IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
26. črc 2010

@petronela82 ahoj,byla jsem na Tebe odkázána s dotazem,za jak dlouho po neúspěšném ET je možné jít na KET,prosím?! Děkuji 🙂

petrita83
26. črc 2010

@okcelok no ale to je přesně jak u nás..já musim vždycky myslet za dva..a on se pak jem na cestě ptá..máš mou peněženku, máš můj mobil 😀 😀 , zavřela si okna 😀 😀 někdy si řikám na co ho mám..a on hned má odpověď..že je prý okrasa dámských ložnic 😀 to mě vždycky odzbrojí..je to miláček 😀

petrita83
26. črc 2010

@okcelok ale stejně se ptáš předčasně, je ti to jasné!!!tvůj případ to bude nejdřív za 2roky 😀 😀

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 😀 😀 tak tomu teda věřím 😀 No nějak cítím,že to nevyšlo,i když je jěště čas.Uvidíme.

petrita83
26. črc 2010

@okcelok ještě je čas..tak že uvidíme...tyhle špatný pocity si zase rychle vyžeň z hlavy 😠 😀 😀 běž se juknou na nějákej byt -to ti zvedne náladu 😀 😝

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 no jo,jenže mě paní,co máme jít ne prohlídku,nevolá ☹ ☹ Kamarádka si už vybrala,jenže je tam problém ten,že majitelé si chtějí vybrat mezi zájemci,jelikož je to v rodinné vile.Takže když jí se něco konečně líbí,tak je zas problém jinde,ach jo ☹

ankil
26. črc 2010

@petrita83 😀 😀 😀 tak číslo nejsi jenom ty, ale i tvůj chlap 😀 😀 😀

ankil
26. črc 2010

@jesterka001 co na to říct ☹ ☹ 😔
@petrita83 vidííííím ducha a je silnější než včera viď 😵 😵 😵

trudy
26. črc 2010

@pampeliska36 Tak to máš super vyhlídky, koukám že vám zbyde i spousta mrazáčků - mocc gratuluju 🙂

petrita83
26. črc 2010

@ankil no myslím, že o trošku joo..pořád na to koukám a nevěřim...jsem to tam vypálila očima 😀

petrita83
26. črc 2010

@ankil no já ne..to on 😀 😀

petrita83
26. črc 2010

@okcelok tak třeba si jí vyberou 😀 to taky hned nesmíte říct, že tam bude bydlet s bernardýnem..večer že stepuje a hraje na bubny 😀

petrita83
26. črc 2010

@trudy a jak to s tebou vypadá???držim palce.. 😅

ankil
26. črc 2010

@petrita83 hele supermanko tak už nevypaluj 😀 😀 , prostě je tam 😎

trudy
26. črc 2010

@petrita83 U mě nic novýho, stále špiním (už od soboty) je to jen tak na intimku, není to úplně krvácení, ale myslím že to zadržuje ten Utroš. Test jsem nedělala, zkusím to kdyžtak ve středu. 😢

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 no my jim říkáme,že ten bernardýn je v těle krysaříka a že je hodnej,ale nějak to asi nefunguje 😀

ankil
26. črc 2010

@trudy tak tohle jsem měla já po Ketu 😒 8 den jsem začala špinit, ale tak třeba jednou za den a pak zas nic, na testíku už docela hezká druhá čárečka a pak za pár dní jsem šla na krev a nic i čárečka na testíku zmizela a po vysazení utroše došla ms za 2 dny, ale to neznamená že to bude u tebe taky tak 😉 protože u tebe se prďousci zavrtávají 🙂

trudy
26. črc 2010

@ankil jenže já včera neměla nic ani na testu, i když to byl teprve 8 po ET 😒

ankil
26. črc 2010

@trudy ony se ukážou, neboj hlavně buď v klidu a nestresuj se, já vím že se to lehko říká, ale zkus to 😉

petrita83
26. črc 2010

@trudy 8den je přeci mooc brzo..to jsem taky nic neměla..a teď tam mám sotva viditelnou čárečku..zkus to tedy ve středu..hele brod je ještě daleko, tak žádný stahování kalhot 😀

petrita83
26. črc 2010

@okcelok 😀 😀

trudy
26. črc 2010

@ankil
@petrita83 Holky jse fajn, že mě takhle podporujete. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petrita83
26. črc 2010

@trudy vždyť víš jak jsem nějákej 7den plašila 😀 a taky jste mi pomohly 😀 tak žádné chmury 😀

ankil
26. črc 2010

@trudy počkej až já budu na vašem místě 😀 😀 😀 si užijete 😀

okcelok
26. črc 2010

@ankil můžu se zeptat na to,jestli Utroš oddaluje menses?

petrita83
26. črc 2010

@okcelok no někdo říká , že jo..ale u mě to tak před tim nebylo..je fakt, že teď beru větší dávky: 2-1-2..no ale mrcha asi přijde i když ho bereš..

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 já mám dávky 2-2-2 ,takže uvidím 🙂

petrita83
26. črc 2010

@okcelok 😀 😀 😀

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 snad,ale test byl sněhobílý ☹

ankil
26. črc 2010

@okcelok se ptáš té pravé 😀 , po ketu mě to utroš držel a když jsem ho vysadila tak za 2 dny došla ms, ale teď po IUI jsem to dostala i když jsem ho zobala tak si vyber, ale teď mě napadá jedna věc, po Ketu jsem zobala 6 utrošu za den + 2 na noc zavést a po IUI je 3x1 takže asi záleží i kolik ho bereš 😅

holky vy utroš zobete nebo zavádíte 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru