IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
9. srp 2010

@okcelok držim držim...a co tam, vlastně? to je teda ale fakt na nasrání..nechápu to co to bylo za joudu, že ti to neřek?když je to pak problém..já nad tom jejich přístupem fakt nějak nechápu..připadám si jak houska na krámu..sem tam někdo zapomene přidat, sůl, kmín či mák..no a co ..tak třeba příště..to je děs..ale te´d už prostě počkat musíš..sice nedobrovolně,ale zkus si v tom najít něco pozitivního..jak řikala pampeliška..pelíšek pro mimíska musí být exkluzivní..žádnej hostel 😀 tak držim palce!!

eucharis70
9. srp 2010

@okcelok co to je za dochtora, ze ti nedal presny rozpis ? ja jsem dostala presny rozpis kalendare kdy a kolik a co mam brat a pichat , den po dni ..od pocatku stimulace az k prvnimu TT.
Hlavne neves hlavu. Pockas si o chvilku dele. Hlavne zadne nerviky jestli pujdes na KET v srpnu a nebo v zari. dulezite je, ze pujdes.vim, ze to je napor zas zacit s leky atd,ale HLAVU VZHURU.

ankil
9. srp 2010

ahojky
@eucharis70 ahoj a gratulace největší 😵
@okcelok no to snad není pravda 😨 se Machač snad pomátl, holka ani nevíš jak mě to mrzí, já bych byla tááák nas....á ☹ , tak nakonec se asi potkáme ve Zl viď 😉

petrita83
9. srp 2010

@ankil to je síla, viď?...taky to nechápu.. 😠

ankil
9. srp 2010

@petrita83 no to teda je, je to k nepochopení 🙄 , já taky byla ve stejném centru jak chodí okcelok, ale u jiného lékaře a nemůžu si stěžovat, všechno proběhlo úplně bez problémů, ale možná to bylo i tím že nás tam poslali ze Zl /oni spolu spolupracují/tak si nás víc hleděli 😅

ankil
9. srp 2010

@petrita83 a ty jdeš zítra viď, budu na tebe moc myslet a hlavně ať je to v pořádku 😉 🙂

lucavka
9. srp 2010

@okcelok - budu držet palečky. taky už se do práce nechci vrátit. Představ si, já jsem taky měla s těma lékama trochu zmatky. Dali mi protokol. Pak mi řekli, že mám utrogestan brát, až mi řeknou sestřičky, ne podle protokolu, pak se nakonec transfer nekonal a nikdo mi nic neřek, až pak sem zjistila, že už sem ho měla brát asi čtyři dny... No nakonec jsem si prostě od sestřičky zjistila, kdy má mít moje dárkyně v záři mrchu a podle toho sem si ty léky nasadila 😒 .

petrita83
9. srp 2010

@ankil no přijde mi to fakt neuvěřitelný..že ti něco tak důležitýho neřeknou..ale naštěstí to znamená ,,jen,,časovej posun..ale jsou to teda profíci..tak snad to bylo jen špatná náhoda..ale asi bych taky zvážila změnu...je blbé když člověk nechodí k jednomu doktoru.. 😒
Jo jo a ,,už,, zítra..fakt se mi nějak zastavil čas..je to děs..v téhle fázi začínaj být i špatné zprávy..lepší zprávy než žádné..

ankil
9. srp 2010

@lucavka taky síla, fakt nevím co se s těmi dr děje 😝
@petrita83 třeba žádná zpráva nebude 😉

petrita83
9. srp 2010

@ankil no já už bych uvítala každou zprávu..chci už to mít za sebou.. 😖

petrita83
9. srp 2010

@lucavka tak to taky nechápu.. tak že nakonec budem samy sobě lékařem?síla 😎

okcelok
9. srp 2010

Nevím,proč mě nedal rozpis,i Štecl se dnes na utz divil,že ho nemám. Taky jsem si říkala,že přece nemůže vědět,jestli vim,kdy který lék začít brát??!!
Teď už s tím nic nenadělám a musíme počkat.Gynekolog mě neschopenku neprodloužil,takže si vezmu 10 dni dovču a zhruba od 25.8 nastoupim na PN znova! Jak u debilků!!

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 Dostaneš tu nejkrásnější zprávu,uvidíš!

okcelok
9. srp 2010

@lucavka Nejlepší je se opravdu nenechat odbít sestrou a požadovat tu schůzku s dr!!!

okcelok
9. srp 2010

@ankil Viva Zlín!! 😀 😀

okcelok
9. srp 2010

@eucharis70 Na IVF jsme taky dostali podrobný rozpis,jen na KET ne! Vždyť já se o tom KETu ani s žídným doktorem nebavila,přišla jsem na recepci,řekla jsem,že chci KET a oni mě rovnou objednali na utz. Ale že by mi někdo něco předtím řekl,to ne!!!

okcelok
9. srp 2010

A to jěště mám až do 19.8 brát utroš a estrofem,pak je vysadit a začít s příchodem mesnses znova. Ta mrcha má přijít 25.8 .Chápete to?

ankil
9. srp 2010

@okcelok ale stejně na ket musíš do Brna a ten dopadne dobře, takže žádné Viva Zlín 😀 , jinak já měla rozpis jak na KET tak i na IUI a vše jak u blbých dopodrobna rozepsané 😉

okcelok
9. srp 2010

@ankil jak jsem psala,já ani o KETu s doktorem nemluvila! Jsem z Brna,takže to tady dokončím a pak uvidíme. Věřím,že se mimísek chytne a vše bude ok! 🙂

petrita83
9. srp 2010

@okcelok určitě se chytne..to byl teda jouda..ale co naděláš..bude dobře..a za měsíc huráááá 😀

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 jo,máš pravdu,co teď nadělám!! 😝

petrita83
9. srp 2010

@okcelok 😖 musíš to nějak využít..najít v tom něco dobrého 😲 co na to manža?taky musel být v šoku, ne?

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 jedinné dobré je to,že se mě hezky nachystá hnízdečko.Jo,seděl jak opařenej,ale bere to tak,že se stalo a jdem dál. 🙂

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 tak jsem si volala na kliniku a můj gynekol mě mohl klidně jen převést k nim a oni mě ji prodlouží,tak to k němu půjde řešit zítra manžel,já už na to nemám nervy.Je to i komplikace pro zaměstnavatele a moc se mu to nelíbí.

petrita83
9. srp 2010

@okcelok to je jasný..no je to komplikace pro Vás všechny, ale co s tim naděláš..když to někdo talhle zvoře..tak můžeš jen koukat a držet krok..tak snad to v práci bez tebe ještě vydrží!!!hlavně aby ti to teď naordinovali správně 😀

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 no snad teď už vše bude ok. Ale štve mě to. Ale některý ženský na to čekají dýl než já,chudinky.
V kolik jdeš na tu krev?

petrita83
9. srp 2010

@okcelok já zítra nejdu na krev..jdu na kontrolu spíš to vidim na UTZ a podle toho asi na krev...teď mi psala jedna holka co šla dnes nakrev protože to dostala, že výsledek HCG má pozitivní...to je teda bordel 😀 pak se v těch příznacích vyznej...

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 vidíš,další zázrak!!!Takže se dějí,to je důležité to vědět!!! 😉 😉 😉 Kamarádka si taky v neděli večer dělala test,byl negativní a v pondělí ráno na klinice pozitivní!! 😀 😀 😀 😀

petrita83
9. srp 2010

@okcelok a že se tyhle zázraky nestanou nám..nebo aspoň mě.mě se dějou ty opačné..když něco vypadá jako tutovka..tak se to pak nějak zvoře..

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 neházej flintu do žita,někdy se to obrátit musí!!! Zkoušela jse TT nebo nemáš odvahu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru