IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

ankil
18. črc 2010

@trudy aha, tak já už mám laparku za sebou, už je to pár let a na hystero jdu bez narkozy, snad to zvládnu 😅

jesterka001
18. črc 2010

ankil - já teda na hystero nebyla, ale kámoška jo a prý v pohodě. Tak se neboj 😉

mariana75
19. črc 2010

Ahojík holky, hezky mazlete svá mimča ať se hezky zabyklují, žádné pozorování, Včera jsem si dělala testík a nic úplně sněhobílo...Pořád doufám v nějaký zázrak a naději. Zítra jedu na KO tak vám pak dám vědět.
Hezky ležte a odpočívejte...... 🙂

jesterka001
19. črc 2010

mariana75 - budu na tebe myslet. Naděje umírá poslední 😉 Kolikátý jsi dneska den?

tafy
19. črc 2010

Ahojky, tak vidím, že se tady bavíte o příznacích 🙂) já se teda snažím nepozorovat, ale tak jak všechny víme........jde to dost těžko 😖 jinak u mě se ozívají jen prsa.....sem tam mě něco píchne v břiše, jsem pěkně nafouklá teda hlavně večer, ráno je to lepšía hrozně bych jedla 🙂)) no a spát na břiše....absolutě nepřípustné, je mi to hrozně nepříjemné i když normálně je to moje nejoblíbenější poloha 🙂 vyjde to!! Nebojte!! No a když ne teď......tak prostě příště, nesmíme se tím nechat rozházet!!

mariana75
19. črc 2010

@jesterka001 - ahojík jsem dneska 12den po ET....V naději pořád doufám, no přinejhorším mám ještě sněhuláčky 3
Držím všem ostatním pěsti....ať už se to prolomí a bude tu spousta mamin a mimin 🙂

petrita83
19. črc 2010

@ankil já vim to je děs.. 😢 na hysteroskopii jsem naštěstí nebyla..ale budu ti ve středu držet palce!!! 😉 když říká Trudy, že to nic neni..tak to nic nebude 🙂 drž se!

petrita83
19. črc 2010

@tafy jo myslím, že tohle je důležitá fráze: .. nesmíme se tím nechat rozházet!! já myslim, že se všechny snažíme..a nakonec to zvládnem.jen je to někdy trochu těžký...

@mariana75 - 3sněhuláčci jsou parádní vyhlídky..je to super další šance..a nemusíš ani čekat další 2-3 měsíce na další IVF jako ti co sněhuláčky nemají..to je pozitivní..ještě ale stejně uvidíš až po zítřejších výsledcích..tak hlavu vzhůru 🙂

jesterka001
19. črc 2010

mariana75 - 12.den? Tak to je fakt ještě naděje! Mě říkala, že se mám testovat až 17.den po ET, to je ještě o 5 dní navíc 🙂

mariana75
19. črc 2010

@ankil - držím pěsti na hysterku bude to brnkačka uvidíš..... 😉
@petrita83 - pořád věřím že to snad ještě může vyjít, ale sněhuláčci jsou další jistota v plánu...a je fakt, že nemusím, tak dlouho čekat a hned za 14 dní se mi snad v bříšku budou zabydlovat další 2 mimísci..nájemníci 😉 .
@jesterka001 a taky už přestávám krvácet.... 😉

petrita83
19. črc 2010

@mariana75 tak dej zítra vědět..budu držet palce..šance pořád je , tak je to dobré a další možnosti taky a spousta 😅 tak to je taky dobrý..

ankil
19. črc 2010

@mariana75 držím palečky a jen samé dobré zprávy 😉

pampeliska36
19. črc 2010

ahojte kocky

taaaaaaaaaaaaaaaaakze!!!
na prave strane mam 12 foliku a na leve 11 foliku... v rozmerech tak od 19 do 11 mm. na levem vajecniku jsou o tak v prumeru o 1mm vetsi nez na tom pravem.
takze dneska mi pichli posledni davku injekci a ve ctvrtek jdu na to

pampeliska36
19. črc 2010

@mariana75 zitra na tebe moc myslim!!! snad se to jeste ukaze 😉 verim!!!

ankil
19. črc 2010

@pampeliska36 tak to je krása a pořádná úrodička 🙂 , tak ať je co nejvíc vajuch a je z čeho vybírat 😉

petronela82
19. črc 2010

@pampeliska36 - teda - nádhera => tak že ve čtvrtek OPU - to bude tvoje první? Držím palečky ať jsou ve folíkách smá kvalitní vajucha a pořádně se oplodní

@mariana75 - je to težké být v klidu, když vidí sněho-bílý test, ale taky si myslím že stále není vše ztrace - krev zítra rozhodně - drž se a při nejhorším, jak píšeš je tu záloha v mrazáku

pampeliska36
19. črc 2010

@petronela82 jojo moje prvni a pevne doufam, ze posledni 🙂 dekuji!!!

zuzi.kol
19. črc 2010

Ahoj holky 🙂
Hlásím se zpět z dovolené. Bylo super , no bájo 🙂 Zítra jedu do Olmika na kontrolní utz amělambych vyfasovat protokol, tož jsem zvědavá jestli je vše tak jak má.... 🙂
Musím dočíst,alenevím,nevím..tolik stránek 🙂

lucavka
19. črc 2010

Ahojky holky. Tak dárkyně nenastymulovala. Nejspíš mi vezmou neschopenku, takže se můžu v práci připravit na padáka ☹ . Nevím co budu dělat. Tenhle týden jsem si už měla jed pro mimísky... Jak to řešíte v práci vy? Držím vám palečky. Snad mi ještě narychlo najdou nějaký řešení...

jesterka001
19. črc 2010

zuzi.kol - vítej z dovolené 🙂 Držím palečky ať všechno dobře dopadne a začneš brzy stimulovat 🙂
lucavka - Tak to mě mrzí ☹ Myslíš, že ti fakt dají padáka? Vždyť neschopenku má kde kdo. A vědí na co jsi tu neschopenku měla? U mě v práci teda nikdo nic neví, když se něco děje, tak řeknu, že mám ženské problémy a to už se šéf víc neptá.

pampeliska36
19. črc 2010

@zuzi.kol vitej po dovolene zpatky mezi nami 😀

lucavka
19. črc 2010

No já jsem v práci taky nic neříkala, ale razítko na neschopence je dost výmluvný. Moje přímá šéfová by mě jistě nevyhodila, ale náš manager určitě.... No bude to zajímavý. Jediná možnost je honem jiná dárkyně. Malinká šance je, protože naše původní byla nemocná když měla před dvěma týdny začít stimulovat. Pokud by už byla zdravá, tak můžem příští týden začít hned znova, a všechno by bylo OK. Tak uvidím. Čekám na telefon...

petrita83
19. črc 2010

@pampeliska36 AHoja, tak tomu řikám krásná úrodička, tak držim palce ať takhle krásně dál rostou a jsou všechny tak jak mají být 😀 čtvrtek už je zachvilku!!!

petrita83
19. črc 2010

@zuzi.kol vítek z dovolené..trochu závidim 😀 alespoň jsi teď na to co tě čeká pěkně odpočatá a máš určitě hodně sil - a ty budou potřeba 😅 tak ať vše vychází jak má!!!

petrita83
19. črc 2010

@lucavka ahoja! tak to je teda pech..ale třeba to ještě dobře dopadne 😨 já to v práci taky neřikám, zatím jsem na še vystačila s dovolenou..ale je fakt, že jsem tak trochu svým pánem tady 😀 a padáka si přece nedám 😀 😀 tak ať začnete co nejdříve..to čekání musí být hrozné 😒

jesterka001
19. črc 2010

Holky, já mám tak nafouklý břicho, že jsem vlastně docela ráda, že nám na 5 dní zakázali sex 😀 Možná mohli i na dýl 😀 Takhle se mi před manželem moc ukazovat nechce 🙂

petrita83
19. črc 2010

@jesterka001 fakt jo? 😀 😀 no mě už docela opadlo, nebo jsem si na to už zvykla?ani nevim..místo sexu teď provozujeme škrábání zad 😀 prý je to skoro stějně příjemné 😀 😝

stazina1
19. črc 2010

Ahoj dievčatká 🙂
Pridávan sa,ja momentálne tiež stimulujem,som tak trocha z toho šialená 🙂 Mám len 6 folikulov,dúfam že to bude stačiť,v stredu idem na kontrolu a zrejme už pojdem v piatok na odber.Dúfam,že sa mi aspoň jedno vajíčko ujme a zakusne do brucha
🙂

jesterka001
19. črc 2010

😀 My taky škrábeme 😀 A ještě zítra škrábat budeme ......... 😀

pampeliska36
19. črc 2010

taky si holky pripadam nafoukle... 🙂 ale to je asi normalni!

@lucavka tak snad to jeste klapne! 😉 doufej a ver a to pujde!

@jesterka001 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@petrita83 no nazdar! to ani nemuzu rikat manzovi... skrabani zad se mu libi! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru