IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

holubice.petra
autor
22. bře 2011

@petrita83 no sice blika 8tt ale myslim ze jsme o tyden pozadu....minule jsme byli 6+3 tak zitra si myslim ze to bude 7+3tt no uvidime ;o) v patek budes mit urcite hronadu foliku drzim pesticky!
ja se citim celkem fajn chvilku mi je dobre chvilku spatne alespon neco...na zitrejsi kontrolu se tesim ale je ve me mala dusicka..bojim se aby to bylo v poradku,ale verim ze bude :o)

petrita83
22. bře 2011

@holubice.petra bude určitě!!na nic jiného nemysli!!!držim palce a hned napiš těhulko 😀

pampeliska36
23. bře 2011

ahojte, tak ode dneska jsem novopecena maminka 🙂 🙂 🙂 mame opet obe dve embryjka, protoze se krasne rozmrazila a jedno jeste dokonce povyskocilo ve vyvoji... takze hatchujici blasticka a blasticka 😀

@petrita83 co ty? kdy jdes na prvni kontrolu UTZ? doufam, ze mi to tady vsechno budes hlasit!!! at se muzu tesit s tebou 😉

petrita83
23. bře 2011

@pampeliska36 tak to jsou úžasný zprávy 😀 pěkně odpočívej a těším až se ti ukážou vytoužené // 😉 .My jdeme na UTZ zase v pátek, tak uvidíme jak na tom budem, já doufám, že vše půjde víc než skvěle 🙂

pampeliska36
23. bře 2011

@petrita83 tak na tebe budu moc myslet a v patek urcite podej info... at je tech foliku co nejvic a at jsou z toho pak kraaasna a kvalitni vajucha a embryjka 😀 😉

petrita83
23. bře 2011

@pampeliska36 to víš , že budu informírovat, už se těším..a doufám že všeho bude mnoho 😀 protože pak bude i mnoho radosti 😉

pampeliska36
23. bře 2011

@petrita83 🙂

holubice.petra
autor
23. bře 2011

Tak dnešní kontrola dopadla na jedničku 😀 😀 hned se mi ulevilo prcíček už má 13mm 😀 dnes už mě z CARu předali mé gynekoložce 😒 škoda byli tam na mě moc hodní 🙂 mám jim prý potom přivést prcka ukázat a přidat fotku na jejich nástěnku 😎 a za rok přijít zaplatit nájem mrazáčkům..chicht
Na další kontrolu jdu za dva týdny 5.4.! fotečku mám taky ale přidám jí až zítra dnes jsem už ko 😀

@pampeliska36 gratuluji maminko tak hlavně odpočívej!!!

petrita83
24. bře 2011

@holubice.petra obrovitánská gratulace!!!!tak si to moc užívej a jen tak dál!!!JInak je to ooobr 😀

holubice.petra
autor
28. bře 2011

@petrita83 ahojky no koukám že žádné informace ☹ tak co jak jsi na tom kolik bylo folíků?

@pampeliska36 a co ty mamino ještě jsi netestila? 😀

petrita83
28. bře 2011

@holubice.petra Aoooj a kde máš ty tu slíbenou fotečku 😀 😝 a jak se máš?Nám se přes víkend nešlo připojit na net..než mou chytrou hlavičku napadlo jít k jističům a znova nahodit data jistič 😀 joo pořád jsem čekala na zásah chlapa, ale marně 😲 😉
Folíků - neboli monocvoků jak jim říkáme 😀 bylo zatím jen ,,11,,a velikost něco kolem 8mm, tak že ještě prckové..prý vše je v normě tak uvidíme zase zítra..odběr zatím vypadá na sobotu! 😀

holubice.petra
autor
28. bře 2011

@petrita83 jedenác tak to je hezký 😀 no fotečku už mám dávno v albíčku tak se na toho našeho marťánka koukni 😉

pampeliska36
28. bře 2011

@petrita83 NAZDAREK 😀 😀 😀 to je pekny pocet! teeeeeeeeda UZ v sobotu? 🙂 no to beziiiiiii... za chvilku budes tehulka 🙂

pampeliska36
28. bře 2011

@holubice.petra no neblazni.... 😉 ja a testit? jeste zitra picham pregnyl... takze by to nemelo ani cenu 😅

holubice.petra
autor
28. bře 2011

@pampeliska36 tak to jsem asi nějak popletla 😎

pampeliska36
28. bře 2011

@holubice.petra to nevadi 😉

petrita83
28. bře 2011

@pampeliska36 a jak to že ještě pícháš pregnyl? 😲

petrita83
28. bře 2011

@holubice.petra no jooo, já zas neumim listovat albem..jsem to teda jouda!!!no fotka je úžasná!určitě z ní nemůžete spustit oči 😀
a kolik folíků jste holky měly vy?já minule 15..tak doufám, že to ještě doženem a předeženem 😉

holubice.petra
autor
28. bře 2011

@petrita83 mě říkali že jich mám deset a nakonec jsem měla 14vajuch 😀 oplodnilo se jich 8 a šest jich máme ještě v mrazáčku 😎

pampeliska36
28. bře 2011

@petrita83 no v nasem CARu se pri KETu nasledne pichaji 3 injekce Pregnylu... neco to podporuje, ale nevim co 😅 😅 😅 jinak ja mela velke mnozstvi foliku a odber vajuch byl v poctu 23 - z toho nakonec zbylo 8 a 2 me dali hned, 4 mi zamrazily a 2 nebyly vhodne k zamrazeni. no kazdopadne mensi mnozstvi je lepsi, protoze jsou pak kvalitnejsi... 😉

petrita83
28. bře 2011

@pampeliska36 no vidíš, člověk si myslí, že ví o tomhle všechno a zase ne..už znám krátkej, dlouhej protokol, ale KET je pro mě velká neznámá 😀 😀 no tak super..jen pěkně těhulkuj!! 😉
No já vim, že kvantity neni kvalita..ale vždyť to znáte, já bych chtěla všechno a všeho hodně 😀 😀 však uvidíme, nějak to dopadne..

pampeliska36
28. bře 2011

@petrita83 hele fakt!!! podivej na me... meli jsme tolik kraaaaaaaaasnych embryjek... ale nebyla dost silna... cekame na to prave a silne! 🙂 ktere se PROSTE UZ MUSI UCHYTIT 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
28. bře 2011

@petrita83 já jsem taky chtěla kvantitu 😀 ale z osmi dobrých vajuch se všechny oplodnila a všechna byla v pořádku dvě mi zavedli a ještě šest jich máme v mrazáčku te´d mám dilema co pak s nimi přeci je nenecháme vyhodit...chicht

holubice.petra
autor
28. bře 2011

@pampeliska36 holky nebojte se určitě se vám prckové uchytnou já na vás prskám bacily jako bllázen!!!

petrita83
28. bře 2011

@holubice.petra no koukej pořádně prskat no a mrzáčci jsou na sourozence 😀 to je jasné!!!tak že jednou to bude bylo nás 6 nebo 7 nebo tak 😀 😀 😀

petrita83
28. bře 2011

@pampeliska36 je mi jasné že stačí jedno, ale šikovné..ale já chci všechny šikovné 😀 😀 😀 a Vám je přeju taky!!!

pampeliska36
28. bře 2011

@petrita83 😀 😀 😀

petrita83
29. bře 2011

Ahoja děvčátka, tak po dnešním UTZ to vypadá dobře..pravá strana cca 12 a levá jen 2-3..tak to vidím, že to bude 15 jako minule 😉 odběr bude v sobotu, tak koukejte držet všechny palce...Bude ho teda dělat jedinej doktor, kterého jsem nechtěla..ale určitě je vlastně ten nejšikovnější 😀 a taky se trohu děsím jak mi ta moje domácí kvalifikovaná sestra píchne ve čt ten Pregnyl 😲 😕 on se nebojí, prý to zvládnem, ale já i moje zadnice radostí neskáčem 😎

pampeliska36
29. bře 2011

@petrita83 no ahoooooooooj... to jsou krasne pocty!!! 🙂 tak super parada 😀 budu drzet spolecne s miminama pesticky 😉 🙂

petrita83
29. bře 2011

@pampeliska36 a to je nějákejch pěstiček 😀 děkuji a doufám, že tam budou pořádný kvalitní bojovníci 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru