IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
9. srp 2010

@eucharis70 no ja moc neverim... vlastne uz vubec 😨 ale v oficialni den urcite napisu.

petrita83
9. srp 2010

@carmen6 vítám tě!!!a držím palce..jak to zvládáme..nezvládáme, nebo aspoň já..tak tady aspoń klábosim aje to hned lepší..holky jsou super tak mi vždycky zaženou ty moje chmury... 😀

pampeliska36
9. srp 2010

@petrita83 ahoj 😉 jak dneska je? na UTZ jdes zitra ze?

petrita83
9. srp 2010

@okcelok teda teť to tady čtu 😀 tak takového chlapa neznám 😀 vždyť já z něj udělala poloboha 😀 😀 no tak zas tak dokonalej vážně neni 😀 😀 vlastně je 50% času i na zabití 😀 😀 ale když mujuješ není co řešit 😅
Teda včera ně mě zase padla slušná depka..tak jsem si trochu pobrečela..ale najěk se mě držím do dneska..už aby bylo úterý..
Tak pak napiš jak dneska..jsem zvědavá kdy ti tam toho zmrzlíka zavrtaj 😀

petrita83
9. srp 2010

@pampeliska36 ahoj, jo jo až zítra 😀 pořád mě strašně bolej záda..někdy břicho ..atd... 😖 už bych to ráda měla za sebou..ikdyž vim, že jsi tam nejdu pro dobré zprávy..nezabráníš tomu ..abys nedoufala..vždyť víš..a co ty? četla jsem že test pořád nic 😖 to mě mrzí..ale ještě bych nezoufala..zkus být pozitivní..dojdi si když tak na krev dřív ať víš..hele pampeli..a vy máte zmrzlíky?

petrita83
9. srp 2010

@eucharis70 gratulujuuu...a držim palce 😀 konenčě tady zase krádně pozitivní zprávy 😀

pampeliska36
9. srp 2010

@petrita83 tak na tebe zitra budu MOC myslet! jojo my mame jeste 4 lednacky

petrita83
9. srp 2010

@pampeliska36 tak to je úžasný..to je spousta dětí..začněte zvětšovat bydlení 😀 ale to nenznamená, že to nevyšlo teď, ju? a kdy jdeš na krev?

pampeliska36
9. srp 2010

@petrita83 tedka ve stredu budu oficialne testovat a ve ctvrtek pujdu na krev. ted mi psala holcina, ze taky testovala 12 den od ET a mela snehobila a pak dva dny na to dve //... to je masakr! to by bylo moc pekne, ale zazraky se stavaji jen u nekoho.... 😅

petrita83
9. srp 2010

@pampeliska36 tak hurá, to je optimistické..tak se drž!testni dle plánu ve středu, ve čtvrtek krev a pak hned napiš dobré zprávy..budu ti držet palce..já myslim, že Vám to teď všem prostě vyjít musí..navíc srpen je úžasnej měsíc 😀 a já to musim vědět 😀

okcelok
9. srp 2010

@eucharis70 gratulujííííííí!!!Bomba!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

okcelok
9. srp 2010

Takže milé dámy,jsem zoufalá. Přišli jsme na utz,doktor se mě zeptal,co beru za prášky,já odvětila prednison,estrofem a utrogestan,on se zarazil a říká "tak se posaďte". A já věděla,že je něo v pr..... Machač mi napsal,že mám začít denně užívat prednison a utroš,tak já začala,ale ten utroš jsem měla začít brát až někdy 19DC nebo tak nějak,takže kdyby jsme teď šli na KET,tak si mysí,že by to nedopadlo.Je to kvůli té sliznici,ale co se s ní díky tomu utroši teď děje vám už neppovím,protože si to nepamatuju,probíhaly mě hlavou úplně jiné myšlenky. Takže musím počkat na další mrchu,která má dorazit kolem 25 a začnu znova.Tzn., že KET bude na začátku září. ☹

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 neboj,vše bude ok a budeš oficiálně jmenována těhulí nejkrásnější!!! 😀

petrita83
9. srp 2010

@okcelok to snad neni možný..to mě pos...podrž 😠 jak to že ti to něřekli přesně, nebo nenapsali do protokolu..mě to moc mrzí 😖 😖 to bych nečekala..a chápu, že si nic nepamatuješ..protože já bych měla zatmění jak blázen..a byla bych strašně naštvaná...neudělala jsi jim tam z toho kůlničku na dříví?? pokus o vtip...
to je teda vážně špatnej sen..no ale naštěstí to znamená jen malej časocej posun..já vim jak ses těšila..já taky..ale září je taky super měsíc..teď se budeš pěkně připravovat, relaxovat, papat vitamínky a tělo bude určitě ještě připravenější..aspoň se zrelaxuje po tom IVF..a to byl ten samej doktor nebo jinej?

petrita83
9. srp 2010

@okcelok ty tomu věříš?já asi na 90% ne 😖 😢 těch 10% je doufání v zázrak..no už zítra se tahle nerovnice vyřeší..

petrita83
9. srp 2010

@okcelok 😢 jsem z toho taky v šoku..to fakt nechápu 😢 😢

petrita83
9. srp 2010

letim na obídek..zachvilu jsem zpět 😎

pampeliska36
9. srp 2010

@okcelok pane boze... co se to tady deje??? kocko, doufala jsem, ze to klapne! hele a to ti jako rekli, ze tvoje sliznice na to neni pripravena nebo co se jako deje? nebo proooooc? foliky nejsou nebo ja tomu fakt nerozumim!!!!

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 Dobrou chuť!

Sliznice funguje ve dvou fázích,estofem jí napomáhá se vzkypřit a utroš v ní probouzí výrobu"mazu",který napomáháuchycení vajíčka.No a když začneš brát utroš dřív,než je sliznice dostatečně nakypřená,tak je to zbytečné,protože oni na utz nepoznají,jak vypadá zevnitř,jestli je na přípravu "mazu" připravená. Takhle mě to teď vysvětlil Tom,který to asi poslouchal víc.

okcelok
9. srp 2010

No a jak jsem tenkrát psala o ten prednison,tak mě k tomu mudr. napsal,ať začnu zároveň brát utroš!!!Bohužel už mě nenapsal to,co mě teď řekl doktor.I ten dr. teď na utz se mě ptal,kde mám od toho nějaký protokola já mu řekla,že mě nikdo nic nedal!!

pampeliska36
9. srp 2010

@okcelok aha tak ted uz tomu trosku rozumim vic. takze musis proste jednu mrchu pockat, protoze tak jedine ti ta spatna sliznice odejde a vytvori se zase nova 😉 mesic uz proste vydrzis!!!

okcelok
9. srp 2010

@pampeliska36 popsala jsem to o příspěvek výš. Jsem z toho úplně vyřízená!! 😢 😢

pampeliska36
9. srp 2010

@okcelok ty jo to jsou teda nejaci amateri nebo co....? ale ty chodis jako k vice doktorum nebo co?

okcelok
9. srp 2010

@pampeliska36 Přesně tak. Řekl,že to samozřejmě můžeme udělat teď ve středu,ale bylo by to zbytečný,jelikož neví,jak jak to uvnitř proběhlo.

pampeliska36
9. srp 2010

@okcelok hele nebud! je to jen mesic a bude zase dobre! proste tvoje telo na miminka musi byt pripravene co nejlepe a holt to proste musime vsechny vydrzet!!!

okcelok
9. srp 2010

@pampeliska36 Jo,to jsme taky teď řešili s manželem v autě,že mě akorát Machač udělal vstupní test a toť vše,na utz jsem u jiného na na ET taky!!!! Příště jdu do Zlína.

pampeliska36
9. srp 2010

@okcelok 😢 to je teda peklo!!! to je mi lito

okcelok
9. srp 2010

@pampeliska36 Na čas mezi transférama jsem se zapoměla zeptat,pardon! ☹

okcelok
9. srp 2010

@pampeliska36 jen jsem zvědavá,jak dopadnu u svého gynekologa s neschopenkou.Jsem servírka a nechci zpět,protože se bojím,abych té sliznici nějak "neublížila" tím zakouřeným prostředím a taháním těžkých věcí.

okcelok
9. srp 2010

odcházím na gyndu,tak prosím držte palečky,papa.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru