima brrrr, tak nikam nechoĎ!!!

okcelok
26. únor 2011

@petrita83 no zatím měla jen jednu lekci,tak ji to asi moc nenadchlo!! 😀 😝

holubice.petra
autor
27. únor 2011

Tak dneska měla přijít ms - nepřišla 😀 čárka na testu je nádherná 😀 zítra už jdu konečně na krev 😉 to dnes nebudu ani spát 😀

trudy
27. únor 2011

@holubice.petra Tak to je super, že by se v této diskuzi začalo dařit 😉 Byla bych ráda, kdybych se mohla radovat stejně jako ty. 🙂 No musím si ještě počkat už mám doma Gonal, ale začínáme až 24.3.

holubice.petra
autor
27. únor 2011

@trudy tak super březen je za chvilku 😉 brzo se tu bedeme radovat všechny!!! 😀

petrita83
28. únor 2011

@trudy Aloha!no já bych měla začít s gonalem už kolem 15.03. 😉 nějak se mi to celé urychlilo, vůbec nechápu..ale hurááá.
@holubice.petra - držim palce ať máš obrovitánské HCG a koukej ho hned napsat!!! 😉 ale vzhledem k nádherným testíkům bych se už trošku radovala. 😀 😀 huráááá, je super, že tu máme zase úspěch..my s Trudy musíme jen navázat 😉

petrita83
28. únor 2011

@okcelok to úplně chápu, třeba je lenoch jako tetka 😉 já bych se jen povalovala a křičela přetočit na pravej bok, na levej..mám hlad, žízeň 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
28. únor 2011

@petrita83 ahojky tak mi dneska nic ani nedelali jen nabrali krev a ve 14hodin si mam zavolat...kdyz to bude ok tak za dva tydny uz..to cekani me uz opravdu zabije :o(

petrita83
28. únor 2011

@holubice.petra - tak už jen 15minut 😀 to už vydržíš!!vždyť na tohle si čekala, HCG bude super a dva týdny určitě ještě vydržíš a pak uvidíš prcka hurááá, máš se na co těšit, tak se těš! 😉

okcelok
28. únor 2011

@petrita83 no jo,to by jsi teda byla úžasně hodné dítě,kdyby jsi takhle komandovala! 😀 😝

petrita83
28. únor 2011

@okcelok 😀 😀 a taková jsem i normálně 😀 😀 😀 chcete mě? 😉 tak ještě, že si Rozaárka dala se zumbou pohov 😲 je to prostě zalté děťátko 😉

petrita83
28. únor 2011

@okcelok 😀 😀 a taková jsem i normálně 😀 😀 😀 chcete mě? 😉 tak ještě, že si Rozaárka dala se zumbou pohov 😲 je to prostě zlaté děťátko 😉

holubice.petra
autor
28. únor 2011

Tak děvčata je to jasný jako facka jsem prý těhotná 😀 překrásné HCG 779 😉

pampeliska36
28. únor 2011

@holubice.petra jeeeeeeeeeeeeee no gratuluju!!!! to je kraaaaaaaaasa 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru