IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
23. srp 2010

@okcelok 😀 😀 no jooo tak to se ledňák pomamil a potatil 😀 😀 tak to se máte na co těšit 😀 to bued dáreček!!!
No asi do mě nechtěj tu chemii rvát teď či co..no uvidim zítra..to už se zeptám, fakt 😀 slibuju...ale jak jsem si přečetl aúspěšnost tak 😖 😠 proč neni něco co klapne na 100% - za to bych si ráááda připlatila 😀
S Pamelou, Inge, i Pocahontas má útrum povoluje se Fiona, Droběna 😀 ,nebo ježibaba s bradavicou 😝

okcelok
23. srp 2010

@petrita83 jj,celý rodičové!!Už teď se cvičíme v ovládání naší psychiky!! 😀 😀 😀
No to se určo zítra zeptej!!!!!!Máš úkol!! 😉 Jo holka,tak na tu 100% techniku bych si taky připlatila!!To se nám ale asi povede až v příštím životě! 😉 😉 😉 😉
Chudák,to teda nevím,jestli s ježibábou něco vyplodí!! 😀 😀 😀 😀

okcelok
23. srp 2010

@petrita83 valím na brusle,tak večer čauky 🙂 🙂

petrita83
23. srp 2010

@okcelok ty se máš..až dojedu dom, půjdu taky, teda pokud nebude chcavec 😀

lllenkap
23. srp 2010

Ahoj holky tak jsem volala do Caru a HCG 488 - 16 Den od ET 🙂

okcelok
23. srp 2010

@lllenkap blahopřeji,to je krásné číslo!!!! 🙂 🙂

okcelok
23. srp 2010

@petrita83 no u vás má pršet!!Chčije a chčije a chčije!!! 😀 😀 😀 😀

lllenkap
23. srp 2010

@okcelok Díky ,koukalaj sem do tvé zázračné tabulky a stále se držím🙂

okcelok
23. srp 2010

@lllenkap a už ti to šlo otevřít celá ta stránka?? 😕

lllenkap
23. srp 2010

@okcelok mrkla jsem tady o 3 strany dozadu🙂

petrita83
23. srp 2010

@lllenkap no tak to je krásný!!!gratulujuuuu ať roste pěkně dál těhulko 😀

petrita83
23. srp 2010

@okcelok tak brusle odpadly do teď jsme lítali kolem auta..ale světe div se máme nové sklo s nerozbitnou fólií 😀

okcelok
23. srp 2010

@petrita83 teda tomu se říká rychlost!!!A jěště lepší,než jste měli!!! 😕 😀

petrita83
23. srp 2010

@okcelok to jooo ještě by to mohlo být zadarmo a byla bych úplně spokojená 😀 😀 ale kéž by šlo všechno takhle rychle 😀
Jinak jsem zvědavá jak zítra pochodim, dneska mě děsně bolely vaječníky 😒 jak před OPU..tak uvidíme co jsem vyseděla 😀

okcelok
23. srp 2010

@petrita83 no tak doufejmě,že jsi slépka první jakosti a budeš mít dostatek potřebného sortimentu!! 😀 😀 😀 😀
Uvidíš,že vše bude ok! Kolik vajíček tak běžně dozrává,jedno nebo i třeba tři? 😕 😕

petrita83
24. srp 2010

@okcelok dobré ránko!no já myslim, že normálně bez jakékoliv stimulky dozrává jen jedno 😠 dneska už mě nic nebolí tak snad jsme to neprošvihli 😲 včera se místo sexu konal neskutečnej záchvat smíchu..doufám, že nám to takhle nezůstane teď napořád 😝

lllenkap
24. srp 2010

@petrita83 Moc díky. 🙂 🙂

okcelok
24. srp 2010

@petrita83 ahojky,hned napiš,jak jste dopadli!Tady ty záchvaty místo sexu znám taky!!! 😀 😀 😀

petrita83
24. srp 2010

@okcelok ale mě to teda doost nakonec naprdlo..a řekla jsem že se na to radší vyprdnem..ale vtipný to bylo(ještě teď se směju když si na to vzpomenu)..jen mě štvalo to moje počitadlo v hlavě 😀 plodné dny, pozor, pozor..a my nic..to je na prd..prostě se to teď moc nehodilo, to si nemoh nechat vtipnou až na přes týden..aaach jo..je to mazlik

okcelok
24. srp 2010

@petrita83 je fakt,že když už se dotaneš do fáze tohoto počítání,tak ten sex je někdy divnej,ne-li šílenej!!! 🙂 🙂 Kdy tam jdete?

petrita83
24. srp 2010

@okcelok 😀 přesně šílenej ale ten budík v hlavě ne a ne zastavit 😀 dnes dorazila zásilka testíků, tak snad je budu moct někdy testnout 😝 razim tam na 14:15 doufám, že sjem slyšela správně..já slyšela tuhle hodinu a Lu slyšel 15 😀 je hluchej jak poleno 😝 😝 teda pokud se nepletu já 😠 😎

okcelok
24. srp 2010

@petrita83 já se z vás zblázním!!! 😀 😀 😀 😀 no tak si tam kdyžtak počkáte!A nejdeš k Lamasovi,že?

petrita83
24. srp 2010

@okcelok ne ne..jdu dnes k nějáké co je prý nej..aspoň podle délky pořadníku 😀 tak uvidíme, už vyrážim...tak hasta la vista oky 😀 😀

petrita83
24. srp 2010

@okcelok tak huš jsem zpět..zase jsem z toho nějáká nenaladěná 😠 ikdyž to prý vypadá dobře..ale to asi řikaj každýmu..nevim proč si mě Lorenzo neobjednala k sobě..když tam byla..šla jsem teda o ordinaci vedle..doktorka mi ještě řiká přo č jste tak smutná takhle nikdy neotěhotníte ☹ ...
no pak se na mě jukla, měla v tom trochu zmatek..nevěděla ani že IVF už mám za sebou..ani kolikátej sem den cyklu..nakonec si mám teda večer píchnout pregnyl..to teda nevim, nevim..a ve čtvrtek na to jdeme..
ale stejně to nechňápu..
minule:
prává strana 1folikul 12 +drobné, levá strana drobné, sliznice 4,4
dnes
prává strana drobné(kde je ten 12..), levá strana 1x17,6 +drobné, sliznice 7,4

okcelok
24. srp 2010

@petrita83 oni si nepředávají info o pacientech?!Výška sliznice je dobrá,na to,že nebereš žádné léky,ale kam se teda poděl ten velkej??Asi si pacienty berou podle toho,jak mají nabito,tak tě třeba šupla k té druhé!Ten pregnyl zvládneš sama,anebo Lu?

petrita83
24. srp 2010

@okcelok wow ty sis dala fotečku a svatební 😀 😀 vypadáte nádherně 😀

okcelok
24. srp 2010

@petrita83 jj,už mě nebavil ten ksichtík!Ale vždyť tam stejně není nic vidět!! 😀 jak je?

petrita83
24. srp 2010

@okcelok no asi si je nepředávaj zcela kompletně 😖 fakt tomu nějak nerozumim, zas jsem se tam dneska tak naprdla..ale rozhodla jsem se že příště to bude jinak..teď už to musim nechat.ikdyž pochybuju že za dva dny doroste.. 😖

petrita83
24. srp 2010

@okcelok to joo je to dobrý 😀 to já se na tebe ješt ěchvilku budu smát takhle než něco najdu 😀
no nevim, že by mě tam na 5min nevmáčkla, víc se semnou stejně nepářou..no už injekci chystáme píchne jí lu do prdelky..ale nebyl u vysvětlování tak se asi zase zhádáme 😀

okcelok
24. srp 2010

@petrita83 tak ho nech,chlapi dělají vše nejlíp!! 😀 😀 nepřemýšlela jsi už nad změnou CARu? Bolelo to?! 😕 Snad ne!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru