IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
24. srp 2010

@petrita83 směj se jak dlouho chceš,já si klidně počkám na tu svatební!!! 😀 😀 😀

petrita83
25. srp 2010

@okcelok no tak hádka byla ještě před píchancem 😀 😀 ale píchanec byl luxusní..je to faakt nejlepší zdravotní sestřička 😀 furt mu řikám tak kdy už, kdy už..a on vždyť už to je 😀 je to šikulka..ještě před tím jsem hledala nějákej návod na netu a fakt jsme se pobavili, když tam nějákej páreček psal jak on jí to chtěl píchnout dle svého vojenského výcviku 😀 😀 napsali o tom bambilion stránek a nakonec to nezvládli a jeli na pohotovst..to byla teda motivace..ale proběho to ok..taky jsem si přečetla že folikul musí mít mezi 18-22mm tak jsem tak klidnější to bych moh ten prcek dát 😉 dneska budou volat v koli zítra..tak uvidíme..
ALe jsem rozhodnutá, že v případě neúspěchu dáme radši ta vyšetření než další IUI..ať víme že se nezdržujem něčím co nemá smysl.

petrita83
25. srp 2010

@okcelok jinak dobré ránko a jak je?tady nádherně sluníčko, dneska mám hektickej den sraz za srazem 😀 ale no-alcohol 😝

lllenkap
25. srp 2010

Dobrý ráno holky!!

lllenkap
25. srp 2010

V Praze je taky pěkně , jen fučí vítr 😉

petrita83
25. srp 2010

@lllenkap já jsem taky v Praze 😀 tak že jojo máš pravdu je to tady pořádnej fičák 😀

lllenkap
25. srp 2010

@petrita83 Super.tak to jo.A kam ty chodíš do caru?

petrita83
25. srp 2010

@lllenkap a jak pak se máš těhulko?kdy jdeš na kontrolu..

petrita83
25. srp 2010

@lllenkap Gennet a ty?

lllenkap
25. srp 2010

@petrita83 Iscare

lllenkap
25. srp 2010

@petrita83 jdu zítra. 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale zrovna mam nějaký stíhy.Víš jak to je, čím víc čteš, tím hůř. Bojim se, že mě řekne, že to mimi je někde jinde než má být atd.......No proste budu klidnější zítra. Možná se mě něco zdálo nebo nevim. 🙂

petrita83
25. srp 2010

@lllenkap a jsi tam spokojená??
určitě se ti něco zdálo..ale znám to ..já se bohužel nepletla,ale to byl jinej případ..u mě to bylo prostě špatný a já to nějak věděla..ty jsi našla krásný // krev byla taky super, tak že zítra ti ukážou tu nejkrásnější bublinu 😀 nemáš se určitě čeho bát!hlavně buď v klidu..

lllenkap
25. srp 2010

@petrita83 Díky moc.jak si to ale věděla ty? taky jsi měla HCG ok a čárky tlustý?

okcelok
25. srp 2010

@petrita83aojky, ježkovy oči,co to čtete za návody??!! 😀 😀 Tak Lu má ode mě vyznamenání,ten můj by se skácel k zemi jěště dřív,než bych tu injekci vůbec vytáhla!! 😝
V Brně je taky krásně,asi se budu chvíli opalovat,abych nabrala pozitivní energii!!
Já znám tvoje non-alco!!!!!!!! 😉

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 jo a na ty testy určo jděte,budete platit moc anebo se to dá? Ale třeba to nebudete už potřebovat,ty tomu IUI vůbec nevěříš?

petrita83
25. srp 2010

@okcelok to nevim a neřešim, znáš to uděláme vše 😀 😀 no po včerejšku moc ne..myslim, že neni dobře načasované 😖 ale ráda bych se nechala příjemně překvapit!
No návod byl super, já se fakt zasmála..hlavně se mi líbí když si někdo píše o rady na A4 a pak letí na pohotovost 😀 ale myslela jsem že tam taky skončim 😀 😀 jen to bylo vtipný..doufám že to Lu bodnul do svalu jak měl 😀 jinak ho....no zachvíli si bude moct udělat zdravotnickej kurz..
Jo jinak objednávám na zítra nějakou tu Pamelu 😀 😀 čas ještě upřesním, ale měla by už od Vás vyrazit 😀 😀

petrita83
25. srp 2010

@lllenkap já začala špinit..a blo mi divně..z krásné pleti se začla stávat pubertální a začala jem špinit..pak HCG nerostlo jak mělo a pak klesalo..tak že vše špatně...ty z toho nic nemáš..tak se raduj..bude dobře, co dobře.. skvěle!

lllenkap
25. srp 2010

@petrita83 No to bych netvrdila, ta pleť teda je taky .....Ale chápu.O pleti to jen neni.Díky za radu. jaky máš teď plán ty???

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 no právě,to jsou Ti chytrolíni,kteří pak musí za odborníkem!!! 😀 😀 😀 Tak to já bych si někdy v budoucnu Lua půjčila na píchání jehel,když je takový odbordelník! 😀
Tak já jdu Pamču zabalit a posílám holuba!!Snad ji po cestě z toho zobáku neztratí!! 😀 😀 Pask ale prosím holoubka na JIPku,bude to pro něj záhul! 😀 😀 😀

petrita83
25. srp 2010

@lllenkap no zítra IUI ale vzhledem k blbému načasování (podle mého pocitu)..to nevidim..tak pak víkendové snažení 😀 pak čekání na zázrak a pak oběhat ta všechna protivná vyšetření, imuno, genetiku, přítel urologii a já laparo... a pak podle výsledku něco dál..stejně teď na dlaší IVF můžem až za 3měsíce.. 😖

lllenkap
25. srp 2010

@petrita83 hele ta inseminace taky neni zatracená.Znám případy ivf prokládané IUI a vyšlo IUI!!!!!!budu na tebe myslet!!! 🙂

petrita83
25. srp 2010

@okcelok 😀 😀 😀 no tak snad cestou někde nepojde 😀 to mi sem posíláš nějákej starší unavenej model, viď? 😀 tranbanta mezi holubama 😀 no jo ferari mám doma, tak co bych chtěla 😀
Hele já mylsim, že mu ale ani ta Pamela nepomůže..záchvaty smíchu u něj pořád trvaj...fakt nechápu oč jde 😀 jak dojde na sex..může se strhnot..asi jsem nějáká komická 😀 nebo tragická 😖

petrita83
25. srp 2010

@lllenkap jasně já taky doufám, jen si myslim že by byla na místě až tak za 2dny.. 😖

lllenkap
25. srp 2010

počkej ty si o tom psala jdu to přečíst zpět!nějak to tam nemůžu najít.kolik máš folik?

petrita83
25. srp 2010

@lllenkap jinak jsem hlavně zvědavá na tvoje dobré zprávy!!držim palce ať jsou to jen ty nejlepší 😀

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 no oni jsou teď všichni na dovolené,ale tenhle je taky šikula,už mi dovezl zlaté cihličky z Emirátů!!!!Pak byl sice na kapačkách,ale to není důležité!!! 😀 😀 😀 😀
Asi má chudák pořád v hlavě ten budík,který mu říká,že teď se můžou vytvořit mimísci a přijde mu to srandovní,asi ho i chápu!!Ale je dobře,že se zatím směje,naši známí to měli taky takhle naplánované a manžel se nezmohl absolutně na nic! Ale určo to zítra zvládne! 🙂 Držím vám palce.

petrita83
25. srp 2010

@okcelok hele ten budík asi máme všichni ,ale snažim se ho vyhnat z hlavy..víš jak to je když musíš tak to nejde...no já už včera myslela, že se z něj picnu..je to pan smíšek no..tak snad bude i zítra takhle veselej u toho kelímku 😝 😝 ale myslim, že ho ten humor rychle přejde 😎
Tak mu prosím tu zlatou cihličku taky jednu přidej 😀 přeci se rozdělíš, ne?

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 klidně,ale to pak s cihličkou i Pamelou padne u Humpolce!! 😀 😀 😀 já tady tohle snažení,že teď musíš nikdy nezažila,ale jinak to funguje, že když musíš,tak to nejde. Ale Lu ví,že to je důležité a určo se k tomu postaví svědomitě!!!! 😉 Akorát potom nechápu,proč se musíte snažit o víkendu? 😕 😕 nebo to patřilo k něčemu jinému a já si to pletu. 😝

petrita83
25. srp 2010

@okcelok no o víkendu to je můj plán..jako pojistka 😀 😀 to Lu nebude nic namítat jak jde o sex 😀 😀 prostě si myslim, že to načasování bude lepší..ale kdo ví. 😀 jinak zase máme v pátek nějákou oslavu, apk zase aacho joo. ten srpen je ale náročnej měsíc 😀

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 aha,tak to určo jeden z těch dnů klapne!!! teda vy musíte být naoslavovaní!!! 😀 😀 😀 Aby jste na těch kapačkách po víkendu neskončili oba! 😀 😀
Hele,teď jsem se dočetla,že když máš zamraženou blastocystu(což máme my),tak musejí transfér provádět v den rozmražení,tak jsem zase jak na drátkách,co mě toho druhého řeknou v CARu!! 😕 😕 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru