IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

78marcela
25. zář 2010

@petrita83 Já už se nemůžu radovat, už jsem se moc radovala a pak byla zklamaná, takže ted jen doufám, moc doufám, ale snažím se mít tam tu rezervu. ale snad to bude dobrý.

lucavka
25. zář 2010

@78marcela - budete ti všechny moc držet palečky.

@petrita83 - ty chodíš taky do Gennetu viď? Já se tam nějak zapomněla zeptat, kolikátý den po transferu dělají těhu test z krve. Nevíš prosím? Ve středu jdu ještě k obvodní, tak abych jí řekla jak to bude.

petrita83
25. zář 2010

@lucavka ahoja, oni ti to ještě řeknou po ET, ale je to 14dní od ET máš jít na krev, ale já šla už 12. nebo 13. den, záleží na okolnostech i na tobě..když máš třeba pozitivní test dřív, tak můžeš jít dřív tad...už se to blíží , vid´? začínaj ty příjemné starosti..to je super 😀

okcelok
25. zář 2010

@lucavka teda,to jsou dobré zprávy,zachvíli budou mimísci u vás!!!! 🙂 🙂

lucavka
25. zář 2010

To jo holky. Už se to blíží a moc se na prcky těším. Za týden už budou chudinky v Praze v centru 🙂 . A pak mezi pondělkem a středou už u mámy a táty doma 😀 . Manžílek má zrovna dovolenou, tak se o nás bude ten první týden pěkně starat 😉 .

78marcela
26. zář 2010

hoj, tak dneska je čárka zase o maličko silnější jak včera, strašně se bojím, aby to nepřestalo, ale naději snad trošku mám a zítřejší ortel snad bude příznivý. Dodávám fotečku.

petrita83
26. zář 2010

@78marcela ty joo ale ta je mooc hezky vidět!!!tak to nevzdávej , držim moc palce!!! 😉

petrita83
26. zář 2010

@lucavka tomu řikám plán!!máte to krásně naplánované 😀 tak se pak nechte pěkně obskakovat 😀 už se tady všechny těšíme na ty super zprávy 😀

lucavka
27. zář 2010

@petrita83 - děkuju. snad budeme mít dorý zprávy všechny 😉 .

@78marcela - tak to vypadá moc hezky, vážně to vůbec nevzdávej... držím palečky.

okcelok
27. zář 2010

@petrita83 aoj,jsem zpět!!Na utz jdu ve středu,snad je vše dobré!!!!

lucavka
27. zář 2010

Ahoj holky. Tak už týden stimulka, a pořád mám trochu mrchu a špinění. ☹ . Začínám mít trochu strach. Pořád sem čekala že už bude klid a dopoledne vždycky trochu "vyteču". V pátek mám jít na UTZ před trasferem. Tak nevím jestli jít už aspoň na gyndu nebo zkusit ještě počkat 😨

petrita83
27. zář 2010

@okcelok to jsem ráda, tak hlavně odpočívej..nech se obskakovat..a ve středu jen ty nejlepší zprávy!!

petrita83
27. zář 2010

@lucavka ahaaa, tak to nevim..tak zkus zavolat do Caru a zeptat se co dělat..pravděpodobně je vše ok, ale jen pro jistotu..hlavně nepanikař 😉 určitě je vše jak má být..a jen si chystáš pelíšek 😀

petrita83
27. zář 2010

@okcelok joo a co tu vlastně děláš, mazej do hajan!! 😠 😠 😠

okcelok
27. zář 2010

@petrita83 už letím sestři!!! 😀 😀 😀

petrita83
27. zář 2010

@okcelok už si tu zase? že já si tam na tebe dojdu 😠

78marcela
27. zář 2010

Ahoj holky, tak krev nic moc. HCG bylo dnes 80, ale roste to stále pomalu. Říkal doktor, že to není ideální. a že to dnes zase nerozhodneme, a zase ve středu nebo čtvrtek na krev. Ta jsem to zase obulela a tak jsem tam šla vcelku s dobrým pocitem a ono prdlajs. ☹ ☹ ☹

petrita83
27. zář 2010

@78marcela ahoja Marcelko,tak já tady nakukuju a čekám na dobré zprávy...a ono je to pořád tak 50/50 😠 .. ale HCG se zase zdvojnásobilo!!to teda nechápu..jak to teda vlastně je..vypadá to že se mimís drží..HCG roste..ale ne podle tabulek..ale šance pořád je.tak se jí musíš držet...to čekání je děs..to znám moc dobře, ale tobě přeju nakonci čekání radostný výsledek!!!zasloužila by sis ho!!

78marcela
27. zář 2010

@petrita83 Děkuji. Doktor se moc nadšeně netvářil, stále jen, dnes to nerozhodneme, optimální to není, uvidíme. Už se smiřuju s nejhorším.

petrita83
27. zář 2010

@78marcela to je nejhorší..ta nejistota...ale nic jinýho se asi fakt dělat nedá, jen čekat..ale já se pořád snažim věřit v zázrak!

okcelok
27. zář 2010

@petrita83 kuk!!!! 😀 😀 😀

lucavka
27. zář 2010

@78marcela - drž se. Sem na tebe zvědavá, četla jsem tu na četu už hodně zvláštních příběhů... Držím moc palečky.

petrita83
28. zář 2010

@okcelok vykuk 😀

okcelok
28. zář 2010

@petrita83 to no jsi!!! 😀

petrita83
29. zář 2010

@okcelok ahoooj těhulko 😀 😀 😀 tak 6tt jupijou...už se těšim jak se to čísílko bude postupně měnit, 7,8,12,20,35 jo jooo to bude kráása 😀

petrita83
29. zář 2010

@78marcela tak co Marcelko , jak to s tebou vypadá, co další HCG roste pořád pomalu, nebo nabralo tempo????

petrita83
29. zář 2010

Ahoja holky,
tak jem zpět z konzultace bylo to bááječný!!zjistilo se že na mě nějak zapoměli, a že jsme už spoustu vyšetření měli mít..vzhledem k tomu co se stalo při prvnim IVF..tak se všichni divili a teď to začnem dohánět..
Tak že dneska 3 zkumavky (DNA, Taxoplazmóza a ještě něco..), 14.10 jdem na Imunologii, 15.10 jdem na genetiku a 8.10 jdu na vyšetření před laparoskopií, hysteroskopií atd..
...to to frčí na jednou co?
S dalšm IVF Už prý letos vůbec počítat nemám , ale IUI podle toho jak to dopadne snad nějáké stihnem...
Přítel byl nakonec rád že tam nebyl..prý by se trochu rozčílil 😲 😲 😖

78marcela
29. zář 2010

@petrita83 Já jdu až zítra, dneska jsem nešla, bo se mi včera večír rozbilo autíčko. ale už ho mám v cajku a ráno valím. Jim je jedno kdy tam přijdu, říkali středa nebo čtvrtek.

petrita83
29. zář 2010

@78marcela ahaa, tak to joo..ale koukala jsem, že už moc ani nedoufáš 😖 tak držim palce ať to dopadne jak nejlépe může!

78marcela
29. zář 2010

@petrita83 ne, nedoufám. Myslím, že to nemá cenu. Už chci mít v bříšku další mimísky, kteří se snad chytnou lépe.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru