IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

trudy
6. srp 2010

@okcelok jj, pregnyl mi prý musí píchnout nějaká zdravotní sestra a jelikož žádná v mém okolí není, tak musím slítnout do nemocnice, ale je to asi 10 km, takže v pohodě.

adaba
6. srp 2010

@trudy tak to nebudeš mít daleko 😉 , já si pregnyl píchla sama 😕

adaba
6. srp 2010

omlovám se že jsem Vám tak vpadla do diskuze 😅 , ale chtěla bych se pro kamarádku zeptat, teď ji čeká 1 IVF (neprůchodné vejcovody) tak jestli Vám před ním dělali nějaké vyšetření, myslí tím třeba genetiku nebo tak. díky

ankil
6. srp 2010

já si taky pregnyl píchala sama 😀 , mě nic neříkali o tom že by mi to měla píchnout sestra 😅
@adaba mě na všechna možná vyšetření posílal můj gynekolog takže když jsem pak šla do caru tak mi už žádné nemuseli dělat 😉

okcelok
7. srp 2010

Ahojky,mě pregnyl píchla tchýně! 🙂 Alespoň si užila to týrání! 😀 😀
@adaba já na vyšetření žádné nešla,ani manžel,jen nám oběma vzali krev na nemoci.Genetické vyšetření myslím stojí 30000,pokud se nepletu.

pampeliska36
7. srp 2010

dobre ranko kocky 😀

@adaba no nam delali v CARu jen klasicky hormonalni profil a manzel mel spatne spermio, takze mu doporucili udelat a taky udelali geneticke vysetreni. jinak nic. ja jsem ale zadne problemy sama se sebou nemela, takze tam ani nebyl duvod delat neco dalsiho.

@okcelok nazdarek 😉

ankil
7. srp 2010

ale ty vyšetření platí pojištˇovna ne? my byli na genetice v Brně a nic jsme neplatili 😅
@pampeliska36 ahoj, tak jak testíkovala jsi už

okcelok
7. srp 2010

@pampeliska36 tak co? Už máš pro nás obrázek?? 😨 😕

ankil
7. srp 2010

@okcelok taky seš zvědavá co 😀

okcelok
7. srp 2010

@ankil jo,ale myslím,že se rozhodla nám ho neukázat a nebo už oslavují a nás k tomu nechtějí!! 😀 😀 😀

pampeliska36
7. srp 2010

@ankil
@okcelok nene jeste jsem netestovala holky 🙂 to bych vam samo, ze hnedka rekla a nebo dala obrazek 😀 nebojte!

petronela82
7. srp 2010

Ahoj holky tak dnes jsem 14 den po KET a ráno jsem to zase zkusila

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/petronela82/...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
7. srp 2010

@petronela82 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 gratulacééééééééééé

okcelok
7. srp 2010

@pampeliska36 tak ty jsi dnes který den?

pampeliska36
7. srp 2010

@okcelok ja jsem dneska 11 den od ET 😀

pampeliska36
7. srp 2010

@petronela82 supeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! jen tak daaaaaaaaaaaaaaaaaaal 😀

okcelok
7. srp 2010

@pampeliska36 takže od radostné novinky Tě už dělí jen pár dní!! 😉 😉

pampeliska36
7. srp 2010

@okcelok doufam!!!

okcelok
7. srp 2010

@pampeliska36 obdivuji,že jsi to zatím vydržela. Já si dala předsevzetí,že tentokrát počkám až na krev,ale bojím se toho,že než půjdu k doktorovi,tak si testík udělám. Ale nechtěla bych,jen neznám recept na výdrž.

pampeliska36
7. srp 2010

@okcelok abych ti pravdu rekla, ja taky ne 😉 ja jsem nemela vubec zadne testy doma... a tak to ani nelaka a navic mne pripada, ze muj strach nad vysledkem prevazuje chtic to vedet 😀

okcelok
7. srp 2010

@pampeliska36 je pravda,že je lepší ty testy nemít doma,pak to neláká. Je někdy zajímavé,jaké pocity u člověka převládají v takových chvílích. Každopádně gratuluji k výdrži! 😉

rozinka007
7. srp 2010

zdravím Vás, drze jsem si přečetla Váš rozhovor a jsem ráda,že to nutkání testovat nesdílím sama. Jsem teprve 5dní po KETu,ale hlodá to už dnes,ani tak ne, že bych dnes testila,ale spíš, kdy budu testit a pořád nad tím přemýšlím. Jaké máte zkušenosti od kterého dne testit? Jinak jsem si samozřejmě taky dala předsevzetí netestovat 😅

petronela82
7. srp 2010

@okcelok @pampeliska36 - díky móóóóóóóóóc

@pampeliska36 - a ty nebudeš testovat? na jednu stranu ti rozumín - jak jsem se rozhodla že čtvrtek+pátek tak jsem byla docela v klidu, za to dnes ráno - skoro celou noc jsem nespala, taždou hoďku jsem byla vzhůru a v 5:00 mě probudilo hrozné škrundlání v břiše a málem jsem ani nedoběhla na záchod 😀 - nervy pracují - ten strach z toho že tam bude jen jedna / je tak velký - kdo to nezažije ten to nepochopí - držím moc moc palečky

petronela82
7. srp 2010

@rozinka007 - ahojky - já to poprvé zkusila 10 den po KET - a v albu můžeš kouknout na toho neviditelného ducha, hned jsem to zkusila druhý den ráno znovu (11 den) a duch byl stejný (ne-li slabší) - nezkutečný strach a nervy, holky mě ukecaly 1-2 dny netestit a jsem ráda že jsem je poslechla, dnes jsem 14 den po KET a https://www.modrykonik.sk/fotoblog/petronela82/...

kolik máš u sebe embroušů a jak starých?

rozinka007
7. srp 2010

jojo Peťo, hned jsm na to koukala a velká gratulka, už je pěkně silná 🙂
kdo nezažije-nepochopí. Při 1.IVF jsem měla čárku vidět už 9.den,ale tím, že to byla dvojčata. Při 2.IVF jedno embryjko kvality č.2 šestibuněčné a to nic. Změnila jsem dr. a mám konečně do zásoby i nějaké sněhuláčky, při 3.IVF z 23 vajuch 16 embryjek, ale OHSS,teď mám 2 v sobě-jedno 4buněčné a druhé bylo 10buněčné,v pondělí jsem byla na KETu.

petronela82
7. srp 2010

@rozinka007 - tak že kvůli OHSD vůbec nebyl ET? - já mám za sebou 2.IVF a pokaždé 40 folikul a OHHS ale na ET pokaždí došlo a nic z tho nebylo, tak teď s KET už o musí vyjít - přeji to i tobě. Jo a co se stalo u tebe při tom prvním ET - šlo o biochemické těhu nebo mimoděložní, nebo co?

rozinka007
7. srp 2010

Peťo-normal těhu hned poprvé dvojčátka, ale v 17+5 jsem se otevřela,byl mi udělán steh,ale ve 21+1 se prořezal a já o ně přišla, byli moc malinký ☹ Jinak já taky doufám, že se tento KET povedl 😉

pampeliska36
7. srp 2010

@rozinka007 no ja jsem dneska 11 den od ET a zatim jsem netestovala... oficialni den testovani mam ve stredu... tak uvidim, jestli to vydrzim 😨 🙂

petronela82
7. srp 2010

@rozinka007 - ježiš to je mi strašně líto, tak o to víc teď držím palečky aby jsi to teď dotáhla do zdárného konce

@pampeliska36 - fakt tě obdivuju že to vydržíš a ty budeš 14 den testovat nebo jdeš na krev?

pampeliska36
7. srp 2010

@petronela82 u nas v CARu je to tak, ze mam testovat a podle vysledku testu jim pak volat a domluvime se na dalsim postupu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru