IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
25. črc 2010

@holubice.petra jo jo je to v pohodě, mně to taky píchala polovička a jak se na to těšil...horší bylo cetrotide, ale i na to si rychle zvykneš.. 😀 😀 teď už to bude o mooc zajímavější 😀 tak budu držet aplce, a´t tohle jde jak pomásle, bez komplikací 😀 😀
no s tou dovčou se t někdy tak vyvede,,ale .je to za váma a jednou na to mbude s úsměvěm vzpomínat 😀 😝

holubice.petra
autor
25. črc 2010

@petrita83 já už se tomu směju teď 😀 abych pravdu řekla tak už jsem tak nějak z toho všeho otupělá....už se ani nebojím ani nervozní nejsem ...pio těch všech pokusech to prostě už snad vyjít musí...je dobře že jsem začala takhle stimulovat a nečekala jsem až po dovče...hned po tom zavedení pojedema na to Slovensko za příbuznýma které jsme dva roky neviděli už se moc těším to nebudu mít alespoň čas na nějaké přemýšlení jestli to vyjde nebo ne a až se vrátíme tak si budu moct klidně už i testnout...chicht

@mariana75 dlouho jsi nám nenapsala jak jsi na tom ty??

petronela82
25. črc 2010

Ahojky

holubice.petra........09/2007 1.IUI (10tt zamlklé těhotenství 11/2007 revize), 10/2008 2.IUI, 2009 3.,4.,5. IUI bez úspěchu, 25.6. jdu vyfásnout léky na stimulku, 14.7. nečekané 6.IUI(neg), 24.7. začátek stimulace na IVF

petrita83 .................. 1.IVF - 22.06.2010 jdu pro léky , OPU 3.7 (15vajuch,pak 10,pak 9-použito ISCI, pak 4, už jen 3, už jen 2), ET 15.7

jesterka001............snažení čtyři roky, bez jednoho vejcovodu a vaječníku, 02/2010 otěhotnění přirozeně (8tt MA), 1. IVF červenec 2010, 3.7. začátek stimulace, 13.7. OPU - čtyři vajíčka, 2bojovníci, ET 15.7.

aranka............snažení 3 roky, první IUI II. polovina června

pampeliska36................IVF/ICSI - 25.6. začátek stimulace, kontrolní UTZ 16.7., kontrolní UTZ 19.7., OPU - 22.7.

zuzi.kol............2x mimoděložní těhu, bez vejcovodu, 1IVF neuplné..bez ET 10/2008, 2 ivf -začínám 29.7

mariana75 ............... snažení 3,5 roku, 2x IUI v 2009 10/09 otěhotnění po druhé IUI(6tt MA), dnes 16.6. vyzvednutí léků, 1.IVF - OPU 3.7. - 5vajíček píchnuté ICSI + PK , ET 7.7. 2 mimísci do bříška a 3 sněhuláčci. Nekonečné čekání do KO 20.7.

trudy ................ 2x IUI únor, březen 2010 bez úspěchu, květen 2010 laparoskopie, hysteroskopie - neprůchozí pravý vejcovod, červenec 2010 IVF, 14.7. OPU, 17.7. ET

tafy ..........snažení 4 roky, 2x IUI 9 a 11 v 2009, 1. IVF stimulace gonal+orgalutran OPU 13.7. - 13 vajíček vše ISCI +PK

petronela82 .............. 1.IVF březen 2010 - neúspěšné, 2. IVF květen 2010 - biochem. těhotenství, 1.KET (z 2.IVF) - 24.7.

ankil........... 1.IVF 2007-úspěšné, 1.KET 6/2010-neúspěšný, 1.IUI 7/2010 neúspěšné

etra: 3 IVF, 2 Kety, 12.7. Nativ - ET

drndapetka......snaha od 01/08, 05/08 mimoděložní těhu, 06/2009 zamlklý potrat v 6tt, partner: špatná morfologie, já neprůchodný pravý vejcovod+snížená fce štítky, začátek stimulace 27.7.2010, nyní ATK Marvelon

@petrita83 - já tam toho ducha taky vidím, držím palečky at už jen sílí a sílí 😉

@holubice.petra - mrzí mě IUI nevyšlo ale IVF to jistí - jaký máš protokol a čím stimuluješ?

@trudy - ty jsi teprve 8 den po ET - a kolika denní byly embryjka - myslím že na házení flinty do řita je ještě brzy - rozhodně to nevzdávej a zítra zkus testnou znovu

@pampeliska36 - gratuluji k úrodičce a kapačky ti určitě pomůžou - taky jsem si tím prošla, měla jsem 40 folíků a kapačky OHS perfektně zažehnaly a taky asi 8 litrů vody denně 😉

petrita83
25. črc 2010

@holubice.petra plány jsou super!! tak nás nezapomeń informovat 😀 a no joo mariana75 se dlouho neozvala, třeba je taky někde na dovolené???já bych tak někam taky jela 😀 tak snad poté svatbě už konečně pojedem... 😀

ankil
25. črc 2010

@holubice.petra koukám že sis konec dovči užila se vší parádou 😀
@petronela82 gratuluji k bobíškům v bříšku, tak ať se jim tam celým 9 měsíců líbí 😵
@petrita83 to víš že se dočkám 😀 , jen bych už byla ráda kdyby se něco dělo, těchto 14 dní se mi určitě povleče 😠

petrita83
25. črc 2010

@petronela82 Ahoja ..dlouho jsi tady nebyla.. 🙄 tak že KET už máš úspěšně za sebou...a jsou dvě???joo včera,vlastně?a jak pak se cítíš???kdy můžeš začít testovat??nestudili tě sněhuláčci 😀 😀 😀

petrita83
25. črc 2010

@ankil joo to znám,ale zase pak už to bude fofr..hlavně zpětně když na to koukám..jinak se mi to taky vleklo 🙄 a co jet někam na dovču, nabrat síly nežzačne ten kolotoč? 😝

ankil
25. črc 2010

@petrita83 jj už se na ten fofr docela těším 😀 😀, dovča se letos asi už konat nebude, nějak na ni nezbyly penízky

petrita83
25. črc 2010

@ankil a ty teď budou hoodně potřeba..chápu 😎 tak zatim sbírejte do prasátka 😀 😀

pampeliska36
25. črc 2010

@petronela82 taky gratuluj k mimiskum v brisku 😀

petronela82
25. črc 2010

cítím se úplně normálně, spíš necítím vůbec nic, po ET je člověk více nadopovanej stimulací, má za sebou narkozu (OPO) a někdo i kapačky - je nafouklej jak balon ..... ale po KET je to tkové klidnější, sice jím taky prášky ale je to prostě jiné. A s testováním nevím, sněhuláčkům bylo včera 5 dní, tak že tak první testování by mohlo být tak v pondělí 2.8.ale pokud mě nepředběhne mrcha jako u prvních dvou pokusů. a co ty @petrita83 kdy budeš zase testit?

holubice.petra
autor
26. črc 2010

Tak holky tenhle tyden si musim obehat to predoperacni vysetreni. Uz stojim frontu na odbery. jsem 49 na rade a predemnou je uz jen 27 lidi me snad klepne pepka...

ankil
26. črc 2010

Dobré ráno 🙂
@holubice.petra nač předoperační vyšetření 😕 kvůli opu?
@petronela82 jj po KETu je to takové víc v poho a ms si dá určitě na nejmíň 9 měsíců dovolenou 😀
@petrita83 😀 sbíráme

pampeliska36
26. črc 2010

dobre ranko holky... tak si predstavte, ze ja jsem zadne predoperacni vysetreni nemusela obihat, jen mi pred OPU zmerili tlak a sla jsem na to 🙂 ja jsem vlastne nemusela ani cekat na nejake schvaleni pojistovnou... u nas to vsechno slo tak nejak automaticky a bez nas 😅

.... jinak holky jak dlouho a jestli vubec... spinily jste po OPU? ja trosku spinim a uz to bylo dobre, ale jak se vcera na me ten doktor tam dole podival, tak mi to asi trosku zase rozdrazdil 😨

ankil
26. črc 2010

@pampeliska36 tak já taky před opu na žádném vyšetření nebyla, jsem zvědavá jestli mě teď pošlou, ale spíš asi ani ne, tak my teď čekáme až nám to pojišťovna schválí, ale na schválení IUI jsme nečekali, dr. říkal že nebude problém tak jsem začala hned stimulovat

ankil
26. črc 2010

@pampeliska36 a co bojovníčci, drží se

pampeliska36
26. črc 2010

@ankil no mam si volat mezi 10 a 11 hodinou... doufam, ze JO! urcite napisu 😉
... a jak si na tom ty? co te ceka? nebo stimulujes? nemam moc prehled... ted jsem tu spis nebyla jak byla... vic jsem odpocivala.

ankil
26. črc 2010

@pampeliska36 teď čekám až dorazí ms a pak už stimulka na IVF 🙂

pampeliska36
26. črc 2010

@ankil no super 🙂

petrita83
26. črc 2010

@holubice.petra to zní optimisticky 😝 tak ať to rychle utíká!!já minule stála frontu na odběry..přede mnou asi 20lidí..a na všechno tam byla jedna pani - dávala zkumavky, zapisovala to do PC, pak si vzala plášť a šla brát krev..to sem faakt čučela 😀 snad jejich tam u vás víc 😀

petrita83
26. črc 2010

@petronela82 ahoja..tak ať se jim u Tebe moc líbí 😀 navrhuju ti testit 03.08. (to je mooc šťastné datum 😀 😀 😀 mám narozeniny) 😀 😀
tak to byli sněhuláčci stějně velcí jak ti naši 😀 a chodíš do práce, nebo jsi doma??
Jinak já zase dneska testila 😀 no joo už v tom jedu..zachvilu sem dám fotku 😨

petrita83
26. črc 2010

@pampeliska36 já nešpinila po OPU, ale řikala mi doktorka, že se to může stát...tak bud´v klídku , nic to není 😀
To je divné že jsi nemusel obíhat žádné předoperační, já byla u obvoďačky, pak na krvy, na EKG atd..prostě zase se ukazuje , že co CAR to jinej přístup...tak držim palce ať máš dnes jen dobré zprávy!!!!

petrita83
26. črc 2010

Tak přidávám test z dnešního rána... 😀 😀

etra
26. črc 2010

@petrita83 že by duch?

já zase nic 🙄 🙄 🙄

petrita83
26. črc 2010

@etra no ve skutečnosti je to o něco líp vidět 😀 ..jen neumim fotit..
A ty jsi dneska 14den?ale mrcha pořád nikde, ne???tak nevěš hlavu..navíc už zítra jdeš na krev..třeba jen ty testy nejdou dost citlivý..

etra
26. črc 2010

@petrita83 No to doufám, že ve skutečnostijsou mnohém zářivější! potvory naše fialový🙂

Zatím se držím, testy bílé, bolesti veškeré žádné....ale mám děsný strach...že to zase nedopadne...loni to probíhalo stejně....

petronela82
26. črc 2010

ahojky

@petrita83 - duch tam je to jednoznačné - tak hlavně ať sílí - a kdy jdeš na krev? já jinak PN nemám, ale ode dneška mám dovolenou do práce jdu 3.8. - tak asi ráno před prací testnu

@etra - jak jste měli stárá embrya při ET?

etra
26. črc 2010

@petronela82 Embryjka byla 3 dny stará...

petrita83
26. črc 2010

@etra to je teda situace, ale ještě bych neházela flintu do žita...vždyť ty jsi je měla 3dny stará, já 5dní..dneska jsi 14den já 11..to znamená, že jsme na tom doost podobně..a já tam mám až dneska trošičku možná něco vidět..(zaklepávám to...) tak že se ti to může ukázat později..uvidíš jak dopadne krev..do té doby zkus být v klidu..budu zítra držet mooc palce!

petrita83
26. črc 2010

@petronela82 na krev mám jít po 14dnech tzb.tento čtvrtek, ale láká mě to tam už ve středu 😀 😀 doufám, že to bude sílit..pořád si mooc držim palce a doufám...vim , že zatím neni nic vyhráno...
Jééé dovolenou ty se máš..tak si jí moooc užij, hodně odpočívej atd...jinak to je správná řeč 03.08.před prací testnout 😀 😀 😀 budu držet všechny palce..je to vážně magickej den 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru