IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
4. srp 2010

@stazina1 no a jak se cítíš? 😉

stazina1
4. srp 2010

@okcelok
Ja ani neviem,cítim sa celkom dobre,troška ma bolia prsia a mam príšerne nafúknuté brucho,dnes je to 7 deň po ET,tak verím,že to vyjde.Vieš,mrzí ma keď tu čítam ako sa dievčatám nedarí,tak by som želala každej babätko.Samozrejme aj sebe.Predsalen už nie som najmladšia..... 🙂

okcelok
4. srp 2010

@stazina1 tak to máš příznaky těhotné,mě prsa nebolely a nejsem. Pro mě jsou indikátor těhu,i když každá to má jinak. Uvidíš,že tam ty dvě čárky budou a postupně se za vámi budeme všechny přidávat!! Věřit je základ!!!Já taky věřím,že KET mi teď vyjde.

stazina1
4. srp 2010

@okcelok
To vieš že vyjde 😀 ,musí 😀 najhoršie je že u mna sa ani vajíčka nemožu zmraziť,takže ak by to nevyšlo tak znova všetko od začiatku,ale verím,fakt verím že to vyjde.Najlepšie je natom moj miláček,ten to bere ako hotovú vec,takže to musí vyjsť 🙂

petrita83
4. srp 2010

@sunnyk Ahoj a vítej..ono to bude asi hodně indivindi 😀 naše 1IVF stálo celkem 15tis...4.500 léky a zbytek za ICSI a PK...nemáme žádné nanučky 😖 já žádnou HA před tím nebrala, přítel má horší spermio..dle embryologa sice zlpodit potomka přirozenou cestou není nemožné, ale málo pravděpodobné..tak proto asi žádná HA..2cyklu jsem začla píchat gonal..a pak to šlo jak po másle...OPU za 5dní ET..a teď čekáme, jestli čekáme...Přeju hodně štěstí a sil do boje..

petrita83
4. srp 2010

@stazina1 já třeba žádné příznaky nemám a něměla jsem..možná tak 6.den mě bolela prsa ale to prý dělá utroš..tak nevim..

stazina1
4. srp 2010

@sunnyk
Ináč my sme mali dobrý spermiogram,takže nás to stálo celkom 16 tisíc.U každej je to individuálne 🙂

okcelok
4. srp 2010

@stazina1 takže to vyjde!!! 😀 Stejný přístup,jako má Tvůj miláček měl i můj drahý a můžu Ti říct,že to hodně pomáhá,ten optimismus. Jdu nakoupit,tak zatím papa.

stazina1
4. srp 2010

@petrita83
Je pravda,že ma prsia tie prvé dni boleli strašne,teraz iba na dotyk a to len bradavky ale som strašne nafuknutá ináč žiadne príznaky,tak čakám a čakám ako to dopadne.Ty si v predstihu tak nás budeš informovať ako a čo ďalej 😀 tehulka naša 🙂

petrita83
4. srp 2010

@ankil prý si mám volat dnes odpoledne..což určitě budu 😀 ..protože jinak už asi vážně z magořim..proč nemůžu mít nic normálně.?.já fakt nevim..nechci předjímat..ale prostě tak nějak vím, že by to takhle asi probíhat nemeělo..tak uvidíme..kéž bych byla překvapená a mimísek byl oobr bojovník 😀

petrita83
4. srp 2010

@stazina1 já se jen bojim, že jsem to zakřikla..a po dnenším HCG bude všechno jinak..ale jinak přesně jak řikáš pak to ustupovalo ..a teď už nic...nafouknutá jsem teda taky pořád trochu, a pořád musim na WC..ale tam se teď dooost bojim.

pampeliska36
4. srp 2010

@petrita83 hele to je jasna vec! ty jsi tehule!!! ja tomu porad verim! dneska ti to zase potvrdi zvysenym HCG 😉

petrita83
4. srp 2010

@pampeliska36 díky..já už fakt pochybuju hodně..ale doufám...číslo to já jsem..můj život za poslední dny je fakt na román 😀 nebo ,,dobrou,,trošku černou komedii, možná nakonec i ¨tragédii...já fakt nevim..ale dnes jsme se rozhodla, že už to potřebuju vědět..pokud čílo po roste budu happy a přestanu palšit..pokud ne..budu se s tím moct začít vyrovnávat..a plánovat co dál..takhle 50/50 to už fakt nejde...

pampeliska36
4. srp 2010

@petrita83 cislo roste!

petrita83
4. srp 2010

@okcelok - přemluv!!! joo tak to je jak můj bratránek 😀 ale jeho dceři je už 13 😀 a vychovává jí babička, protože on je hoodně sobec.. a nemá o děti zájem...(mimochodem pořídil si 2)jo někomu to prostě jde jak po másle..

Hele já koukám na trenky co to jde 😀 😀 a nic 😖 😀 tak jenom v tom to ais nebude
😀 😀

stazina1
4. srp 2010

@petrita83
To chápen,viem že sa bojíš,to sa bojíme obe aj keď si to nechceme pripustiť tak sme bojkovia 🙂 ale ver že to bude dobré,ono niekedy fakt stačí pozitívne myslenie,už sa mi to v niektorých situaciach potvrdilo a teraz je tá sprána situácia,všetko dobre dopadne 😀 niečo mi vrav o cikaní,ja tam chodím 100 krát do dňa a ked si pomyslím že v piatok ideme na slovensko a ja šoférujem,tak asi budeme stát pri každej benzinke a wc bude moja parketa 🙂

sunnyk
4. srp 2010

holky děkuju za odpověď, všem vám moc držím palečky ať se brzy objeví // čárky!!!!!!!!!!!!!!

petrita83
4. srp 2010

@stazina1 tak to šťastnou cestu 😀 😀 to bude taková exkurze po WC v Čechách a na SLovensku 😀 😀 jo jooo je to děs..vždyt já vstávám tak 3krát za noc..ale stojí to za to 😀

stazina1
4. srp 2010

@petrita83
No tak to teda jo.Keby som išla iba sama s manželom tak ok,ale ide s nami eštejeho kolega,chudák ten si teda pomyslí,trhlá cikajúca ženská 😀 ale nech si myslí čo chce,zaklad je aby mimískum v brušku bolo dobre 🙂

ankil
4. srp 2010

@stazina1 😀

zuzi.kol
4. srp 2010

@holubice.petra tak to je mi líto. No holky ti už odpověděli. Já to u prvního umělého měla taky tak,ale já měla špatná vajíčka a sebelepší spermoše s tím nic nenadělali.Hlavu vzhůru,myslím,že ti navrhnou tak 2-3 měsíce pauzu a půjdeš dál.Je to sice těžké,ale musí to jít ( no mám co kecet..ja si dala 15 ti měsíční pauzu 🤐 ), pro mim vše 🙂

petrita83
4. srp 2010

@stazina1 😀 😀 jsi skvělá ženská 😀 vše pro mimi 😀

lucavka
4. srp 2010

Ahojky holky.
Tak sem dočetla příspěvky. Všem moc držím palečky.
Já sem momentálně na nervy. Měla sem ošklivej telefon z práce... Čeká mě na stopro výpověď jestli se tam vrátím. Snad paní doktorka pomůže... Ne že by ta práce za něco stála, chci si raději udělat živnosťák a účtařit doma, ale i tak je to hrozný... Mám strach jak to bude s penězma... Jestli nezůstanu do září doma a nepovede se mi konečně otěhotnět, bude to síla. Ale chci udělat všechno pro mimča...

stazina1
4. srp 2010

Holky,poradte mi nejakú knihu na čítanie.Niečo moderné od súčasných autoroch,mám rada súčasnú českú literatúru.
Som doma do piatku,a tak sa trocha nudím.Nič nerobím iba jem a potom sa čudujem že mi je ťažko na žalúdku. 😀

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 já s trenkama i spím a nic! Něco děláme špatně!! 😀 😀 😀 😀 😀
Určitě je u tebe vše v pořádku a hcg bude vysoký,neboj se!!!

okcelok
4. srp 2010

@lucavka tak zkus na doktorku zapůsobit citově a vyjde Ti vsříc,uvidíš! No a pok se to povede a budeš mít na 3 roky pokoj!! 🙂

okcelok
4. srp 2010

@stazina1 Tak to já Ti neporadím,čtu Saturnina,Šimka a Grossmanna atd 🙂

ankil
4. srp 2010

@stazina1 tak přijď k nám já tě trošku zaměstnám 😀 😀
@lucavka chjo, jako by nestačili problémy s ivf ještě je musí mít člověk i v práci, snad ti dr. neschopenku ještě prodlouží

stazina1
4. srp 2010

@ankil
No tomu verím 😀 akosi som si okvykla lenošiť,teraz mi nič iné neostáva,manžel je v práci,známi v práci a tak povinne leňoším 😀

pampeliska36
4. srp 2010

@lucavka pane boze... oni te z te prace jeste takto nervujou... to je fakt desny!!! musis verit, ze to klapne a budes brzo maminka... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru