IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
16. črc 2010

@petrita83 dekuji. snad jo 🙂

holky kdy vas tak zacal poradne bolet bruch? 😀

petrita83
16. črc 2010

@pampeliska36 určitě..říkal to i doktor, ne?tak že paráda..mě bylo až ty poslední 3dny blbě, bolelo mě úplně všechno..do té dob to bylo ok..ale každý to snáší jinak..jak se cítíš ty?

pampeliska36
16. črc 2010

@petrita83 ja clovece prozatim dobre... sem tam mi brisko poboliva, ale spis jen takovy tlak a pocit jakoby nafouknutosti 🙂 a sem tam bolest hlavy, ale jinak v pohode.
a ty se citis s mimousema jak? 😉
hele a jaky je ten odber? mam se neceho bat? nikdy jsem nebyla v narkoze 😅

petrita83
16. črc 2010

@pampeliska36 já do té doby také ne..a bylo to super..jako fakt příjemný, všichni moc hodní, nejdřív ti zkontrolujou tlak, atd..pak se tě ještě na něco poptaj apodle toho ti namíchaj úspávací elixír 😀 pak jsem šla na sál, nohy do kozy..povídaj si s tebou, je to děsnej fofr, někdy mizi tim tě píchnou tě do žíly a pak už nic nevíš..trochu se probudíš když tě převezou na pokoj a zase usneš..pak tam ležíš tak cca 2hodinky..a jdeš domů..nic mě nebolelo, bylo mi mnohem líp než před tim..

etra
16. črc 2010

petrita83 -to ti závidím. já minulý týden po OPU myslela, že umřu. bože, jak mně bylo zle. chvílemi to vypadalo, že pobliju celé auto. bolest v břiše byla strašná. a to jsem byla na nativu!!!! jsem si naivně myslela, že to bude v pohodě....

petronela82
16. črc 2010

@pampeliska36 - super úrodička - jen tak dál a toho čtvrtka se neboj - krásně se prospinkáš

@petrita83 - u KET se baští prášky které naopak brzdí ovulaci - k té u mě nedojde, a nejdůležitější po trnasfer je výška sliznice, od té se vše odvíjí - musí mít min. 8 mm, a co se týká samotného transferu je KET stejný jako ET => jen u KET embryjka ještě trochu studí 😀 => to byl vtip 😉

petrita83
16. črc 2010

@etra no mně bylo tak blbě 3dn před tim, pořád se mi chtělo zvrace, drnčela mi hlava..že tohle pro mě bylo vysvobození..prvně po OPU jsem zas něco mohla sníst, a pa už mi bylo jen líp a další en úplně supr..no anestezioložka řikala, e to někdo snáší právě tak jako já a nebo je mu zle jako tobě..měla jsem kliku 😀

etra
16. črc 2010

@petrita83 kam chodíš do Caru?

petrita83
16. črc 2010

@petronela82 dobrej vtip, mě rozesmál 😀 8mm jsem měla před OPU, tak ti budu držet palce ať sliznice pěkně roste, a budoudávat dva zmrzlíky?to pak bude dvojitý chlazení 😀 v těhle vedrech to bude super 😉

petrita83
16. črc 2010

@etra do Gennetu v praze a ty?

etra
16. črc 2010

@petrita83 do CRM Zlín...jak se cítíš a kolikátý si den po ET?

petrita83
16. črc 2010

@etra na ET jsme byla včera 😀 tak teď musime jen čekat a doufat..a ty?a poprvé?

etra
16. črc 2010

@petrita83 kdepak poprvé☹(((((já byla na Et v pondělí. tak jsem zvědavá. pokaždé jsem začala kolem 7 dne špinit a pak to bylo blbé....pořád cítím břicho po páteční Opu. a to jsem teď neměla hyperstimulák! tak nevím.

petrita83 pas uživatele
Registrovala se 14. června 2010 na modrykonik.cz. Přidala 234 příspěvků.
petrita83 – holubice.petra........09/2007 1.IUI (10tt zamlklé těhotenství 11/2007 revize), 10/2008 2.IUI, 2009 3.,4.,5. IUI bez úspěchu, 25.6. jdu vyfásnout léky na stimulku, 14.7. nečekané 6.IUI

petrita83 .................. 1.IVF - 22.06.2010 jdu pro léky , OPU 3.7 (15vajuch,pak 10,pak 9-použito ISCI, pak 4, už jen 3, už jen 2), ET 15.7

jesterka001............snažení čtyři roky, bez jednoho vejcovodu a vaječníku, 02/2010 otěhotnění přirozeně (8tt MA), 1. IVF červenec 2010, 3.7. začátek stimulace, 13.7. OPU - čtyři vajíčka, 2bojovníci, ET 15.7.

aranka............snažení 3 roky, první IUI II. polovina června

pampeliska36................IVF/ICSI - 25.6. začátek stimulace, kontrolní UTZ 16.7.,

zuzi.kol............2x mimoděložní těhu, bez vejcovodu, 1IVF neuplné..bez ET 10/2008, 2 ivf červenec 2010

mariana75 ............... snažení 3,5 roku, 2x IUI v 2009 10/09 otěhotnění po druhé IUI(6tt MA), dnes 16.6. vyzvednutí léků, 1.IVF - OPU 3.7. - 5vajíček píchnuté ICSI + PK , ET 7.7. 2 mimísci do bříška a 3 sněhuláčci. Nekonečné čekání do KO 20.7.

trudy ................ 2x IUI únor, březen 2010 bez úspěchu, květen 2010 laparoskopie, hysteroskopie - neprůchozí pravý vejcovod, červenec 2010 IVF, 14.7. OPU

tafy ..........snažení 4 roky, 2x IUI 9 a 11 v 2009, 1. IVF stimulace gonal+orgalutran OPU 13.7. - 13 vajíček vše ISCI +PK

petronela82 .............. 1.IVF březen 2010 - neúspěšné, 2. IVF květen 2010 - biochem. těhotenství, 1.KET (z 2.IVF) - červenec 2010 - KO (UTZ) - 15.7.

ankil...........

etra: 3 IVF, 2 Kety, 12.7. Nativ - ET

petrita83
16. črc 2010

@etra ahaa... ale tohle je do třetice všeho dobrého!!!!a zbylo ti něco na nanučky?a máš 2nebo 1? nám potom všem zbyli jen dva stateční a o ty se teď starám 😀 nutim je zůstat tam kde jsou 😅 kéž by to bylo poprvé a s úspěchem..

pampeliska36
16. črc 2010

holky tak to jsem zvedava, jak tu narkozu budu snaset ja 🙂 diky za info! snad se taky jen prospinkam a bude

petrita83
16. črc 2010

@pampeliska36 určitě!!!hlavně se ničeho neboj..žádnej stres, bude to dobré.Tak tfuj, tfuj, hodně štěstí 🙂

pampeliska36
16. črc 2010

@petrita83 jeste jdu v pondeli na druhy ultrazvuk a to mi reknou vic... tak uvidime. ten vikend rychle utece... uz to vidim 🙂

etra
16. črc 2010

@petrita83 my měli 3 oplodněná vajíčka - z Nativu je vždy malinko vajíček - z toho dvě se vyvíjela dál a ty mi taky vložili do pelechu. začínám uvažovat, kdy budu testit....no jestli to není předčasné🙂

petrita83
16. črc 2010

@pampeliska36 snad jo..každopádně úrodičku máš dobrou, tak to všechno vychází jak má..za to mně se to teď trochu povleče 😀

petrita83
16. črc 2010

@etra už tě to hlodá..já nevim..ještě nejem rozhodnutá..nechci být zklamaná, na špatné zprávy je vždycky dost času..je to děs, člověk to prostě nepozná..pořád doufá..určitě to bude dobrý! 🙂

jesterka001
16. črc 2010

Bolí po ET břicho? Mě bolí a nevím jestli je to v pořádku nebo ne. Navíc mám pocit, že se musí bobísci v tomhle vedru uvařit.
petrita83 - rozesmála jsi mě 🙂 Jestli pojedeme se rozhodne až v pět. Říkala jsem mu, že to nechci riskovat. Prý to věděl, že bude všechno jinak a taky prý je a to je teprve druhý den a už nemůžeme dělat to co chceme. No comment.

petrita83
16. črc 2010

@jesterka001 😀 tak že se prostě ukázalo, že je to jen chlap 😉 koukám na toho doma..a asi to bude stejné 😀 ale milujem je ne? tak si nekazme pěknej den.
no jako břicho mě vyloženě nebolí, občas něco někde píchne, když se zasměju nebo tak to trošku zabolí..ale jinak nic, teda kromě toho že ho mám pořád jak balón..no vaříme se všichni pěkně ve vlastní šťávě 😖
Hele když nebolí, řikám si ,je to dobře?nemělo by bolet..když bolí..tak si řikám je to dobře?? 😀 😀 dobře je prostě všechno 😀

jesterka001
16. črc 2010

Jasně že ho miluju. I když někdy bych ho nejraději ZABILA 🙄 😀 Máš pravdu, VŠECHNO JE DOBŘE A VŠECHNO JE V POŘÁDKU!!! 🙂

ankil
16. črc 2010

ahoj holky, tak jsem zpět, hcg mám nízké 😢 takže IUI nedopadlo, ve středu jdu na hysteroskopii byly jste na tom některá 😕, žádost na ivf poslána, takže stimulku bych měla začít příští cyklus, takže když bude vše ok tak v půlce srpna
@etra taky chodím do Zl tak se tam možná někdy potkáme 😉

ankil
16. črc 2010

koukám že chlapi jsou všude stejní 😀

pampeliska36
16. črc 2010

@ankil ☹ to je mi lito!

jesterka001
16. črc 2010

ankil - to mě mrzí. Ale do půlky srpna to uteče a pak .... 😉

ankil
16. črc 2010

@pampeliska36 já moc nepočítala, že se to podaří a když jsem začala dřív krvácet tak jsem měla jasno že to nedopadlo, akorát mě zaskočilo hcg, že se tam něco dělo a bohužel 😔 to byla taková rána pod pás,v červnu jsem byla na ketu a taky nedopadl, chvilku byly // čárečky a pak špinění a krvácení, ale už dost nechci Vám tu kazit dobrou náladu 😉
já se už tak těším na srpen, že se konečně bude zase něco dít, dost na ivf spoléhám, tak snad se zadaří 🙂

ankil
16. črc 2010

@jesterka001 doufám, že tu naši smůlu v srpnu prolomím

holky moc Vám držím palečky ať máte brzy pořádný dálnice

petrita83
16. črc 2010

@ankil držim palečky!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru