IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

mariana75
29. črc 2010

@ankil - díky za povzbuzení...budu doufat, že snad to výjde....a jak ty válčíš s mimískem už máš hotové amnio?

okcelok
29. črc 2010

@mariana75 no určitě se porádně připravují,aby byli silní!!A v út je dají zpátky do bříška,že? 🙂

mariana75
29. črc 2010

@okcelok jo jo jen mám obavy aby přežili...z toho zamražování...

okcelok
29. črc 2010

@mariana75 to víš,že to zvládnou,jsou to určo bojovníčci 🙂 A uvidíš,jak se jim to příjemné klima 😀 bude líbit 😀

mariana75
29. črc 2010

to doufám taky....budu i v klidu, protože už vím do čeho jdu, ale stejně myslet na to budu pořád....koupila jsem si SUDOKU, tak zaměstnám hlavu na chvíli...
😉

okcelok
29. črc 2010

@mariana75 chápu Tě. Já jsem musela slíbit manželovi,že tentokrát nebudu testovat,jelikož jsem to po prvním testu vzdala a to se mu nelíbilo. Takže to tentokrát nechám až na krev.Bude to sice síla,ale pomůžu tím sobě i mimiskovi.Mě se rozjela mrcha naplno,takže jsem začla uklízet,abych na to nemyslela.Celkově je zajímavý,s jakým "klidem" jsem vzala ten výsledek 🙂 ,ale nejspíš to na mě padne,až mě řeknou,že v krvi žádné hcg není! Naděje umírá poslední.

mariana75
29. črc 2010

@okcelok - no já jsem to věděla jak se mi spustila mrcha jedna, nechtěla jsem plašit manžela, ale stejně jsem mu to řekla ,takže jsme si pobrečeli spolu a jen jsme čekali na výsledky krve a to už jsme to brali v pohodě...Ptal se mě jestli budu pokračovat dál, že by nechtěl abych do to šla znovu když nebudu chtít sama. 😉 Tohle ještě zatím zvládnu...horší bude když to opět nevýjde hold jsem poseroutka a asi si budu muset dát voraz pár měsíců... 😉

okcelok
29. črc 2010

@mariana75 máš hodného manžela,bere ohled hlavně na Tebe a na to,jak se cítíš,to je fakt super.Začni věřit,že to dobře dopadne a dopadne to tak,určitě.Já si říkám,že to ten náš ledňáček nevzdá už jen proto,že se nám chce pomstít za to,že jsme ho dali k ledu!! 🙂 🙂 Tak si říká,že nám ten život jěště osladí 🙂

trudy
29. črc 2010

@petrita83 Velká gratulace a konečně taky důkaz, že to funguje, doufám, že to jednou výjde nám všem 😵 😵

ankil
29. črc 2010

@mariana75 uvidíš vše bude v pořádku a rozmražení taky zvládnou 🙂 ...jinak já teď čekám až dorazí ms a začnu stimulku na 2 IVF

okcelok
29. črc 2010

@ankil tak ať přijde co nejdřív,ať už mám mimísky zase u sebe 🙂

holubice.petra
autor
29. črc 2010

ahojky holky tak vajecniky uz citim poradne to jsem teda zvedava na ten pocet uz se tesim az ty ,,vetrelecky,, vyndaji ;o) ale uz se nemuzu dockat az mi zase vrati dve bublinky..chicht je pravda ze je krasa videt ze to funguje a mame mezi sebou uz tehulku! hned nam to taky dava daleko vetsi nadeji tak nas pekne poplyvej at na nas spadnou ty tehu bacilky :o)

trudy
29. črc 2010

Tak holky dneska mi v caru, řekli, že když to teď nevyšlo, že hned zkusíme IUI, když jsem po tom ivf nastimulovaná, ale nevím jestli to má u mě vůbec cenu, když mám pravý vejcovod neprůchozí, no asi jedině přes ten levej, necháme se překvapit. Zrovna jsme to řešili s manželem a řekli si, že na to nebudeme myslet a třeba se nám poštěstí (jsem zvědavá jak já na to nebudu myslet) Ale pokusím se. Zítra odjíždíme na víkend pod stan na Kokořínsko, příští týden jdeme svědčit na svatbu bratránkovi, tak snad příjdem na jiný myšlenky. 🙂 🙂 🙂

ankil
29. črc 2010

@trudy uvidíš a třeba zrovna se zadaří 😵

ankil
29. črc 2010

@okcelok kéž by, ani nevíš jak se na ni tentokrát těším 😅 , ale ještě budu čekat dlouhých 14 dní 😠

holubice.petra
autor
29. črc 2010

Jo nemyslet na to...to proste nejde ..tak proste musime verit :o)

holubice.petra
autor
29. črc 2010

@mariana75 urcite prrezili ted si prckove zchrupli a ted je ceka 9mesicni poradna prace pekne v teplicku!

etra
29. črc 2010

@okcelok Clostil podporuje ovulaci. Po několika dnech užívání clostilu budu připíchávat Puregon a Olgarutran (snad to píšu správně🙂.
@petrita83 je dobře, že můžu hned na další pokus, mám prázdniny a je to dobře načasované, proč to nevyužít. Když jsem byla na IFku během šk. roku, byla jsem strašně nervózní, pořád mne uháněli do práce, měla jsem pocit provinění, že jsem doma...no blbá....
@mariana75 Nativ je vlastně umělé oplodnění v přirozeném cyklu, lehce podpořeném minidávkami léků, nehrozí hyperstimulák, vajíček se dělá 2-6, jak u koho. Průběh je stejný jako u IVF - OPU-kultivace - ET. Zle mi bylo úplně stejně jako při normálním IVF. Asi po té narkóze. A břicho po OPU mne bolelo skoro týden, až jsem se divila...

No jsem se rozepsala🙂 Snad každá dostala odpověď🙂

Držte se těhule i netěhule 😅 😅 😅

sysysy
30. črc 2010

trudy - určitě IUI zkus, tělo je nastimulované a bude pěkně reagovat. Já díky dojezdu stimulky přirozeně nečekaně otěhotněla hned následující cyklus po neúspěšném 1.IVF/ISCI

Za týden si jdu do caru pro léky na 2.IVF a vím, že i když se IVF nezadaří hned "na poprvé", tak jednou to prostě vyjde.....holt kdo si počká ten se dočká 😵 😵 😵

trudy
30. črc 2010

@sysysy díky za povzbuzující odpověď. 😉 😉

petrita83
30. črc 2010

@trudy ahoja, určitě to zkuste,třeba to nakonec vyjde..přesně jak řiká sysysy..budu držet palce 😀
@etra - díky za vyčerpávající odpověď 😀 😀 😀 no tak že to vlastně teď je to super načasované 😀 to by bylo aby to neklaplo 😅 budu ti držet palce 😀
@petronela82 - tak co zatím netestuješ, nebo jsi to nevydržela?? 😀 mamatestík volááá 😀 😀 😀 tfuj, tfuj...hodně štěstí 😀

ankil
30. črc 2010

ahojky 🙂
@petrita83 😀 😀 😀 si nedáš pokoj s tím testováním, vždyť už je to jasné 😀 😀 😀 , ale jen pro kontrolu viď 😵

petrita83
30. črc 2010

@ankil ne ne já dnes vynechala 😀 😀 prvně..ale mám doma ještě jeden v záloze 😀 ale Petronelka82 už by dnes testnout mohla 😀 tak jí lákám 😝

petrita83
30. črc 2010

@ankil počkej ankil jak to tebe bude lákat 😀 😀 taky to určiětě nyvydržíš 😀 😀

ankil
30. črc 2010

@petrita83 já jsem hrozná 😀 budu testit 2x denně 😀 😀 😀 😉

petrita83
30. črc 2010

@ankil 😀 😀 tak to ještě nejsi hrozná, to je v normě 😀 😀

okcelok
30. črc 2010

ahojky,tak jsem dnes byla na krvi u svého doktora ,co kdyby náhodou 🙂 ,i když se už mrcha rozjela naplno. Naděje umírá poslední 🙂

okcelok
30. črc 2010

@etra tak mě ovulaci asi nepodporovali ničím,nic podobného jsem nebrala.Ty hormony,co mám teď jsou zase na vzkypření sliznice na KET.

okcelok
30. črc 2010

@ankil To uteče jako voda,uvidíš,třeba tentokrát přijde i dřív 😉

okcelok
30. črc 2010

@trudy tak krásnej víkend,alespoň přijdeš na jiné myšlenky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru