IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
25. črc 2010

@trudy jeeeeeeeeeeeeejda ☹ to je mi moc lito! drz se!

ankil
25. črc 2010

@trudy neboj, jsi teprv 8 den po et a to je opravdu brzo na nějaký závěry, držím palečky ať se za pár dní čárečka objeví 🙂

trudy
25. črc 2010

@ankil Ahojky seš mooooc hodná, že na mě myslíš a dáváš mi naději, ale nevím, nevím no uvidíme. Ale já to už beru jako hotovou věc, my nemůžeme mít ani trochu štěstí, ach jo. ☹

petrita83
25. črc 2010

@trudy tak to je super, že máš tak svělýho manžela 😀 ale bojujte dýl, vždy´t ještě není nic ztraceno..na krev jdeš až asi za týden, ne???

petrita83
25. črc 2010

@pampeliska36 tak hodně pít a odpočívat!! 😀 😀 teda vidíš jaké máš super bojovníčky!!a bojujou a bojujou..to by mohlo bát i spousta nanučků 😀 😀

petrita83
25. črc 2010

@etra nevzdávej se...kdyby to náhodou nevyšlo...oběhnete všechna možná vyšetření a zkusíte to znova ne,??

petrita83
25. črc 2010

@trudy 8dne není nic hotová věc...tak nesmutněte buďte trpelivý a čekejte 😖 😎 určitě to bude dobrý!!já bych testla zase zase dva dny..to už by něco mohlo být vidět 😎

holubice.petra
autor
25. črc 2010

Ahojky děvčata..tak já už ani testovat nebudu v pátek se mi rozjela mrcha....takže nic...včera jsem se naštvala dovolená nedovolená začala jsem stimulovat...musím říct že jsem se trochu bála tak tu první injekci mi píchnul manža, ale teď už to zvládnu sama 😀 jinak v Rakousku bylo krásně, ale jen ve čtvrtek pak už jen déšť déšť déšť 😎

trudy
25. črc 2010

@petrita83 krev mi budou brát ve čtvrtek zrovna při tý kapačce, tak uvidíme to už by mohlo být jasno, jinak na netu čtu smaozřejmě hodně článkú o tom, jak ženský špinily a přes to byly těhotný, ale fakt tomu už nevěřim. 😝

holubice.petra
autor
25. črc 2010

holubice.petra........09/2007 1.IUI (10tt zamlklé těhotenství 11/2007 revize), 10/2008 2.IUI, 2009 3.,4.,5. IUI bez úspěchu, 25.6. jdu vyfásnout léky na stimulku, 14.7. nečekané 6.IUI(neg), 24.7. začátek stimulace na IVF

petrita83 .................. 1.IVF - 22.06.2010 jdu pro léky , OPU 3.7 (15vajuch,pak 10,pak 9-použito ISCI, pak 4, už jen 3, už jen 2), ET 15.7

jesterka001............snažení čtyři roky, bez jednoho vejcovodu a vaječníku, 02/2010 otěhotnění přirozeně (8tt MA), 1. IVF červenec 2010, 3.7. začátek stimulace, 13.7. OPU - čtyři vajíčka, 2bojovníci, ET 15.7.

aranka............snažení 3 roky, první IUI II. polovina června

pampeliska36................IVF/ICSI - 25.6. začátek stimulace, kontrolní UTZ 16.7., kontrolní UTZ 19.7., OPU - 22.7.

zuzi.kol............2x mimoděložní těhu, bez vejcovodu, 1IVF neuplné..bez ET 10/2008, 2 ivf -začínám 29.7

mariana75 ............... snažení 3,5 roku, 2x IUI v 2009 10/09 otěhotnění po druhé IUI(6tt MA), dnes 16.6. vyzvednutí léků, 1.IVF - OPU 3.7. - 5vajíček píchnuté ICSI + PK , ET 7.7. 2 mimísci do bříška a 3 sněhuláčci. Nekonečné čekání do KO 20.7.

trudy ................ 2x IUI únor, březen 2010 bez úspěchu, květen 2010 laparoskopie, hysteroskopie - neprůchozí pravý vejcovod, červenec 2010 IVF, 14.7. OPU, 17.7. ET

tafy ..........snažení 4 roky, 2x IUI 9 a 11 v 2009, 1. IVF stimulace gonal+orgalutran OPU 13.7. - 13 vajíček vše ISCI +PK

petronela82 .............. 1.IVF březen 2010 - neúspěšné, 2. IVF květen 2010 - biochem. těhotenství, 1.KET (z 2.IVF) - červenec 2010 - KO (UTZ) - 15.7.

ankil........... 1.IVF 2007-úspěšné, 1.KET 6/2010-neúspěšný, 1.IUI 7/2010 neúspěšné

etra: 3 IVF, 2 Kety, 12.7. Nativ - ET

drndapetka......snaha od 01/08, 05/08 mimoděložní těhu, 06/2009 zamlklý potrat v 6tt, partner: špatná morfologie, já neprůchodný pravý vejcovod+snížená fce štítky, začátek stimulace 27.7.2010, nyní ATK Marvelon

petrita83
25. črc 2010

@holubice.petra je to škoda...ale hurá konenčně si začala se stimulkou, teď už to bude fofr a určitě to dobře dopadne..´tak že dovolenou jste si užili??

petrita83
25. črc 2010

@trudy tak to půjdem n akrev stejně 😀 trošku mě to láká jít tam už ve středu, ale mám jít až ve čtvrtek tak budu muset vydržet..hlavně aby mrcha zůstala na dovolené 😀

trudy
25. črc 2010

@petrita83 Tak to máš fajn, že se mrch ještě nehlásí 😀 😀

holubice.petra
autor
25. črc 2010

@petrita83 no ani jsme si jí moc neužili to počasí mě lehce naštvalo...a pak ještě ta mrcha ...ale máš pravdu snad už to konečně dopadne...

ankil
25. črc 2010

@holubice.petra škoda že IUI nedopadlo mohli jste mít vystaráno, ale IVF určitě vyjde
@petrita83 seš ale nedočkavá, jen hezky vydrž až do čtvrtka 😀

já už chci takýýýýýýýýýý

pampeliska36
25. črc 2010

@holubice.petra ☹ to je mi lito

pampeliska36
25. črc 2010

holky tak sup sup nejake lepsi zpravicky!!!!

@trudy a
@petrita83 nehazime v zadnem pripade flintu do zita! 8 den je jeste DOST brzo, ne?

etra
25. črc 2010

@ankil Jo do zlína, ty taky?

holubice.petra
autor
25. črc 2010

@pampeliska36 to nic IVF určitš vyjde...kort když jsme se z manžou dohodli že kvůli tomu obětujeme naší dovolenou..ono to bude možná i lepší alespoň nebudu muset mít nemocenskou....a nebudu muset v práci nic lhát...po vrácení mimísků do bříška pojedeme jen k příbuzným na Slovensko v autě si můžu i lehnout :o) máme dodávku tak to bude snad v pohodě a ten druhý týden hold risknu do práce, je fakt že taky nemám práci fyzicky náročnou tak to snad zvládnu 😉

ankil
25. črc 2010

@etra jj

ankil
25. črc 2010

@holubice.petra tak to určitě vyjde, budeš hezky doma v klidu, to musí vyjít 😉 kam jste měli jet na dovču?

holubice.petra
autor
25. črc 2010

@ankil no snad jo...nic zasadniho jsme nemeli v planu jen jezdit tady po Cechach na kole a na vode pak Tatry a ti pribuzni...tak budeme jezdit jen autem a ti pribuzni taky plati ;o)

holky ja jsem uz fakt uplne blba...ten Prednison se zacina brat prvni den stimulovani nebo prvni den po OPU?

petrita83
25. črc 2010

@holubice.petra blbá určitě nejsi.. 😀 😀 já ho brala až 1den před ET..ale u každého to je jiné..tak nevim, nemáš to napsané na tom stimul.protokolu??

petrita83
25. črc 2010

@holubice.petra zvládneš to určitě, já taky chodim celou dobu do práce..alespoň to trochu lépe utíká 🙄 to je škoda, že Vám ani počásko nepřálo..ale zachvil pojedete na dlaší dovču a to si to určitě užijete a vynahradíte...jo mrcha je zákeřná..ta nám dokáže skazit náladu, tak snad už to bylo u tebe naposled 😀 😀 a teď jí pošlel na 9měs. na dovču 😀

petrita83
25. črc 2010

@pampeliska36 já,,už,, jsem 10.den 😖

petrita83
25. črc 2010

@ankil už se to blíží i tobě, jen vydržet..hele jestli budeš takhle nedočkavá pořád.tak pak budeš testovat od 1.dne 😀 😀 už aby to bylo viď? 😀 chce to pevný nervy a mooře trpělivosti..kterou málo kdo z nás tady má 😀 😀

petrita83
25. črc 2010

@trudy no já mám pocit, že se hlásí už od čtvrtka, ale furt jí řikám ať jde laskavě o dům dál..že tady na ní nečekáme 😀 😝

holubice.petra
autor
25. črc 2010

@petrita83 No musim to poradne prostudovat mam tam jen zaskrtnute davkovani ...ach jo je toho na me nejak moc....a ta moje mrchs mi dava teda fakt zabrat prvni nic..jednodenni spineni pak to necekane iui, ted si prijde o tyden driv v pstek jsem mela pocit ze snad vykrvacim a to jsem musela provadet hygienu v Alpske rece z hor...chicht myslela jsem ze umrznu...tak jsme to prave zabalili o den driv..a taky to pocasi...to jsem zvedava co me jeste ceka...

petrita83
25. črc 2010

@holubice.petra jak se řiká prostě musíš mít něco extra..nic normálně 😀 😀 minule ses jí nemohla dočkat, tak se teď polepšila a přišla o týden dřív..no aspoň celej ten kolotoč začne dřív...a co budeš píchat?tak hlavně buď v pohodě , hodně odpočívej ať folíci pěkně rostou a jejich pořádná úrodička..dovolenejch ještě bude...hlavně, že jste byli spolu ne???hygiena v řec??hmm to bylo dobrodružné 😀 😀

holubice.petra
autor
25. črc 2010

@petrita83 jo ja jsem opravdu original ;o) dobrodruzo to bylo,ale abych pravdu rekla tak k vzteku....jinak ja si picham Gonal vcera i dneska mi to pichal manza (at se taky zapoji chicht) bere to velmi dulezite ;o) zitra to v praci uz musim zvladnout sama...ale musim rict jak jsem se bala tak je to uplne v poho ta jehlicka neni skoro vubec citit :o)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru