IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

mariana75
11. bře 2011

Ahojky děvčata tak jak se vám vede? My furt nic příští týden jedu na konzultaci ke .KETU 😉

petrita83
11. bře 2011

@mariana75 Aoooj, tak že nakonec začnem zase všechny skoro stejně 😀 huráá, vede se myslim všem dobře..někomu dokonce úplně nejlíp 😉 😉

mariana75
11. bře 2011

Joo taky jsem četla o ostatních . Přeju jim hodně štěstí v těhulení 😉

holubice.petra
autor
11. bře 2011

@mariana75 no ahojky ty už jsi tu nebyla ani nepamatuji a jak tak koukám rozjely jsme další pokusy skoro zase všechny stejně 😀 přeji mnoho štěstíčka já jdu taky příští týden na kontrolu na první uz tak jsem napnutá jak kšandy 😀

Holky nebojte se když už se konečně obrátilo štěstí ke mě (alespoň doufám) tak už to vyjde všem 😀 😀
Dneska mi manža daroval dospělácký dupačky na doma..chicht vypadám v tom jak teletabís ale krásně to hřeje...prý abych nenastydla 😀 😎 dávám odkaz aby jste měli představu jak to vyadá 😀 http://www.ghostyle.cz/cz/index.html#/eshop-[s]-%28164---173cm%29/15/

trudy
12. bře 2011

Ahoj lidičky, tak u mě zase všechno jinak, dostala jsem MS, což bych neměla, když beru antikoncepci, takže v pondělí do caru a všechno bude zdá se zase jinak, ach jo já se snad nikdy nedočkám. 😠 😠

holubice.petra
autor
12. bře 2011

@trudy jejda tak to je teda fakt už smůla ale neboj oni to dají určitě do pořádku a pak už to všechno pofrčí 😎

pampeliska36
13. bře 2011

@trudy teda... to koukam... a to jsi dostala ms asi nekdy uplne jindy, nez jsi mela, co? no tak drzim pesti, at to neni nejake vetsi zdrzeni 😉

pampeliska36
13. bře 2011

@holubice.petra a kdy mas presne ten svuj prvni UTZ? 🙂

holubice.petra
autor
13. bře 2011

@pampeliska už teď ve středu 🙂

trudy
13. bře 2011

@pampeliska36 jo jo je to celý nějaký na ho... No uvidíme zítra, ale jsem z toho nějaká zklamaná, všechno už bylo tak hezky naplánovaný ☹ ☹ ☹

holubice.petra
autor
14. bře 2011

@trudy tak co jak ti to naplánovali?? moc na tebe myslím snad ti to zase tolik plány nenabouralo 😒

trudy
14. bře 2011

@holubice.petra Ahojky to jsi moc hodná, že na mě myslíš. Tak všechno je zas o měsíc posunutý. Odmenstruovala jsem i při braní antikoncepce, prý to nevadí, že má nízký dávky hormonů. Tak v sobotu začínám znovu s antikoncepcí a až 12.4. začínám píchat Gonal.
V prosinci jsem to odmíntla, nechtěla jsem se nervovat o Vánocích, tak teď to mám je z toho až duben.
A co ty jak se cítíš???

holubice.petra
autor
14. bře 2011

@trudy tak to budeš mít krásnýho zimňáčka-ledňáčka 😀 já jsem z toho čekání už na mrtvici a nějak jsem se začala bát...už aby byla středa...jinak mi je sem tam už dost nevolno ale dá se to ještě pořád vydržet 🙂

trudy
14. bře 2011

@holubice.petra Ani nevíš jak ti závidím ( i když asi víš ) Říkám si, že vydržím jakou koliv nevolnost jen aby se už zadařilo. Tak ve středu dej vědět. 😉

holubice.petra
autor
14. bře 2011

@trudy to je jasný hned budu hlásit stav - počet 🙂

petrita83
16. bře 2011

@holubice.petra hodně štěstí!!a těšim na ty super zprávy 😀

holubice.petra
autor
16. bře 2011

Tak holky cekame jedno miminko dle uz 6+3tt srdicko uz bylo videt! fotecku nemam az pristi tyden ve stredu ;o) ja jsem tak stastna!

petrita83
16. bře 2011

@holubice.petra obrovitánská gratulace!!!!těhulko!tak si to moc užívej a držim palce ať jde všechno takhle krásně dál!!!

pampeliska36
16. bře 2011

@holubice.petra jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee no VELKA GRATULKA!!! to je krasne 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
16. bře 2011

@petrita83 @pampeliska36 holky zlatý děkuji moooc 😀 😀 teď ještě vy a je to 😉

petrita83
16. bře 2011

@holubice.petra jo joo kéž by..ale nějak se nám to vleče..ikdyž já vim co se vleče neuteče 😀 ale já už bych na tom chtěla být jako tyyyy 😀 je to super!

holubice.petra
autor
16. bře 2011

@petrita83 já vím taky to vlečení znám ale jak už jsem psala minule když už se to při mé smule konečně povedlo mě, tak teď už se to holky povede všem 😀 moc moc vám to všem přeji!

trudy
16. bře 2011

@holubice.petra Gratuluju, to je super, že je všechno v pořádku 🙂 🙂 🙂 Tak teď ještě my a bude to 😀 😀

petrita83
21. bře 2011

Ahoja holky!!!tak my už konečně dneska taky začínáme 😀

holubice.petra
autor
21. bře 2011

@petrita83 super!!no vidíš že jsi se konečně taky dočkala 😀 😀 😀

pampeliska36
21. bře 2011

@petrita83 jupííííííííí 🙂 držím MOC palečky!!! 😉

petrita83
21. bře 2011

@holubice.petra přesně 😀 konečně 😉 ...tak hlavně aby vše šlo tak krásně jako u Tebe 😉

petrita83
21. bře 2011

@pampeliska36 vždyť i já Tobě 😀 doufám, že mě těma dobrejma zprávama pěkně naladíš 😉

holubice.petra
autor
22. bře 2011

@petrita83 tak jak jde stimulkování...já jdu zítra zase na kontrolu to už si vydupu i fotečku-doufám 😀 😀

petrita83
22. bře 2011

@holubice.petra ty jooo toto letí už ti tu bliká 8týden 😀 to je teda fofr...a zítra zase uvidíte miminko 😉 hurááá, bez fotky by mě z ordinace nedostali 😝 a jak ti je?no já jsem v práci a snažim se to tu nějak tak nachystat abych tu tak týden-14dní nemusela být a fungovalo to, tak že jsem total zavalená..jinak včera první píchání a zdá se že jsme to zvládli..no začíná nám pěkný kolotoč..hlavně abych byla dobrá kvočna 😉 v pátek se uvidí víc..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru