IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

holubice.petra
autor
26. čer 2010

Jěště se chci zeptat vy co si už pícháte, nebo i vy které teprve začnete...pícháte si injekce všechny do bříška??sesřička mi říkala že když budu chtít tak si je můžu dávat i do stehna...ale když tak nad tím přemýšlím tak do toho bříška to bude asi lepší...holky já teď snad nemyslím na nic jiného...jestli mi někdo dá zase tu chytrou radu že se na to nemá myslet tak mu dám snad facku....opravdu to nejde na to nemyslet kord když člověk tak strašně moc doufá....s injekcí mám strach ale už se nemůžu dočkat až to zahájím...chicht

pampeliska36
27. čer 2010

@holubice.petra ja uz si picham a picham si do briska 🙂 jooooooo a taky na to myslim 😉 nevim, jak bych na to nemyslela, kdyz je to vsude kolem me... kontroly, pichani injekci, brani leku a atd. atd. atd.

mariana75
27. čer 2010

Ahoj holky, zítra jedu na další UZV a to už se dozvím který dny ten odběr bude....Mě říkali o tom píchání jen to, že Puregon do bříška a Orgalutran do stehna.... 😒
Každý den, co se přibližujem k IVF doufám a věřím, že to výjde. Na druhou stranu se krotím, protože kdyby náhodou to nevyšlo, tak nebudu z toho neúspěchu tolik zklamaná....Zítra napíšu další infomation...chi chi chi... 😉

mariana75
27. čer 2010

Tady je taky moje lékárnička, ale už není kompletní jeden Puregon už mám v sobě.. 🙂

holubice.petra
autor
27. čer 2010

@mariana75 koukam ze neco mas stejne a necjine..chicht ja to vidim kdyz tedyndostanu dle planu ms tak zacnu ve ctvrtek...
holky dneska byl teda den meli jdme objednsny kurz paraglidingu a dve hodiny pred zacatkem nam ho zrusili pry fouksl moc vitr...tak me to celkem mrzi...presunuli nam to na pristi tyden jestli to sni tentokrat nevyjde tak tu dvou poukazku budu muset nekomu darovat pak uz nechci riskovat...ale jinak bylo krasne...

holubice.petra
autor
27. čer 2010

koukam jak hrozne pisu, ale pres ten telefon...budu si uz davat pozor nez to odeslu chicht....zitra se mi vubec nechce do prace a co delate holky vy?

pampeliska36
27. čer 2010

@holubice.petra ja jsem se tedka dodivala na film... ted to vypada, ze pujde fotbal v TV, tak si pujdu asi cist... zitra do prace.... jooooooooooj jak se mi nechce!!! ☹

sysysy
27. čer 2010

Ahoj holky, držím Vám všem palce, aby Vám v červenci IVF vyšlo 🙂

Já se chystám na IVF v srpnu - teda chtěla bych, v Caru to ještě neví 😀 😀 😀 . V tomto roce mám za sebou 2x IUI a před 7 lety ICSI - vše negativní. U nás je problém u mě - vajíčka mi rostou jen po injekcích (manžel má spermio nadprůměr). Máme jedno dítko - zcela neplánovaně přirozeně v následujícím cyklu po neúspěšném ICSI - asi dojezd stimulky 😵

A tak jsem se Vás chtěla zeptat, kdy jste v caru podepisovali žádost na pojišťovnu - až v den stimulky, nebo před tím na nějaké konzultaci?

holubice.petra
autor
27. čer 2010

@sysysy ahojky ja jsem odesilala zadost tak tri nedele pred tim nez mi dali leky na stimulku 4.6. zadost a 25.6. jsem fasovala...ono to obcas pojistovne trva maji pry na schvaleni 30dni...me taky mrsky vajucha rostou az po hormonech...skoda ze jsem to nevedela driv zbytecne jsem skoro deset let brala antikoncepci ;o)

petrita83
28. čer 2010

Ahoja Holky, dlouho jsem tady nebyla:D teda od pátku...a vy popíšete 2stránky 😀 ale uff, huš jsem to dočetla...
Jen pro pobavení s mojí obvoďačkou, ještě přidám novou ,,zábavnou příhodu,, - měl ajsem si přijít v pátek pro výsledky na předoperační..byla jsem ráda, že je to nakonec docela fofr...tak sem si v pátek vzala v práci půl.dne volna, protože ona je tam jen do 12H , letim tam..a na dveřích cedule 25.06. - zavřeno 🙄 já myslela, že vyskočim z kůže...tak jsem tam musela dnes ráno..čekat frontu s chrlounama..prostě super..nakonec mám málo draslíku, málo zbarvené krvinky, vysokej bilirubin atd...ale snad nic co by bránilo v IVF..ještě , že to EKG bylo v cajku...
Jinak to asi všude chodí jinak, já si mám jít pro léky až 1DC, což má být dnes...na to že funguju vždycky jak švýcarské hodinky..tak zrovna dneska nic...prostě klasika 😀

petrita83
28. čer 2010

Jinak ty Vaše fotečky těch hromad lékůů..hustý...no mě doktorka řikala ať si připravim 3tis..tak snad to pak nebude třeba 6tis 😎 , řikala, že mi dá gonal a nějákou sníženou dávku, tak uvidíme...
Krásný den a jen dobré zprávy!!!

holubice.petra
autor
28. čer 2010

no ja to mela dostat az v patek a rano jsem zaspinila...tak pockam jestli se to rozjede..a asi zacnu zitra..to jsem teda zvedava...

sysysy
28. čer 2010

holubice.petra - díky za info, jestli to může trvat i 3 týdny, tak jsem se pro jistotu dnes objednala na konzultaci na 14.7., to by pak neměl být problém začít stimulovat v půlce srpna.... Antikoncepci si taky preventivně nasadím sama, i když si myslím, že v mém případě to bude stejně zbytečné. Před IUI jsem ji musela užívat, aby se mi snížila hladina FSH a stejně i když se pak snížila, tak jsem na 75j. Fostimonu moc nereagovala. Musela jsem mít pak dvojté dávky a to jsem byla ráda, že vůbec narostli 1-2 folíci...Mně prostě zaberou větší dávky bez ohledu na to, zda mám před tím antiko nebo ne... Když jsem stimulovala na ICSI, tak jsem žádné antiko před tím neměla a při vyšších dávkách Gonalu jsem měla 15vajíček.... no ale hádejte se s doktory, že antiko nepotřebujete, když oni si myslí že JO...

petrita83
28. čer 2010

@holubice.petra a jak já jsem zvědavá 😀 😀 je to sranda, celou dobu si přejem aby mrcha nepřišla a dneska na ní spěcháme 😀 ..to čekání je děs.

mariana75
28. čer 2010

Ahoj holky tak jsem se vrátila z CARu no jsem úplně na mrtvici.... Hned ráno jsem si vzpoměla, že jsem si zapoměla s sebou vzít stimul.protokol, tak jsem to zvládla napsat na papírek na koleně... 🙂 🙂 Pak další šok že mě brali krev to jsem nevěděla no a potom, že si mám píchnout hned léky...jenže já je měla s sebou minule a nikdo mi neřekl, že je tam budu potřebovat a teď jsem je nebrala a byl z toho zmatek....No den jak vyšitý....Mám asi 5 folíků no žádná sláva, ale budu tomu věřit že snad se to podaří.....pa písnu později 🙂 🙂

petrita83
28. čer 2010

@mariana75 ale nakonec jsi den zvládla 😀 zmatky to je moje...proto je lepší když se mnou chodí přítel, na vše se nejméně 3krát zeptá... 😝
..uritě se podaří!!!tak se drž a ať pěkně rostou.

holubice.petra
autor
28. čer 2010

tak nic dneska jsem volala do caru jestli mam teda zacit stimulovat a pry kdyz jen spinim tak ne mam vydrzet i tak do ctvrtka-patka nez to nabehne poradne...chicht tak mam gulas poradny....

holubice.petra
autor
28. čer 2010

@mariana75 No tak to jsi měla opravdu dneska rušno 😀 asi tím horkem...takže hned si píšu..vždy protokol a léky sebou na kontrolu...chicht jinak pět folíků není zase tak špatné...ještě aby byli všichni pořádní bojovníčci!

mariana75
29. čer 2010

Ahojík ---díky za povzbuzení...ono to nemám teď moc jednoduché, protože mám doma ještě dcerku nevím jestli jsem o ní už psala. Má 7let teda v srpnu bude mít 8 takže manžel jí hlídá. Když jezdím do CARu tajíme to před ní....Anetka by to všem vykládala na počkání....Už má prázdniny a ještě k tomu musí být v karanténě do půlky srpna, protože se u nich ve škole objevila žloutenka, takže jsem z toho taky vedle jestli mě to neohrozí. Byla na krvni a byla negativní a teď už má v sobě i očkování, tak doufám, že se nám to vyhne,....
Jak si blíží odběr, tak nemůžu spát, tak aspoň vám můžu napsat co se u nás furt děje...zítra jednu znovu na krev i na ultrazvuk jak folící dorostli. Pak určo napíšu.....

holubice.petra
autor
29. čer 2010

@mariana75 ahojky zase na krev? no prosim te to se chodi na kontroly kazdy den? tak to se s toho opravdu poprdim kdyz jezdim z Kolina....

petrita83
29. čer 2010

Dobře investovaných 4.600,- 😖 😅

petrita83
29. čer 2010

Jinak hurá, zítra konečně začínáme...doufám, že to zvládnu, toho vysvětlování kdy, co a kam píchat bylo tolik..že jen doufám, že to nezvořu 😀 ale nemělo by to být zas tak složité ..vše budu píchat do břicha..brrr.
Na první UTZ mám přijít až v po...zase mi to nějak blbě vychází..víkend a pak hned svátek..ale prý budou nějak fungovat, tak mi dají ještě vědět..A co vy? co nového???

holubice.petra
autor
29. čer 2010

no u nas noveho nic spinit jsem prestala...dnes mam brat posledni utrogestany a do dvou dnu to dostat a jupi do stimulkovani...tak jsem zvedava...chicht
holky dneska me to v praci vubec neba...vubec to neutika..ach jo to msm jeste viv jak 2hodiny pred sebou...

petrita83
29. čer 2010

@holubice.petra joo joo taky mi to neutíká, ale práce jako na kostele, ale v tom horku..bleee...ale co naděláš..bez práce to nejde 😀 jdu dělat, že dělám 😠 vtipkuju..musíme to do pátku vydržet pak nás čeká dlouhý víkend!!! 😅

petrita83
30. čer 2010

Teda holky vy to tady flákáte 😀 nebo jste někde u vody??? 😠 joo to by bylo něco..

pampeliska36
30. čer 2010

@petrita83 ja byla v praci az do ted... ☹

mariana75
30. čer 2010

Ahojík, tak jsem byla opět na kontrole a opět mě brali krev kvůli hormonům asi ten hormonální profil....a zítra jedu opět znovu...odběr teoreticky by měl být o víkendu to už snad mi zítra řeknou...

sysy- vítám tě a držím pěsti ať všechny máme tady //. Žádost na pojišťovnu jsem odesílala hned druhý den co jsem ji dostala od Dr. a za týden už byla schválená...

holu - na co bereš Utrogestan? jo holka já jezdím z Čáslavi a jsem tam na zítra objednaná na 8 takže vstávat bud po 5 hodině....a v 6 mě jede vlak do Kolína...

holubice.petra
autor
30. čer 2010

@mariana75 ahojky utrogestan beru aby se mi vůbec dostavila MS...včera jsem brala poslední tak do dvou dnů by měla přijít...to jsem zvědavá...no tak s těma každodenníma kontrolama to je mazec...a to jezdíš vlakem??tak to máš výlety skoro na celé dny ne?alespoň že objednávají takhle ráno...v sobotu budu tedy na tebe moooc myslet!!!tfuj tfuj hodně štěstíčka!!

to se v práci poprdí..ještě k tomu vedoucí bude mít příští týden dovču tak to tam budu mít na starosti...ach jo...že takové informace nedávají dřív.....teď se snažím pomalu učit svojí práci kolegy...ne že bych jim něco říkala, ale v rámci zastupitelnosti..chicht kdyby to náhodou vyšlo, aby někdo uměl i mou práci.....

holky to jsou pařáky..ach jo místo do práce bych raději jezdila někam k vodě...

petrita83
1. črc 2010

Ahoj holky!
Tak další krásný den před náma!!!a my zase v práci..to je pech..ale čeká nás pozítří prodloužený víkend, tak to vydržme 😀
Jinak včera jsme konečně zahájili píchání gonalu do břicha..nakonec jsem to svěřila příteli..byl to adrenalin, ale zvládli jsme to 😀 tak dnes budem pokračovat..až neděle a pak přidáme ten druhý lék..a to už bude horší..musí se totiž smíchat roztok a prášek, jsou tam dvě injekce..brrr...že já nešla studovat na zdravotní sestru 😀
Tak mějte prima den!!! 🙂

petrita83
1. črc 2010

@pampeliska36 aloha pampeliško..to já taky takhle dlouho pracuju..jen včera jsem prchala dřív a jelikož dělám v kanclu a jsem na internetu prakticky non-stop..můžu se sem občas juknout 😀 a zkontrolovat Vás 😅 . A jak to u Tebe pokračuje, odběr už se blíží ..nebo ne??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru