IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
11. srp 2010

@okcelok musíme si jako pampeliška psát otázky už doma..ať na nic nezapomenem..já chci na příště prednison celou tabletu na den aspoń 4týdny před ET a taky embryo glue atd..do té doby než k tomu dojde ještě určitě něco objevíte 😉

pampeliska36
11. srp 2010

@petrita83 tak to jsou pekne zpravicky!!! to je super! 😉

petrita83
11. srp 2010

@pampeliska36 jo joo v mém případě ty nejlepší..už se trochu oklepávám a plánuju dál..už aby byla mrcha a další konzultace..

pampeliska36
11. srp 2010

@petrita83 to je super a pozitivni!

petrita83
11. srp 2010

@pampeliska36 snažim se snažim 😀 😀 vždyť ty taky..co nám zbývá.

petronela82
11. srp 2010

@pampeliska36 - já měla po druhé IVF podezření na mimoděložní těhotenství jak jsem @petrita83 musela čekat až HCG klesne úplně na 0 tak hned 1DC jsem začala se stimulací na KET, myslím že není na co čekat a šla bych to toho hned jak dorazí mrcha - každý Dr. ti řekne něco jiného - někdo že lepší dát tělu trochu odpočinou ot hormonů a druhý že je lepší jít do toho hned dokud je tělo napodované - ale ty stejně nebudeš stimulovat před KET, že, se sliznicí problém nemáš, viď?

pampeliska36
11. srp 2010

@petronela82 presne tak. rikal, ze ja jsem zrovna ten pripad, kdy mam vsechno pekne a i sliznici, takze bych do toho mohla jit fakt hnedka

petronela82
11. srp 2010

@pampeliska36 tak neváhej - lepší je tyto transfery podstupovat na jaře a vlétě než na podzim a v zimě - tak šup šup

okcelok
11. srp 2010

@petrita83 No to já tajně nemůžu,protože u nás platí zákon schválnosti a já když něco vyhodím,tak on se druhý den té věci dožaduje!!!!! 😕 😕 😕
Je to neuvěřitelný,naprosto ví,kde co má a když to tam nenajde,tak je oheň na střeše!Takže kdyby mě viděl,jak vytírám jeho prádlem podlahu,tak ho klepne pepka,ale on napřed klepne mě!!!! 😀 😀 😀 Má věci,ke kterým má citový vztah 😲 a já s nimi nesmím manipulovat!! 😠

okcelok
11. srp 2010

@pampeliska36 takže teď budeme obě netrpělivě vyhlížet mrchu,aby dorazila co nejdřív.Začnu teda brát prednison měsíc před KET a pak ty různé hormony. Ty budeš brát taky něco?

okcelok
11. srp 2010

@petrita83 no já prednison budu brát už od 16.8 a na embryo glue se taky zeptám.

petrita83
11. srp 2010

@okcelok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chi, chi...my už se v tom zlepšujem a někdy něco vyhodíme i spolu 😀 ale ti už musí být..taky se mu všechno hodí..mě to popadne jednou za rok..a vezmu to radikálně, co jsem neměla půl roku rok na sobě jde z domu..obvykle po příbuzných 😀 tak že to udělá ještě mooc radosti..ale Lu věci po příbuzných jít nemůžou..on je v rodině jediné velké slůně 😀

petrita83
11. srp 2010

@okcelok zeptej..lína huba...znáš to 😀 věřím, že to teď vyjde..když je na to taková mega příprava 😀

pampeliska36
11. srp 2010

@okcelok ja budu mit ten mene hormonalni KET, protoze jsem mela sliznici a i ostatni vysledky dobre.
jinak prednison jsem prave dneska vysadila 🙂 a co se tyce toho, co budu brat... zatim nevim. to se uvidi az dostanu mrchu a jestli uz na to budeme pripraveni 🙂

okcelok
11. srp 2010

@pampeliska36 no já začnu brát prednison měsíc před transférem,1DC začnu s jednou tabletou estrofemu,který se pak postupně zvyšuje a po UTZ mě nasadí utroš. Právě přemýšlím,jestli si nedomluvit konzultaci s Machačem,jestli to vše potřebuju a co mě řekne o KETu! To,co jste prostě meli vy,to mě přijde normální.

tafy
11. srp 2010

Ahojky, tak jsem na Vás zase po dlouhé době jukla.

@petrita83 - je mi moc líto, že to takhle dopadlo,ale neházej flintu do žita. Příště to určitě vyjde. Alespoň víš, že otěhotnět můžeš!! Moc budu držet pěstičky ať brzo přijde mrcha a ty budeš moct začít se stimulací. Uvidíš, že za chvíli budeš hlásit dvě čárky 🙂 Drž se!!

@pampeliska36 - ty se taky neboj, KET ti vlastně můžou udělat hned,že? Vyjde to, uvidíš 🙂
@petronela82 - tobě veliká gratulka, vidíš kdo si počká ten se dočká 🙂 teď na sebe dávej pěkně pozor a určo pak dej fotečku z utz 🙂
@mariana75 - držím pěsti a příští týden //

No já včera byla u dokyho, tak mám jedno mimi na obrázku.............teda mimi, taková černá tečka 🙂) ale ta nejhezčí na světě 🙂 Příští týden jdu zase na kontrolu, tak doufám, že už bude i srdíčko. Cítím se v poho, jen celkem dost unavená. Doktor ihned doporučil neschopenku minimálně na první trim. Tak jsem ho přesvědčila, že pracuju z domu a že nemám tak moc namáhavou práci, tak že to zvládnu. Přece jen ta nemocenská je nic moc 😖

všem moc držím pěsti a omlouvám se, že jsem nereagovala na všechny.....nějak se mi pletou vaše přezdívky 😖

petrita83
11. srp 2010

@tafy to je supeeer!!!tak držim palečka ať to takhle krásně pokračuje dál a brzy slyšíte ten nejkrásnější zvuk..srdíčko miminka 🙂 je super, že ti to vyšlo..každopádně nás informuj a těch 9měsíců probíhá 😀

okcelok
11. srp 2010

@tafy taky gratuluji k nejhezčímu obrázku na světě!!! 😀

lucavka
11. srp 2010

Ahojky holky.
Tak jsem vás dočetla a všem moc držim pelečky.
Mám za sebou konzultaci v centru. Sem z toho unavená. Paní doktorka Lovásová se moc divila, že mi obvodní nechala neschopenku "že to prý takhle umíme prodlužovat" říkala.... Ach jo, asi nechápe že jakmile se vrátím do práce mám padáka... Ptala jsem se na ten prednison a prý to u mě nemá smysl. Že bych musela na imuno a čekat tři měsíce na výsledky. Tak to nějak nepobírám. Ale před námi mluvila s naší dárkyní a opravdu 20. září začátek stimulky a 1. října odběr. Už aby to bylo.... V pátek jdu k té obvodní, tak se modlím ať mě nechá doma... Pátek 13. snad opravdu nebude nešťastný..

okcelok
11. srp 2010

@lucavka tak doufejme,že Ti to prodlouží!!Takže u nás některých bude září štastný měsíc,pampelinda a já jdeme na KET a vy už taky začnete,báječné. Mě to na CARu normálně prodloužili,to je teda divný,já myslela,že oni s tím nedělají cavyky. Na ten prednison má asi opravdu každý doktor jinej názor,u nás ho taky nedávají automaticky.Ale zase není nikde psáno,že jen díky němu se to povede,tak nezoufej! 😉

pampeliska36
11. srp 2010

@lucavka hlavu vzhuru... na doktorku se vys...r. hlavne, ze jsi v klidu a nemusis se vystavovat zbytecnym stresum v praci! chtela bych videt ji, kdyby ji hrozila, ze by prisla o praci 😨 ono se to holt dobre rekne, ale pak kdyz by ji to melo potkat... tak nevim nevim... pust to z hlavy a tes se na darkyni!!! 😉

petronela82
11. srp 2010

@tafy - velikáááááááá gratulace a kdepak je ten tvůj nejkrásnější obrázek - koukej se nám pochlubit 😉 a jdu v pátek Dr. tak doufám že dostanu taky takový obrázek

holubice.petra
autor
11. srp 2010

Ahojky holky tak jsme se zdarne vratili z dovci..bylo fajn ani jsem nemela cas vzpominat na ten nas nestastny ,,pokus".. zitra jdu na tu konzultaci co bude dal...tak uz mam zase nervy na pochodu ale nemuzu se dockat az se konecne neco dozvim...taky jsem tady lehce probehla posledni stranku a jsem zaskocena trochu tema nestasnyma zpravama :o( musim si vas rychle docist abych mela prehled, ale bude to trochu trvat koukam ze jsem deset stranek pozadu ;o)

ankil
12. srp 2010

ahoj holky vůbec Vás nestíhám dočíst
@petrita83 ☹ , je to velká škoda, ale ket určitě VYJDE 😉
@pampeliska36 taky to nedopadlo? 😔 ale máte mražáčky viď

jinak já stále čekám na ms a ona pořád nikde 🙄 , zítra jdu na vyvolávačku tak snad dorazí co nejdřív a pak hurá do stimulace 😎

rozinka007
12. srp 2010

@petronela82 dobré ranko, včera jsem něco nafotila do alba 😉 zítra se doufám pochlubíš s obrázkem 😵

ankil
12. srp 2010

@rozinka007 no je tam 😵 gratuluji

petronela82
12. srp 2010

@rozinka007 - no nádhera - gratulace velikááááááááá a jsem včera taky testovala - vůbec jsem nechtěla ale holky na jiném tématu mě tak zviklaly, že jsem cestou z práce zastavila v lékárně a večer jsem se musela přesvědčit zda mi ta čárečka někam nezmizela 😉 - je to v albu. Jo a jaký používáš testíky - citlivost 10, 20 nebo 25?

petrita83
12. srp 2010

@holubice.petra vítej zpátky!!!a držim palce na konzultaci ať májí pro Vás dobré zprávy..a jak bylo na dovče?odpočinula sis?

petrita83
12. srp 2010

Jinak dobré ránko všem!tak mrcha měla dorazit dle doktorky za 14dní a dorazila už včera 😎 tak si myslim, že příští týden už bude HCG na 0..doufejme a taky nám řekne co dál..to mě teď zají má nejvíc..sice jsme z otho pořád nějáká zdrchaná..ale to snad brzo přejde...
@petronela82- tak už zítra UTZ - nemůžeš se dočkat viď? 😀

petrita83
12. srp 2010

@rozinka007 GRATULUJU..KRÁSNĚ SÍLÍ

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru