IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
4. srp 2010

@holubice.petra projížďky na koních jsou na vyčištění hlavy naprosto ideální,jelikož Ti nedovilí myslet na nic jiného,než na to,jak máš sedět,jak pohupovat pánví,jak držet koně apod. Takže si tam opravdu odpočinete.No a je fakt,že vám to tím cestováním pěkně uteče a pak se budete těšit na samé dobré zprávy! 😉

lucavka
4. srp 2010

petrita83 - jo jo, hlavní je klid. Ještě kdyby to chápali všichni doktoři a zaměstnavatelé 😖 . To by mě docela zajímalo jestli mají s Daňkem zkušenosti jako já. Mě prostě přišel úplně mimo. Jako by žil v jiným světě 😅 . Doufám že už mě nechají u Lovasové.

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 rezervuj mi u Chochiho taky místo prosím!!! 😀 😀 😀

lucavka
4. srp 2010

Taky by se mi místečko u Chocholouška chodilo 🙂 . Zrovna jsem byla o vycházky na pokec s kamarádkou a na tuhle možnost sme taky narazily. 😀

okcelok
4. srp 2010

@lucavka Tak ale budou muset zřídit nové oddělení pro vydeptané z CARů!!!! 😀 😀 😀 😀

lucavka
4. srp 2010

okcelok - 😀 To jo. Nebo nějakou psychologicko-právnickou poradnu pro problémy psychické i pracovní při IVF 😀

okcelok
4. srp 2010

@lucavka No vidíš,tak začneme na mateřské studovat a otevřeme si soukromou praxi! 😀 Ale všechno děláme a trpíme pro děti!!!

lucavka
4. srp 2010

okcelok - bylo by fakt super kdyby něco takového bylo ☹ . No jak říká můj manžel - nějak bylo, nějak bude. Snad to zvládnem. 😉

okcelok
4. srp 2010

@lucavka a manželé mají vždy pravdu!!! Chlap se o rodinu vždy nějak postará a vytvoří ti zázemí pro to,aby jsi měla klid.Jsou to zlatíčka!!

lucavka
4. srp 2010

@okcelok - to jo 🙂 . Bez jeho optimismu a podpory by to bylo šílený. Jasně, taky má svý nálady, protože v práci toho má moc. Ale bez něj by to nešlo 😉

okcelok
4. srp 2010

@lucavka jj,ten můj mě taky podporuje a nedovolí,abych měla černé myšlenky!! 😀

lucavka
4. srp 2010

@okcelok - tak tak 😀 . No ať už to dopadne jak chce, těším se až to bude za mnou, nějak se všechno vyřeší. Hrozně se těším až uvidím naše nový miminka hrát si s těma co už máme - psím a kočíčím 😀 . Když vidím je dva, kolik je s nima srandy a představím si ještě další zvedne mi to náladu 😉

okcelok
4. srp 2010

@lucavka tak to tedy budete pěkně početná rodinka!!! Alespoň budete mít o zábavu postaráno! 😀

petrita83
4. srp 2010

@okcelok - tak koukám, že u CHOCHIHO bude pěkně narváno..tak že zase pořadník a čekačky 😠 😠 😠 ale na to už jsme zvyklé, ne?
@lucavka - no asi mají s Daňkem podobné zkušenosti..když od něj prchaj..určitě si , ale můžeš vybrat ke komu chodit..mě se hned po první konzultaci ptali jestli jsme si sedli..prý kdyby ne tak můžem k někomu jinému...tak se neboj ozvat 😀 a zůstaň u Lovásové...
Teda vy máte ale doma zvěřinec 😀 😀 my zatím nic..jen pejska co jsem nechala u našich..protože už je to psí dědeček..zrovna dneska máme rande..středy jsou naše 😀 😀

okcelok
4. srp 2010

moje babička má westíka,ale miluju ji,jako by byla moje vlastní!

@petrita83 tak si užijte rande a ne,že překročíte druhou metu! 😀 😀

lucavka
4. srp 2010

Opravdu už toho máme hodně. Mám psici a kocoura v bytě, psa a kočku u babičky (moje mamka je nechtěla v bytě a barák někdo hlídat musí), a manžel má u svojí mamky jorkšíra (ten nechtěl bydlet s náma, tak sme si pořídili třicetikilovou kříženku pitbula a huskyho 😀) . Když jedeme všichni na veterinu na očkování je to mazec 😕 .

okcelok
4. srp 2010

@lucavka jé,tak ta 30ti kilová musí být luxusní!!! Máte takové malé zvířecí družstvo!! 🙂 My by jsme chtěli velkého pejska,až budeme mít domeček a jiné zvířátka já nechci.Ale mám ráda všechny,já nezabiju ani mravence.

lucavka
4. srp 2010

@okcelok - tak to já taky ne 😉 . Miluju všechno živý. No já sem vlastně nikdy nic vyloženě nepořizovala. Ta moje zvěř si mě prostě vždycky tak nějak našla sama 😎 . A hlavně sem ráda že většina (hlavně naše 30ti kilová zrzavá potvora) maj hodně kladnej přístup k malejm dětem. 😀 . Mám jí testovanou na neteřích a synovcích. A když vidí i cizí dítě nejraděj by si ho ukradla domu 😵

pampeliska36
4. srp 2010

holky vite, co je sranda... ja se za svobodna jmenovala.... Koudelka 😀 😀 😀

ankil
4. srp 2010

@okcelok mě v Reprofitu prednison dali taky automaticky 😉
@petrita83 no kde máš výsledky krve, si z tebe asi dělaj legraci 😀 😀 😀, u nás v caru máš výsledky za hoďku 😉 , ale asi to chtěj udělat napínavější 😉

lucavka
4. srp 2010

@ankil - Takže říkáš že v Reprofitu si nestěžuješ 🙂 . Třeba moje známá chodí do Gynwellu. Taky si nestěžuje.

ankil
4. srp 2010

@lucavka no já chodím do Zl ale na opu, et jsem byla v Brně v Reprofitu a byla jsem moc spokojená ony ty dva cary spolu spolupracují, byly tam moc milí a ochotní, stejně jako ve Zl 😉

okcelok
4. srp 2010

@ankil tak já už to opravdu nechápu!! 😠 A měli jste IVF anebo ICSI?

okcelok
4. srp 2010

@ankil No počkám si na odpověď Machače.

okcelok
4. srp 2010

@lucavka tak to máš pěkně pojištěné,že ty dva druhy 😉 spolu budou fungovat 😀 😀

ankil
4. srp 2010

@okcelok měli jsme ICSI, pokaždé jsem byla u Koudelky 🙂 a ty taky chodíš do Reprofitu? pak to taky nechápu, mě ho předepsali po ET i teď po KETU a když jsem byla v červenci na IUI ve Zl tak jsem prednison dostala taky, bych ti ho klidně poslala ale zbylo mi jen 8 bobulí 🙂

okcelok
4. srp 2010

@ankil jj,jsem taky v Reprofitu,ale u koudelky ne,máme Machače.My měli IVF,tak že by bylo možné,že pokud si nezaplatíš ICSI tak ho nedostaneš? Jakože jsi nedala tolik peněz tak nechtěj něco navíc? To se mi nechce zdát.Ale jinak si to neumím vysvětlit.

ankil
4. srp 2010

@okcelok to je blbost, já po et dostala prednison, anopyrin a crinone gel, si myslím že to není o tom že za ICSI dáš víc peněz a tím pádem máš víc léků, já ho měla i po IUI a to je proti IVF pakatel 😉

okcelok
4. srp 2010

@ankil no já už právě vymýšlím různé teorie,proč to tak je!!! Člověk chce pro to otěhotnění udělat všechno nejlepší a když to všichni takhle kazí,tak mi je z toho do breku. 😢 Jsem opravdu zvědavá na odpověď,pokud samozřejmě přijde.

ankil
4. srp 2010

@okcelok já tě úplně chápu a kdy jdeš do caru

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru